MENÜ

Suat Ateşdağlı

Suat Ateşdağlı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Suat Ateşdağlı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Suat Ateşdağlı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 415 Suat Ateşdağlı haberi bulunmuştur.

Suat Ateşdağlı Haberleri

İşte Reina04

İşte Reina'04

İstanbul’un gözde eğlence merkezlerinden Reina dün akşam yaza merhaba dedi. Mekanın sahibi Mehmet Koçaslan, bu sezon Reina’daki ilkleri Kelebek’e anlattı.

2.06.2004Kelebek
Tıpkı eski solcu gruplar gibi

Tıpkı eski solcu gruplar gibi

İstanbul'da oynanan FB-GS maçında yaşanan şiddet, dikkati iki takım taraftarlarına çekti. Tribünlerdeki taraftar grupları, son yıllarda dernekleştiler. Kısa sürede grupların içinden yeni gruplar doğdu, derneklerin içinde hizipler çıktı. Neredeyse takip etmek imkansızlaştı. Tıpkı 12 Eylül öncesindeki solcu gruplaşmalar gibi.

16.11.2002Spor Arena
Protesto ve barış

Protesto ve barış

Özhan Canaydın ile Ultraslan Grubu'nun başkanı Suat Ateşdağlı arasındaki soğuk rüzgarlar Fatih Altaylı'nın arabulucuğu sonrasında yumuşadı. Galatasaray Başkanı, ‘‘Ali Sami Yen'deki rövanşta Fenerbahçe taraftarı istemiyoruz’’ dedi.

7.11.2002Spor
Kısa kısa

Kısa kısa

11.08.2002Spor

Yazar Sonuçları

Reina sezonu açtı

Reina, yazlık sezon açılışını önceki akşam yaptı. Yaklaşık 3 bin davetlinin katıldığı açılış gecesine sanat, spor, magazin ve sosyetenin tanınmış isimleri katıldı.

3.06.2004

KİTVAK yeni konukevi ile hasta yakınlarının yanında

 KEMİK İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı;, Ege Üniversitesi’nde Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ile KİT-VAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’nden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kampüsünde yaptırdığı 3’üncü büyük eseri KİT-VAK Abdulrezzak Sancak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni yarın hizmete açıyor.

17.12.2017