MENÜ

Son Bölüm

Son Bölüm ile ilgili tüm haberleri, son dakika Son Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Son Bölüm haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20.409 Son Bölüm haberi bulunmuştur.

Son Bölüm Haberleri

Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm ile sezon finaline gidiyor Gerçek savaş başlıyor

Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm ile sezon finaline gidiyor! Gerçek savaş başlıyor

Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm fragmanı ile sezon finalinin sinyalini verdi. Sami ve adamlarının artık açıkca saldırı planı kurmasının üzerine Hürriyet Mahallesinin gençleri, karşı atak planını yapmıştır. Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm fragmanında kardeşlerinin intikamını almaya hazırlanan Savaş, Cio ve ekibi, bu kez ölümleri pahasına Sami'ye saldıracaktır. İşte, Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

15.08.2018Televizyon
Erkenci Kuş 9. yeni bölüm ilk sahne fragmanındaki isim dikkat çekti

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm ilk sahne fragmanındaki isim dikkat çekti

Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı. Romantik sahnelerin ekrana yansıdığı Erkenci Kuş son bölüm finalinde Can’ın yurt dışına gitmesine engel olmak isteyen Sanem, karşısında beklemediği bir ismi buldu. Erkenci Kuş yeni bölüm ilk sahne fragmanına ise kadroya dahil olan yeni isim dikkat çekti. İşte, Erkenci Kuş 9. bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti...

15.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanında Yağmur itirafa hazırlanıyor

Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanında Yağmur itirafa hazırlanıyor

Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Uçurum sahnesiyle başlayan Meleklerin Aşkı 7. bölüm fragmanına Mehtap ve Melek arasındaki diyalog damga vurdu. İşte, Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

10.08.2018Televizyon
Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında zor karar

Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında zor karar

Nefes Nefese dizisi dün akşam 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Rüya ve Yusuf arasında sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Nefes Nefese son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Rüya’nın akıbetini merak edenler için ilk tüyo yeni fragmanla geldi. İşte, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

9.08.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak Diriliş Ertuğrulun 5. yeni sezonu ne zaman başlıyor

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul'un 5. yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Geçtiğimiz günlerde 121. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına kısa bir ara veren Diriliş Ertuğrul dizisinin, yeni sezonda yayın hayatına hangi tarihte başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin sıkı takipçileri Diriliş Ertuğrul'un yayın tarihini öğrenmek isterken yapım şirketi tarafından yapılan resmi bir açıklama olup olmadığını öğrenmek istiyor. Peki, Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?

5.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı yayınlandı...  Yağmur ve Melek yakınlaşıyor

Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yağmur ve Melek yakınlaşıyor

Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından paylaşıldı. 1 dakikaya aşan Meleklerin Aşkı 6. bölüm fragmanına Yağmur ve Melek’in yakınlaşma sahnesi damga vurdu. İşte, Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet.

3.08.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusu, sevilen dizinin takipçileri tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon finalinde Diriliş Ertuğrul dizisinde aksiyon oldukça artmıştı. Yeni sezonda neler yaşanacağı merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

30.07.2018Televizyon
4N1K 5. yeni bölüm fragmanında Ali korkuttu… Ölecek mi

4N1K 5. yeni bölüm fragmanında Ali korkuttu… Ölecek mi?

4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Cuma akşamları yayınlanan 4N1K 5. bölüm fragmanına Ali’nin baygın görüntüsü damga vurdu. Yaprak’ın ‘Ali yalvarırım, kapama gözlerini’ cümlesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. İşte, 4N1K 5. bölüm fragmanı ve kısa bir özet!

29.07.2018Televizyon
İncirin kitabını yazdı

İncirin kitabını yazdı

Buharkent Ziraat Odası Başkanı Naim Özdamar, sağlık ve faydasıyla dikkat çeken Aydın’ın marka ürünü incirin tanıtımını yapmak, tanınırlığını arttırmak için ’Aydın’ın Balı İncir’ adıyla bir kitap yazdı.

29.07.2018Ekonomi

Meleklerin Aşkı son bölüm ardından şaşırtıcı yeni fragman yayınlandı

Meleklerin Aşkı dizisi dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu Meleklerin Aşkı son bölümüne Mehtap’ın sırrı Yağmur’un başını belaya soktu. Beklenmedik son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman da yayınlandı. İşte, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

27.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gençlik dizisi Darısı Başımıza dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Darısı Başımıza son bölüm finali ise kafalarda soru işareti bıraktı. Ozan ve Öykü’nün konuşmasına tanık olan Cem’in ne duyduğunu merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki, Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.07.2018Televizyon
Erkenci Kuş yeni bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı… Son bölümde şaşırtan final

Erkenci Kuş yeni bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı… Son bölümde şaşırtan final

Erkenci Kuş dizisi dün akşam 5. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sanem ve Can arasındaki yakınlaşmaların arttığı Erkenci Kuş son bölüm finali belirsiz bir şekilde yapıldı. Erkenci Kuş yeni bölüm ilk sahne fragmanı ise kısa sürede paylaşıldı. İşte yeni bölümden ilk görüntüler!

25.07.2018Televizyon
4N1K yeni bölüm fragmanında Aliden şaşırtan karar

4N1K yeni bölüm fragmanında Ali'den şaşırtan karar

4N1K yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Yaz sezonunda ekran macerasına başlayan 4N1K’nın 20 Temmuz tarihli 3. bölümüne Yaprak ve Ali’nin yakınlaşma sahnesi damga vurdu. Son bölüm finalinde ise Yaprak’ın tanık olduğu manzara şaşırttı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! İşte, 4N1K 4. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

22.07.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı, sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda Moğallar ile yapılacak olan savaşta Ertuğrul'un ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

20.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Darısı Başımıza 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Darısı Başımıza dizisi dün akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Romantik komedi türündeki Darısı Başımıza’nın son bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. Kardeşinin İzmir'de tanıştığı adamın Ozan olduğunu öğrenen Rüya, zor anlar yaşadı. Yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. İşte Darısı Başımıza yeni bölümünden ilk görüntüler.

19.07.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlıyor

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlıyor?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu ile araştırılmaya devam ediyor. İlk sezonu 13 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm ile sona eren Sen Anlat Karadeniz, yeni sezon ile araştırılmaya başlandı. Sezon finalinde Nefes ve oğlu için canını hiçe sayan Deli Tahir, izleyicilere duygusal anlar yaşatmış, dizi gelecek sezon için yaklaşık 3 aylık bir ara vermişti. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte, 22. yeni bölümü bekleyenler için bazı bilgiler

18.07.2018Televizyon
Erkenci Kuş yeni bölüm ilk sahne fragmanında şaşırtan manzara

Erkenci Kuş yeni bölüm ilk sahne fragmanında şaşırtan manzara

Romantik komedi türündeki Erkenci Kuş dizisi dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sanem ve Can arasında şaşırtıcı diyalogların geçtiği Erkenci Kuş son bölüm finalinde beklenmedik bir şey oldu. Son bölümün hemen ardından ilk sahne fragmanı da izleyicilerle buluştu. İşte Erkenci Kuş yeni bölümünden ilk görüntüler!

18.07.2018Televizyon
‘Zindan dünya oldu’

‘Zindan dünya oldu!’

Tarık Günersel, farklı türlerde yazıyor ama aslında hepsi bir metnin parçaları gibi. Şiirlerini ‘İzdüşümler’de bir araya getiren Günersel’in yapıtlarında dikkatimizi çeken, güçlü biçimde ortaya koyduğu epik yan. Bir tür ‘destan’, çağın destanı. ‘İzdüşümler’, 4 bin yıl önceden Hammurabi’nin iletisiyle başlıyor.

12.07.2018Kitap Sanat
Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş dizisinin şaşırtıcı son bölüm finali ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Romantik komedi türündeki Erkenci Kuş'un son bölümüne Can ve Sanem'in yakınlaşma sahnesi damga vurdu. Sanem'in kendisini kıskandığını fark eden Can'ın 'artık kaçmak yok' sözleri heyecan yarattı. Peki, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.07.2018Televizyon
A Milli Kadın Basketbol Takımı, Kanada yolcusu

A Milli Kadın Basketbol Takımı, Kanada yolcusu

Milli takım, Kanada ile oynayacağı hazırlık maçları için yarın bu ülkeye gidecek

1.07.2018Basketbol
Diriliş Ertuğrulun yeni sezonu ne zaman başlayacak Diriliş Ertuğrul 5. sezon

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 5. sezon

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi geçtiğimiz günlerde 121. bölümüyle birlikte sezon finali yapmıştı. Sezon finalinin ardından merakla yeni sezonun başlayacağı tarihi sorgulayan vatandaşlar, Diriliş Ertuğrul 5. sezon hakkında bilgi almak istiyor. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 5. sezon tarihi belli oldu mu?

20.06.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 21. son bölümde Tahir kurtuluyor mu

Sen Anlat Karadeniz 21. son bölümde Tahir kurtuluyor mu?

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm ile sezonu noktaladı. Atv ekranlarında yaklaşık 6 aydır izleyicisiyle buluşan Sen Anlat Karadeniz, 21. son bölüm ile bu sezonluk ekranlara veda etti. Vedat ile Tahir arasında geçen olayların son bölümde ekrana geldiği dizide, Nefes ve Yiğit ne yapacağını bilememiştir. Peki, Sen Anlat Karadeniz 21. son bölümünde neler yaşandı? İşte, detaylı bilgiler

13.06.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. son bölüm ile sezon finali yaptı Yaşar şoku

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. son bölüm ile sezon finali yaptı! Yaşar şoku!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü sezon finali yaptı. Yaşar'ın ölmediği gerçeğinin ortaya çıkması, diziyi yakından takip eden birçok kişiyi heyecanlandırmaya yetti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm sezon finalinde dikkat çeken bir diğer konu ise Hızır ve Meryem arasında geçenler oldu. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. sezon finali ve detaylı bilgiler

13.06.2018Gündem
Avlu son bölüm finalinde şok Kudret öldü mü

Avlu son bölüm finalinde şok! Kudret öldü mü?

Avlu yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin ekrana yansıdığı Avlu sezon finali bölümünde Kudret ve Deniz'in karşı karşıya geldiği her an tansiyon yükseldi. Kızının ölümünün ardında Kudret'in olduğunu öğrenen Deniz, artık kendisin kaybetmişti ve ne olursa olsun Ecem'in intikamını alacaktı. Ve son bölüm finalinde Deniz, Kudret'i defalarca bıçakladı. İşte Avlu son bölümünde yaşananların detayları!

8.06.2018Televizyon
Gözler Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanında... Yeni bölümde neler olacak

Gözler Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanında... Yeni bölümde neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş son bölümün hemen ardından başladı. Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşan Sen Anlat Karadeniz'in 6 Haziran tarihli bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Son bölüme Vedat'ın kaçış sahnesi ve Mustafa'ya oynanan oyun damga vurdu. Nefeslerin tutularak izlendiği 20. bölümden sonra fragman gündeme geldi. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ara verdi.. İşte Diriliş Ertuğrul 121. bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ara verdi.. İşte Diriliş Ertuğrul 121. bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm ile sezona veda etti. TRT ekranlarının sevilen dizisi çarşamba akşamı sezonun kapanışını duygusal bir şekilde yaptı. Halime Hatun'un mezarının başına giden ve göç edecekleri için ona son vedasının gerçekleştiren Kayı Obası, dualarını ettikten sonra yola koyulmuştur. Söğüt'e doğru yola çıkan oba beyi, yeni bir çağa adım atmak üzere harekete geçmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul 121. son bölümü hakkında bazı detaylar

7.06.2018Televizyon
Kadın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı 2 ölüm birden mi

Kadın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı! 2 ölüm birden mi?

Kadın dizisi dün akşam ekrana gelen 32. bölümüyle ekran macerasına ara verdi. Sürprizlerle dolu sezon finalinin her anını büyük bir dikkatle takip eden izleyiciler, finalde beklenmedik sahnelere tanık oldu. Kadın son bölüm finalinde Sarp'ın annesinin cansız bedeni ve Enver'in Suat'ın adamı tarafından boğulması soru işareti bıraktı. Asıl büyük sürprizi ise Sarp yaşadı. Hastane girişinde Sarp'ı gören Doruk'un 'baba' diye seslenmesi heyecan dozunu arttırdı. İşte Kadın son bölüm finalinde yaşananlar!

6.06.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yağız ve Sinan arasında sert bir yüzleşmenin yaşandığı Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finali ise şok etkisi yarattı. Finalde Yağız, gerçek isminin ‘Mehmet Yıldız’ olduğunu öğrendi. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.06.2018Televizyon

Savaşçı 47. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan 47. bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde Yüzbaşı Kağan ve ayakta kalan az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağı’nı korumak için kanlarının son damlasına kadar çarpıştı. Son bölümün bitmesinin ardından gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.06.2018Televizyon
Avlu 10. bölümüyle yürekleri dağladı - Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu 10. bölümüyle yürekleri dağladı - Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi dün akşam duygu yüklü bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Ecem’in ölümüyle perişan olan Deniz’in hali, ekran karşısındakileri de derinden etkiledi. Son bölüm finali Avlu’da yeni bir dönemin sinyalini verdi. Deniz’in kızının intikamını alıp almayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.06.2018Televizyon
Tabakova’dan dansa çağrı

Tabakova’dan dansa çağrı

Üç yıllığına BBC Konser Orkestrası’nın sözleşmeli besteciliğini üstlenen Dobrinka Tabakova (38) “Eserlerim çağımın turnusol kâğıdıdır” diyor. Filibe doğumlu İngiliz besteci uluslararası ilişkilerin yine gerginlik dönemine girmesinden, toplumlar arasına nifak tohumları saçılmasından rahatsız. Bölünmek yerine bir araya gelmekten yana. 5 Haziran’da Ferhan-Ferzan Önder’in Amsterdam Sinfonietta eşliğinde 46. İstanbul Müzik Festivali’nde seslendireceği ‘Birlikte Hatırla Dans Etmeyi’ başlıklı konçertosunu, festivalin siparişi üzerine işte bu hayalle yazdı. Eserini anlatırken “Küçük bir ütopya yaratmak istedim” diyor.

31.05.2018Kitap Sanat
İstanbullu Gelin 52. yeni bölüm fragmanında Burcudan açıklama

İstanbullu Gelin 52. yeni bölüm fragmanında Burcu'dan açıklama

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölüm finaline Burcu’nun evlilik sorusuna ‘hayır’ cevabı vermesi damga vurmuştu. Osman- Burcu düğününün bir skandala dönüşmesi ardından neler yaşanacağını merak eden izleyiciler, heyecanla İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanını bekliyordu. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

29.05.2018Televizyon
Yasak Elma son bölümde Zehradan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma son bölümde Zehra'dan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yıldız ve Halit’in Ender nedeniyle sık sık kriz yaşadığı, Zeynep’in şirket içi kararıyla şaşırttığı Yasak Elma son bölüm finaline Zehra’nın beklenmedik kararı damga vurdu. Sinan ve Zehra evliliğinin ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.05.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 19. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları

Sen Anlat Karadeniz 19. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu, çarpıcı ipuçları geldi. Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz 19. bölümünde Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla iyice gözünü karartıyor. Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünden ilk görüntüler!

28.05.2018Televizyon
Savaşçı 46. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Savaşçı 46. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan 46. bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Leyla’nın sürpriz bir şekilde Kağan’ın karşısına çıkması kafaları karıştırdı ve Aslı’yla Kağan arasında gerilime sebep oldu. Son bölümün bitmesinin ardından gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.05.2018Televizyon
Bizim Hikaye son bölümde Cemil öldü mü Gözler yeni bölüm fragmanında

Bizim Hikaye son bölümde Cemil öldü mü? Gözler yeni bölüm fragmanında

Perşembe dizisi Bizim Hikaye dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Şükran’ın yasının sürdüğü Bizim Hikaye son bölüm finalinde Cemal’in kalbi durdu, değerli altınların peşine düşen Ömer ise Filiz’i silah doğrulttu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Bizim Hikaye 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.05.2018Televizyon
Avlu son bölümde Ecem öldü mü Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu son bölümde Ecem öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Ecem’in başına gelenler ardından Deniz’in çırpınışları ekran karşısındakileri de derinden etkiledi. Avlu son bölüm finalinde şok eden bir gelişme yaşadı. Alp’in Ecem’i öldürüp öldürmediğini merak eden izleyiciler fragmanla ipucu bekliyor. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.05.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Mercan konuşacak mı

Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mercan konuşacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz'in 23 Mayıs tarihli 18. bölümünde Kaleliler, Tahir'in gözünü açması ardından rahat bir nefes aldı. Finale ise yoğun bakıma alınan Mercan'ın gözlerini açması damga vurdu. Peki Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mercan konuşacak mı?

23.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanına asansör sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanına asansör sahnesi damga vurdu

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma’nın 11. bölüm fragmanı asansör sahnesinden oluşuyor. Alihan, Zeynep’ten uzak duramayınca komik görüntüler ortaya çıkıyor. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

23.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay O heybede ne var

Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay! O heybede ne var?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 23 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda heybe detayı dikkat çekiyor. Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul eden Ertuğrul'u ne bekliyor? İşte Diriliş Ertuğrul 119. bölümünden ilk görüntüler!

21.05.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şok Mesut’un oğlu Tunç öldü mü

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şok! Mesut’un oğlu Tunç öldü mü?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanıyla şok etkisi yarattı. 18 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar'ın 481. bölümünde Mesut'un evi kurşunlandı ve Tunç ağır yaralandı. Son bölüm ardından ‘Tunç öldü mü?’ soruları gündeme geldi. Bu soruya yanıt Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanıyla geldi.

19.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Diren’in evlilik haberiyle büyük bir sürpriz yaptığı İstanbullu Gelin son bölüm finalinde Süreyya, Faruk ve Gözde arasında yaşananları öğrendi. İstanbullu Gelin yeni bölüm ilk sahne fragmanı da kısa sürede paylaşıldı. Yeni bölüme dair ipuçları veren fragmanda Faruk ve Süreyya arasındaki krizin devam ettiği görülüyor.

19.05.2018Televizyon
Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde yaşanacaklar belli oldu

Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde yaşanacaklar belli oldu

Yasak Elma dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni gelişmelere dair ilk ipuçları geldi. 21 Mayıs Pazartesi tarihli Yasak Elma yeni bölümünde Ender Yıldız’ı bütün cemiyete rezil etmenin yolunu buluyor. Erim’in anı rahatsızlığı Halit’i hayati bir karar vermek zorunda bırakıyor. İşte Yasak Elma 10. bölümünden ilk görüntüler!

18.05.2018Televizyon
Vatanım Sensine Türk bayraklı sahne damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin'e Türk bayraklı sahne damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin olaylı son bölümünün hemen ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Cevdet’in zor bir seçimin eşiğine geldiği Vatanım Sensin son bölüm finalinde duygusal anlar yaşandı. Baba- kızın Türk bayraklı sahnesi, ekran başındakileri de derinden etkiledi. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.05.2018Televizyon
İnsanlık Suçu 8. bölümüyle final yapacak | İnsanlık Suçunın finalinde ne olacak

İnsanlık Suçu 8. bölümüyle final yapacak | İnsanlık Suçu'nın finalinde ne olacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken bir proje olan İnsanlık Suçu, 19 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 8. bölümüyle final yapacak. Dizinin merakla beklenen finalinde, Cemal, Suna'ya olan aşkını itiraf edecek ve tüm aile buna karşı çıkacak. Öte yandan Gökhan, bu birlikteliğin önüne geçmek için kirli oyunlarını gerçekleştirecek. Peki, İnsanlık Suçu'nın finalinde başka neler olacak? İnsanlık Suçu 8. bölüm fragmanında neler var?

17.05.2018Televizyon
Kapsamlı bir inceleme: Batman: The Enemy Within

Kapsamlı bir inceleme: Batman: The Enemy Within

İster kötü adam olsun ister de kanunsuz bir kahraman; "Öldüren Şaka" asıl şimdi doğuyor...

16.05.2018Teknoloji

Yazar Sonuçları

BANA UPGRADE KORELİ DEDİLER

Oyunculuğa sevdalı, bir o kadar da ailesine ve geri planda yaşamaya meraklı, esprili, sıcak bir genç Gökhan Alkan... Tiyatro kökenli olması, Müjdat Gezen ekolünden gelmesi de cabası. Bodrum’da yaptığımız sohbetten sonra anladım ki ekranda kendi tabiriyle “yarası olan” bir karakterle izleyeceğiz onu. İşte karşınızda sevenlerine, takipçilerine aşırı bağlı, dünya sinemasını takip eden, elinden kitabı düşmeyen, ustalara saygıda kusur etmeyen bir oyuncu...

24.07.2018

Bir divayı sindirerek dinlemek

GÜNLERDİR Türk divası Leyla Gencer’in operalarını dinliyorum. Bu yazın ses hazinelerinden biri.

14.07.2018