MENÜ

Son Depremler

Son Depremler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Son Depremler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.366 Son Depremler haberi bulunmuştur.

Son Depremler Haberleri

Son dakika... Muğlada 4,5 büyüklüğünde deprem

Son dakika... Muğla'da 4,5 büyüklüğünde deprem

Muğla'nın Datça ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

22.01.2019Gündem
Son dakika... Boluda korkutan deprem...

Son dakika... Bolu'da korkutan deprem...

Bolu'nun merkez ilçesi yakınlarında bulunan Yakabat Köyü'nde saat 08.57'de 3.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Kısa süren deprem özellikle Bolu merkez ve ilçelerinde hissedildi. Yerin 7.5 km derinliğinde meydana gelen depremde kısa süreli panik yaşandı.

15.01.2019Gündem
Son dakika... Bursada korkutan deprem...

Son dakika... Bursa'da korkutan deprem...

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde saat 19.09'da 3.8 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Kısa süren deprem özellikle Mudanya, Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde hissedildi. Yerin 9 km derinliğinde meydana gelen depremde kısa süreliğine panik yaşandı.

11.01.2019Gündem
Son dakika... Akdenizde peş peşe depremler

Son dakika... Akdeniz'de peş peşe depremler

Akdeniz'de Datça açıklarında saat 21.24'te meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki depremden 11 dakika sonra 4,7 büyüklüğünde bir deprem daha kaydedildi.

10.01.2019Gündem
Son dakika: Adanada 3.5 büyüklüğünde deprem Son depremler

Son dakika: Adana'da 3.5 büyüklüğünde deprem! Son depremler

Adana'nın Kozan ilçesinde 3,5 şiddetinde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi son depremler ekranına yansıyan bilgilere göre Adana'da meydana gelen depremin 5.7 km derinliğe sahip olduğu öğrenildi. İşte, son depremler listesi

4.01.2019Gündem
Bursada 3,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi Son depremler listesi

Bursa'da 3,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Son depremler listesi

Bursa'nın Kestel ilçesinde 3,2 şiddetinde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi son depremler ekranına yansıyan bilgilere göre Bursa'da meydana gelen depremin 2.5 km derinliğe sahip olduğu öğrenildi. İşte, son depremler listesi

24.12.2018Gündem
Nerede deprem oldu İşte son depremler (16 Aralık)

Nerede deprem oldu? İşte son depremler (16 Aralık)

Türkiye’nin farklı bölgeleri ve şehirlerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. 16 Aralık tarihli deprem raporuna göre, günün en şiddetli sarsıntılarından biri Ege Denizi açıklarında yaşandı. İşte, son depremler listesi

16.12.2018Gündem
Malatyada korkutan deprem

Malatya'da korkutan deprem

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde Richter Ölçeği'ne göre 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

15.12.2018Gündem
Son dakika Bursada 3.6lık deprem

Son dakika! Bursa'da 3.6'lık deprem

Bursa'nın Mudanya ilçesinde 3,6 şiddetinde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi son depremler ekranına yansıyan bilgilere göre Bursa'da meydana gelen depremin 5.7 km derinliğe sahip olduğu öğrenildi.

15.12.2018Gündem
Nerede deprem oldu Son depremler listesine yenileri ekleniyor

Nerede deprem oldu? Son depremler listesine yenileri ekleniyor

Türkiye’nin farklı bölgelerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nin 11 Aralık tarihli deprem raporuna göre, Yunanistan'da arka arkaya deprem oldu. Deprem Türkiye’de de hissedildi. İşte, son depremler listesi

11.12.2018Gündem
Son dakika: Çanakkalede korkutan deprem

Son dakika: Çanakkale'de korkutan deprem

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre, saat 15:38'de Çanakkale Gelibolu'da 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

4.12.2018Gündem
Yalovada gece yarısı korkutan deprem

Yalova'da gece yarısı korkutan deprem

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre, saat 00:36'da Yalova Çınarcık'ta 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırmaları Enstitüsü ise depremi 3.4 olarak duyurdu.

1.12.2018Gündem
Son dakika... Marmarada korkutan deprem

Son dakika... Marmara'da korkutan deprem

Saat 05.36'da Yalova Çınarcık merkezli 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Tekirdağ gibi çevre illerde de hissedildi. Paniğe neden olan depremle ilgili konuşan İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Okan Tüysüz, 'İstanbul'da deprem olmasını beklediğimiz fay şu anki depremin oldukça kuzeyinde. Ancak önemli olan depreme hazır olmak. Deprem herhangi bir zamanda olabilir' dedi. Dün deprem uyarısı yapan İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan ise 'Depremin öncüsü diyemeyeceğiz ama bir gerginlik biriktirdiğinin işareti' diye konuştu.

30.11.2018Gündem
Şırnakta 4,1 büyüklüğünde deprem

Şırnak'ta 4,1 büyüklüğünde deprem

Şırnak'ın Silopi ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

22.11.2018Gündem
Nerede deprem oldu İşte Türkiyedeki son depremler

Nerede deprem oldu? İşte Türkiye'deki son depremler

Türkiye’in farklı illerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından alınan bilgiye göre, günün en hissedilir depremi Kahramanmaraş’ta yaşandı. İşte, Türkiye’deki son depremlerin listesi

16.11.2018Gündem
Adana, Muğla ve Erzurumdan deprem haberi geldi… İşte Türkiye’deki son depremler

Adana, Muğla ve Erzurum'dan deprem haberi geldi… İşte Türkiye’deki son depremler

Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. 10 Kasım tarihli son depremler raporuna göre Adana, Muğla ve Erzurum'da ufak çaplı sarsıntılar oldu. İşte, Türkiye’deki son depremler.

10.11.2018Gündem
Erzurumda korkutan deprem

Erzurum'da korkutan deprem

ERZURUM’da Richter ölçeğine göre 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

10.11.2018Gündem
Türkiyeden art arda deprem haberleri geliyor... İşte son depremler

Türkiye'den art arda deprem haberleri geliyor... İşte son depremler

Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi, depremin merkez üssü ve şiddeti hakkında bilgilendirmeyi resmi sayfası üzerinden yapıyor. 30 Ekim tarihli rapora göre, bugünün en şiddetli depremi Muğla’nın Dalaman ilçesinde meydana geldi. İşte, son depremlere ilişkin detaylı bilgi

30.10.2018Gündem
İzmirde art arda korkutan depremler

İzmir'de art arda korkutan depremler!

İZMİRLİLER, art arda meydana gelen depremlere güne başladı. Birinin merkez üssü Karaburun, 4’ününki de Seferihisar olan, büyüklükleri Richter ölçeğine göre 3.4 ile 4.1 arasında değişen 5 deprem, korkuya neden oldu. Yüksek Jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, depremlerin, Midilli, Karaburun ve Foça fay hattının gergin olduğunun göstergesi olduğunu belirtti.

28.10.2018Gündem
Nerede deprem oldu Son depremler listesine yenileri ekleniyor…

Nerede deprem oldu? Son depremler listesine yenileri ekleniyor…

Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD, depremin şiddeti ve derinliğiyle ilgili bilgileri resmi sayfası üzerinden paylaşıyor. İşte, 19 Ekim tarihli son depremler listesi

19.10.2018Gündem
Türkiyeden deprem haberleri geliyor... İşte son depremler

Türkiye'den deprem haberleri geliyor... İşte son depremler

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü resmi internet sayfaları üzerinden son depremler hakkında bilgilendirmede bulunuyor. Yapılan son duyurular arasında en dikkat çeken ise Ağrı'daki deprem oldu. Yerin 10 kilometre altında meydana gelen deprem, kısa süreli korku ve paniğe neden oldu. Ağrı'daki deprem ardından başka illerde de küçük çaplı sarsıntılar oldu. İşte, ülkemizdeki son depremlerin listesi...

18.10.2018Gündem
Antalya ve Adana’da deprem oldu… İşte ülkemizdeki son depremler

Antalya ve Adana’da deprem oldu… İşte ülkemizdeki son depremler

Türkiye’nin farklı illerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandili Rasathanesi’nin resmi sayfasından paylaşılan rapora göre, günün en şiddetli depremi Antalya ve Adana’da yaşandı. Antalya'nın Kumluca ilçesi ve Adana’nın Kozan ilçesinde yaşayan vatandaşlar, depremi sosyal medyadan duyurdu. İşte, ülkemizdeki son depremler

10.10.2018Gündem
Akdeniz beşik gibi: Yine sallandı

Akdeniz beşik gibi: Yine sallandı

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırmaları Enstitüsü’nün sitesinde yer alan verilere göre Akdeniz'de yerin 5 kilometre derinliğinde saat 21.13'te 4,2 şiddetinde deprem oluştu. Depremin ardından bölgede 25'ten fazla deprem daha kaydedildi.

12.09.2018Gündem
Akdeniz ve Egeyi korkutan deprem

Akdeniz ve Ege'yi korkutan deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırmaları Enstitüsü’nün sitesinde yer alan verilere göre Antalya Döşemealtı'nda yerin 46 kilometre derinliğinde saat 02.02’de 4,8 şiddetinde deprem oluştu.

10.09.2018Gündem
Son dakika: Kahramanmaraşta 4.8 büyüklüğünde deprem

Son dakika: Kahramanmaraş'ta 4.8 büyüklüğünde deprem

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlçede paniğe yol açan deprem, Andırın’a komşu kentlerde de hissedildi.

19.08.2018Gündem
Son dakika... Adanada 3.7 büyüklüğünde deprem

Son dakika... Adana'da 3.7 büyüklüğünde deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre, saat 14.27'de merkez üssü Adana'nın Yumurtalık ilçesi Kuzupınarı Mahallesi olan 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

6.08.2018Gündem
Osmaniyede 4,1 büyüklüğünde deprem

Osmaniye'de 4,1 büyüklüğünde deprem 

Osmaniye'de 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

31.07.2018Gündem
Sabaha karşı korkutan iki deprem

Sabaha karşı korkutan iki deprem

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, Burdur'da saat 05.40'ta meydana gelen deprem yerin 5 kilometre altında meydana geldi ve büyüklüğü 4.7 olarak ölçülürken, 14 dakika sonra Antalya merkezli bir deprem daha kaydedildi. Saat saat 10.14'te ise Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde 3.3 büyüklüğündeki deprem oldu.

23.07.2018Gündem
Ege Denizinde 4,5 büyüklüğünde deprem

Ege Denizi'nde 4,5 büyüklüğünde deprem

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Ege Denizi açıklarında saat 15.42'de 4,5 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi. Kandilli Rasathanesi'ne göre depremin büyüklüğü 4.9

13.07.2018Gündem
İki şehirde deprem

İki şehirde deprem

Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde 4,1 büyüklüğünde, Çorum'un Dodurga ilçesnde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

3.07.2018Gündem
Son dakika.... Vanda 4,7 büyüklüğünde deprem

Son dakika.... Van'da 4,7 büyüklüğünde deprem

Van'ın Saray ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

23.06.2018Gündem
Vanda korkutan deprem

Van'da korkutan deprem

Van'da saat 18.42 sıralarında 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), depremin merkez üssünün Tuşba olduğunu açıkladı. Yerin 5 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, vatandaşlar tarafından hissedildi.

14.06.2018Gündem
Muğlada 4,1 büyüklüğünde deprem

Muğla'da 4,1 büyüklüğünde deprem

Muğla'nın Datça ilçesi Gökova Körfezi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

10.06.2018Gündem
Ege Denizinde korkutan deprem

Ege Denizi'nde korkutan deprem

Ege Denizi'nde, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine 8,65 kilometre uzaklıkta 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

29.05.2018Gündem
Amasya Merzifonda korkutan deprem

Amasya Merzifon'da korkutan deprem

Amasya'nın Merzifon ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

18.05.2018Gündem
Çeşme açıklarında deprem

Çeşme açıklarında deprem

İZMİR’in Çeşme ilçesi Dalyan Mahallesi açıklarında 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

12.05.2018Gündem
Manisada korkutan deprem

Manisa'da korkutan deprem

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığından alınan verilere göre Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 3.9 olarak duyurdu.

4.05.2018Gündem
Akdenizde deprem: 4,4le sallandı

Akdeniz'de deprem: 4,4'le sallandı

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın verilerine göre Akdeniz'de Rodos Adası açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 4.5 olarak açıkladı.

2.05.2018Gündem
Antalyada korkutan deprem

Antalya'da korkutan deprem

Antalya'nın merkez Konyaaltı ilçesinde 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 8.6 kilometre altında olduğu öğrenilen depremde can ya da mal kaybı olmadı. İşte, son depremler listesi

27.04.2018Gündem
Adıyamanda 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Adıyaman'da 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Adıyaman'da saat 03:34'de 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD depremin merkez üssünün Samsat ilçesi olduğunu açıkladı. Sabah saat 07:50'de 3., saat 09.09'da ise 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

24.04.2018Gündem
Son dakika... Antalyadan yine deprem haberi geldi

Son dakika... Antalya'dan yine deprem haberi geldi

Türkiye’den deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün son depremler listesine Çanakkale ardından Antalya da eklendi. İşte Antalya’daki depremin detayları!

16.04.2018Gündem
Son depremler: Denizlide 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Son depremler: Denizli'de 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Son depremler listesine Antalya'nın ardından Denizli de eklendi. Denizli'nin Irlıganlı ilçesinde meydana gelen 3,9 şiddetinde depremi bölgede küçük çaplı endişeye neden oldu. İşte, 14 Nisan Cumartesi gününün son depremler listesi

14.04.2018Gündem
Antalyada korkutan deprem

Antalya'da korkutan deprem

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, Antalya Akseki'de saat 20.14'te 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre ise deprem 4.8 olarak kaydedildi. AFAD ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu depremde herhangi bir can ve mal kaybı olmadığını açıkladı. Depremin ardından 4.2 büyüklüğünde bir deprem daha ölçüldü.

13.04.2018Gündem
Son dakika... Sakaryada korkutan deprem

Son dakika... Sakarya'da korkutan deprem

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 16.38'de merkez üssü Sakarya'nın Hendek ilçesi olan 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

13.04.2018Gündem
Son dakika: Egede korkutan deprem

Son dakika: Ege'de korkutan deprem

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verilerine göre 18.56'da Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremi 4.7 olarak duyurdu.

10.04.2018Gündem
Düzcede korkutan deprem

Düzce'de korkutan deprem

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 08.55'te merkezi Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı İçmeler köyü olan 3.5 büyüklüğünde, 8.6 kilometre derinlikte bir deprem meydana geldi.

28.03.2018Gündem
Diyarbakırda korkutan deprem

Diyarbakır'da korkutan deprem!

Diyarbakır'da saat 18.04'te merkez üssü Diyarbakır'ın Kulp ilçesi olan 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi. 

24.03.2018Gündem
İzmirde korkutan deprem: Türkiyedeki son depremler

İzmir'de korkutan deprem: Türkiye'deki son depremler

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre 3,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelen son dakika haberine göre; deprem saat 19:47'de yaşanan depremi Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırmaları Enstitüsü 3.9 olarak duyurdu.

12.03.2018Gündem
Çanakkalede korkutan deprem... Türkiyedeki son depremler

Çanakkale'de korkutan deprem... Türkiye'deki son depremler

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verilerine göre Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremi 3.7 olarak duyurdu.

7.03.2018Gündem