MENÜ

Son Bölümde Neler Olacak?

Son Bölümde Neler Olacak? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Son Bölümde Neler Olacak? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.149 Son Bölümde Neler Olacak? haberi bulunmuştur.

Son Bölümde Neler Olacak? Haberleri

İkizler Memo Canın son bölümü heyecan doluydu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İkizler Memo Can'ın son bölümü heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İkizler Memo Can dizisi ekranlara gelen 14. son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Memo ve Can bu defa kafayı Altan ve Matmazel'e taktı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm yeni fragmanında İlayda Çevik göründü

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm yeni fragmanında İlayda Çevik göründü

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm yeni fragmanında olaylardan çok kadroya dahil olan yeni isim dikkat çekti. Daha önce Kara Gül dizisiyle tanınan İlayda Çevik'in rolünün detayları yarın akşam belli olacak. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları!

19.03.2018Televizyon
Bizim Hikaye 25. bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 25. bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Altı çocuklu bir ailenin yaşadıklarını trajikomik bir şekilde aktaran Bizim Hikaye’nin son bölümünde yangın krizi çıktı. Esra’nın kocası Hikmet’in de içerisinde bulunduğu evi yaktı. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde! İşte Bizim Hikaye 25. Bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

9.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme kaldı. Vatanım Sensin’in 8 Şubat 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet, Azize sayesinde kurtuldu. Finalde Yunan Ordusu ise uzun zamandır planladığı taarruzu gerçekleştirirken; Azize, bebeğinin yaşadığını anladı. Peki Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 26. yeni bölüm fragmanında tokat şoku

İstanbullu Gelin 26. yeni bölüm fragmanında tokat şoku

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 24 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan İstanbullu Gelin 26. bölümüne dair ipuçları veren fragmana tokat sahnesi damga vurdu. Öte yandan senaryoyla ilgili şaşırtıcı bir iddia geldi. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

21.11.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde şok

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde şok

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Salı akşamları ekrana gelen Dolunay'ın dün yayınlanan son bölümünde Nazlı ve Ferit arasındaki gelişmeleri yakından takip eden izleyiciler, finalde büyük bir sürpriz yaşadı. Zeynep ve Demir’in ölümünün bir kaza değil, tuzak olduğu ortaya çıktı. Yeni bölümde bu gelişmenin dengeleri nasıl değiştireceği belli olacak. Peki Dolunay 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.09.2017Televizyon
Kalp Atışı 3. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı

Kalp Atışı 3. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı

Kalp Atışı 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, yeni görüntülerle birlikte heyecan dozu arttı. Cuma akşamlarının yeni dizisi Kalp Atışı'nın yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Ali Asaf ve Eylül arasındaki çekim her geçen gün daha da artıyor. Büyükannesinin ameliyat raporlarına ulaşan Eylül korkunç bir oyunun içerisine giriyor. İşte Kalp Atışı 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

13.07.2017Kelebek
İstanbullu Gelin 16. bölüm 3. fragmanı | İşte sezon finalinden yeni görüntüler

İstanbullu Gelin 16. bölüm 3. fragmanı | İşte sezon finalinden yeni görüntüler

İstanbullu Gelin16. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Bu akşam sezon finali yapacak olan İstanbullu Gelin’in 16 bölümünde olayların ardı arkası kesilmeyecek. Faruk’un büyük sırrını bir isim daha öğrenirken; kontrole giden Süreyya büyük bir şok yaşayacak. İşte İstanbullu Gelin 16. bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti!

16.06.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler 88. bölüm fragmanında neler olacak

Kırgın Çiçekler 88. bölüm fragmanında neler olacak?

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yetimhanede yetişen genç kızların öyküsünü duygu ve entrika yüklü sahnelerle aktaran Kırgın Çiçekler dün akşam 87. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Neriman'ın Banu'yu ziyarete gitmesi Kader'in hayatını tehlike altına soktu. Final sahnesi ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Peki, Kırgın Çiçekler 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.06.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 12. yeni bölüm fragmanında Süreyya merak uyandırdı

İstanbullu Gelin 12. yeni bölüm fragmanında Süreyya merak uyandırdı

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı için bekleyiş son buldu. Sevilen dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler verildi. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in yarın akşam yayınlanacak olan 12. bölümünde . Bebek için endişelenen Faruk aldığı başka bir haberle darmadağın olacak. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Süreyya bebeğini düşürecek mi?İşte, İstanbullu Gelin 12. yeni bölüm fragmanı ve özeti!

18.05.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Eylül gerçekten öldü mü

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Eylül gerçekten öldü mü?

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Eylül'ün ölüm sahnesi ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler ilk tüyoları edindi. 1 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler 82. bölümünde kızlar Serkan'ın da yardımıyla Kemal'in cezasını vermeye çalışıyor. Peki, fragmanda Eylül ile ilgili bir gelişme var mı? Kırgın Çiçekler yeni bölümünden ilk görüntüler detayda!

26.04.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Fi yeni fragmanı yayınlandı mı

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi yeni fragmanı yayınlandı mı?

Fi dizisinin büyük bir heyecanla beklenen 4,5,6 bölümü, 21 Nisan Cuma günü yayınlandı. Güçlü başrolleriyle olduğu kadar konuk oyuncularıyla dikkat çeken Fi'ye bu kez Cem Yılmaz damga vurdu. Psikiyatrist Can Manay’ın danışanını canlandıran Cem Yılmaz'ın sahnesi sosyal medyaya konu oldu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki, Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman? İşte, detaylar!

24.04.2017Televizyon
Kırlangıç Fırtınası son bölüm finali şaşırttı - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kırlangıç Fırtınası son bölüm finali şaşırttı - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırlangıç Fırtınası son bölüm finaliyle merakta bıraktı. Yıllar sonra ortaya çıkan Ülfet ve annesi arasındaki gerilim hem hüzünlendirdi hem de heyecanlandırdı. Nefes kesen 2. bölüm finaliyle hafızalara kazınan Kırlangıç Fırtınası'nın yeni bölüm fragmanı da merak konusu oldu. Peki, yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

14.03.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dün akşam nefes kesen bir son bölüm ile ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Sultan Osman tahta çıkıyor. Peki Kösem'i saraydan kovdu mu? Muhteşem Yüzyıl Kösem hayranları dizinin bitimi ile birlikte yeni bölüm fragmanını merak etti. Muhtemeşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

20.05.2016Gündem
Asla Vazgeçmem dizisi biter bitmez 52.bölüm fragmanı yayınlandı

Asla Vazgeçmem dizisi biter bitmez 52.bölüm fragmanı yayınlandı!

Asla Vazgeçmem dizisi dün akşam nefesleri kesen bir bölümle ekranlara geldi. Asla Vazgeçmem'in 51.bölümünde kaza yapan Yiğit eve döndüğünde şaşırtan bir gelişme ile karşılaştı. Asla Vazgeçmem dizisi biter bitmez yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Asla Vazgeçmem 52.bölüm fragmanı...

20.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polatı şoke eden sahne

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat'ı şoke eden sahne

Kurtlar vadisi Pusu 294. bölümle izleyicisi ile buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu izleyenlerini yine ekran başına kilitledi. Perşembe akşamları yayınlanan dizide şok bir sahne yaşandı. Kurtlar Vadisi Pusu 294. Bölüm ile ilgili detyalar haberimizde...

6.05.2016Magazin
İlişki Durumu Karışıkta Ayşegülü çok üzen gelişme

İlişki Durumu Karışık'ta Ayşegül'ü çok üzen gelişme!

İlişki Durumu Karışık dizisi artık Çarşamba günü ekranlara gelecek. İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanında Ayşegül'ün büyük bir şok yaşadığı görülüyorAyşegül tam her şeye baştan başlarken gelen bu haberle kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar. Ayşegül’ün ‘seni artık sevmiyorum’ sözüyle yıkılan Can sonunda kendini çeker ve uzaklaşır. İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanı.

20.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulun 52. yeni bölüm fragmanı hayranlarını şaşırttı - İzle

Diriliş Ertuğrul'un 52. yeni bölüm fragmanı hayranlarını şaşırttı - İzle

TRT 1'in reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin merakla beklenen 52.bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Ertuğrul ve Tuğtekin karşı karşıya gelecektir. Ertuğrul’un bütün Türkmen obalarında büyük yankı uyandıracak bir planı vardır. Diriliş Ertuğrul'un fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

28.03.2016Kelebek
Çilek Kokusu neden final yapıyor | Final bölümü fragmanı izle

Çilek Kokusu neden final yapıyor? | Final bölümü fragmanı izle

Star TV’nin ilgiyle izlenen Çilek Kokusu dizisinin final yapma kararı herkesi şok etti. Peki, reyting rekortmeni dizi neden final yapıyor? Fragmanı yayınlanan dizinin son bölümde neler olacak?

25.11.2015Bilgi
Küçük Ağa yeni bölüm ile ekranlara geliyor

Küçük Ağa yeni bölüm ile ekranlara geliyor

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Küçük Ağa'da yeni gelişmeler var.

4.11.2014Keyif
Medcezir son bölümde neler olacak

Medcezir son bölümde neler olacak?

Medcezir Yeni bölümüyle 10 Ekim Cuma 20.30'da Star'da! Geçtiğimiz bölüm Serenay ve Çağatay arasında geçen öpüşme sahnesi sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bu bölümde ise Mira, Yaman'ı aldatıyor..

9.10.2014Keyif
İşte hamile Özgü

İşte hamile Özgü

Kanal D’nin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları, iki sezondur büyük bir ilgiyle izlenen sevilen dizisi “Merhamet” Çarşamba akşamı, uzun süre hafızalardan silinmeyecek final bölümün ardından ekrana veda edecek. Dizinin finalinde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.

11.03.2014Kelebek
Afilli Aşk 6. bölümünde Ayşe ve Kerem köşeye sıkışıyor | İşte yeni bölüm fragmanı

Afilli Aşk 6. bölümünde Ayşe ve Kerem köşeye sıkışıyor | İşte yeni bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Afilli Aşk dizisinin merakla beklenen 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyenlere keyifli anlar yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanında, Ayşe ve Kerem'in evlilik oyunu yüzünden köşeye sıkışması damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, dizinin 6. bölümünden kareler.

15.07.2019Televizyon
Afili Aşk 5. bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor

Afili Aşk 5. bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem, Ayşe'nin tüm sırlarını öğreniyor. İşbirliği yapan Kerem ve Ayşe için işler iyice karmakarışık bir hale bürünmeye başlıyor. Kıskançlık durumunun da yaşandığı Afili Aşk 5. bölüm fragmanında Ayşe, durumu farklı bir boyuta taşıyor. İşte, Kanal D ekranlarının her hafta ilgiyle takip edilen dizisi Afili Aşk 5. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

9.07.2019Televizyon
Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kerem ve Ayşenin arasına kıskançlık giriyor

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe'nin arasına kıskançlık giriyor!

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı yaz dizisi Afili Aşk'ın 3 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan son bölümünde Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişti. Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini başka bir sürprizin içerisinde buldu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları...

4.07.2019Televizyon
Afilli Aşkın 5. bölüm fragmanı yayınlandı Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi

Afilli Aşk'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi

Kanal D’nin sevilen dizisi Afilli Aşk'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 3 Temmuz'da ekranlara gelen son bölümünün hemen ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanına, Ayşe ve Kerem arasındaki kıskançlık krizi damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Afilli Aşk'ın haftaya ekranlara gelecek olan yeni bölümünden ilk kareler.

3.07.2019Televizyon
Afilli Aşkın 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Ortalık karışıyor

Afilli Aşk'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Ortalık karışıyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk'ın haftaya yayınlanacak olan 4. bölümünde, Kerem ve Ayşe, Ayşe'nin ailesinin evinde kalınca ortalık karışacak. Önümüzdeki hafta dizide, aynı odada kalan Ayşe ve Kerem sırlarını saklayabilecek mi? sorusu damga vuracak. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler.

26.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Kerem ve Ayşe evleniyor

Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Kerem ve Ayşe evleniyor!

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan sevilen dizi Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk'ın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Ayşe ve Kerem evleniyor. Kerem, Ayşe'ye evlilik sözleşmesi imzalatmak istiyor ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor. Peki, Afilli Aşk'ın 3. bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölümüne dair detaylar ve 3. bölüm fragmanından görüntüler.

25.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak

Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak?

Ekranların fırtına estiren yaz dizisi Afilli Aşk'ta heyecan ve macera kaldığı yerden devam ediyor. Afilli Aşk'ın, 19 Haziran'da yayınlanan 2. bölümünün hemen ardından, yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanına , Ayşe ve Kerem'in evlilik oyunu planı damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, dizinin 3. bölüm fragmanına ilişkin detaylar.

19.06.2019Televizyon
Leke sezon finali yapıyor | Lekenin 9. bölüm fragmanından ilk kareler

Leke sezon finali yapıyor | Leke'nin 9. bölüm fragmanından ilk kareler

Kanal D'nin sevilen ve büyük ilgi toplayan dizisi Leke'den sezon finali haberi geldi. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan dizi, sevenlerine kısa bir ara verecek. Sezon finali haberi ile dizinin takipçileri, son bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. Leke'nin sezon finali fragmanında Cem'in Yasemin'e yağacağı evlilik teklifi damga vurdu. Peki, Yasemin'in cevabı ne olacak? İşte, Leke'nin sezon finali yapacağı 9. bölüm fragmanından ilk kareler.

17.06.2019Televizyon
Arka Sokakların sezon finali fragmanı yayınlandı | Mesut vuruluyor

Arka Sokaklar'ın sezon finali fragmanı yayınlandı | Mesut vuruluyor!

Kanal D ekranlarının sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, 521. bölümü ile sezon finali yapacak. Kısa bir süre ekranlara ara verecek olan Arka Sokaklar nefes kesen bir bölüm ile sevenlerini merakta bırakacak. Dizinin sezon finali yapacağı son bölümünde Mesut vurulacak. Peki, Arka Sokaklar'ın 521. bölümünde başka neler olacak? İşte, sezon finali fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair bilgiler.

12.06.2019Televizyon
Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Leke dizisi 28 Mayıs Salı günü 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Arda’nın yaşadığını öğrenen izleyiciler, Leke’nin son bölümünde şaşırtıcı anlara tanık oldu. Son bölüm finaline ise internete düşen bir video damga vurdu. Öte yandan Arda’nın gözlerini açması kafalarda soru işareti bıraktı. Arda’nın yaşananları anlatıp anlatmayacağını merak eden izleyiciler, fragmanı araştırıyor. Peki, Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulun sezon finali fragmanı yayınlandı | Cerenin hamileliği ortaya çıkıyor

Zalim İstanbul'un sezon finali fragmanı yayınlandı | Ceren'in hamileliği ortaya çıkıyor

İzleyici tarafından heyecanla takip edilen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, sezon finali yaparak, ekranlara kısa bir ara verecek. İlgi çeken senaryosuyla seyirciden tan not alan Zalim İstanbul'un sezon finali yapacağı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 9. bölümünde, Ceren hastaneye kaldırılacak ve hamileliği ortaya çıkacak. Peki, dizinin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı...

26.05.2019Televizyon
Ünlü Türk oyunu Recontacta Game of Thrones transferi - Özel Röportaj

Ünlü Türk oyunu Recontact'a Game of Thrones transferi - Özel Röportaj

153 ülkede oynanan ve her ülkedeki oyuncuların merakla beklediği Recontact Games kurucu ortağı ve Recontact oyununun yapımcısı başarılı iş kadını Simay Dinç ile hem Recontact hem de girişimcilik üzerine konuştuk.

Röportaj: Gizem Aydoğan / Hurriyet.com.tr Özel

24.05.2019Teknoloji
Diriliş Ertuğrulun sezon finali bölüm fragmanı yayınlandı | 150. bölümde neler olacak

Diriliş Ertuğrul'un sezon finali bölüm fragmanı yayınlandı | 150. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finali yapacağı 150. bölümü fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un ekranlara gelen son bölümünde Ertuğrul Bey lbilge ile evlenecek mi? sorusu damga vurmuştu. Peki, Diriliş Ertuğrul'un haftaya yayınlanacak olan 150. bölümünde neler olacak? İşte, Diriliş Ertuğrul'un 150. bölüm fragmanı...

21.05.2019Televizyon
Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Cem gerçeği öğrendi mi

Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Cem gerçeği öğrendi mi?

Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 21 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan Leke 6. bölümünde Yasemin, Cem'den sakladığı sır yüzünden zor zamanlar geçiriyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Yasemin Cem'e yaşadığı anlatacak mı? İşte, Leke'nin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet...

17.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 149. bölüm fragmanı yayınlandı | Son bölümde neler oldu

Diriliş Ertuğrul'un 149. bölüm fragmanı yayınlandı | Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve seyirciler tarafından büyük beğeni toplayan Diriliş Ertuğrul, 148. bölümü ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul'un bu haftaki bölümü yine nefes kesen anlara sahne oldu. Dizinin 148. bölümünün ardından haftaya yayınlanacak olan 149. bölümüne ilişkin tanıtım fragmanı ekranlara geldi. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 149. bölümünde neler olacak? İşte, merak edilenler.

14.05.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Payitaht Abdülhamid'in 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her hafta cuma akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, 85. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde, Abdülhamid kurduğu dahiyane oyunla Rothshild’i çaresiz bıraktı. Rothshild Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için kaçırılan eski vekilleri bulmak zorunda kaldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

9.05.2019Televizyon
Vuslatın 17. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak

Vuslat'ın 17. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında pazartesi akşamları izleyici ile buluşan, sevilen dizi Vuslat'ın 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde, Kerem yeni planını devreye sokmaya hazırlanırken, annesiyle ilgili öğreneceği büyük sır, bütün dengeleri değiştirecek. Peki, Vuslat'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Vuslat'ın 6 Mayıs akşamı yayınlanacak olan yeni bölümüne ilişkin merak edilenler ve 17. bölüm fragmanı.

5.05.2019Televizyon
Kalk Gidelimin 69. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim'in 69. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında cumartesi akşamları izleyici ile buluşan Kalk Gidelim'in 69. bölüm fragmanı yayınlandı. Kalk Gidelim'in 4 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümünde, Meryem üvey olduğunu duyunca çok sinirlenir ve böyle bir iddiayı ispatlamazlarsa Hacı Baba’ya gidip şikayet edeceğini söyler. Seyfettin, Mustafa Ali ve Damat Halil de mecburen Meryem’in gerçek ailesinin peşine düşerler. Peki dizinin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kalk Gidelim'in merakla beklenen 69. bölüm fragmanı.

3.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 147. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Turgut Alp ölecek mi

Diriliş Ertuğrul'un 147. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Turgut Alp ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul'un 147. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Turgut Alp'in ağır yaralandığı ve ölüm ile pençeleştiği son bölümün ardından herkes, Turgut Alp'in akıbetini sorguluyor. İşte, Diriliş Ertuğrul'un 147. bölüm fragmanı ve fragmandan detaylar...

2.05.2019Televizyon
Lekenin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Leke'nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Leke, 30 Nisan'da 3. bölümü ile sevenleriyle buluştu. Leke'nin 3. bölümünde Yasemin, Cem’le yüzleşmek için şirkete gitti. Yasemin'in kalbini ikinci kez kıran Cem yaptığı hatanın farkına vardı. Peki, Leke'nin son bölümünde başka neler oldu? Leke'nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

29.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı | Agah, Nedimin yaşadıklarına şahit oluyor

Zalim İstanbul 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı | Agah, Nedim'in yaşadıklarına şahit oluyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 29 Nisan Pazartesi ekranlara gelecek 5. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren 2. fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde Şeniz'in, Nedim'e yaptıklarını izleyen Agah verdiği tavır ile Cemre'yi şaşırtacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

28.04.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 5. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren hamile olduğunu açıklıyor

Zalim İstanbul'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren hamile olduğunu açıklıyor

Kanal D ekranlarında her hafta Pazartesi günleri yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 5. bölümünde Ceren Cenk'ten hamile olduğunu açıklayacak. Nedim sinir krizi geçirir. Nedim'i ilk kez bu şekilde gören Agah, oldukça korkar ve onu sakinleştirmeye çalışır. Peki Zalim İstanbul'un 5. bölümünde başka neler olacak? İşte Zalim İstanbul ile ilgili merak edilenler...

22.04.2019Televizyon
Vuslatın 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı Aziz gerçekle yüzleşti

Vuslat'ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz gerçekle yüzleşti

TRT1 ekranlarında ilgiyle takip edilen Vuslat dizisi 22 Nisan Pazartesi akşamı 16. bölümü ile sevenleriyle buluştu. Dizinin bu haftaki bölümünde Aziz peşini bırakmayacak olan ve yüzleşmesi gereken gerçeği kabullendi. . Aziz’in bu kararı herkesin acı çekmesine ve Feride’ye veda etmesine sebep olacak olsa bile Feride’nin elinden bu karara saygı duymaktan başka bir şey gelmez. Peki, Vuslat'ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

21.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bamsı ölecek mi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bamsı ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 145. Bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 44 saniye uzunluğundaki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına Bamsı’nın ölümle burun buruna geldiği an damga vurdu. Kılıçla yaralanan Bamsı’nın akıbeti merak ediliyor. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

18.04.2019Televizyon
Arka Sokaklar 515. bölüm fragmanı yayınlandı mı Ali öldü mü

Arka Sokaklar 515. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali öldü mü?

Kanal D'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, 19 Nisan Cuma akşamı 514. bölümü ile ekranlara geldi. Arka Sokaklar'ın son bölümünde Ali'nin son bölümde ağır yaralanmasıyla birlikte, dizinin hayranları Ali öldü mü? sorusunu merak etmeye başladı. Peki Arka Sokaklar'ın 515. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, Arka Sokaklar'ın 514. bölümünde yaşananlar.

16.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak Saatler kaldı

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Saatler kaldı!

Game of Thrones 8. sezon ilk bölümü ile merak uyandırdı. Yüksek maliyetli bir prodüksiyona sahip olan dizinin bölüm başı 15 milyon dolara mal olduğu ve bir sahne çekiminin 2 ay kadar sürdüğü, geçtiğimiz dönemlerde açıklanmıştı. Peki, binlerce kişinin merakla beklediği Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezonla ilgili spoiler içermeyen bilgiler ve bazı detaylar

13.04.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Abdülhamidden büyük ders

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Abdülhamid'den büyük ders

TRT1 ekranlarında cuma akşamları izleyici ile buluşan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin geçtiğimiz hafta ekranlara gelen 81. bölümünde dışarıdan ve içeriden yapılan saldırılar Abdülhamid’i ve devleti bir kez daha zor duruma soktu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 12 Nisan tarihinde yayınlanacak 82. bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümüne ilişkin bazı detaylar...

11.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak Yeni sezon öncesi küçük hatırlatmalar

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon öncesi küçük hatırlatmalar

Game of Thrones 8. sezonu ile büyük bir final yapmaya hazırlanıyor. Sezon finalinde Akgezenler ile büyük bir savaşın eşiğinde olduklarını bilen Stark ve Targaryen'ler, ejderhalarının birisini kaptırdıkları Akgezenlere karşı büyük bir mücadele verecek. Peki, Game of Thrones 8. yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezon öncesi merak edilen bazı detaylar

10.04.2019Televizyon