MENÜ

Suç Duyurusu

Suç Duyurusu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Suç Duyurusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Suç Duyurusu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7.681 Suç Duyurusu haberi bulunmuştur.

Suç Duyurusu Haberleri

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na suç duyurusu açıklaması: Çok önemli şeyler var…

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na suç duyurusu açıklaması: Çok önemli şeyler var…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, bir gazetecinin, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li milletvekilleri hakkında suç duyurusunda bulunacağınızı söylemiştiniz, hazırladığınız dosyanın içerisinde neler var?" sorusuna, "Sabaha kadar vaktin varsa dosyayı burada anlatayım size. Ama çok önemli şeyler olduğunu söylemek istiyorum" yanıtını verdi.

18.01.2020Gündem
Bulamıyorsanız biz bulalım

'Bulamıyorsanız biz bulalım'

Bahçeli, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağına ilişkin “Bunların sivil hayatı Çankaya’da mıdır, neredeyse bulun getirin kardeşim. Kim bunlar, CHP’de, MHP’de, hangi partide varsa çıkartın. Eğer bulamıyorlarsa yetki versinler, biz buluruz bunları” çağrısı yaptı.

18.01.2020Gündem
Son dakika haberleri... Bahçeliden siyasi ayak çağrısı: Hangi partide varsa çıkartın

Son dakika haberleri... Bahçeli'den siyasi ayak çağrısı: Hangi partide varsa çıkartın

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının ortaya çıkarılmamasına yönelik sert eleştirilerini sürdürüyor. Bahçeli, “Bunların sivil hayatı Çankaya’da mıdır, neredeyse bulun getirin kardeşim. Kim bunlar, CHP’de, MHP’de, hangi partide varsa çıkartın. Eğer bulamıyorsa yetki versinler, biz buluruz bunları” çağrısında bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemleri üzerinde hazırladığı dosyayı da açıklayan Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ‘AKP’de 120-180 arasında ByLock’çu vekil var’ diyor. Şu ByLock’çuları savcılığa götür ver, eğer vermiyorsan biz sana suç duyurusunda bulunacağız; ‘gel tıpış tıpış ayaklarınla ver’ diyeceğiz” dedi.

17.01.2020Gündem
‘E-muhtıra’ya takipsizlik

‘E-muhtıra’ya takipsizlik

Kamuoyunda e-muhtıra olarak bilinen 27 Nisan 2007 tarihli bildiriye ilişkin soruşturma, dosyanın tek şüphelisi olan dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’ın hayatını kaybetmesinin ardından kapatıldı. ‘Soruşturma ve kovuşturma yapma olanağı kalmadığı’ gerekçesiyle takipsizlik verildi.

13.01.2020Gündem
Eski Nissan Üst Yöneticisi Ghosna Lübnandan çıkış yasağı getirildi

Eski Nissan Üst Yöneticisi Ghosn'a Lübnan'dan çıkış yasağı getirildi

Lübnan yargısı, eski Nissan Üst Yöneticisi (CEO) Carlos Ghosn'a yurt dışına çıkış yasağı getirdi.

9.01.2020Dünya
FETÖcü akademisyenin kadınların gizli görüntülerini çektiği ortaya çıktı

FETÖ'cü akademisyenin kadınların gizli görüntülerini çektiği ortaya çıktı

FETÖ'den ihraç edilen Marmara Üniversitesinde görevli eski akademisyen A.S.B'in cep telefonunda yapılan incelemede, birçoğu üniversite içerisinde gizli olarak çekilen ve kayıt altına alınan uygunsuz görüntüler bulundu. Sanığın cep telefonundaki inceleme sonucunda hazırlanan raporda, gizli olarak kayıt altına alındığı anlaşılan görüntülerin bir çoğunun üniversitedeki öğrenci veya çalışanlardan olduğuna yer verildi.

1.01.2020Gündem
Başsavcıdan Ekrem Yeter yorumu: Beraatın bozulacağını düşünüyoruz

Başsavcı'dan Ekrem Yeter yorumu: Beraatın bozulacağını düşünüyoruz

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, basınla sohbet toplantısında “Bukalemun gibi her kılığa giriyorlar” dediği FETÖ ve soruşturmalar hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı: (Bülent Arınç’ın damadı) Ekrem Yeter’e mahkeme beraat kararı verdi. İstinafa götürdük, bozulacağını düşünüyoruz. Ciddi deliller vardı o dosyada. FETÖ’nün siyasi ayağına ilişkin bir soruşturma dosyası yok. Zaman zaman belli isimler geçiyor, o anlarda gereği yapılıyor.

31.12.2019Gündem
Son dakika... Sinan Aygün CHPden istifa etti

Son dakika... Sinan Aygün CHP'den istifa etti

CHP eski milletvekili Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile yaşadığı rüşvet tartışmasının ardından partisinden istifa etti. Aygün hakkında disiplin soruşturması başlatılmıştı.

30.12.2019Gündem
Yılbaşı öncesi alkollü içki ve gıda denetimleri artırıldı

Yılbaşı öncesi alkollü içki ve gıda denetimleri artırıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Tüketicilerin güvenliği ve haksız rekabetin önlenmesi için alkollü içki satış ve tüketim yerlerinde denetimlerin sıklaştırılmasına yönelik 81 ildeki Tarım ve Orman Bakanlığı il müdürlüklerini talimatlandırdık" dedi.

29.12.2019Ekonomi
Fenerbahçe-Beşiktaş maçında görev alan hakemler hakkında suç duyurusu

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında görev alan hakemler hakkında suç duyurusu

Ankara'da Beşiktaş taraftarı bir grup, Süper Lig'in 16’ncı haftasında oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemleri hakkında, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı'na gönderilmek üzere, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusu dilekçesi verdi.

27.12.2019Futbol
Mansur Yavaştan Sinan Aygüne tazminat davası

Mansur Yavaş'tan Sinan Aygün'e tazminat davası

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP eski milletvekili iş insanı Sinan Aygün hakkında, katıldığı televizyon programında kendisi hakkındaki söylemleri nedeniyle 50'şer bin liralık iki farklı tazminat davası açtı.

25.12.2019Gündem
Son dakika... Adalar Kaymakamlığından suç duyurusu

Son dakika... Adalar Kaymakamlığı'ndan suç duyurusu

Adalar Kaymakamlığı, ruam hastalığı nedeniyle itlaf edilen 105 atın sahibi 64 kişi hakkında "insan, hayvan ve çevre sağlığını tehlikeye attıkları" gerekçesiyle Adalar Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

24.12.2019Gündem
Son dakika... Adalar Kaymakamlığından önemli karar

Son dakika... Adalar Kaymakamlığı'ndan önemli karar

Adalar Kaymakamlığı, ruam hastalığı nedeniyle itlaf edilmek zorunda kalınan atların sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunacak. Suç duyurusunun bugün gerçekleşeceği öğrenildi.

24.12.2019Gündem
‘7 milyonluk okul, nasıl 25 milyon oldu’

‘7 milyonluk okul, nasıl 25 milyon oldu’

Eski CHP milletvekili Sinan Aygün ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı arasındaki ‘TOGO Kuleleri’ kavgası, dün Aygün’ün 2 saatlik basın toplantısıyla sürdü. Aygün, Yavaş’ın “25 milyo-nu okul için istedik” iddiasına yanıt verdi. Aygün, “Okul bedelini 25 milyon lira olarak nereden buldun? Belediye işlerini de böyle yapıyorsan yandık. 5 milyon liralık işi 25 milyon liraya veriyorsa vay halimize. Okulun maliyeti arsa dahil 7 milyon liradır. 25 milyon nereden çıktı?” dedi.

24.12.2019Gündem
CHPli Öztrak: Bu mesele bizim için artık noktalanmıştır

CHP'li Öztrak: Bu mesele bizim için artık noktalanmıştır

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP eski milletvekili Sinan Aygün ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş arasındaki iddialarla ilgili, "Bu mesele bizim için noktalanmıştır. Artık bu ülkenin belli başlı büyükşehirlerinde müzik değişmiştir, dans da değişecektir. Rant lobileri büyük şehirlerimizde artık cirit atamayacaktır" dedi.

23.12.2019Gündem
Son dakika haberi: Mansur Yavaştan Sinan Aygün hakkında suç duyurusu

Son dakika haberi: Mansur Yavaş'tan Sinan Aygün hakkında suç duyurusu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP eski milletvekili iş insanı Sinan Aygün hakkında 'terörizmin finansmanı hakkındaki kanuna muhalefet ve terör örgütüne yardım etmek' suçundan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

23.12.2019Gündem
Son dakika haberi... Ankarada 25 milyonluk rüşvet tartışması Sinan Aygünden yeni açıklama

Son dakika haberi... Ankara'da 25 milyonluk rüşvet tartışması! Sinan Aygün'den yeni açıklama

CHP eski milletvekili Sinan Aygün, 'TOGO Kuleleri' inşaatının mühürlenmesi ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne çağırıldığını belirterek, "Grup odasına girdik, 8 tane Meclis üyesi. 'Ağabey ne vereceksin?' Ben dedim ki, 'sizde hiç mi korku yok, bu nasıl bir soru? Burası dinleniyordur, benimle bu konuyu nasıl konuşursunuz? Niye istiyorsunuz benden para?' İstinafa müracaat edip etmemek için. Bu Mansur Yavaş'tan, belediyeden, Ankara’nın çekeceği var" dedi.

23.12.2019Gündem
CHP Sinan Aygün hakkında son dakika disiplin soruşturması başlattı

CHP Sinan Aygün hakkında son dakika disiplin soruşturması başlattı

CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, "Ankara İl Kurulu’muz, bugün toplanıp Sinan Aygün’ün yaptığı bu eylemler nedeniyle, bunu parti üyeliğiyle bağdaşmayan tutum ve davranışlar olarak algıladığı için kendisini kesin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevki için hakkında disiplin soruşturması açılmasına karar verilmiştir" dedi.

22.12.2019Gündem
Başkenti karıştıran suç duyurusu

Başkenti karıştıran suç duyurusu!

Eski CHP milletvekili ve eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile CHP’li 3 belediye meclis üyesi hakkında “25 milyon lira rüşvet istedikleri iddiasıyla” savcılığa suç duyurusunda bulundu.

20.12.2019Gündem
Sinan Aygün’den Yavaş’a suç duyurusu ‘25 milyon TL istediler, vermeyince mühürlediler’

Sinan Aygün’den Yavaş’a suç duyurusu! ‘25 milyon TL istediler, vermeyince mühürlediler’

CHP eski milletvekili ve Ankara Ticaret Odası eski başkanı iş insanı Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile CHP’li Belediye Meclis üyeleri ve avukatlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

19.12.2019Gündem
Ünlü iş insanın eşi ve kızına usulsüz belge ile haciz şoku

Ünlü iş insanın eşi ve kızına usulsüz belge ile haciz şoku

Mersinli sanayici Ali Aybars 5 ay önce öldü. Eşi ve kızı, Aybars’ın mirasını reddetti. Mahkemenin verdiği reddi miras kararı tüm bankalara da bildirdi. Ancak, özel bir bankanın avukatları, icra müdürlüğü ile işbirliği yaparak anne kız adına usulsüz mirasçılık belgesi çıkardı. Bu belge ile anne kıza da borçlu gösterildi, haklarında icra takibi yapıldı. Anne kızın, ev araba ve banka hesaplarına haciz konuldu. Aralarında üç avukat bir noter ve bir icra müdür yardımcısının da olduğu 5 kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

19.12.2019Ekonomi
Ebru Gündeş’in Seren Serengil ve Deniz Akkaya’ya açtığı davada gerekçeli karar açıklandı

Ebru Gündeş’in Seren Serengil ve Deniz Akkaya’ya açtığı davada gerekçeli karar açıklandı

Sanatçı Ebru Gündeş’e hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanan sunucu Seren Serengil ile manken Deniz Akkaya hakkındaki beraat kararının gerekçesi açıklandı. Mahkeme gerekçeli kararında suçun unsurunun oluşmadığını kaydetti.

19.12.2019Magazin
Çok tartışılmıştı Alanyadaki o ev 727 bin TLye kamulaştırılıyor

Çok tartışılmıştı! Alanya'daki o ev 727 bin TL'ye kamulaştırılıyor

ALANYA Kalesi’nde, 2 bin 100 yıllık surlara beton ve seramik kaplamalı pencere yapan, surların üzerine beton korkuluk yerleştiren, bununla da yetinmeyip su giderini surun altından delerek dışarı çıkaran Avusturyalı Walter Godina’nın evi için kamulaştırma kararı çıktı. Eve 727 bin TL değer biçildi.

17.12.2019Ekonomi
Karatay hakkında suç duyurusu: Fiyatları etkiledi

Karatay hakkında suç duyurusu: Fiyatları etkiledi

KARDİYOLOJİ uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’ın “Başından beri tavuk dönere karşıyım. Tavuk döner olan büfelerin önünden geçerken bile midem bulanıyor” sözleri savcılığa taşındı.

14.12.2019Gündem
Prof. Dr. Canan Karataya suç duyurusu

Prof. Dr. Canan Karatay'a suç duyurusu

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği, Canan Karatay hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle TCK 237. Maddesi uyarınca Fiyatları etkileme suçundan suç duyurusunda bulundu.

13.12.2019Haber
Satışlar yüzde 30 düştü Canan Karatay hakkında suç duyurusu

Satışlar yüzde 30 düştü! Canan Karatay hakkında suç duyurusu

Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’ın geçtiğimiz günlerde bir röportajında söylediği “Başından beri tavuk dönere karşıyım. Tavuk döner olan büfelerin önünden geçerken bile midem bulanıyor” sözleri savcılığa taşındı.

13.12.2019Gündem
Kardemirle ilgili 44 milyonluk suç duyurusu

Kardemir'le ilgili 44 milyonluk suç duyurusu

Kardemir Karabük Demir Çelik'in bazı yöneticileri hakkında şirketin zarara uğratılması nedeniyle Sermaye Piyasası Kurulu suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

13.12.2019Ekonomi
Ünlü iş adamı Ali Ağaoğluna dava şoku

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'na dava şoku

İş adamı Ali Ağaoğlu'nun belgesel çekiminde söylediği "Çantalar değil ama kullananlar benim malım" sözlerine dava açıldı. Hazırlanan iddianamede Ağaoğlu’nun ‘Hakaret’ suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi.

11.12.2019Gündem
ABD İstanbul Başkonsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un tahliye talebine ret

ABD İstanbul Başkonsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un tahliye talebine ret

CASUSLUK suçlaması yöneltilen ABD İstanbul Başkonsolosluk irtibat görevlisi Metin Topuz’un tahliye talebi reddedildi.

11.12.2019Gündem
Trabzonspordan 83 kişiye suç duyurusu

Trabzonspor'dan 83 kişiye suç duyurusu

Trabzonspor, kulüplerine örtülü ödenek ile para aktarıldığı yönündeki iddiayı dile getiren kişiler hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

11.12.2019Futbol
Sazanın ardından bu kez de kebap Yine aynı yöntem...

'Sazan'ın ardından bu kez de kebap! Yine aynı yöntem...

ANTALYA'da, makine mühendisi Mehmet Ata Ağırman'ı ablasının hastalığı için aracını satmak isterken dolandırılan, dolandırmadan önce de sazan balığı ısmarlayan dolandırıcıların yeni mağdurları ortaya çıktı.

5.12.2019Gündem
Sarallar operasyonunda çarpıcı detaylar

Sarallar operasyonunda çarpıcı detaylar

Adı ‘yaralama', 'tehdit' ve 'haraç alma' gibi yasa dışı silahlı suç organizasyonlarının çoğunda sıkça duyulan Sarallar grubunun karıştığı faili meçhul olaylar polisin operasyonuyla aydınlığa kavuşturuldu. Bahçelievler'de bir iş adamına ait tekstil fabrikasının kurşunlanması ve döviz işiyle uğraşan bir iş adamının 3 yıl içinde iflasına yol açan bir dizi faili meçhul olay aydınlatılırken, 7 gün önce yapılan son operasyonla yakalanan aralarında suç örgütü lideri Burhanettin Saral ve şehirler arası yolcu taşıyan bir seyahat firmasının sahibinin de olduğu 23 şüpheli bu sabah adliyeye sevk edildi.

4.12.2019Gündem
Feryadı duyulmadı Ölünce mi yardım edeceksiniz

Feryadı duyulmadı! Ölünce mi yardım edeceksiniz?

Eskişehir'de yaşayan iki çocuk annesi Ayşe Tuba Arslan (44), kocasından 6 ay önce boşandı. Ancak eski koca Yalçın Özalpay, Arslan’a yönelik tehdit ve hakaretlerini sürdürdü. Arslan, Eskişehir’de 11 Ekim günü kocasının satırlı saldırısına uğradı. 44 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. Arslan, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü”nde toprağa verildi.

29.11.2019Gündem
Yıllarca para ödedi, böyle kalakaldı Tapu Dairesinde hayatının şoku yaşadı

Yıllarca para ödedi, böyle kalakaldı! Tapu Dairesinde hayatının şoku yaşadı

Isparta’da yıllardır aidat ödediği kooperatiften 14 numaralı daire kur'ada çıkan vatandaş, evini üzerine almak için gittiği Tapu Müdürlüğü’nde hayatının şokunu yaşadı.

28.11.2019Ekonomi
Korkunç şüphe ağırlık kazanıyor 2 çocuğu aynı şekilde öldü, anne tutuklandı

Korkunç şüphe ağırlık kazanıyor! 2 çocuğu aynı şekilde öldü, anne tutuklandı

RİZE’de, 6 katlı apartmanın en üst katındaki dairenin penceresinden düşen ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Fatma Nur Havuz’un (4), ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmada gözaltına alınan anne Emine Havuz, tutuklandı. 4 yıl önce Fatma Nur’un ağabeyi Harun Havuz’un (4) aynı pencereden düşerek öldüğünün ortaya çıkması üzerine, anne Emine Havuz hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

26.11.2019Gündem
CHPli İnceden, Turan ve Atillaya 8 kuruluşluk tazminat davası

CHP'li İnce'den, Turan ve Atilla'ya 8 kuruluşluk tazminat davası

CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü yönündeki iddiaları nedeniyle, gazeteci Rahmi Turan hakkında 5, Talat Atilla hakkında ise 3 kuruşluk manevi tazminat davası açtı. İnce, ayrıca avukatı aracılığıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede her 2 isim içinde 'görevi kötüye kullanarak iftira ve hakaret' suçlarından soruşturma açılmasını talep etti.

26.11.2019Gündem
Genç öğretmene inanılmaz suçlama

Genç öğretmene inanılmaz suçlama

Mersinli müteahhit Mehmet Y., birlikte olduğu beden eğitimi öğretmeni Betül K. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Mehmet Y. (36), Betül K.’ya (30) yönelik savcılık suç duyurusunda “Ben evliyken birlikteliğimiz başladı. Bu kişi ile evlenmek için eşimden boşandım. Evlenme karara aldık; nikah için gün de aldık.Son anda nikâha gelmedi tören iptal oldu. Elinde, birlikte olduğumuz anlara dair görüntüler var. Bu görüntüleri eşime göndermekle tehdit etti. Evlenme bahanesi ile 1 milyon liraya yakın paramı aldı. Bana yaptıklarının benzerini, benden önce birlikte olduğu 3-4 kişiye daha yaptığını öğrendim. Yaşananlar nedeniyle şirketimle ilgilenemedim battım” iddiasında bulundu.

26.11.2019Gündem
Emre Aşıktan suç duyurusu: Yağmur annesine kiralık helikopterle gitti

Emre Aşık'tan suç duyurusu: Yağmur annesine kiralık helikopterle gitti

Emre Aşık, boşanma aşamasındaki eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Yağmur Aşık’ın lüks yaşantısına dikkat çeken eski milli futbolcunun avukatı, “Bursa’daki annesine helikopterle gitti” dedi

23.11.2019Magazin
Sosyete operasyonunda da adı geçiyordu ‘Çıplak görüntülerimi yaydı...’

Sosyete operasyonunda da adı geçiyordu! ‘Çıplak görüntülerimi yaydı...’ 

İsmi bir süre önce, ünlü isimlere yönelik dolandırıcılık suçlaması ile gündeme gelen Mine Mumcu, kendisinden zorla para alındığını, çıplak görüntüleri ile tehdit edildiği iddiası polise başvurdu. Mumcu, kendisi ve ailesinin can güvenliği olmadığını belirterek uzaklaştırma talep etti. Emniyet başvurusu sonrası talebi değerlendiren Beykoz Aile Mahkemesi, aralarında eski bir polisin de olduğu 9 kişiye yönelik uzaklaştırma kararı verdi.

22.11.2019Gündem
1 milyon TL’lik  kişisel veri cezası

1 milyon TL’lik kişisel veri cezası

Vatandaşların çeşitli yazılım, program ve uygulamalar vasıtasıyla kişisel bilgilerini ele geçirenler için Kişisel Verileri Koruma Kurumu suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı. Verileri yasadışı olarak ele geçirenler hakkında 2 ile 4 yıl arasında değişen sürelerde hapis cezası ile dava açılabilecek, 15 bin lira ile 1 milyon TL arasında idari para cezası da kesilebilecek.

22.11.2019Ekonomi
Dipsiz göl raporu: Esas define gölün kendisiydi

Dipsiz göl raporu: Esas define gölün kendisiydi

JEOMORFOLOJİ Derneği üyeleri define aramak için yasal izinle yok edilen Gümüşhane’deki 12 bin yıllık Dipsiz Göl’de inceleme yaptı. Balıkesir Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Erdal Gümüş, “Define aramak için gölü yok ettiler ama esas define gölün kendisiydi” dedi.

21.11.2019Gündem
Kişisel Verileri Koruma Kurumundan suç duyurusu kararı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu'ndan "suç duyurusu" kararı

Avukatlar, hukuk büroları ile finans, gayrimenkul danışmanlık, sigorta ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren bazı kişi ve kuruluşlar tarafından muhtelif yollarla elde edilen veriler üzerinden vatandaşların kimlik ve iletişim bilgileri gibi kişisel verilerinin sorgulanmasına imkan tanıyan yazılım, program veya uygulamaları kullananlar hakkında savcılıklara suç duyurusunda bulunulması kararı verildi.

21.11.2019Ekonomi
Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan gözyaşları içinde anlattı: Babamdan şikayetçiyim

Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan gözyaşları içinde anlattı: Babamdan şikayetçiyim

Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan kendisinin, annesinin, kardeşinin, babası ve babasının yakınları tarafından tehdit edildiğini iddia etti.

20.11.2019Magazin
AK Partiden, gençlere küfreden iş insanı hakkında suç duyurusu

AK Parti'den, gençlere küfreden iş insanı hakkında suç duyurusu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, sosyal medya paylaşımlarında Anıtkabir'de 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganı atan gençlere küfrettiği gerekçesiyle tutuklanan Mehmet Avcı hakkında suç duyurusunda bulundu.

19.11.2019Gündem
İş insanından Beşiktaş eski yöneticisine suç duyurusu

İş insanından Beşiktaş eski yöneticisine suç duyurusu

İş insanı Atalay Demirbaş, bir restoranda Beşiktaş Eski Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun kendisini darp ve tehdit ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

18.11.2019Futbol
Denizlispor kondisyon çalışacak

Denizlispor kondisyon çalışacak

Süper Lig'de kötü günler geçiren Yukatel Denizlispor, evinde oynayacağı Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

15.11.2019Futbol
Ali Çetin hakkında suç duyurusu 100 milyon TL...

Ali Çetin hakkında suç duyurusu! 100 milyon TL...

Denizlispor Başkanı Ali Çetin hakkında kulübün borçlarına ilişkin koyduğu 100 milyon liralık temliğin usulsüz olduğu iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

14.11.2019Futbol
Hakem Deniz Ateş Bitnel hakemi dövdü

Hakem Deniz Ateş Bitnel hakemi dövdü

Türkiye’de yeşil sahalar bunu da gördü! Masterlar maçında sahaya oyuncu olarak çıkan Deniz Ateş Bitnel, kararını beğenmediği meslektaşı Mehmet Ağaçlı’yı yumrukladı.

14.11.2019Futbol
Fenerbahçeden suç duyurusu

Fenerbahçe'den suç duyurusu

Fenerbahçe Kulübü, Zeki Uzundurukan ve Erman Toroğlu hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

13.11.2019Futbol