MENÜ

Spora Hazırlanın

Spora Hazırlanın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Spora Hazırlanın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Spora Hazırlanın haberi bulunmuştur.

Spora Hazırlanın Haberleri

5 Adımda Hayalinizdeki Vücuda Kavuşun

5 Adımda Hayalinizdeki Vücuda Kavuşun

Her sene planladığınız fit vücuda kavuşma hedefini 2019'da gerçekleştirin. Spor eğitmeni Serdar Tosun, hayalinizdeki vücuda kavuşmak için yapmanız gerekenleri anlattı, "Egzersiz programına başlamadan önce fiziksel ve psikolojik olarak hazır olduğunuzdan emin olun. Koyduğunuz hedeflerin gerçekçi olması gerekiyor" dedi.

Burçlara göre 2015 kariyer haritanız

Burçlara göre 2015 kariyer haritanız

Ekonomi, ofis hayatı, iniş ve çıkışta olan sektörler, işler... işte bütün bunlar Satürn’ün Yay burcuna geçmesi ile farkedilir derecede değişecek. İyimserliğimizi koruyarak oluşturacağımız yeni iş modelleri, keşifler, insanlığın gelişimini sağlayacak. Değişim süreci 2017’ye kadar devam edecek. İnsan kaynakları danışmanı ve iş astroloğu Binnur Zaimler, kariyer ve özel hayatımızı yorumladı.

İleriiii, Mars

İleriiii, Mars!

İkizler’e yeni bir iş, Aslan’a yeni bir eş... Aksiyon ve enerji gezegeni Mars’ın salvoları herkesin hayatına yenilikler getiriyor

13.10.2012Kelebek
Türk kaslarını eritme zamanı

Türk kaslarını eritme zamanı

Banu Alkan gibi otrişle saklamaya çalışmak da bir yöntem ama fazla kilolardan kurtulmanın en kesin yolu eritmek. Yaza çok az kaldı. Gerekli çalışmayı şimdiden yapmak lazım.

18.04.2008Kelebek
Hálá sokakta Aa bak, Pele diyorlar çünkü futbola zirvedeyken veda ettim

Hálá sokakta Aa bak, Pele diyorlar çünkü futbola zirvedeyken veda ettim

Edson Arantes do Nascimento. Ya da tüm dünyanın bildiği adıyla Pele. Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve FIFA gibi sporu yöneten kuruluşların 20. yüzyılın en büyük sporcusu seçtiği efsane isim.

29.09.2007Kelebek

25.03.2000Spor Arena

24.03.2000Spor Arena

23.03.2000Spor Arena

Yazar Sonuçları

Maraton kaç metre?

Her koşu yarışı maraton değildir.

6.04.2017

Dayan Scolari.. Dünyanın cümle pişkinleri arkanda..

Biz yedi golden sonra istifasını kendisi mi elden verecek yoksa utanıp başkasıyla mı gönderecek derken, Scolari bizden biri gibi davrandı.. “Ne istifası?” diye sordu.. “

15.07.2014