MENÜ

Son Bölüm

Son Bölüm ile ilgili tüm haberleri, son dakika Son Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Son Bölüm haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20.410 Son Bölüm haberi bulunmuştur.

Son Bölüm Haberleri

Merkez piyasaları yakından izliyor

Merkez piyasaları yakından izliyor

Merkez Bankası, önceki gün ABD'de gerçekleştirilen terörist saldırıların dünden itibaren gerek uluslararası, gerekse Türkiye piyasaları üzerindeki olumsuz etkilerinin azalmaya başladığı, ödeme sistemlerinde herhangi bir sorunla karşılaşılmadığını bildirdi.

13.09.2001Ekonomi
Günün filmlerinden seçmeler

Günün filmlerinden seçmeler

21. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin son günlerindeyiz. Bugün de daha önce fırsat bulamamış olanlar için birbirinden ilginç filmler var programda.

27.04.2002Gündem
Türkücü sevgiliden Emineye hediye cip

Türkücü sevgiliden Emine'ye hediye cip

Yalanladıkları aşklarını, ‘‘Bayanlar Baylar’’ dizisinin son bölüm kutlamasında da gözlerden gizlemeyi tercih eden Yavuz Bingöl ve manken Emine Ün, aynı ortamda olmalarına rağmen sürekli telefonla mesajlaşmayı tercih ettiler. Yavuz Bingöl, Emine Ün'e 30 milyara ikinci el Cherokee model, beyaz bir cip satın aldı.

28.06.2002Gündem
Baba’yı kızdırma son bölüm

Baba’yı kızdırma son bölüm

Gaazeteci-Yazar Cüneyt Arcayürek'in, yakın tarihi aydınlatan tutanak niteliğindeki ‘Büyüklere Masallar, Küçüklere Gerçekler’ serisinin son kitabı olan ‘28 Şubat’a İlk Adım' adlı kitabı piyasaya çıktı.

17.01.2003Gündem
Uğurlu ile Garda Çay Molası

Uğurlu ile 'Garda Çay Molası'

Piyanist Tuluyhan Uğurlu’nun geçtiğimiz ay Sirkeci Garı Bekleme Salonu’nda verdiği Doğu Ekspresi isimli konser, yepyeni bir projenin başlangıcı oldu. Uğurlu, Doğu Ekspresi’ni 12 Haziran saat 20:30'da aynı mekanda tekrar edip, Devlet Demiryolları ile yapılan ortak proje ile konserleri Anadolu garlarında sürdürecek. Konserlerde seyirciye tren nostaljisini yaşatmak için çay, pişmaniye, salep gibi ikramlar yapılacak.

22.05.2003Gündem
Televizyonculuğu ünlülerden öğrenin

Televizyonculuğu ünlülerden öğrenin

Türker İnanoğlu Vakfı Uygulamalı Sinema Televizyon Merkezi'nin yeni dönemi 17 Kasım'da başlıyor. Bu okulda spikerlik-sunuculuk, TV haberciliği, yapım yönetim, oyunculuk ve teknik gibi bölümler var. Hocalar arasında Yavuz Turgul, Halit Kıvanç, Zeki Alasya, Halit Refiğ, Müjdat Gezen, Faruk Bayhan gibi sinema ve televizyonun tanınmış, deneyimli isimleri yer alıyor.

14.11.2003Gündem
Kıbrıs müzakereleri konçerto oldu

Kıbrıs müzakereleri konçerto oldu

CHP'de politika yapan Prof.Dr. Tolga Yarman'ın oğlu besteci Ozan Yarman, "Kıbrıs" konulu bir piyano konçertosu besteledi, Konçerto, önümüzdeki günlerde İ.Ü'nde düzenlenecek konserle dinleyicisiyle buluşacak.

3.04.2004Gündem
Pınar Mutfak Altın Örümcekte birinci

Pınar Mutfak Altın Örümcek'te birinci

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Yarışması sonuçlandı. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek “www.pinarmutfagi.com” internet sitesiyle üretimini ve üretim tesislerini doğrudan tüketicinin denetimine açan Pınar, yiyecek/içecek sektörü kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

11.06.2004Ekonomi
Papa, ilk kez Ağca suikastını anlatıyor

Papa, ilk kez Ağca suikastını anlatıyor

Papa II. John Paul, piyasaya çıkacak kitabında Ağca’nın kendisine karşı yaptığı suikastı ilk kez ayrıntılı biçimde anlatıyor.

24.01.2005Dünya
Aile buluşuyor mu

Aile buluşuyor mu

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin devamı niteliğinde olan ‘Çocuklar Ne Olacak’ dizisi, Halûk ve Meltem’in Amerika’dan dönüşleriyle son bulacak. Final bölümünde oynaması için teklif götürülen Tamer Karadağlı bu teklifi kabul ederken, Pınar Altuğ henüz yanıt vermedi.

30.01.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Terim akıllıdır karizmasını bozdurmaz

G.S. bugün şampiyonluk turunu atacak ve günlük yaşamımızın önemli bir parçası tatile girecek. Heyecanlı günleri arayacağız. Bütün gözler Dünya Kupasına çevrilecek.

3.05.2002

Modern bir aşk hikayesi (VII)

ALTI haftadır anlattığım gibi, çok eski arkadaşım Fatin yaz sonu tesadüfen iki üç kelime konuştuğu ve hemen o gün Venedik'e giden Sheila adındaki İrlandalı bir kızdan Şubat başlarında kendisini Adriyatik şehrine çağıran bir mektup alınca, davetini tersine çevirir.

18.05.2002

Oktay Kaynarca

Kurtlar Vadisi’nde Çakır’ın öldüğü son bölüm yüzde 22.4 izlenme payı, yüzde 51.8 izlenme payıyla rakiplerine uzak ara fark yaptı.

11.04.2004