MENÜ

Süleyman Şah

Süleyman Şah ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Süleyman Şah haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.172 Süleyman Şah haberi bulunmuştur.

Süleyman Şah veya Süleyman Şah bin Kaya Alp, 1178? - 1227 yılları arasında yaşamıştır. Kaya Alp'in oğlu, Ertuğrul Gazi'nin babası, Osman Gazi'nin dedesidir. Oğuzların Kayı boyundandır. Doğum yeri ve tarihi hakkında kesin bilgiler yoktur.

12. yüzyılın sonlarında doğduğu ve Kayı boyunun reisi olduğu bilinir. Moğol hükümdarı Cengiz Han’ın Orta Asya’daki istilâsı üzerine, 13. yüzyılda Türkistan’dan batıya doğru göç etmeye karar vermiştir. Türkistan'dan 50.000 kişiyle Kuzey Kafkasya üzerinden Doğu Anadolu'ya gelerek, 1214'te Erzincan ve Ahlat taraflarına yerleşti. Aynı boya mensup bazı aşiretler de Diyarbakır, Mardin ve Urfa'ya yerleştiler.1225-1226 arası da Haçlı Kalesi'nin fethi onun devrinde gerçekleşti.

Devamı...

Süleyman Şah Haberleri

‘Türkiye uçacaktı, dolar uçtu’

‘Türkiye uçacaktı, dolar uçtu’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün partisinin il binasının açılışı için gittiği Mersin’de, Tevfik Sırrı Gür Stadı yanında düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

14.5.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Suriyeliler evlerine dönecek

Kılıçdaroğlu: Suriyeliler evlerine dönecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Haziran’dan sonra Suriyelilerin evlerine dönmesi için her türlü çalışmanın yapılacağını belirterek, "Biz onlara her türlü desteği sağlayıp, kendi ülkelerinde huzur içinde yaşamalarını sağlayacağız" dedi.

14.5.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Suriyeliler evlerine dönecek

Kılıçdaroğlu: Suriyeliler evlerine dönecek

Kılıçdaroğlu: Suriyeliler evlerine dönecek

14.5.2018Merkez
Halime Hatun kimdir Ertuğrul Gazi’nin eşi nasıl ve kaç yaşında öldü

Halime Hatun kimdir? Ertuğrul Gazi’nin eşi nasıl ve kaç yaşında öldü?

Hayatı Diriliş Ertuğrul’da işlenen Halime Hatun’un ölümüne ilişkin detaylar merak konusu oldu. Tarihi dizinin 2 Mayıs tarihli 116. bölümünde Osmanlı’nın kurucusu Osman Gazi’yi doğuran Halime Hatun’un ölüm sahnesi ise milyonlarca kişiyi gözyaşları içerisinde bırakmıştı. Peki Ertuğrul’un eşi Halime Hatun kimdir, kaç yaşında öldü?

9.5.2018Televizyon
Halime Hatun kaç yılında öldü Halime Hatun kimdir kaç çocuğu vardır

Halime Hatun kaç yılında öldü? Halime Hatun kimdir kaç çocuğu vardır?

Halime Hatun'un ölümü, tarihi detayları merak eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Ertuğrul Gazi'nin eşi ve Kayı Boyu'ndan çıkarak Osmanlı Devleti'ni kuran Osman Gazi'nin de annesi olan Halime Hatun, ölümü ile son günlerin gündeminde yer almaya başladı. Ölümünün ardından Bilecik'in Söğüt ilçesindeki Ertuğrul Gazi Türbesi içerisine gömülen tarihe yön veren isim, üç evlat dünyaya getirmiştir. Peki, Halime Hatun kimdir ve ölümü nasıl gerçekleşmiştir? İşte, merak edilen konunun detayları

2.5.2018Televizyon
Ertuğrul Gazinin kaç çocuğu var Ertuğrul Gazinin çocukları kimlerdir İşte bilgiler

Ertuğrul Gazi'nin kaç çocuğu var? Ertuğrul Gazi'nin çocukları kimlerdir? İşte bilgiler

Osmanlı Devleti'nin ortaya çıkmasında payı olan isimlerden biri olan Ertuğrul Gazi'nin kim olduğu ve çocuklarının kimler olduğu merak konusu oldu. Süleyman Şah'ın oğlu olan Ertuğrul Gazi'nin kaç oğlu olduğunu merak eden vatandaşlar bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Ertuğrul Gazi'nin kaç çocuğu var? Ertuğrul Gazi'nin oğullarının adı ne?

2.5.2018Televizyon
Ertuğrul Gazi’nin küçük oğlu Osman Gazi kimdir Osman Gazi’nin hayatı

Ertuğrul Gazi’nin küçük oğlu Osman Gazi kimdir? Osman Gazi’nin hayatı

Ertuğrul Gazi’nin küçük oğlu, Osmanlı'nın kurucusu Osman Gazi'nin hayatı Diriliş Ertuğrul dizisiyle yeniden gündeme geldi. Anadolu'da kurulup, 600 yıllık bir tarih diliminde ve üç kıtada hüküm süren Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin ölüm yılıyla ilgili net bir bilgi yok. İşte hayatı dizilere ve sinemalar konu olan Osman Gazi'nin hayatına ilişkin bilgiler!

2.5.2018Televizyon
Doğdukları Türkiyede okullu oldular

Doğdukları Türkiye'de okullu oldular

TÜRKİYE'ye sığınan Suriyeli ailelere ev sahipliği yapan kentlerin başında gelen Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesindeki Süleyman Şah Konaklama Tesisi’nde barınan yaklaşık 700 çocuk eğitim-öğretimle tanışmanın heyecanını yaşıyor.

21.4.2018Gündem
Kılıçdaroğlundan erken seçim hakkında ilk yorum

Kılıçdaroğlu'ndan 'erken seçim' hakkında ilk yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, "Şimdi seçim diyorlar ya, olacak inşallah ve bunları göndereceğiz. Vatandaş gönderecek, bıktık artık" dedi. Grup toplantısından sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, erken seçim sorusuna "Ana aktörü bir bekleyin. O sözcüydü" yanıtını verdi.

17.4.2018Gündem
Hassada Süleyman Şah Namazgahı ibadete açıldı

Hassa'da Süleyman Şah Namazgahı ibadete açıldı

Hassa'da Süleyman Şah Namazgahı ibadete açıldı

6.4.2018Hassa
Süleyman Şah Türbesinin yeri 2 yıl önce görüntülenmişti

Süleyman Şah Türbesi'nin yeri 2 yıl önce görüntülenmişti

Süleyman Şah Türbesi'nin yeri 2 yıl önce görüntülenmişti

2.4.2018Merkez
Canlı yayında flaş açıklama: Süleyman Şah Türbesi eski yerine taşınacak

Canlı yayında flaş açıklama: Süleyman Şah Türbesi eski yerine taşınacak

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık "Süleyman Şah Türbesi geçici olarak taşınmıştı eninde sonunda yerine taşınacak. Çünkü orası Türk toprağı" dedi.

2.4.2018Gündem
Minibüse binen yolcunun parasının çalınması kamerada

Minibüse binen yolcunun parasının çalınması kamerada

Minibüse binen yolcunun parasının çalınması kamerada

27.3.2018Akçakale
Paraşütçü komandolardan Şehitlere Saygı Atlayışı

Paraşütçü komandolardan 'Şehitlere Saygı Atlayışı'

Paraşütçü komandolardan 'Şehitlere Saygı Atlayışı'

27.3.2018Kayseri
Ertuğrul Gazinin çocukları kimlerdir

Ertuğrul Gazi'nin çocukları kimlerdir?

Ertuğrul Gazi, Osmanlı Beyliğinin kuruluşunda ve devamında Osmanlı Devleti'nin ortaya çıkmasında pay sahibidir. Süleyman Şah'ın oğlu olan Ertuğrul Bey'in de üç oğlu bulunmaktadır. Hayatını, hayalini kurduğu devletin temelini atmak için verdiği çaba ile geçiren Ertuğrul Bey'in türbesi ise Söğüt'te yer alıyor. Peki, Ertuğrul Bey'in kaç çocuğu bulunmaktadır? İşte, Ertuğrul Bey'in çocukları hakkında detaylı bilgiler

14.3.2018Televizyon
Sungur Tekin kimdir İşte Sungur Tekinin tarihteki yeri

Sungur Tekin kimdir? İşte Sungur Tekin'in tarihteki yeri

Sungur Tekin kimdir sorusu, Diriliş Ertuğrul dizisinin takipçileri tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Süleyman Şah'ın dört oğlundan biri olan Sungur Tekin'in tarihte yaptıkları araştırılıyor. Peki, Sungur Tekin kimdir? İşte Sungur Tekin'in tarihteki yeri

13.3.2018Televizyon
Vali Erin, Akçakale Adalet Sarayını gezdi

Vali Erin, Akçakale Adalet Sarayını gezdi

Vali Erin, Akçakale Adalet Sarayını gezdi

6.3.2018Akçakale
Alaaddin Keykubat kimdir Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü

Alaaddin Keykubat kimdir? Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü?

Türkiye Selçuklu Devleti'nin sultanı Alaaddin Keykubat, Diriliş Ertuğul dizisinin yayınlanan son bölümüyle tekrar gündeme geldi. Alaaddin Keykubat'ın hayatını ve nasıl ödüüğünü merak eden vatandaşlar internette bu konu hakkında araştırma yapıyor. Alaaddin Keykubat, hükümdarlığı boyunca Selçuklu devletinin yükselmesi için gayret etmiş ve günümüze kadar gelen birçok mimari eser yaptırmıştır. Peki, Alaaddin Keykubat kimdir? Alaaddin Keykubat nasıl öldü? Alaaddin Keykubat'ın yerine kim geçti?

1.3.2018Gündem
Rize’de, Zeytin Dalı Harekatı’na destek açıklaması

Rize’de, Zeytin Dalı Harekatı’na destek açıklaması

Rize’de, Zeytin Dalı Harekatı’na destek açıklaması

14.2.2018Rize
Memur-Senden Mehmetçiğe destek açıklaması

Memur-Sen'den Mehmetçiğe destek açıklaması

Memur-Sen'den Mehmetçiğe destek açıklaması

14.2.2018Burdur
Memur-Sen ‘den Zeytin Dalı Harekatına destek

Memur-Sen ‘den Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Memur-Sen ‘den Zeytin Dalı Harekatı'na destek

14.2.2018Merkez
Kılıçdaroğlu : Enis kardeşim hiç üzülme mutlaka beraat edeceksin

Kılıçdaroğlu :  Enis kardeşim hiç üzülme mutlaka beraat edeceksin

Kılıçdaroğlu :  Enis kardeşim hiç üzülme mutlaka beraat edeceksin

13.2.2018Ankara
Kadın polis izin gününde çeteyi çökertti

Kadın polis izin gününde çeteyi çökertti

Kahramanmaraş’ta bir polis memuru izinli gününde 4 kadından oluşan hırsızlık çetesini yakalattı.Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinde görevli T.A isimli polis, ailesi ile birlikte otomobiliyle seyahat ederken otobüs durağında bekleyen 4 kadın gördü. Kadınların durumundan şüphelenen polis memuru, kadınların bindiği otobüsü takibe aldı. Hırsızlık büro amirliğindeki görevli arkadaşlarına durumu bildiren polis memuru T. A, izinli gününde ailesi ile birlikte şüpheli kadınların peşine düştü.Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Turgut Özal Bulvarı'ndan seyreden şüpheli kadınların içinde bulunduğu otobüs, polis ekiplerinin yolları kesmesi ile Süleyman Şah Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda durduruldu.Otobüse polisin girdiğini fark eden şüpheliler, yanlarında bulunan ziynet eşyası dolu poşeti olayla hiç ilgisi olmayan yolcu Muhsin Tanrılı'nın montunun cebine koymaya çalıştı. Mont fermuarı kapalı olduğu için Tanırılı’nın ziynet eşyalarını koymayan şüpheliler, bu kez de içerisinde altın dolu çanta ve keseyi aracın arka koltuğa fırlatarak polisten kurtulmaya çalıştı. Ancak polisler her hareketi takip ederek olaya el koydu.Olayın görgü tanığı ve işlenilen suça alet edilmek istenen üniversite öğrencisi Muhsin Tanrılı, “Ben otobüste seyahat ediyordum. Trafik polisleri otobüsü durdurdu, otobüste bulunan 4 kadından 2 tanesini polisler aşağı indirdi. Diğer 2 kadın benim yanıma oturdu. Kadınlar göğüslerinden çıkarttıkları siyah poşeti benim montumun cebine koymaya çalıştılar. Daha sonra polis ekipleri içeri girdi ve kadınlar o sırada siyah poşeti otobüsün arka tarafına fırlattı. Ben de aşağı indikten sonra durumu polislere anlattım” diye konuştu.Otobüs içinde yakalanan ve Osmaniye’den geldiği öğrenilen kadınlardan Ülkiye Y'nin (45) hırsızlıktan 10, Meral Ç'nin (27) 3, Kiraz G'nin (38) 14 ve Nuran Y'nin (20) 3 hırsızlık olayından kayıtları bulunduğu tespit edildi.Kadınlardan ele geçirilen çanta ve keseden 2 tüm altın, 1 yarım, 8 çeyrek, 1 yüzük, 1 saat ve 110 dolar ve kapı açmada kullanılan mavi renkli plastik aparat çıktı.Şüpheliler hastanedeki sağlık kontrolünün ardından mahkemeye sevk edildi.Ele geçirilen ziynet eşyalarının ise kime ait olduğu üzerlerinde yazılı isimlerden araştırılacağı öğrenildi.

8.2.2018Haber
Hırsızlık şüphelileri, izinli polisin takibiyle yakalandı

Hırsızlık şüphelileri, izinli polisin takibiyle yakalandı

Hırsızlık şüphelileri, izinli polisin takibiyle yakalandı

8.2.2018Kahramanmaraş
Kadın polis izin gününde çeteyi çökertti

Kadın polis izin gününde çeteyi çökertti!

Kahramanmaraş’ta bir polis memuru, izin gününde 4 kadından oluşan hırsızlık çetesini yakalattı.

8.2.2018Gündem
Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü İşte hayatı hakkında bilgiler

Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü? İşte hayatı hakkında bilgiler

Sultan Alaaddin Keykubat, TRT 1 ekranlarının amiral dizisi Diriliş Ertuğrul nedeniyle araştırılmaya başlandı. Türkiye Selçuklu Devleti'nin sultanı olan Alaeddin Keykubat, hükümdarlığı boyunca birçok yapı inşa etmiştir. Peki Alaaddin Keykubat ne zaman ölmüştür? İşte, Sultan Alaaddin Keykubat'ın ölümü hakkında merakla araştırılan hakkında detaylı bilgiler

7.2.2018Televizyon
CHP Kurultayı başladı (4)

CHP Kurultayı başladı (4) 

CHP Kurultayı başladı (4) 

3.2.2018Ankara
Dumankaya İnşaatın sahiplerine ağırlaştırılmış müebbet talebi

Dumankaya İnşaat'ın sahiplerine ağırlaştırılmış müebbet talebi

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ/PDY'ye "himmet" adı altında finansal destek sağlandığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında Bank Asya çalışanları ile Dumankaya İnşaat'ın eski sahibi ve ortakları olan Halit Dumankaya, Barış Değer Dumankaya, Ayla Dumankaya Pirinççi, Uğur Dumankaya ve Semih Serhat Dumankaya'nın da bulunduğu 125 şüpheliye yönelik fezleke hazırlandı.

2.2.2018Ekonomi
Teröristler ABD füzesiyle saldırdı

Teröristler ABD füzesiyle saldırdı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) birlikleri, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'de terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca dikilen ve yerli üretim silahlı insansız hava aracı (SİHA) ile imha edilen terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın sözde anıtının bulunduğu Darmık Dağı'nın eteklerine ulaştı. Öte yandan teröristler, Afrin'in Şengal köyünde ÖSO'ya ait araca ABD yapımı TOW füzesiyle saldırı düzenledi.

1.2.2018Gündem
Hayme Ana kimdir Hayme Ana ne zaman öldü İşte ölüm tarihi

Hayme Ana kimdir? Hayme Ana ne zaman öldü? İşte ölüm tarihi

Ertuğrul Gazi'nin anası, Osman Gazi'nin ise ninesi olan Hayme Ana, Osmanlı Devleti'nin kuruluşu esnasında çok önemli rol oynamıştır. Gündüz Alp'ın (Süleyman Şah) eşi olan Hayme Ana, eşinin vefatının ardından en bilge kişi olarak aşiretinin başına geçmiş ve 400 çadırlık aşiretini alarak Anadolu'ya doğru ilerlemiştir. Peki, tarihin en güçlü kadınlarından birisi olarak bilinen Hayme Ana nasıl ve ne zaman ölmüştür? İşte, Osmanlı Devleti için çok önemli bir yere sahip olan isim hakkında tüm detaylar

31.1.2018Televizyon
‘Türkiye’nin itibarı zedeleniyor’

‘Türkiye’nin itibarı zedeleniyor’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dünkü grup toplantısında Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konsey üyelerinin gözaltına alınmasına neden olan ‘Savaş bir halk sağlığı sorunudur’ açıklamasını okudu. Kılıçdaroğlu, TTB yöneticilerinin gözaltına alınmasıyla ilgili “Bu tür davranışlar toplumun tümünün desteklediği Afrin operasyonuna gölge düşürür.

30.1.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Mehmetçik kanıyla oy devşirmeye çalışmak da büyük bir ahlaksızlıktır (Geniş haber)

Kılıçdaroğlu: Mehmetçik kanıyla oy devşirmeye çalışmak da büyük bir ahlaksızlıktır (Geniş haber)  

Kılıçdaroğlu: Mehmetçik kanıyla oy devşirmeye çalışmak da büyük bir ahlaksızlıktır (Geniş haber)  

30.1.2018Ankara
Kılıçdaroğlundan gözaltı tepkisi... TTBnin açıklamasını okudu

Kılıçdaroğlu'ndan gözaltı tepkisi... TTB'nin açıklamasını okudu

Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi üyesi doktorların gözaltına alınmasını eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, soruşturma konusu olan TTB'nin 'Savaş bir halk sağlığı sorunudur' diyen bildirisini okudu.

30.1.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Ordunun başarısı ÖSOya devredilemez

Kılıçdaroğlu:  Ordunun başarısı ÖSO'ya devredilemez 

Kılıçdaroğlu:  Ordunun başarısı ÖSO'ya devredilemez 

29.1.2018Ankara
Kılıçdaroğlundan ÖSO tepkisi

Kılıçdaroğlu'ndan ÖSO tepkisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı Operasyonu’nun Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte yürütülmesini sert sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu, “Bizim bir ordumuz var. Peygamber ocağı, kahraman ordu diyoruz. Zor koşullarda mücadele ediyorlar. Ordumuzun kahramanlığını bir anlamda ÖSO’ya devretmeye çalışıyoruz. Niçin, kimdir ÖSO? Ordumuz orada mücadele ediyor. Ordu, ÖSO’nun arkasına neden gizlenir, hangi gerekçeyle gizlenir, biz bundan rahatsızız” dedi.

29.1.2018Gündem
Güvenlik kuşağı Türkiye’ye kurulan bir tuzak

Güvenlik kuşağı Türkiye’ye kurulan bir tuzak

‘Zeytin Dalı’ harekâtının 10’uncu günü. Hükümet operasyonların Menbiç ve Fırat’ın doğusuyla devam edeceği mesajı veriyor. ABD’li yetkililer iki gün önce YPG terör örgütüne silah vermeyeceklerini açıkladılar. Güven problemi sürüyor. TSK nasıl ilerleyecek, yolda hangi risklerle karşılaşacak, atılması gereken adımlar neler? NATO ve Birleşmiş Milletler’de de görev yapan Emekli Tuğgeneral Naim Babüroğlu’na göre Türkiye Fırat’ın doğusuna el atmalı, Amerikan üslerini kapatmalı ve Süleyman Şah Türbesi yerine konuşlandırılmalı.  

28.1.2018Gündem
Akşener: Beli çökertilmiş denilen ordu Türkiyeyi kurtarıyor

Akşener: Beli çökertilmiş denilen ordu Türkiye'yi kurtarıyor

Akşener: Beli çökertilmiş denilen ordu Türkiye'yi kurtarıyor

25.1.2018Merkez
Mehmetçik Kutül Amare oyuncuları kimlerdir

Mehmetçik Kut'ül Amare oyuncuları kimlerdir?

Mehmetçik Kut'ül Amare oyuncuları, dizinin ilk bölümünün ekrana gelmesinin ardından ikinci bölümde de merak konusu oldu. Türk askerlerinin Irak bölgesinde sergilediği mücadeleyi konu alan Mehmetçik Kut'ül Amare, oyuncu kadrosu ile konusu kadar araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Mehmetçik Kut'ül Amare oyuncuları kimlerdir? İşte, dizinin oyuncu kadrosu ve genel konusu hakkında bazı bilgiler

25.1.2018Televizyon
Mehmetçik karadan Suriyede

Mehmetçik karadan Suriye'de

Zeytin Dalı operasyonu dün kara harekâtıyla genişlerken Mehmetçik Suriye içinde yaklaşık 5 kilometre ilerledi, 45 hedef daha vuruldu. Esad rejimine yakın Al Masdar haber sitesi ÖSO'nun Afrin'in kuzeybatısında 3 YPG'liyi ele geçirdiğini duyurdu.

21.1.2018Gündem
TSK birden fazla bölgeye aynı anda operasyon yapabilir

"TSK birden fazla bölgeye aynı anda operasyon yapabilir"

"TSK birden fazla bölgeye aynı anda operasyon yapabilir"

20.1.2018Merkez
Mehmetçik Hüsrev kimdir Serdar Gökhan kaç yaşındadır

Mehmetçik Hüsrev kimdir? Serdar Gökhan kaç yaşındadır?

Mehmetçik dizisinde Hüsrev karakterini canlandıran Serdar Gökhan, diziyi yakından takip eden vatandaşların araştırdığı isimler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde de önemli bir rol alan Serdar Gökhan, aynı yapımcının gerçekleştirdiği Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Hüsrev karakterine can verecek. Peki, Mehmetçik dizisi oyuncusu Hüsrev kimdir? İşte, Serdar Gökhan hakkında merak edilen bazı detaylar

18.1.2018Televizyon
Mehmetçik Kutül Amare dizisinin oyuncuları kimdir Mehmetçik Kutül Amare dizisi oyuncu kadrosu

Mehmetçik Kutül Amare dizisinin oyuncuları kimdir? Mehmetçik Kutül Amare dizisi oyuncu kadrosu

Mehmetçik Kutül Amare dizisi oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başrollerinde Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz ve İlker Aksum gibi isimlerin yer aldığı Mehmetçik Kutül Amare dizisi oyuncu kadrosu içerisinde birçok isim yer alıyor. Peki, Mehmetçik Kutül Amare dizisi oyuncuları arasında yer alan diğer isimler kimdir? İşte, dizinin genel konusu ve detaylı bilgiler

18.1.2018Televizyon
Kılıçdaroğlundan sert açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan sert açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin Meclis grup toplantısında konuşuyor.

16.1.2018Gündem
Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (geniş haber)

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (geniş haber)

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (geniş haber)

13.1.2018İstanbul
Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (2)

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (2)

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (2)

13.1.2018İstanbul
Kılıçdaroğlundan kritik kongrede sert açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan kritik kongrede sert açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin kritik İstanbul İl Kongresi'nde Anayasa Mahkemesi'nin Şahin Alpay ve Mehmet Altan kararını uygulamayan mahkemeyi sert sözlerle eleştirdi.

13.1.2018Gündem
İnönü, Çeşmede saygıyla anıldı

İnönü, Çeşme'de saygıyla anıldı

İnönü, Çeşme'de saygıyla anıldı

25.12.2017Çeşme
Yunan bakana yanıt: 2019da o adaların tamamını alacağım

Yunan bakana yanıt: 2019'da o adaların tamamını alacağım'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yunanistan’ın Ege’de 18 adayı işgal ettiğine ilişkin açıklamaya “Gel de al” karşılığını veren Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos’a, “2019’da geleceğim, o adaların tamamını alacağım” dedi. 

23.12.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Güvenlik kuşağı Türkiye’ye kurulan bir tuzak

‘Zeytin Dalı’ harekâtının 10’uncu günü. Hükümet operasyonların Menbiç ve Fırat’ın doğusuyla devam edeceği mesajı veriyor. ABD’li yetkililer iki gün önce YPG terör örgütüne silah vermeyeceklerini açıkladılar. Güven problemi sürüyor. TSK nasıl ilerleyecek, yolda hangi risklerle karşılaşacak, atılması gereken adımlar neler? NATO ve Birleşmiş Milletler’de de görev yapan Emekli Tuğgeneral Naim Babüroğlu’na göre Türkiye Fırat’ın doğusuna el atmalı, Amerikan üslerini kapatmalı ve Süleyman Şah Türbesi yerine konuşlandırılmalı.

29.1.2018