MENÜ

Sultangazi

Sultangazi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sultangazi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sultangazi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.468 Sultangazi haberi bulunmuştur.

Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında Gaziosmanpaşa'ya bağlı 14, Eyüp ve Esenler'e bağlı birer mahallenin katılımıyla kuruldu.

Denizden 50 metre yükseklikte, 36 km² yüz ölçüme sahip olan ilçe doğuda Eyüp, batıda Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa, kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınır oluşturmaktadır. İlçe sahip olduğu yüzölçümüyle İstanbul ilçeleri arasında 19. sıradadır.

16 mahalleden oluşan ilçede Alibey barajı, Cebeci taş ocakları ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Alibey barajı 1975 - 1983 tarihleri arasında, içme, kullanma ve sanayi suyu temini maksadıyla inşa edilmiş olup halen Avrupa yakasının önemli bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır. Toprak gövde dolgu tipi olan barajın gövde hacmi 1.930.000 m³, akarsu yatağından yüksekliği 30,00 m, normal su kotunda göl hacmi 66,80 hm3, normal su kotunda gölalanı 4,66 km²'dir. Yılda 39 hm3 içme suyu sağlamaktadır. Üzerinde amatör balıkçılık, su sporları etkinlikleri yapılmakta olup etrafını çevreleyen koruma altındaki ormanlık alanla ilçenin sosyal dinleti ihtiyacını karşılamaktadır.

DEVAMI

Sultangazi Haberleri

Sular ne zaman gelecek 21 Mayıs İSKİ su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 21 Mayıs İSKİ su kesintisi programı

İstanbul'un bazı bölgelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) su kesintisi yaşanacak ilçeleri, mahalleleri ve su kesintilerinin süresini resmi sayfası üzerinden duyurdu. Peki, sular ne zaman gelecek? 21 Mayıs İSKİ su kesintisi programı

21.05.2019Gündem
Sultangazide çöp kutusunda yüzlerce ölü civciv bulundu

Sultangazi'de çöp kutusunda yüzlerce ölü civciv bulundu

Sultangazi'de çöp konteynerinin önüne bırakılmış yüzlerce ölü civciv bulundu. Çöp kutusundan gelen sesler üzerine civcivleri bulanlar yaşanan duruma isyan etti.

20.05.2019Gündem
Sultangazide iğrenç olay Çocukları izlerken yakalandı…

Sultangazi'de iğrenç olay! Çocukları izlerken yakalandı…

SULTANGAZİ'de  sokakta oyun oynayan kız çocuklarını izleyerek mastürbasyon yaptığı iddia edilen Pakistan uyruklu A.S., yakalanarak, gözaltına alındı.

19.05.2019Gündem
İstanbulda hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un farklı ilçelerinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 17 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Buna göre planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok ilçeye elektrik verilemeyecek. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

17.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ 16 Mayıs elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ 16 Mayıs elektrik kesintisi programı

BEDAŞ | Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’nin planlı kesinti programına göre, İstanbul’un birçok ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacak. Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Başakşehir, Silivri, Esenler, Bağcılar, Küçükçekme ve Eyüp’te birçok ilçeye elektrik verilemeyecek. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

16.05.2019Gündem
İstanbulda film gibi operasyon

İstanbul'da film gibi operasyon

İstanbul, Başakşehir’de güpegündüz girdikleri kuyumcuda çalışanın ellerini ve ayaklarını bağlayarak 80 bin lira gasp eden 3 şüpheli polis ekipleri tarafından yakalandı. Şüphelilerin olaydan sonra geldikleri çalıntı otomobili boş bir arazide yaktıklarını tespit eden polisin, zanlılardan birini yakalayarak cep telefonundan mesaj attığı diğer şüphelileri yakaladığı öğrenildi. Kuyumcu soygunu esnasında iş yeri sahibinin ise soygunu güvenlik kamerasından izlediği ortaya çıktı.

15.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 15 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 15 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 15 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

15.05.2019Gündem
İstanbulda tehlikeli görüntü

İstanbul'da tehlikeli görüntü

İstanbul Sultangazi'de kamyonetin arkasına tutunarak yolculuk yapan 8 patenli gencin tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

14.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 14 Mayıs 2019 Salı günü planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 14 Mayıs 2019 Salı günü planlı kesinti programı

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki birçok ilçeden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ’ın 14 Mayıs tarihli kesinti programına göre, İş Sağlığı ve Güvenliği de gözetilerek planlı kesintiler uygulanıyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? 14 Mayıs 2019 Salı günü planlı kesinti programı

14.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek AYEDAŞ - BEDAŞ 10 Mayıs planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ - BEDAŞ 10 Mayıs planlı kesinti programı

BEDAŞ ve AYEDAŞ, 10 Mayıs 2019 Cuma günü İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak bölgeleri, resmi internet sitesinden açıkladı. Buna göre, Bağcılar, Esenyurt, Eyüp, Esenler, Sarıyer, Arnavutköy ve Çatalca gibi pek çok ilçeye elektrik verilemeyecek. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ - BEDAŞ 10 Mayıs planlı kesinti programı

10.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 7 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 7 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 7 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

7.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul'un bazı ilçelerinde planlı elektrik kesintileri yaşanıyor. İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere arıza onarım bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için yapılan ‘Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında enerji verilemiyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

6.05.2019Gündem
Sultangazide arı saldırısı paniği

Sultangazi'de arı saldırısı paniği

SULTANGAZİ'de bir binanın giriş katında beslenen arılar mahalleliye saldırınca büyük panik yaşandı. Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi'nde bir binanın girişinde bir süredir arı besleniyordu. Çok sayıda arı bugün mahalleliye saldırdı. Sokaktan geçenler arıların saldırısı nedeniyle panik yaşadı. Bazıları kaçıp kurtulmaya çalışırken bazıları ise karton kutuları başlarına geçirerek sokakta hızla ilerledi. Arılar çok sayıda kişiyi de soktu. Mahalleye çekim için gelen gazeteciler de arıların saldırısına uğradı. Arıların soktuğu çok sayıda kişi hastaneye gitti. Çevredekiler durumu belediyeye bildirdi.

4.05.2019Haber
Sultangazide arı saldırısı paniği

Sultangazi'de arı saldırısı paniği

İstanbul, Sultangazi'de bir binanın giriş katında beslenen arılar mahalleliye saldırınca büyük panik yaşandı.

4.05.2019Gündem
İstanbulda şaşkına çeviren olay Kaçacak yer aradılar...

İstanbul'da şaşkına çeviren olay! Kaçacak yer aradılar...

İstanbul, Sultangazi'de bir binanın giriş katında beslenen arılar mahalleliye saldırınca büyük panik yaşandı.

4.05.2019Gündem
Rehabilitasyon merkezinde rapor şoku

Rehabilitasyon merkezinde rapor şoku!

İstanbul'daki bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine kaydı yapılan çocuk için alınan hastane raporunun sahte olduğu iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Raporun alındığı hastaneden ise “Bir şebeke ortaya çıkarıldı. Ve bazı raporlarda usulsüzlük yapılmış. Konu tüm yönleri ile savcılığa bildirildi” açıklaması geldi. Söz konusu rehabilitasyon merkezinin sahibi ise, usulsüz rapor alınmasının söz konusu olamayacağını belirtti. Usulsüz rapor alınarak kaydı yapılan öğrenci sayısı yüzlerle ifade edilirken, devletin yıllık kaybının 5 milyon lirayı aştığı belirtildi.

3.05.2019Gündem
Sultangazide beyzbol sopalı akraba dehşeti

Sultangazi'de beyzbol sopalı akraba dehşeti

Sultangazi'de 1 kişi akrabaları tarafından beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü.  Uğur Mumcu Mahallesi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı'nda meydana gelen olayda iddialara göre, aralarında daha önce husumet bulunan 24 yaşındaki Sergen Durmaz ve 2 akrabası arasında meydanda başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Öfkeli akrabalar Sergen Durmaz'ı yere yatırarak yanında getirdikleri beyzpol sopasıyla başına vurdu. Onlarca kişinin gözü önünde Durmaz'ı öldüresiye döven 2 kişi, çevredekilerin müdahalesiyle olay yerinden uzaklaştı.

3.05.2019Haber
Beyzbol sopalı akraba dehşeti

Beyzbol sopalı akraba dehşeti

İstanbul, Sultangazi'de 1 kişi akrabaları tarafından beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü.

3.05.2019Gündem
Sultangazide beyzbol sopalı akraba dehşeti

Sultangazi'de beyzbol sopalı akraba dehşeti

İstanbul, Sultangazi'de 1 kişi akrabaları tarafından beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü.

3.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 3 Mayıs 2019 Cuma günü planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 3 Mayıs 2019 Cuma günü planlı kesinti programı

BEDAŞ, elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaştı. 3 Mayıs 2019 Cuma tarihli planlı kesinti programına göre, Büyükçekmece, Esenler, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Esenyurt gibi birçok Avrupa Yakası ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacak. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

3.05.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 2 Mayıs tarihli su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 2 Mayıs tarihli su kesintisi programı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda su kesintisi yapılacağını duyurdu. İSKİ’nin yazılı açıklamasında kesintilerin süreci saat bilgisine de yer verildi. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte 2 Mayıs tarihli su kesintisi programı

2.05.2019Gündem
İSKİ duyurdu: Bazı bölgelere 16 saat süreyle su verilemeyecek.

İSKİ duyurdu: Bazı bölgelere 16 saat süreyle su verilemeyecek.

Arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle İstanbul’un bazı ilçelerine su verilemiyor. İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) su kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaşıyor, vatandaşlar ise kesintilerin biteceği saati araştırıyor. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

1.05.2019Gündem
Son dakika... İstanbulda 16 saatlik su kesintisi... İşte o ilçeler

Son dakika... İstanbul'da 16 saatlik su kesintisi... İşte o ilçeler

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) yaptığı yazılı açıklamayla Kağıthane Arıtma Tesisi ile İstanbul Havalimanı arasında imalatı tamamlanan içme suyu isale hattının bağlantı çalışmaları nedeniyle 1 Mayıs Çarşamba günü saat 22.00 ile 2 Mayıs Perşembe günü 14.00 saatleri arasında Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Sultangazi ve Bayrampaşa ilçelerinde yer alan bazı mahallelere 16 saat süreyle su verilemeyeceğini bildirdi.

30.04.2019Gündem
İlk konserini doğduğu semtte verdi

İlk konserini doğduğu semtte verdi

Sesi ve görüntüsüyle Ahmet Kaya’ya benzetilen, özgün müzik yorumcusu Özgür Tüzer ilk konserini doğup büyüdüğü semt olan İstanbul Sultangazi’de verdi. Profesyonelliğe adım attığı ilk konserini yıllarını geçirdiği Sultangazi’de önceki gün gerçekleştiren Özgür Tüzer’e gençler büyük ilgi gösterdi.

29.04.2019Keyif
Genç kadın kameraya kaydetmişti Saklandığı evde yakalandı

Genç kadın kameraya kaydetmişti! Saklandığı evde yakalandı

İSTANBUL Sultangazi'de özel bir diş kliniğinde çalışan G.Y.'ye, cinsel organını göstererek taciz eden şüpheli Bursa'da yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin polise yakalanmamak için sakallarını kestiği ve Bursa'da yaşayan amcasının evine kaçtığını itiraf ettiği öğrenildi.

29.04.2019Gündem
Evlendirme dairesinde silahlı kavga

Evlendirme dairesinde silahlı kavga

Sultangazi Evlendirme Dairesi'nde iki grup arasında silahlı kavga çıktı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken yaralıların olduğu öğrenildi.

27.04.2019Haber
Son dakika Evlendirme dairesinin önünde silahlı kavga

Son dakika! Evlendirme dairesinin önünde silahlı kavga

Sultangazi Evlendirme Dairesi önünde iki aile üyeleri arasında çıkan kavgada 2 kişi silahla yaralandı. Polis, şüphelilerden birisini silahıyla birlikte yakalarken, kimlik bilgileri tespit edilen diğer şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

27.04.2019Gündem
İstanbul’un birçok ilçesinde su kesintisi yaşanıyor - Sular ne zaman gelecek

İstanbul’un birçok ilçesinde su kesintisi yaşanıyor - Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki birçok ilçede su kesintisi yaşanıyor. Arnavutköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Başakşehir, Beykoz, Beyoğlu gibi birçok ilçeye onarım çalışmaları nedeniyle su verilemiyor. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, İSKİ’nin 27 Nisan tarihli su kesintisi programı ve kesintilerin saat aralığı...

27.04.2019Gündem
Öğrenci servisi arkasından geçen kişiye çarptı

Öğrenci servisi arkasından geçen kişiye çarptı

İstanbul Sultangazi'de geri manevra yapan öğrenci servisi bir kişiye çarptı.

27.04.2019Gündem
Bacağından bıçaklandı, telefonunu vermedi

Bacağından bıçaklandı, telefonunu vermedi

İstanbul, Sultangazi'de, cep telefonunu almak isteyen gaspçılara direnen genç bacağından bıçaklandı. Ancak, gaspçılar telefonu alamadan kaçtı.

27.04.2019Haber
Sultangazide dehşet Amaçlarına ulaşamadılar

Sultangazi'de dehşet! Amaçlarına ulaşamadılar

İstanbul, Sultangazi'de, cep telefonunu almak isteyen gaspçılara direnen genç bacağından bıçaklandı. Ancak, gaspçılar  telefonu alamadan kaçtı.

27.04.2019Gündem
İstanbul emniyetinde iki şube ve bir ilçe emniyet müdürlüğüne atama

İstanbul emniyetinde iki şube ve bir ilçe emniyet müdürlüğüne atama

İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki iki şube ve bir ilçe emniyet müdürlüğüne atama yapıldı.

25.04.2019Gündem
Tacizciyi kameraya aldı

Tacizciyi kameraya aldı

Sultangazi'de genç kadın kendisini takip edip cinsel organını gösteren kişiyi cep telefonu kamerasıyla kaydedip şikayetçi oldu Olay, dün sabah 08.00 sıralarında Yunus Emre Mahallesi'nde meydana geldi. Özel bir diş kliniğinde çalışan G.Y., (23) işe gitmek için evden çıktı. Yolda yürürken bir kişinin kendisine cinsel organını gösterdiğini gören G.Y., hızlı adımlarla yürümeye başladı. Cinsel organını gösteren kişi ise genç kadını takip etmeye başladı. Çantasından cep telefonunu çıkaran genç kadın bir yandan hızlı adımlarla yürürken, bir yandan da kendisini taciz eden kişiyi kameraya kaydetti. Yaşadığı olayın şokunu atlatan G.Y., polis merkezine giderek tacizciden şikayetçi oldu.

25.04.2019Haber
Tacizciyi kaydetti, yaşadıklarını anlattı: Korkuyorum

Tacizciyi kaydetti, yaşadıklarını anlattı: 'Korkuyorum'

İstanbul Sultangazi'de genç kadın kendisini takip edip cinsel organını gösteren kişiyi cep telefonu kamerasıyla kaydedip şikayetçi oldu. ''Bağıramadım. Etrafıma baktım hiçbir insan yoktu'' diyen genç kadın, ''O an yaşadığım korku devam ediyor. Korkuyorum şu anda'' dedi.

25.04.2019Gündem
Yangını söndüren itfaiye erlerine sarılarak teşekkür etti

Yangını söndüren itfaiye erlerine sarılarak teşekkür etti

İstanbul, Sultangazi'de 5 katlı apartmanın bacasında çıkan yangın nedeniyle binayı duman sardı. Yangın büyümeden söndürülürken bina sakinlerinden Kıymet Aslan, yangına müdahale eden itfaiye erlerinin boynuna sarılarak teşekkür etti.

24.04.2019Gündem
Sultangazide faciadan dönüldü

Sultangazi'de faciadan dönüldü

İstanbul, Sultangazi'de 5 katlı apartmanın bacasında çıkan yangın nedeniyle binayı duman sardı. Yangın büyümeden söndürülürken bina sakinlerinden Kıymet Aslan, yangına müdahale eden itfaiye erlerinin boynuna sarılarak teşekkür etti.

24.04.2019Gündem
Yangını söndüren itfaiye erlerine sarılarak teşekkür etti

Yangını söndüren itfaiye erlerine sarılarak teşekkür etti

Sultangazi'de 5 katlı apartmanın bacasında çıkan yangın nedeniyle binayı duman sardı. Yangın büyümeden söndürülürken bina sakinlerinden Kıymet Aslan, yangına müdahale eden itfaiye erlerinin boynuna sarılarak teşekkür etti.

24.04.2019Haber
Terör operasyonunda 6 tutuklama

Terör operasyonunda 6 tutuklama

İstanbul merkezli 4 ilde terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan 11 şüpheliden 6'sı tutuklandı.

21.04.2019Gündem
‘Genç modacılar’ ödüllerini aldı

‘Genç modacılar’ ödüllerini aldı

İHKİB tarafından bu yıl ikincisini düzenlediği Moda Tasarım Teknolojileri Beceri Yarışması yapıldı. 53 okuldan 212 öğrencinin katıldığı yarışmanın kazanan ‘Genç Yetenekleri’ ödüllerini verildi.

19.04.2019Eğitim
5 yıl önce kamyoneti çalındı Bakın nerede bulundu

5 yıl önce kamyoneti çalındı! Bakın nerede bulundu

İstanbul'da 5 yıl önce çalınan kamyonet, Suriye'de bulundu.

18.04.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 16 Nisan elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan elektrik kesintisi programı

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 16 Nisan tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

16.04.2019Gündem
Sultangazide eşini döven adamı bu hale getirdiler

Sultangazi'de eşini döven adamı bu hale getirdiler

İstanbul Sultangazi'de çocuklarının gözleri önünde eşini döven kişi, araya girenler tarafından bıçaklandı.

15.04.2019Haber
Eşini döven adamı bu hale getirdiler

Eşini döven adamı bu hale getirdiler

İstanbul Sultangazi'de çocuklarının gözleri önünde eşini döven kişi, araya girenler tarafından bıçaklandı.

15.04.2019Gündem
Çıtır duruşması

Çıtır duruşması

Akademisyen Özlem Kumrular ‘Çıtır’ isimli köpeği yaşadığı apartmandan uzaklaştırarak ölümüne neden olduğu iddiasıyla hâkim karşısına çıktı. 3 yıla kadar hapsi istenen Kumrular, “Çıtır çok yaşlıydı. Kalıtsal ve kronik hastalığı da vardı” dedi.

15.04.2019Gündem
Sultangazide fatura ödeme merkezine gidince büyük şok yaşadılar

Sultangazi'de fatura ödeme merkezine gidince büyük şok yaşadılar

İstanbul, Sultangazi'de fatura ödeme merkezinde çok sayıda kişi dolandırıldı.Olay, Sultangazi Yunus Emre Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödemek için fatura ödeme merkezine para yatıranlar, bir süre sonra aldıkları makbuzların sahte ve faturaların ödenmediğini fark etti.Yaklaşık 7 yıldır işletildiği öğrenilen fatura merkezine akın eden vatandaşlar, ödeme merkezinin kapalı olduğunu ve merkezi işleten kişinin kayıplara karıştığını öğrendi. Polis merkezine giden fatura mağdurları, polise durumu anlatarak kendilerini dolandırdığını iddia ettikleri kişiden şikayetçi oldu. Polis, çok sayıda şikayetçinin bulunduğu olaya ilişkin soruşturma başlattı.

12.04.2019Haber
Fatura ödeme merkezine gidince büyük şok yaşadılar

Fatura ödeme merkezine gidince büyük şok yaşadılar

İstanbul, Sultangazi'de fatura ödeme merkezinde çok sayıda kişi dolandırıldı.

12.04.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul Avrupa Yakası’nın birçok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri geliyor. Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Fatih elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerden bazıları. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ 11 Nisan 2019 Perşembe günü planlı kesinti programı

11.04.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 9 Nisan su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 9 Nisan su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 9 Nisan Salı günü kesinti yaşanacak ilçeleri açıkladı. Su kesintilerinin başlamasıyla birlikte vatandaşlar da 'Sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi var? 9 Nisan'da Sular ne zaman gelecek?

9.04.2019Gündem
Sultangazide kuyumcu kuryesinin aracından yarım kilo altın çaldılar

Sultangazi'de kuyumcu kuryesinin aracından yarım kilo altın çaldılar

SULTANGAZİ'de iki kişi, kuyumcu dükkanına altın getiren kuryenin aracından yarım kilogram altın çalarak kayıplara karıştı.

9.04.2019Gündem
Bağdat Caddesindeki sır infazda aranılan o araç bulundu

Bağdat Caddesi'ndeki sır infazda aranılan o araç bulundu

Bağdat Caddesi'nde İlhan Ünğan'ı öldüren saldırganların kaçtığı lüks araç, Sultangazi’de bulundu. Saldırıyla ilgili 2 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

9.04.2019Haber