MENÜ

Sümeyye Erdoğan

Sümeyye Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sümeyye Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sümeyye Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.189 Sümeyye Erdoğan haberi bulunmuştur.

Sümeyye Erdoğan, 1985, İstanbul doğumlu Türk iş kadını. Türkiye Cumhuriyeti 59, 60 , 61. Türkiye Hükûmeti Başbakanı ve 12. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dört çocuğundan birisidir.

 

Sümeyye Erdoğan Haberleri

Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlandı

Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazeteci-yazar Şule Yüksel Şenler için Eyüp Sultan Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

29.08.2019Gündem
KADEM’den iddialara yanıt

KADEM’den iddialara yanıt

Yöneticileri arasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın da bulunduğu, kurulduğundan bu yana çeşitli eleştirilerin odağı olan Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), İstanbul Kısıklı’daki genel merkezinde düzenlenen basın toplantısıyla, son günlerde özellikle sosyal medyada ileri sürülen iddialara yanıt verdi.

12.07.2019Gündem
KADEMden iddialara yanıt

KADEM'den iddialara yanıt

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, "Toplumsal cinsiyet' derken eşcinselliği ya da cinsiyetsizleştirmeyi kastettiğimiz iması akla ziyan bir iddiadır. Düzenlediğimiz eğitim ve projeler aracılığı ile mücadele ettiğimiz bir konunun müsebbibi yahut destekçisi olarak görülmek, en hafif tabirle insafsızlıktır." dedi.

11.07.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mursinin naaşından korkacak kadar hafifler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Mursi'nin naaşından korkacak kadar hafifler"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mısır'ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için Fatih Camisi'nde ikindi namazına müteakip kılınacak gıyabi cenaze namazına iştirak etti.

18.06.2019Gündem
KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sonuna kadar mücadele edeceğiz

KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sonuna kadar mücadele edeceğiz

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Kadını kapitalizmin bir aracı haline getiren, bu uğurda aileyi önünde engel gören, neslin devamını çeşit çeşit sapkınlıkla tehdit eden, ahlak ve özgürlüğü sadece kendi çıkarları ve hazzı doğrultusunda değerlendiren zihniyetle sonuna kadar mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.

27.04.2019Gündem
Milletimiz beka mesajını algıladı

Milletimiz beka mesajını algıladı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarının netleşmeye başladığı saatlerde kameraların karşısına geçti. Erdoğan, “Daha yürüyecek çok yolumuz var. Bu millete dökeceğimiz çok alın terimiz var. Bu millet için bu vatan için biz, fedai can etmek üzere bu yola koyulduk. Beka meselesi konusunda, verdiğimiz mesajın milletimiz tarafından gayet iyi algılandığını görüyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan balkon konuşması yapmak üzere Ankara’ya hareketinden önce yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi:

1.04.2019Gündem
Bakan Selçuktan kadın istihdamı hakkında açıklama

Bakan Selçuk'tan kadın istihdamı hakkında açıklama

İSTANBUL’da düzenlenen 5. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi’nde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2005’te 5 milyon 108 bin olan kadın istihdamını, 2018’de 9 milyona çıkardıklarını söyledi.

7.03.2019Ekonomi
Selçuk Bayraktar pilotluk kursunu başarıyla tamamladı

Selçuk Bayraktar pilotluk kursunu başarıyla tamamladı

SELÇUK Bayraktar, 2017 yılında başladığı ve çocukluktan kalma hayali olan pilotluk kursunu başarıyla tamamladı.

19.01.2019Gündem
Şiddete başvuran kişi insan onurundan yoksundur

'Şiddete başvuran kişi insan onurundan yoksundur'

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, şiddetin insanlar arasındaki ilişkiyi ve iletişimi tahrip ettiğini belirterek, “Şiddete başvuran bir kişi insan onurundan, merhametten; kadın olsun erkek olsun, insanlara duymak zorunda olduğu saygıdan yoksun demektir” dedi.

6.12.2018Gündem
‘Kadınla erkeği  eşit tutarak  elde edilmiş  adalet yoktur’

‘Kadınla erkeği eşit tutarak elde edilmiş adalet yoktur’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi’ndeki konuşmasında, eşitlik vurgusu yaptı. “Bazıları eşit meşit diyor da yani şimdi biz 100 metreyi kadın erkek aynı şekilde mi koşturacağız. Bu adalet olur mu? Olmaz” ifadelerini kullanan Erdoğan, “Dünyanın hiçbir yerinde kadınla erkeği her anlamda eşit tutarak elde edilmiş bir adalet yoktur” dedi. Erdoğan, zirvede şunları söyledi:

24.11.2018Gündem
Emine Erdoğan: Aile bir vücudu meydana getiren yapı taşlarıdır

Emine Erdoğan: Aile bir vücudu meydana getiren yapı taşlarıdır

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı tarafından düzenlenen "3. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi"nin gala yemeği, Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın, yerli ve yabancı konuklarını ağırladığı yemeğe çok sayıda davetli katıldı.

23.11.2018Gündem
Selçuk Bayraktar, ilk yalnız uçuşunu gerçekleştirdi, eşi hortumla ıslattı

Selçuk Bayraktar, ilk yalnız uçuşunu gerçekleştirdi, eşi hortumla ıslattı

İnsansız Hava Araçları (İHA) sistemleri geliştirici ve üreticisi Baykar’ın Makine Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından ilk yalnız uçuşunu başarıyla gerçekleştirdiğini duyurdu. Bayraktar’ı eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar, havacılık geleneği olarak hortumla su sıkarak, ıslattı.

31.10.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFESTten ayrıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'ten ayrıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali alanından ayrıldı.

22.09.2018Gündem
En havalı festival

En havalı festival

7’den 70’e havacılığı, uzayı ve teknolojiyi sevdirmek için düzenlenen TEKNOFEST dün başladı. Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen TEKNOFEST’in ilk gününde birçok milli teknoloji tanıtılırken, uçak ve araç yarışları nefes kesti.

20.09.2018Ekonomi
Türkiye, uzayda ve havacılıkta hak ettiği yere gelecektir

"Türkiye, uzayda ve havacılıkta hak ettiği yere gelecektir"

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, "Türkiye, uzayda ve havacılıkta hak ettiği yere gelecektir. Milli İHA ve SİHA'ların altında da bu tutku yatıyor." dedi.

20.09.2018Teknoloji
Anneliğin verdiği güç

Anneliğin verdiği güç

SMA tip 3’lü iki çocuğu bulunan 48 yaşındaki Arzu Uz Şahin seslerini duyurabilmek için koruma ordularını aşarak bütün siyasetçilere ulaştı. SMA’lıların sesi olan ve ilaçların SGK kapsamına alınması için mücadele eden Şahin, birçok aileye de umut oldu.

25.08.2018Gündem
Tazminat ve soruşturma

Tazminat ve soruşturma

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Man Adası’na para transferi yaptıklarına ilişkin iddiaları nedeniyle Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yakınlarına yasal faiziyle birlikte 359 bin lira tazminat ödemeye mahkûm edildi. Kılıçdaroğlu hakkında Twitter’dan paylaştığı karikatür nedeniyle, ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ten soruşturma başlatıldı. Erdoğan da aynı paylaşım nedeniyle Kılıçdaroğlu’na 1 milyon liralık dava açtı.

18.07.2018Gündem
Gerekçeli karar: 28 Şubat küresel darbe

Gerekçeli karar: 28 Şubat küresel darbe

Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi 28 Şubat davasında gerekçeli kararını açıkladı. “28 Şubat darbesi, sadece Türkiye’deki Müslümanları değil, dünyadaki bütün Müslümanları kapsayan, ‘küresel’ bir darbedir” denilen kararda Muammer Aksoy, Çetin Emeç, Turan Dursun, Bahriye Üçok cinayetlerinin de 28 Şubat darbe planının bir parçası olduğu savunuldu.

3.07.2018Gündem
Türkiye Erdoğan Demiröreni sonsuzluğa uğurladı... Sevgi seli

Türkiye Erdoğan Demirören'i sonsuzluğa uğurladı... Sevgi seli

Demirören Holding ve Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören için ilk tören holding binasının önünde yapıldı. Holding çalışanları ‘baba’ diye hitap ettikleri Demirören’i gözyaşları içinde uğurlarken siyaset, iş, spor ve sanat dünyasından isimler de cenaze namazının kılındığı Fatih Camisi’ni doldurdu. 80 yaşında hayata veda eden Erdoğan Demirören, Başbakan Binali Yıldırım ile bakanların da katıldığı cenaze töreninin ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

10.06.2018Gündem
Emine Erdoğan: “Kadınlarımız 15 yıl öncesine göre çok daha iyi bir durumdalar”

Emine Erdoğan: “Kadınlarımız 15 yıl öncesine göre çok daha iyi bir durumdalar”

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) her yıl düzenlediği ‘Üye İftarı’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Programda konuşan Emine Erdoğan, “Kadınlarımız tüm alanlarda 15 yıl öncesine göre çok daha iyi bir durumdalar. Hükümetimizin vaadi 2023 yılında kadınların iş gücüne katılım oranını yüzde 41'lere çıkarmaktır. Bu toplumsal hayata, siyasete iş dünyasına kadın duyarlılığının, zekasının, sezgisinin taşınması demektir” dedi.

27.05.2018Gündem
İftarın geliri kızların eğitimine

İftarın geliri kızların eğitimine

Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (NEYAD), geçtiğimiz akşam Haliç Kongre Merkezi’nde iftar daveti verdi. Geceden elde edilen gelir, genç kızların eğitiminde kullanılacak.

27.05.2018Magazin
Kılıçdaroğlu’nun reddi hakim talebi reddedildi

Kılıçdaroğlu’nun reddi hakim talebi reddedildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ailesi ve yakın çevresinin haklarında sarf ettiği sözlere ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na açtıkları 1 milyon 500 bin liralık manevi tazminat davasında mahkeme, Kılıçdaroğlu’nun reddi hakim talebini reddetti.

10.04.2018Gündem
Erdoğan ailesinin acı günü... Son yolculuğuna uğurlandı

Erdoğan ailesinin acı günü... Son yolculuğuna uğurlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bolu'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden akrabası Bayram Ali Mutlu, son yolculuğuna uğurlandı.

18.03.2018Gündem
Sümeyye Erdoğana hakaret davası uzlaşmaya gitti

Sümeyye Erdoğan'a hakaret davası uzlaşmaya gitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’a, hakaret ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Mehmet K.’nin (45) dosyası Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi.

23.12.2017Gündem
Amerika tape istedi Türkiye vermedi

Amerika tape istedi Türkiye vermedi

ABD ile Türkiye’nin vize hizmetlerini karşılıklı olarak askıya almasına neden olan krizde üçüncü hafta tamamlanırken son günlerde iki tarafta da görülen iyimser hava yerini soru işaretlerine bıraktı. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın Avrupa ve Avrasya’dan Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Jonathan Cohen’in geçen haftaki Türkiye ziyaretinin hemen ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD’yi hedef alan eleştirilerinde tonu yükseltmesi Washington’da kafaları karıştırdı. Kulislerde ‘Türkiye’de sistemdeki birileri krizin bitmesini istemiyor mu?’ sorusu soruluyor.

26.10.2017Dünya
Bu şartları öne sürmüşlerdi... Vize krizinde Türkiye ABDye bu yanıtı verdi...

Bu şartları öne sürmüşlerdi... Vize krizinde Türkiye ABD'ye bu yanıtı verdi...

ABD ile Türkiye arasında vize krizinde üçüncü hafta biterken yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Amerikan tarafına göre kriz ancak iki şekilde çözülebilir; ya Metin Topuz ve Hamza Uluçay serbest bırakılacak ya da ikisinin de iddia edildiği gibi yasadışı faaliyetlere ve terörizme karıştığı kanıtlanacak.

26.10.2017Dünya
Kasiyer, Cumhurbaşkanından para almak istemeyince...

Kasiyer, Cumhurbaşkanı'ndan para almak istemeyince...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan altıncı ve en küçük torunu Canan Aybüke için kıyafet alışverişi yaptı. Kasada kendisinden para almak istemeyen kasiyere itiraz eden Erdoğan, ödemeyi nakit yaptı.

30.09.2017Gündem
KADEMden o müftüye suç duyurusu

KADEM'den o müftüye suç duyurusu

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını yaptığı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), hakkında soruşturma başlatılan Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı için “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ettiği ve aşağıladığı” gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

28.09.2017Gündem
Sümeyye Erdoğan’ın kızına Aybüke isminin verilmesinin sırrı

Sümeyye Erdoğan’ın kızına Aybüke isminin verilmesinin sırrı

İşadamı Selçuk Bayraktar'ın oğlu Selçuk Bayraktar ile evli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, ağustosta bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Bebeğe 'Canan Aybüke ismi verilmişti.

19.09.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Erdoğan’ın seçim stratejisi ve yeni sistem

“SANA dün bir tepeden baktım aziz İstanbul” misali, dün Meclis’e tepeden baktım.

6.11.2018

Her şey tasarım ve yazılım

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ‘ayağı yere basmayan’ ve ‘Teknofest’ diye adlanan bir şenlik yaşadık. 550 bin kişi festivale akın etti. Uçaklar, insansız hava araçları değil sadece yarışmalar, yetenek gösterilerinin teknikte dorukta olanlarına kadar geniş bir yelpazede teknolojimiz gözler önüne serildi. Ama daha önemlisi yarınlar için gençlere start verildi, cesaret verildi, belki de çokça da garanti verildi...

26.09.2018

Bu manşeti bir de tersinden yazalım

TUBA Kalçık bu mülakatı yaparak...

30.07.2018

Darbeci başyaverin ikametinden çıkan notlar

Cumhurbaşkanlığı Başyaveri Ali Yazıcı’nın görevinin, 15 Temmuz gecesi Erdoğan’ın yerini tespit etmek olduğu ortaya çıkmıştı. İkametinde yapılan aramadaysa el yazısıyla tuttuğu notlara rastlandı. Ali Yazıcı bu notlarda, ‘Şenol Bey’ diye birinden söz ediyor. Artık mahkeme başkanının “Kim bu Şenol Bey?” diye sorması gerekiyor. Bu soruya verilecek cevabın bizi birilerine götüreceğinden kuşkum yoktur.

14.07.2018

Amerika’ya kızıp Rus füzesi almak

Tabii yalnızca ABD’ye kızgınlıktan, ya da ABD’yi kızdırmak için değil; asıl neden ABD’nin Türkiye’ye Patriot füzeleri satmayacağının çoktan anlaşılması.

28.12.2017