MENÜ

Sophia Turner

Sophia Turner ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sophia Turner haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Sophia Turner haberi bulunmuştur.

Sophia Turner Haberleri

Game of Thronestaki tecavüz sahnesi ABDyi ayağa kaldırdı

Game of Thrones'taki tecavüz sahnesi ABD'yi ayağa kaldırdı

Bir televizyon klasiğine dönüşe Game of Thrones’un son bölümündeki tecavüz sahnesi tepki çekti.

24.06.2015Keyif
Ramazan geldi ünlüler tadilatta

Ramazan geldi ünlüler tadilatta

Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği’nin verilerine göre Türkiye estetik ameliyatların en fazla yapıldığı ülkeler arasında Avrupa’da ikinci, dünyada dokuzuncu. Estetik ve Plastik Cerrahi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Akın Yücel de estetik ameliyatlara talebin gün geçtikçe arttığını doğruluyor. Eline sevdiği ünlünün fotoğrafını alarak ameliyat olmaya gelen çok. Her daim bakımlı, çekici görünmek isteyen ünlülerse estetik için Ramazan ayını bekliyor. Çoğu Ramazan’da sahne almayan sanatçılar bu ayı bir nevi ‘tadilat zamanı’ gibi görüyor

13.08.2010Kelebek
Film yıldızlarına bakıp bıçak altına yatıyorlar

Film yıldızlarına bakıp bıçak altına yatıyorlar

Uluslararası Estetik Cerrahi Derneği (ISAPS) 84 ülkede 20 bin estetik cerrahının işbirliğiyle, estetik operasyonlarda ünlü etkisini inceledi.

12.07.2008Kelebek
Oscarsız ünlüler

"Oscarsız" ünlüler

Halle Berry, Angelina Jolie gibi genç nesil oyuncuların taşıdığı “Oscarlı oyuncu” sıfatına aralarında efsanelerin de bulunduğu sanatçılar yaşamları boyunca hiç sahip olamadı.

6.02.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Türk kadını estetiğe çok meraklı

Bu aralar sık İstanbul’a gidiyorum. Günü birlik. Son gittiğimde, doktorum Mustafa Karakaş’ın, iletişim danışmanı, Sıdıka Akkuş ile bir kahve içtim.

29.01.2011