MENÜ

Sosyetik Ev Kadınları

Sosyetik Ev Kadınları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sosyetik Ev Kadınları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 56 Sosyetik Ev Kadınları haberi bulunmuştur.

Sosyetik Ev Kadınları Haberleri

Sosyetik Ev Kadınları neden yok, bitti mi

Sosyetik Ev Kadınları neden yok, bitti mi?

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı Sosyetik Ev Kadınları’nın akıbeti merak konusu oldu. Türkiye’nin beş sosyetik kadınının yaşamını gözler önüne seren Sosyetik Ev Kadınları’nın Kanal D yayın akışında yer almaması dikkat çekti. Peki Sosyetik Ev Kadınları neden yok, bitti mi?

5.03.2018Televizyon
Ezgi Dargı kimdir Sosyetik Ev Kadınlarının dikkat çeken ismi

Ezgi Dargı kimdir? Sosyetik Ev Kadınları'nın dikkat çeken ismi

Ezgi Dargı, Sosyetik Ev Kadınları programının lafını esirgemeyen isimleri arasında yer alıyor. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği Sosyetik Ev Kadınları programında söylemleri ile dikkat çeken Ezgi Dargı, programı izleyenlerin sorguladığı isim oldu. Peki, Ezgi Dargı kimdir? İşte, merak edilen isim hakkında bazı bilgiler

26.02.2018Televizyon
Günsel Ülkü kimdir Ne iş yapmaktadır

Günsel Ülkü kimdir? Ne iş yapmaktadır?

Günsel Ülkü, Sosyetik Ev Kadınları programına katılmasının ardından araştırılan isim oldu. Söylemleriyle zaman zaman programın gündemine oturan Günsel Ülkü, birçok vatandaşın araştırdığı isim oldu. Peki, Günsel Ülkü kimdir? İşte, merak edilen ismin hayatı hakkında detaylı bilgiler

26.02.2018Televizyon
Neslihan Kozanoğlu kimdir Sosyetik Ev Kadınları Neslihan kaç yaşında

Neslihan Kozanoğlu kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Neslihan kaç yaşında?

Neslihan Kozanoğlu, Sosyetik Ev Kadınları programının merak edilen ismi oldu. Polemik yaratan sözleri ve katıldığı aktivitelerle adından söz ettiren Neslihan Kozanoğlu, programı izleyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, Neslihan Kozanoğlu kimdir ve kaç yaşındar? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

26.02.2018Televizyon
Beyaz Show bu akşam neden yok 23 Şubat Kanal D yayın akışı

Beyaz Show bu akşam neden yok? 23 Şubat Kanal D yayın akışı

Beyaz Show bu akşam neden yok sorusu sevilen programın takipçileri tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her cuma akşamı izleyicileriyle buluşan Beyaz Show, sevenlerine oldukça neşeli dakikalar yaşatıyor. Fakat 23 Şubat Kanal D yayın akışında yer almayan Beyaz Show'un neden yayınlanmadığı merak konusu oldu. İşte detaylar.

23.02.2018Televizyon
Sosyetik Ev Kadınları’ndan Günsel Ülkü kimdir Günsel Ülkü kaç yaşında

Sosyetik Ev Kadınları’ndan Günsel Ülkü kimdir? Günsel Ülkü kaç yaşında?

Sosyetik Ev Kadınları programında en çok dikkat çeken isimlerden olan Günsel Ülkü, program izleyicileri tarafından merak edilen bir kişi. Programı İlgiyle takip eden birçok kişinin merak ettiği isimlerden olan Günsel Ülkü, cemiyet hayatının önemli isimlerinden biri olarak tanınıyor. Peki Günsel Ülkü kimdir? Günsel Ülkü kaç yaşında ve nereli?

23.02.2018Gündem
Yılanın başı sensin - Sosyetik Ev Kadınları

Yılanın başı sensin! - Sosyetik Ev Kadınları

Sosyetik Ev Kadınları bugün yeni bölümü ile ekrana geldi.Neslihan bugün tüm hanımları çiftlikte bir araya getirdi. Elif kavgalı olduğu Esra’ ya karşı son derece olumlu ve yapıcı davrandı ancak Günsel’in Elif’e sarf ettiği sözler Elif’in tekrar sinirlenerek büyük tepkiler vermesine sebep oldu.Elif ve Günsel tartışması diğer hanımların da gerilmesine sebep oldu.Sosyetik Ev Kadınları yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.45’de Kanal D’de.

20.02.2018Ekran
Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Neslihan Kozanoğlu kimdir, eşi kim

Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Neslihan Kozanoğlu kimdir, eşi kim?

Cemiyet hayatının tanınan simalarından olan Neslihan Kozanoğlu, ‘Sosyetik Ev Kadınları’ programıyla özel hayatını ekrana taşıdı. Yaşamını çiftlik evinde sürdüren Neslihan Kozanoğlu’nun yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular yeniden gündeme geldi. Peki Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Neslihan Kozanoğlu kimdir, eşi kim?

20.02.2018Televizyon
“Sosyetik Ev Kadınları” bugün yeni bölümü ile ekrana geliyor

“Sosyetik Ev Kadınları” bugün yeni bölümü ile ekrana geliyor

Kanal D’nin, yapımını Formed Yapım’ın üstlendiği yeni reality programı “Sosyetik Ev Kadınları” bugün yeni bölümü ile ekrana geliyor.

19.02.2018Televizyon
Elif Sağlamyürek kimdir Sosyetik Ev Kadınları Elif ne iş yapıyor

Elif Sağlamyürek kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Elif ne iş yapıyor?

Elif Sağlamyürek, Sosyetik Ev Kadınları’nın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. En az diğer isimler kadar iddialı çıkışlar yapan Elif Sağlamyürek, yaşadığı tartışmalarla dikkat çekiyor. Peki Elif Sağlamyürek kimdir?

12.02.2018Televizyon
Neslihan Kozanoğlu kimdir Sosyetik Ev Kadınları Neslihan kaç yaşında

Neslihan Kozanoğlu kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Neslihan kaç yaşında?

Cemiyet hayatının tanıdık simalarından Neslihan Kozanoğlu, Sosyetik Ev Kadınları’nın yarışmacılarından biri oldu. Polonezköy’deki çiftliğinde yaşamını sürdüren Neslihan Kozanoğlu’nın özel yaşamı, yaşı ve kariyeri merak ediliyor. Peki Neslihan Kozanoğlu kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Neslihan kaç yaşında?

12.02.2018Televizyon
Esra Tekgöz kimdir, evli mi

Esra Tekgöz kimdir, evli mi?

Sosyetik Ev Hanımları yarışmasının iddialı yarışmacısı Esra Tekgöz’ün özel hayatı merak konusu oldu. Kendisine olan özgüveniyle dikkat çeken Esra Tekgöz, yaşadığı zorlukları anlatırken duygusal anlar yaşamıştı. Peki Esra Tekgöz kimdir, evli mi?

12.02.2018Televizyon
Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Ezgi Dargı kimdir

Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Ezgi Dargı kimdir?

Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Ezgi Dargı'nın özel hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Başından 2 evlilik geçen ve kendisini bekar anne olarak tanımlayan Ezgi Dargı, parti organizatörlüğü yapıyor. Peki programın tanıtım bölümünde iddiasını ortaya koyan Ezgi Dargı kimdir?

8.02.2018Televizyon
Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir Sözleri dikkat çekiyor

Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir? Sözleri dikkat çekiyor

Esra Tekgöz Kızıltaş, Kanal D ekranlarında başlayan programın ardından merak edilen isim oldu. Güzellik salonu sahibi olan ve işletmesini yürüten Esra Tekgöz Kızıltaş, yaşamı hakkında bazı bilgiler verdi. Peki, Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir kaç yaşındadır? İşte, ekranlardaki o isim hakkında bazı bilgiler

8.02.2018Televizyon
Elif Sağlamyürek kimdir Hayatını anlattı

Elif Sağlamyürek kimdir? Hayatını anlattı

Elif Sağlamyürek, katıldığı Sosyetik Ev Kadınları programı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezun olan Elif Sağlamyürek, mimarlığın yanı sıra sahne hayatına da devam ediyor. İşte, Sosyetik Ev Kadınları programını takip edenlerin merakla araştırdığı Elif Sağlamyürek hakkında merak edilen bazı bilgiler

8.02.2018Televizyon
Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Günsel Ülkü kimdir

Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Günsel Ülkü kimdir?

Sosyetik Ev Kadınları programının yarışmacılarından Günsel Ülkü'nün hayatına ilişkin detaylar merak konusu oldu. Programın ilk günündeki tanıtım bölümünde iddiasını ortaya koyan Günsel Ülkü, tasarım sektörünün bilinen isimlerinden biri. Peki, Günsel Ülkü kimdir?

8.02.2018Televizyon
Neslihan Kozanoğlu kimdir Sosyetenin önemli isminden açıklamalar

Neslihan Kozanoğlu kimdir? Sosyetenin önemli isminden açıklamalar

Neslihan Kozanoğlu, Kanal D'nin gündüz kuşağu programı Sosyetik Ev Kadınları kadrosunun merak edilen isimleri arasında yer alıyor. Lüks yaşamıyla dikkat çeken Neslihan Kozanoğlu, iş adamı Ahmet Kozanoğlu'nun eşidir. Peki, Neslihan Kozanoğlu kimdir? İşte, cemiyet hayatının merak edilen ismi hakkında bazı bilgiler

8.02.2018Televizyon
Sosyetik Ev Kadınları’n da yaşanan telefon ve davet krizi

Sosyetik Ev Kadınları’n da yaşanan telefon ve davet krizi

Işıltılı cemiyet hayatını ve bu hayatın beş isminin yaşamlarını gözler önüne seren program “Sosyetik Ev Kadınları” bugün yeni bölümü ile ekrana geldi.Programın bugün yayınlanan bölümüne Esra ve Elif arasında yaşanan telefon probleminin yanı sıra davet konusu da damga vurdu.Neslihan Kozanoğlu ve Elif Sağlamyürek’in beraber gittikleri kahvaltıda yaşanan telefon krizi, Elif ve Esra’nın yüzlemesine sebep oldu. Esra ve Elif arasında yaşanan konuşmadan masayı önce Neslihan sonrasında da ise Esra terk etti.

6.02.2018Ekran
“Abartılı ve komik olan estetiğe çok karşıyım”

“Abartılı ve komik olan estetiğe çok karşıyım”

Işıltılı cemiyet hayatını ve bu hayatın beş isminin yaşamlarını gözler önüne seren program “Sosyetik Ev Kadınları” bugün ilk bölümü ile ekrana geldi.

5.02.2018Televizyon
“Abartılı ve komik olan estetiğe çok karşıyım”

“Abartılı ve komik olan estetiğe çok karşıyım”

“Kadınların kendilerini beğenme duygusu, erkeklerin onları beğenmesinden daha önemli”Işıltılı cemiyet hayatını ve bu hayatın beş isminin yaşamlarını gözler önüne seren program “Sosyetik Ev Kadınları” bugün ilk bölümü ile ekrana geldi.Programın bugün yayınlanan bölümüne hanımların estetik hakkındaki düşünceleri damgasını vurdu. Hanımlardan Elif Sağlamyürek estetiğe karşı olduğunu belirtirken diğer hanımların estetik hakkındaki yorumları ise dikkat çekti.Neslihan Kozanoğlu ve Elif Sağlamyürek’in beraber gittikleri kahvaltıda yaşanan telefon krizi ise programda yaşanan bir başka konu oldu. İkili arasında yaşanan krizin ne şekilde sonuçlanacağı şimdiden merak konusu oldu.Sosyetik Ev Kadınları yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.45’de Kanal D’de.

5.02.2018Magazin
Ezgi Dargı kimdir Sosyetik Ev Kadınlarının merak edilen ismi

Ezgi Dargı kimdir? Sosyetik Ev Kadınları'nın merak edilen ismi

Ezgi Dargı, Sosyetik Ev Kadınları programına katılmasının ardından gündemdeki isimler arasında yer aldı. Ezgi Dargı cerrah eşinin sayesinde cemiyet hayatına girdiğini ifade ediyor. Peki, Ezgi Dargı kimdir ve ne işle meşguldür? İşte, ünlü isim hakkında bazı bilgiler

5.02.2018Televizyon
Elif Sağlamyürek kimdir

Elif Sağlamyürek kimdir?

Elif Sağlamyürek, Sosyetik Ev Kadınları yarışmasında araştırılan isimler arasında yer alıyor. Aslne mimar olan Elif Sağlamyürek, Nişantaşı'nda ünlü bir kafenin sahibidir. Zaman zaman sahnelere çıktığı dönemlerin de olduğunu ifade eden Elif Sağlamyürek, hakkında merak edilenleri anlattı. İşte, Sosyetik Ev Kadınları'nın merak edilen ismi Elif Sağlamyürek hakkında bazı bilgiler

5.02.2018Televizyon
Günsel Ülkü kimdir Özel açıklamalar

Günsel Ülkü kimdir? Özel açıklamalar

Günsel Ülkü, programı takip eden birçok kişinin merak ettiği isim oldu. Cemiyet hayatının önemli isimlerinden birisi olan Günsel Ülkü, Sosyetik Ev Kadınları programının dikkat çeken ismi oldu. Peki, daha önce önemli pozisyonlarda görev alan Günsel Ülkü kimdir? İşte, ünlü isim hakkında detaylı bilgiler

5.02.2018Televizyon
Esra Tekgöz kimdir

Esra Tekgöz kimdir?

Esra Tekgöz, Sosyetik Ev Kadınları programına katılmasının ardından ekran başındaki izleyicilerin araştırdığı isim oldu. Kendisine ait bir güzellik salonu bulunan Esra Tekgöz, bir dönem matematik öğretmenliği de yapmıştır. İş kadınlığına atılan Esra Tekgöz, İstanbul'da açtığı mekan ile sosyetenin vazgeçilmez adreslerinden birisi olmuştur. Peki, Esra Tekgöz kimdir? İşte, merak edilen isim hakkında bazı detaylar

5.02.2018Televizyon
Neslihan Kozanoğlu kimdir

Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Neslihan Kozanoğlu, Sosyetik Ev Kadınları programına katılmasının ardından araştırılan isim oldu. Polonezköy'de yaşayan ve burada bir çiftliği bulunan Neslihan Kozanoğlu, hayvancılık ve tarım üzerine yoğunlaşmıştır. Bütün ailesinin doktor olduğunu ifade eden ünlü isim, ilk organik tarımı kendisinin başlattığını ifade ediyor. Peki, Neslihan Kozanoğlu kimdir kaç yaşındadır? İşte, detaylı bilgiler

5.02.2018Televizyon
Sosyetik Ev Kadınları kimdir İşte, isim isim Sosyetik Ev Kadınları

Sosyetik Ev Kadınları kimdir? İşte, isim isim Sosyetik Ev Kadınları

Sosyetik Ev Kadınları, gündüz kuşağına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak olan Sosyetik Ev Kadınları, cemiyet hayatının ünlü simalarının günlük hayatlarını ekranlara taşıyacak. Peki, Sosyetik Ev Kadınları kimdir? İşte, programda yer alacak 5 isim hakkında detaylı bilgiler

5.02.2018Televizyon
Öyle lüks hayatları var ki... İşe uçakla gidiyordum

Öyle lüks hayatları var ki... 'İşe uçakla gidiyordum!'

Sofralarından istiridye ve havyar eksik olmuyor. En pahalı markaların kıyafetlerini giyiyorlar. ‘Kuyrukta beklemek’ deyince akıllarına sadece pasaport kuyruğu geliyor. İçlerinde çekinmeden bir oda dolusu kürkü olduğunu söyleyen bile var! Onlar yarın Kanal D’de başlayacak ‘Sosyetik Ev Kadınları’ programının yüzleri. Hayatlarını kamera önünde yaşamaya başlamadan önce onlarla bir araya geldik.

Bu hafta ne yüzleştik, iyi yüzleştik

Bu hafta ne yüzleştik, iyi yüzleştik

Pazartesi ‘Çukur’un etiketiydi #yüzleşme. Ne etiketmiş, haftaya damgasını vurdu...

Sosyetik kadınlar ekranda

Sosyetik kadınlar ekranda

Cemiyetin ünlü kadınları, özel hayatlarının kapılarını Kanal D’de açıyor. ‘The Real Housewives’ın yerli versiyonu ‘Sosyetik Ev Kadınları’ yakında başlayacak.

25.01.2018Televizyon
Sosyetik Ev Kadınları yakında Kanal D’de

Sosyetik Ev Kadınları yakında Kanal D’de!

Kanal D’nin yeni programı “Sosyetik Ev Kadınları” yakında izleyici karşısına çıkacak.

23.01.2018Televizyon
Zalim İstanbulun oyuncuları kimlerdir | İşte Zalim İstanbul dizisinin konusu

Zalim İstanbul'un oyuncuları kimlerdir? | İşte Zalim İstanbul dizisinin konusu

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları izleyici ile buluşan ve ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul, seyircilere heyecanlı anlar yaşatmaya devam ediyor. Zalim İstanbul dizisi, konusu kadar oyuncu kadrosu ile de adından sıkça söz ettiriliyor. İzleyiciden tam not almayı başaran dizide birçok başarılı projede yer alan usta ve genç isimler yer alıyor. işte, Yapımını Avşar Film’in yaptığı Zalim İstanbul'un oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili detaylar.

15.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler

Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Zalim İstanbul, gerek konusu gerekse karakterleriyle dikkatleri üzerine çekti. Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un kadrosunda usta ve genç isimler bir arada. İşte, Zalim İstanbul dizisinin oyuncuları ve karakterleri

6.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor

Zalim İstanbul oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor!

Kanal D ekranlarının yeni projesi Zalim İstanbul, oyuncuları ile dikkatleri üzerine topladı. Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir serüvenin hikayesi olan Zalim İstanbul, oyuncuları ile gündemde yer alıyor. Peki, Zalim İstanbul oyuncuları arasında kimler bulunuyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

1.04.2019Gündem
Zülfü bu kıza bir albüm yap

Zülfü bu kıza bir albüm yap

Bu hafta mikrofonu, tabiri caizse “öteki mahalleden” genç bir sanatçıya uzattım. Onu dört yıl önce çıkardığı “10 Dilde Livaneli Şarkıları” adlı çalışmasıyla tanımıştım. Bugünlerde üçüncü albümünü dinleyicisiyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Züleyha’yı en son Tayyip Bey henüz Başbakanken sanatçılarla çektirdiği o meşhur “aile fotoğrafında” gördüm. Bu yüzden de, lafı hiç dolandırmadan, eveleyip gevelemeden sordum: “Sen de yandaş sanatçılardan mısın?” Böyle bir soruya ilk defa bu kadar dobra bir cevap duydum: “Eğer ülkemde 30 yıldır akan kanın durmasına destek olmaksa yandaşlık, üniversite kapılarında kurulan ikna odalarında genç kızların türbanlarının zorla açılmasına karşı çıkmaksa, eğer seçkinlerin değil halktan en çok oy alan gerçek seçilmişlerin ülkeyi yönetmesini istemekse, yaz İzzet büyük puntolarla; evet ben yandaşım...”

14.09.2014Magazin
İstanbul gecelerinin 50 yılı

İstanbul gecelerinin 50 yılı

Badoo sosyal paylaşım sitesinin 17 ülkeden 17 bin kişinin katıldığı anketine göre Türkler, eğlenceye zaman ayırmada Arjantin ve Meksikalıların ardından dünya üçüncüsü. Arjantinliler her ay en az 15, Meksikalılar 14, Türklerse ayda ortalama 13 gün eğlenmeye çıkıyor. Bazılarına şaşırtıcı gelebilecek bu sonuç birçoğuna göre son derece olağan: İstanbul eğlencesi, sadece bugün değil, şehir kurulduğu günden bu yana dillere destan. Biz o kadar geriye gitmedik. Şehrin gecelerini arşınlamaya, unutulmaz kült mekanlarını hatırlamaya ilk diskoteğin kurulduğu yarım yüzyıl öncesinden başladık...

23.02.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Sosyetikler bayağı coşmuş

◊ Benim helikopterle toplantıya gittiğim oluyor, ne toplu taşıması!

4.02.2018

Muktedir erkek tacizi

Karizma, para, şöhret, güç... Bir erkeği arzu nesnesi yapacak ne varsa, hepsine sahipler. Kimseyi taciz etmelerine ihtiyaç yok; isteseler, onlarla birlikte olmak için kapılarında yatacak insanlar var. Yine de kariyerlerini, ailelerini, saygınlıklarını tehlikeye atıp tacize/tecavüze yöneliyorlar. Peki ama neden?

29.01.2018

Ertuğrul Özkök’ü dinleseydim şimdi göbeğim yerine baklavalarım vardı!

Bundan takriben üç-dört yıl önce, hem gazeteciliğe hem hayata dair çok şey öğrendiğim Ertuğrul Özkök’le bir akşam sohbeti sırasında “İzzet” dedi, “Biliyor musun önümüzdeki süreçte kadın vücudu değil erkek vücudu daha öne çıkacak...”

16.08.2015

Yaşar Kemal: Zülfü bu kıza albüm yap

Bu hafta mikrofonu, tabiri caizse “öteki mahalleden” genç bir sanatçıya uzattım.

13.09.2014

Erkeklere kıyağımdır

Aslında başlığı esprili olsun diye böyle koydum, kıyak falan değil amaç.

19.12.2013

Seksi bir karnın sırrı

Dümdüz, gergin ve seksi kıvrımlara sahip mükemmel görünen bir karna sahip olmak hiç de düşündüğünüz kadar zor değil... Yeter ki ne yapacağınızı bilin.

4.03.2010

Salı’ yı sallıyoruz arkadaşlar.

Hem de öyle böyle değil.

Sırada, okurlardan gözyaşartıcı bomba etkisi yapabilen yorumları bulabilir, haklarında düşünebilir, bazen orta yerinizden çatlayıp ekrana bakakalabilirsiniz...

7.01.2008

Kadın asker olsa...

Biliyorum, sulandırılacak meseleler değil.

16.11.2007

Ben kimseden ayrılamıyorum

Tanımasam, karşılaştığımızda, "Ne iş yapıyor bu adam?" sorusuna vereceğim en son cevap yönetmen olur.

19.08.2006

Ayna ayna söyle bana...

HOLLYWOOD’un ünlü estetik cerrahı Dr. Francis R.Palper, bizim Siren Ertan’a güzellikte 100 üzerinden 100 verdi biliyorsunuz.

17.08.2005