MENÜ

Son Bölüm

Son Bölüm ile ilgili tüm haberleri, son dakika Son Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Son Bölüm haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20.852 Son Bölüm haberi bulunmuştur.

Son Bölüm Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 3. son bölüm fragmanında cinayet olaylarının ardı arkası kesilmiyor. Son bölümde Oya'nın cinayet olayına olan yaklaşıma anlam veremeyen arkadaşları, Arzu'nun uğradığı ihanetin detaylarını çok iyi bilmektedir. Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümünde bu bilgiler Serhan ve Edip'in ise gözünden kaçmayacaktır. Peki, son bölümün ardından bir sonraki bölümde yaşanan olayların araştırıldığı Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

7.11.2017Televizyon
Kadın 3. bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın 3. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın dizisi dün akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü sahneleriyle ekran başındakilerin kalplerine dokunan Kadın'ın son bölümünde Bahar, kardeşinin ağzından çıkanlar karşısında büyük bir yıkım yaşadı. Son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Kadın dizisinin 4. bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

7.11.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler son bölüm ardından yeni fragman yürek dağladı

Kırgın Çiçekler son bölüm ardından yeni fragman yürek dağladı

Kırgın Çiçekler son bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni görüntüler geldi. Dün akşam sürprizlerle dolu gelişmelerle izleyici karşısına çıkan Kırgın Çiçekler'in 95. bölümünde Emre Aydın ile sahneye çıkma fırsatı yakalayan Serkan, yere yığıldı. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte ilk tüyolar geldi. İşte ilk görüntüler!

7.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümde neler olacak Yeni fragman yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümde neler olacak? Yeni fragman yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı için araştırmalar devam ediyor. Son bölüm finalinde Ferhat ve Aslı'nın öpüşme sahnesine tanık olan izleyiciler, ikili arasında neler olacağına dair tüyo almak umuduyla Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm fragmanını sorguluyor. Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümde neler olacak? Yeni fragman yayınlandı mı?

7.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay

İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay!

İstanbullu Gelin son bölüm finaliyle büyük bir şok yaşayan dizi takipçilerinin gözü kulağı yeni fragmanda. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in son bölüm finalinde Süreyya'ya karşı duyduğu kini daha fazla içerisinde tutamayan İpek, merdivenlerde yuvarlandı. İpek ve bebeğin durumu 24. bölümde belli olacak. Peki İstanbullu Gelin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.11.2017Televizyon
Dolunay 19. bölüm fragmanı: Nasıl olur böyle bir şey

Dolunay 19. bölüm fragmanı: Nasıl olur böyle bir şey?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Romantik komedi türündeki gençlik dizisi Dolunay’ın 19. bölüm fragmanında Hakan’ın itiraf sahnesi merak uyandırırken; Nazlı ve Ferit arasındaki romantik anlar heyecanlandırdı. İşte Dolunay dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler!

6.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Son bölüm finaliyle kafalarda soru işareti bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 79. bölümüne dair ipuçları veren fragmana Hızır'ın tutuklanma görüntüleri damga vurdu. Peki kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşen Hızır, kurtulacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünden ilk görüntüler!

6.11.2017Televizyon
Savaşçı 20. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı

Savaşçı 20. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı son bölümün yayınlanmasının ardından sorgulanmaya başlandı. Albay Kopuz ve askerlerinin Eren'i kurtarmak için her şeylerini ortaya koyduğu son bölümün ardından Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı, izleyicilerin merakına neden oldu. Peki, Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

5.11.2017Televizyon
Dolunay son bölümde Deniz gerçeği öğrendi... Yeni fragman yayınlandı mı

Dolunay son bölümde Deniz gerçeği öğrendi... Yeni fragman yayınlandı mı?

Dolunay dizisinin son bölüm ardından yeni fragman araştırması başladı. Kazadan sonra hayatın değerini anlayan Deniz, Asuman'ın yardımıyla gerçekleri öğrendi. Nazlı ve Ferit bir kez daha zor durumda kaldı. Şimdi ise gözler Dolunay yeni bölüm fragmanında! Peki yeni bölümde neler olacak? Dolunay 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.11.2017Televizyon
Yeni Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında çok güldürecek sahne

Yeni Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında çok güldürecek sahne

Yeni Gelin son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında inanılmaz sahneler izleyicilerle buluştu. Konaktaki düzeni yeniden sağlamak isteyen kadınlar, tüm eksikliklerin dış görünüşlerinden kaynaklandığını düşünerek saçlarını boyatıp makyaj yapmışlardır. Yeni Gelin 24. yeni bölüm fragmanında bu durum ortalığı konağı karıştırmakla kalmayacak, Adana'nın merkezine kadar taşınacaktır. İşte, Yeni Gelin 24. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

4.11.2017Televizyon
Meryem 15. bölüm fragmanında kahreden sözler: Başınız sağolsun

Meryem 15. bölüm fragmanında kahreden sözler: Başınız sağolsun

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm finaliyle kafalarda soru işareti bırakan Meryem’in 15. bölüm fragmanına ‘Başınız sağolsun’ sözleri damga vurdu. Peki, Oktay’ın tuttuğu katil kimin ölümüne sebep oldu? Ölen isim kim? İşte Meryem 15. yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

3.11.2017Televizyon
Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Deniz kaza geçirdi mi

Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Deniz kaza geçirdi mi?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Artık pazar günleri izleyicileriyle buluşan Dolunay’ın 18. Bölümüyle ilgili en çok merak edilen konu motosiklette kendisini kaybeden Deniz’in akıbeti. Peki, Aslı’nın sözleriyle sarsılan Deniz kaza geçirdi mi? İşte, Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

3.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye son bölüme Şükran damga vurdu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye son bölüme Şükran damga vurdu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Amerikan aile dizisi Shameless'in Türkiye uyarlaması olan dizinin son bölümüne Şükran yıllar sonra eve geri dönmesi damga vurdu. Filiz, büyük bir mücadeleye girişmek zorunda kaldı. Şimdi ise gözler Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanında! Peki son bölüm ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragman şaşırttı: Muzaffer kaza mı yapacak

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragman şaşırttı: Muzaffer kaza mı yapacak?

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümü dün akşam yayınlandı. Gerçeklerin birer birer ortaya çıktığı son bölümde Ahmet, Zeynep'in karşısına nikah cüzdanıyla çıktı. Onur, gördükleri karşısında büyük bir şok yaşadı. Çarpıcı final ardından yayınlanan Kanatsız Kuşlar 21. bölüm fragmanı ise bambaşka bir soru işareti doğurdu. Peki, Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanında direksiyonun hakimiyetini kaybeden Muzaffer kaza mı yapacak?

3.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 4. bölüm fragmanı: Ferhat intikamını nasıl alacak

Siyah Beyaz Aşk 4. bölüm fragmanı: Ferhat intikamını nasıl alacak?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanıyla birlikte ilk tüyolar geldi. En 30 Ekim Pazartesi günü yayınlanan Siyah Beyaz Aşk'ın son bölüm finaliyle büyük bir şaşkınlık yaşayan dizi takipçileri özellikle Aslı'dan bıçak darbesi alan Ferhat'ın akıbetini merak ediyordu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Ferhat intikamını nasıl alacak? İşte Siyah Beyaz Aşk 4. bölüm fragmanı ve detaylar!

3.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam!

Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında neler yaşandığı merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde çeşitli badireler atlatan oba beyi, obasının arkasından oynanan oyunları bozmak için harekete geçmiştir. Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında oba beyinin harekatına yeni ve gizemli isimler de dahil olacaktır. İşte, merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanın ve detaylı bilgiler

1.11.2017Televizyon
Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin dün ekrana gelen son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Duygu yüklü dizinin son bölüm finalinde Sarp'ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Geçmişin kapısının aralandığı son bölüm ardından yeni fragman geldi. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ise annesinin kendisini terk etme nedenini öğrenen Bahar'ın perişan hali damga vurdu. İşte Kadın'ın 3. bölümünden ilk kareler!

1.11.2017Televizyon
Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragmanında olimpiyatlar başlıyor Son bölümde neler yaşandı

Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragmanında olimpiyatlar başlıyor? Son bölümde neler yaşandı?

Klavye Delikanlıları son bölümünün ardından 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sosyal medya olimpiyatları adında bir yarışma başlatan ekip, bu kez farklı bir durumla karşı karşıya gelecektir. Klavye Delikanlıları 6. yeni bölüm fragmanında olimpiyatlara katılmak için gelen genç kız, akılları baştan alacaktır. İşte, Klavye Delikanlıları son bölüm sonrası yayınlanan 6. bölüm fragmanı

31.10.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanda Oyanın tehlikesi artıyor

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanda Oya'nın tehlikesi artıyor!

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm ile dikkatleri üzerine topladı. Cinayet döngüsünün etkisini giderek arttırdığı dizide kadınlar, hamlelerini gerçekleştiriyor. Son bölümün ardından Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanında, Oya, Merve'nin yanında ilginç tavırlar sergilemektedir. Bu durum Merve'nin sonu anlamına mı gelecektir? İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

31.10.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı... İşte ilk görüntüler

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı... İşte ilk görüntüler

Dolunay son bölümü hafızalardaki yerini korurken beklenen görüntüler geldi. Soru işareti bırakan son bölüm finali ardından yayınlanan yeni fragmana Ferit ve Nazlı’nın romantik sahneleri dikkat çekiyor. Deniz, kaza yaptı mı? Ferit ve Nazlı’yı bekleyen kötü sürpriz ne? İşte Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

31.10.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümü 27 Ekim Cuma günü yayınlandı. Süreyya'nın konağa dönüşünün bomba etkisi yarattığı son bölüm finaline Esma Sultan'ın oyunu damga vurdu. 'Sürreya'yı aileden görmediği' mesajını çarpıcı bir şekilde veren Esma Sultan'ın başarılı olup olmayacağı İstanbullu Gelin 23. bölümünde belli olacak. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Hazan'ın iki kardeş arasındaki sıkıntıyı önlemek adına ortaya koyduğu hamle, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanında nelerin ortaya çıkacağını merak ettirdi. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

28.10.2017Televizyon
Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında konak ayaklanması

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında konak ayaklanması!

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanları ile izleyicilere güzel dakikalar yaşatacağının sinyalini verdi. Konak ahalisinin Kalender konusundaki duruşunun giderek sertleşmesi, Kalender'i iyice köşeye sıkıştıracaktır. Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında Bella'nın ortalığı karıştırması, konaktaki kadınların hiç de hoşuna gitmeyecektir. İşte, eğlenceli bir bölüm geçeceğinin sinyalini veren Yeni Gelin 22. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

28.10.2017Televizyon
Meryem son bölüm finaliyle ekrana kilitledi... Yeni fragman merak uyandırdı

Meryem son bölüm finaliyle ekrana kilitledi... Yeni fragman merak uyandırdı

Meryem dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Son bölümde Oktay’ın tuttuğu kiralık katilin ne yapacağını merak eden izleyicileri 14. bölüme odaklandı. Meryem yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. İşte Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

26.10.2017Televizyon
Klavye Delikanlıları son bölümü ile yine güldürdü 5. yeni bölüm fragmanı yayında

Klavye Delikanlıları son bölümü ile yine güldürdü! 5. yeni bölüm fragmanı yayında!

Klavye Delikanlıları son bölümü ile izleyicilerin karşısında çıktı. Kerem'in açığa çıkmasının ardından ekip büyük bir satış yapıyor. 36 yıl hüküm yiyen Kerem, Klavye Delikanlıları 5. bölüm fragmanında ailesiyle vedalaşıyor. Peki, son bölümün ardından ekrana gelen Klavye Delikanlıları 5. bölüm fragmanında Kerem için kurtuluş yolu mümkün olacak mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanından bazı detaylar

25.10.2017Televizyon
Tutsak son bölümde amcanın gözü döndü 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Tutsak son bölümde amcanın gözü döndü! 7. bölüm fragmanı yayınlandı!

Tutsak son bölümü ile izleyicilerde şok etkisi yarattı. Amcasının kendisini para karşılığında bir eve hapsettiğini öğrenen Elif, masanın üzerinde yer alan paraları bir çırpıda ateşe vermiştir. Paraların yandığını gören amca, son bölümde Elif'i öldürmek için harekete geçmiştir. İşte, Elif'in köşeye sıkıştığı son bölüm ve Tutsak 7. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

25.10.2017Televizyon
Söz 19. yeni bölüm fragmanında Yavuz neler yapacak Son bölümde neler yaşandı

Söz 19. yeni bölüm fragmanında Yavuz neler yapacak? Son bölümde neler yaşandı?

Söz 19. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak edilmeye başlandı. Son bölümde ekrana gelen olayların ardından merakla araştırılan Söz 19. yeni bölüm fragmanı, Yavuz'un başına gelecek olayları merak ettirdi. Bahar için uzun uğraşlar veren Yavuz, bu kez farklı bir sıkıntının eşiğinde midir? İşte, Söz 19. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

24.10.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk son bölüm finali şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Siyah Beyaz Aşk son bölüm finali şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Siyah Beyaz Aşk son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman geldi. Şimdiden büyük bir merakla beklenen Siyah Beyaz Aşk 3. bölümünde Ferhat ile zorla evlenen Aslı, ağabeyi Cem'in durumunu anlamasını istiyor; Namık Emirhan ile Ferhat karşı karşıya geliyor! Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm özeti ve yeni fragman!

24.10.2017Televizyon
Savaşçı son bölümü yürekleri dağladı 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Savaşçı son bölümü yürekleri dağladı! 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı son bölüm sonrası 18. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde en mutlu gününde şehit edilen Turan astsubay ve eşi, Kılıç Timi'ni yasa boğmuştur. Savaşçı 18. yeni bölüm fragmanında Kılıç Timi'nin tek istediği silah arkadaşlarının intikamını almaktır. İşte, Savaşçı son bölüm sonrası merak edilen 18. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

23.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızırın büyük planı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır'ın büyük planı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında Çakırbeyli ailesi beklemedikleri bir şekilde karışıyor.. Hızır Ali ve Alparslan arasında çıkan gerginliğin sebebi henüz bilinmezken, Hızır'ın olaya müdahale ettiği görülüyor. Ekrem, Ünal ile yeni bir iş birliği içine giriyor ve oklar Hızır'a çevriliyor.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

22.10.2017Televizyon
İsimsizler 19.son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı merak ediliyor

İsimsizler 19.son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı merak ediliyor!

İsimsizler 19. son bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Nefes kesen sahneleriyle izleyicilere aksiyon dolu dakikalar yaşatan İsimsizler, 19. son bölümünde olayı bir adım daha ileri taşımıştır. Hatem'in ele geçirildiği son bölümde Dayı Hatem konusunda ne yapacağını bilememektedir. İşte, tüm bunların yaşandığı İsimsizler 19. son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

22.10.2017Televizyon
İstanbullu Gelin son bölümde şoke eden final Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin son bölümde şoke eden final! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin yeni bölümleriyle izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor. İkinci sezonunun başlangıcından beri süren Süreyya- Faruk krizi İstanbullu Gelin son bölümünde şaşırtıcı bir hal aldı. Süreyya, başına gelen kötü sürprizden sonra hem Faruk'u hem de ekran karşısındaki hayrete düşüren bir karar aldı. Peki İstanbullu Gelin son bölümü ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.10.2017Televizyon
Siyah İnci 5. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı

Siyah İnci 5. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı!

Siyah İnci son bölünü ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde Kenan'ın gelmesiyle birlikte ortalığın karışması nelerin olabileceğini merak ettirdi. Son bölümün ardından Siyah İnci 5. bölüm fragmanını merak eden vatandaşlar internet üzerinden araştırmalarına başladı. İşte, Hazal'ın gözyaşlarına boğulduğu Siyah İnci 5. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

21.10.2017Televizyon
Bizim Hikaye son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Amerika’nın sevilen dizilerinden Shameless’in Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye’nin son bölüm ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Özellikle Filiz ve Barış ilişkisinin nereye varacağı merak ediliyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.10.2017Televizyon
No: 309 final yapıyor Son bölüm sonrası final bölümü fragmanı yayınlandı

No: 309 final yapıyor! Son bölüm sonrası final bölümü fragmanı yayınlandı!

No: 309 dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi No: 309'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Duru kolyesini hastanede unuttu. Bunu fark eden Lale geri vermek üzere kolyeyi aldı ve unutmamak için boynuna taktı. Onur kolyenin Lale’de olduğunu görünce şok oldu ve kolyeyi ondan almanın yollarını aramaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, No: 309 dizisinin final bölümü fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2017Televizyon
Dolunay 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar 17 Ekim Salı günü yayınlanan son bölümün hemen ardından başladı. Romantik komedi türündeki Dolunay dizisinin son bölümünde Ferit ve Nazlı nikah masasına oturdu. Finale ise Ferit’e kurulan korkunç tuzak damga vurdu. Şimdi ise gözler 24 Ekim Salı günü yayınlanacak bölümde! Peki Dolunay 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2017Televizyon
Meryem 13. bölümden ilk görüntüler geldi İşte yeni bölüm fragmanı

Meryem 13. bölümden ilk görüntüler geldi! İşte yeni bölüm fragmanı

Meryem 13. bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kanal D ekranlarının duygu yüklü dizisi Meryem’in dün akşam yayınlana son bölüm finalinde bir gerçek daha ortaya çıktı. Savaş ve Gülümser’in sarılma anına şahit olan Meryem, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Peki yeni bölümde neler olacak? Savaş kendisini anlatabilecek mi? İşte Meryem yeni bölüm fragmanı ve ilk detaylar!

19.10.2017Televizyon
Dolunay son bölüm finalinde şok | Yeni bölümde Ferit cezaevine mi girecek

Dolunay son bölüm finalinde şok | Yeni bölümde Ferit cezaevine mi girecek?

Dolunay dizisi dün akşam yayınlanan 16. bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Ferit ve Nazlı’nın nikah masasına oturduğu Dolunay son bölüm finaline Ferit’e kurulan tuzak damga vurdu. Şimdi ise tüm gözler yeni bölümde! Peki Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferit cezaevine mi girecek?

18.10.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler son bölüm ardından yeni fragman: Kaderi kaybettik

Kırgın Çiçekler son bölüm ardından yeni fragman: Kader'i kaybettik

Kırgın Çiçekler dün akşam yayınlanan son bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Pazartesi akşamlarının duygu yüklü dizisi Kırgın Çiçekler'İn son bölüm finaline Harika'nın geçirdiği kaza damga vurdu. Öte yandan Meral'in akıbeti merak konusu oldu. Son bölümün hemen ardından yeni fragman da geldi. İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı!

17.10.2017Televizyon
Söz 18. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı Bahardan büyük beddua

Söz 18. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı! Bahar'dan büyük beddua

Söz son bölümü ile yine etkileyici sahneleri izleyicilerle buluşturdu. Kızı Bahar'ı acımasızca tutsak eden Büyük Bey, Yavuz'un gazabının ne kadar ağır olacağını kestirememiştir. Son bölümde Bahar'ı acımasız babasının elinden kurtarmak isteyen Yavuz, Büyük Bey'i öldürmekten çekinmemiştir. Söz 18. yeni bölüm fragmanı ise Bahar'ın babasını öldürenlere yani Yavuz'a büyük bedduasını gözler önüne sermiştir. İşte, Söz 18. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

17.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında kahreden ölüm

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında kahreden ölüm

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Cumartesi günleri diziseverlerin karşısına çıkan Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finaline Hazım Bey'in geçirdiği kaza damga vurdu. Son yaşananları daha fazla kaldıramayan Hazım Bey, finalde canından oldu. Şimdi ise tüm gözler yeni bölümde! İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ve ilk detaylar!

16.10.2017Televizyon
Savaşçı son bölüm sonrası 17. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak

Savaşçı son bölüm sonrası 17. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Savaşçı 17. yeni bölüm fragmanı için beklentilerini sürdüren vatandaşlar, son bölümün ardından yeni bölümde neler yaşanacağını sorgulamaya başladı. Savaşçı 17. yeni bölüm fragmanında Aslı ve Kağan'ın ölümle burun buruna gelmesi, diziyi takip edenler için heyecan dolu dakikalara neden oldu. Peki, Savaşçı 17. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylarla ilgili bazı detaylar

16.10.2017Televizyon
İsimsizler 19. bölüm fragmanında Handan ölecek mi

İsimsizler 19. bölüm fragmanında Handan ölecek mi?

İsimsizler yayınlanan 19. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Kanal D ekranlarının soluksuz olarak takip edilen dizisi İsimsizler yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Sevilen dizi İsimsizler'in yayın günü değişti. İşte, İsimsizler yeni bölüm fragmanı.

15.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid son bölüm sonrası 21. yeni bölüm fragmanında belge ortaya çıkıyor

Payitaht Abdülhamid son bölüm sonrası 21. yeni bölüm fragmanında belge ortaya çıkıyor

Payitaht Abdülhamid son bölüm ardından 21. yeni bölüm fragmanında padişahın arkasından çevrilen oyunlar, saray içerisinde huzursuzluk yaratmaya devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm fragmanında bir anda ortaya çıkan belge, ortalığın fena halde karışmasına neden olacak. İşte, son bölüm sonrasında hayli heyecanlı geçmesi beklenen Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları

14.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Salı akşamlarının aksiyon yüklü dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 75. bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Sezon açılışını olaylı bir şekilde yapan dizinin son bölüm finali yine kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.10.2017Televizyon
Dolunay 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı kurtuluyor mu

Dolunay 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı kurtuluyor mu?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, Nazlı’nın akıbeti belli oldu. Romantik komedi türündeki dizinin son bölüm finalinde Nazlı, buzhanede kilitli kalmıştı. Peki, Dolunay’ın 17 Ekim Salı akşamı yayınlanacak 16. Bölümünde neler yaşanacak? Nazlı, kilitli kaldığı yerden kurtulacak mı? İşte Dolunay 16.bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk görüntüler!

13.10.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı | Nazlı kurtulacak mı

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Nazlı kurtulacak mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar olaylı final sahnesinin hemen ardında başladı. Finalde düğün gününde buzhanede mahsur kalan Nazlı'nın akıbetini merak eden izleyiciler, Dolunay 15. bölümü heyecanla bekliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Nazlı, kurtulacak mı? Tüm bu soruların yanıtları 17 Ekim'de belli olacak. Peki Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı: Kader ölecek mi

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı: Kader ölecek mi?

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Yeni gelişmelerin ipucunu veren fragmana Meral'in tutuklu, Kader'in ise yaralı görüntüleri damga vurdu. Peki Kırgın Çiçekler 93. bölümünde neler yaşanacak? Ejder tarafından bıçaklanan Kader ölecek mi? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüme dair ilk detaylar!

11.10.2017Televizyon
Tutsak yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası şok etkisi yarattı

Tutsak yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası şok etkisi yarattı!

Tutsak son bölümü ile yine izleyicilerine dolu dolu bir akşam yaşattı. Kenan ile ilişkisinin kasayı açtıktan sonra biteceğini düşünen Elif, Tutsak son bölümünde bu kadarla kalmayacağını görmüştür. Yeni bölüm fragmanında enteresan dakikalarla izleyicilerin karşısına çıkan Tutsak'ta Bahadır cinayet suçunu üzerine almıştır. Elif ise bu duruma inanmamaktadır. İşte, Tutsak yeni bölüm fragmanı ve detaylar

11.10.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Kaplanın gücü yetmedi

Ligin 11.haftasında ligin zirve takımlarından Başakşehir ile karşılaşan Evkur Yeni Malatyaspor sahadan 2-0 yenik ayrıldı, 2 haftalık galibiyet serisi sona erdi.

6.11.2017