MENÜ

Son Bölüm

Son Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Son Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16.935 Son Bölüm haberi bulunmuştur.

Son Bölüm Haberleri

Afrinde Mehmetçik korkusu Uzunluğu 20 Kmyi buldu

Afrin'de 'Mehmetçik' korkusu! Uzunluğu 20 Km'yi buldu

Türkiye’nin operasyon hazırlığı yaptığı Afrin’de PKK/PYD büyük panik içinde. PKK/PYD’li teröristler gizlenmek, silah depolamak ve terör eğitimi vermek için uzunluğu 20 kilometreye ulaşan tünel ağı oluşturdu.

23.11.2017Gündem
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 97. yeni bölüm fragmanında bu olayın affı yok

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 97. yeni bölüm fragmanında bu olayın affı yok!

Rüyasında oğlu ve kuracağı devleti gördükten sonra güç toplayan oba beyi, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında bu gücünün kullanma vaktinin geldiğini ifade etmektedir. Kaleyi fethetmek için yiğitlerini derleyip toparlayan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 97. yeni bölüm fragmanında elinden gelen her şeyi yapacaktır. Peki, fetih sırasında oba beyinin intikam ve merhamet duygusunun kargaşası, oğlu Gündüz'ün hayatını tehlikeye atacak mıdır? İşte, son bölüm hakkında bazı bilgiler

22.11.2017Televizyon
Kadın son bölüm finalinde şok Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın son bölüm finalinde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisinin dün akşam yayınlanan olaylı son bölümü ardından yeni fragman geldi. Duygu yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kadın’ın 6. bölüm fragmanına hastane görüntüleri damga vurdu. Sinir krizi geçiren Şirin’in son yaptıklarından sonra neler olacak? Bahar, bir kez daha annesinden uzak durmak zorunda mı kalacak? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

21.11.2017Televizyon
Söz son bölümü ile zalimin zulmüne dur dedi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümü ile zalimin zulmüne dur dedi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz yeni bölüm fragmanı son bölümü izleyen seyirciler tarafından araştırılmaya başlandı. Fatma'yı kaybeden Hafız'ın öfkesi dinmemektedir. Bunun hesabını sormaya hazırlanan Hafız'ı dizginleyen Yavuz, terör odaklarının üzerine gitmeye karar vermiştir. Peki, son bölümde teröristlere aman vermeyen Yavuz ve timi, Söz 23. yeni bölüm fragmanında neler yapacak? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanından bazı detaylar

20.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayında: Ferhat gözlerini açacak mı

Siyah Beyaz Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayında: Ferhat gözlerini açacak mı?

Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Kurşunların hedefi olan Ferhat’ın akıbetine dair detaylar ortaya çıktı. 27 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk yeni bölümünde Ferhat, ölümle burun buruna geliyor; Aslı'yı büyük bir tehlike bekliyor! İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölümünden ilk görüntüler!

20.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından yayınlanacak 24. yeni bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Son bölümde Yağız ile Hazan arasında geçen tuhaf ilişki izleyicilerde de meraka neden oldu. Fazilet Hanım ve Kızları 24. yeni bölüm fragmanında iki kardeş ve Hazan arasında neler yaşanacağı seyirciler tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde bazı detaylar

19.11.2017Televizyon
Klavye Delikanlıları son bölümde şaşırtıcı final | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Klavye Delikanlıları son bölümde şaşırtıcı final | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Klavye Delikanlıları yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Eğlenceli bir o kadar da şaşırtıcı anları ekrana taşıyan Klavye Delikanlıları'nın son bölümünde Sosyal Medya Olimpiyatları’nı sıfır sıyrıkla atlattığını düşünen ekip beklenmedik bir durumla karşılaştı. Peki son bölüm finaliyle merak uyandıran Klavye Delikanlıları'nın 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2017Televizyon
Dolunay son bölümde eski sevgili krizi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde eski sevgili krizi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi dün akşam 20. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Romantik komedi türündeki Dolunay’ın 19 Kasım tarihli son bölümüne Ferit’in eski aşkın Pelin’in dönüşü damga vurdu. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu son bölüm finalinde Nazlı, gerçeği öğrendi. Şimdi gözler yeni fragmanda! Peki Dolunay’ın 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2017Televizyon
Savaşçı son bölümünde Bozkurt yumruğu doktoru alt etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Savaşçı son bölümünde 'Bozkurt' yumruğu doktoru alt etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı son bölümü ile aksiyonu doruklara taşıdı. Doktor'un Kılıç Timi'ni alt edebileceğini sanması ve Haydar Bozkurt'un time dahil olması her şeyi bambaşka bir noktaya taşımıştır. Savaşçı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında nelerin ekrana geleceğini merak eden vatandaşlar ise yayıncı kuruluşun fragmanı yayınlayıp yayınlamadığını merak etti. Peki, Savaşçı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar dizisi dün akşam 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Ahmet'in ortadan kaybolması yeni bir krize neden oldu. Onun öldüğünü düşünen Zeynep, yaşadığı vicdan azabıyla baş etmeye çalışırken; Ahmet'İn babası beklenmedik bir hamlede bulundu. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kanatsız Kuşlar'ın son bölümü ardından yeni fragman kısa sürede yayınlandı. İşte Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından gündeme geldi. Sürprizlerin arka arkaya geldiği Bizim Hikaye'nin son bölüm finalinde Barış ile ilgili tüm gerçeklerin peşine düşen Filiz, Cenk’in karşısına çıkmaya karar verdi. Filiz ve Barış arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanında Oya her şeyin farkında

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanında Oya her şeyin farkında!

Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından 5. yeni bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Merve'nin son bölümde pestisit nedeniyle zehirlendiğini düşünüp hastaneye koşması, Ufak Tefek Cinayetler'de hareketliliğe neden olmuştur. Son bölümde Oya'nın tam da istediği gibi gittiği her şey, yeni bölüm fragmanında pek de öyle olmadığını gösteriyor. İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar hakkında bazı detaylar

15.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde soru işareti 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde soru işareti! 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine izleyenlere aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Hızır'dan doğan boşluğu dolduran Meryem, bu aşamada önemli olaylar için karar merci oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm fragmanında neler olacağı ise son bölümün ardından seyirciler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

14.11.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Ufak Tefek Cinayetler'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Mehmet paçasını kurtarmak için korkunç bir oyun oynadı. Burcu'yla birlik olup, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalıştı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.11.2017Televizyon
Kadın dizisi son bölüm finali ağlattı... İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi son bölüm finali ağlattı... İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü dizinin son bölümünde annesi tarafından bir kez daha hayal kırıklığına uğratılan Bahar’ın hali ekran başındakileri derinden etkiledi. Kadın’ın kısa sürede yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise şaşırtan isim Şirin oldu. Peki Şirin’ne oldu? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

14.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 6. bölümde neler yaşanacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 6. bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünün üzerinden iki gün geçti, fragman araştırmaları hız kazandı. Yeni sezonunun iddialı dizisi, 13 Kasım tarihli bölümde olaylı bir şekilde final yaptı. Aslı ve Ferhat arasındaki gelişmeleri yeni merak eden izleyiciler, Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm fragmanını sorguluyor.

14.11.2017Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç desturu alıyor Son bölümde neler yaşandı

Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç desturu alıyor! Son bölümde neler yaşandı?

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı Yamaç ile birlikte derin bir konuşma içerisindedir. Yamaç, İdris Koçovalı'ya içerde bir casus olduğunu ifade etmektedir. Çukur yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı bunu kabul etmemektedir. Ancak suç üstü yapması halinde bu durumun kabul edilebilir olduğunu ifade etmektedir. Yamaç ise Sena'nın evini kurşunlayanların çok yakındaki insanlar olduğunu düşünmektedir. Ve Çukur yeni bölüm fragmanına ifade ettiği gibi onları suçüstü yapmak için harekete geçecektir

13.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen başladı. Kanal D ekranlarının iddialı yeni sezon dizilerinden biri olarak gösterilen Siyah Beyaz Aşk dün akşam 5. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölüm finalinde Ferhat'ın elinden çıkan kurşununun birini vurup vurmadığını merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.11.2017Televizyon
Dolunay son bölümün olaylı finali ardından yeni fragman yayınlandı

Dolunay son bölümün olaylı finali ardından yeni fragman yayınlandı

Dolunay dizisinin son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman geldi. Romantik komedi türündeki dizinin dün akşam yayınlanan son bölümüne Hakan'ın itirafı damga vurdu. Demet'in gerçekleri anlatıp anlatmayacağını merak eden izleyiciler, Dolunay son bölüm finalini nefeslerini tutarak izledi. Olaylı final sahnesi ardından yayınlanan Dolunay 20. bölüm fragmanında ise Ferit ve Nazlı'nın yatak odası diyalogu ön planda!

12.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin son bölümünde Faruk'un üzerine oynanan oyunlar kaldığı yerden devam ediyor. Fikret ve Adem'in sürpriz şekilde bir araya gelerek el sıkışması ve Faruk'a karşı gardlarını alması ortalığı karıştıracaktır. İstanbullu Gelin son bölümünün ardından ortaya çıkan bu durum karşısında Faruk ve Süreyya'nın nasıl tepki vereceği ise merak konusu olacak. İşte, İstanbullu Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

11.11.2017Televizyon
Çocuklar Duymasın son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın son bölüm sonrasında 17. yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Meltem'in Haluk'a söyledikleri karşısında pişman olmasının ardından Çocuklar Duymasın 17. yeni bölüm fragmanında ekrana gelecek olan olaylar araştırılmaya başlandı. Peki, Çocuklar Duymasın 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşanan olaylar ve bazı detaylar

11.11.2017Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Rıza Babanın ekibi esir düşüyor İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümde Rıza Baba'nın ekibi esir düşüyor! İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm ile izleyicilerin karşısına çıktı. Yeni bölüm fragmanında Hüsnü ve Mesut'un esir düştüğü sahneleri ailelerine gönderilmesinin ardından Rıza Baba ve ekibi harekete geçmiş ekip arkadaşlarını kurtarmak için çatışmaya girmiştir. Esir düştükleri yerden çıkmasını da bilen Hüsnü ve Mesut, şimdi intikam almak için harekete geçecektir. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve detaylı son bölümden detaylı bilgiler

10.11.2017Televizyon
Kalp Atışı son bölüm ile etkiledi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölüm ile etkiledi! 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı son bölümün ardından 20. bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde Ali Asaf ile Nazlı arasındaki durum, Eylül'ü giderek germektedir. Her ne kadar bu durum karşısında hoşnut olmasa da, Kalp Atışı 20. bölüm fragmanında Ali Asaf ile Eylül arasındaki bağın kopmaması beklenmektedir. İşte, Kalp Atışı son bölüm ve ardından merak edilen 20. bölüm fragmanı

10.11.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölüm ile yeni sezona bomba gibi başladı İşte, Azizeli yeni bölüm fragmanı

Vatanım Sensin son bölüm ile yeni sezona bomba gibi başladı! İşte, Azize'li yeni bölüm fragmanı

Vatanım Sensin yeni sezona muhteşem bir başlangıç yaptı. Direnişin yeni sezon da devam ettiği dizide Cevdet yaşadığı büyük badireyi atlatmış ve sağlığına tekrar kavuşmuştur. Tedavi altında olduğu Londra'dan İzmir'e yeniden gelen Cevdet, Vatanım Sensin yeni sezonunda geri kalan misyonunu sürdürmektedir. İşte, etkileyici bir son bölümün ardından merakla araştırılan Vatanım Sensin 33. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

9.11.2017Televizyon
Seven Ne Yapmaz son bölüm ardından 11. yeni bölüm fragmanında teklif kabul edilecek mi

Seven Ne Yapmaz son bölüm ardından 11. yeni bölüm fragmanında teklif kabul edilecek mi?

Seven Ne Yapmaz 11. yeni bölüm fragmanını son bölümün ardından merakla araştıran vatandaşlar, Nazlı'nın teklife vereceği cevabı bekliyor. Ozan'ın da şahit olduğu olayın Seven Ne Yapmaz son bölümünün ardından 11. yeni bölüm fragmanına nasıl yansıyacağı merak konusu oldu. İşte, Seven Ne Yapmaz son bölümün ardından gündeme gelen 11. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

8.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Meryem Çakırbeyli gündem oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Meryem Çakırbeyli gündem oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır ve ekibi cezaevine atılırken, aile üyelerinden kimsenin olmaması Meryem Çakırbeyli'yi harekete geçirdi. Masa toplantısını basan Meryem, Ekrem'i kızıyla tehdit ederek ailesinden uzak durulmasını istedi. Bu gelişmenin ardından Meryem Çakırbeyli'nin finali diziye damga vurdu. Peki son bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.11.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 3. son bölüm fragmanında cinayet olaylarının ardı arkası kesilmiyor. Son bölümde Oya'nın cinayet olayına olan yaklaşıma anlam veremeyen arkadaşları, Arzu'nun uğradığı ihanetin detaylarını çok iyi bilmektedir. Ufak Tefek Cinayetler 3. bölümünde bu bilgiler Serhan ve Edip'in ise gözünden kaçmayacaktır. Peki, son bölümün ardından bir sonraki bölümde yaşanan olayların araştırıldığı Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

7.11.2017Televizyon
Kadın 3. bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın 3. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın dizisi dün akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü sahneleriyle ekran başındakilerin kalplerine dokunan Kadın'ın son bölümünde Bahar, kardeşinin ağzından çıkanlar karşısında büyük bir yıkım yaşadı. Son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Kadın dizisinin 4. bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

7.11.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler son bölüm ardından yeni fragman yürek dağladı

Kırgın Çiçekler son bölüm ardından yeni fragman yürek dağladı

Kırgın Çiçekler son bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni görüntüler geldi. Dün akşam sürprizlerle dolu gelişmelerle izleyici karşısına çıkan Kırgın Çiçekler'in 95. bölümünde Emre Aydın ile sahneye çıkma fırsatı yakalayan Serkan, yere yığıldı. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte ilk tüyolar geldi. İşte ilk görüntüler!

7.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümde neler olacak Yeni fragman yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümde neler olacak? Yeni fragman yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı için araştırmalar devam ediyor. Son bölüm finalinde Ferhat ve Aslı'nın öpüşme sahnesine tanık olan izleyiciler, ikili arasında neler olacağına dair tüyo almak umuduyla Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm fragmanını sorguluyor. Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümde neler olacak? Yeni fragman yayınlandı mı?

7.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay

İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay!

İstanbullu Gelin son bölüm finaliyle büyük bir şok yaşayan dizi takipçilerinin gözü kulağı yeni fragmanda. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in son bölüm finalinde Süreyya'ya karşı duyduğu kini daha fazla içerisinde tutamayan İpek, merdivenlerde yuvarlandı. İpek ve bebeğin durumu 24. bölümde belli olacak. Peki İstanbullu Gelin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.11.2017Televizyon
Dolunay 19. bölüm fragmanı: Nasıl olur böyle bir şey

Dolunay 19. bölüm fragmanı: Nasıl olur böyle bir şey?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Romantik komedi türündeki gençlik dizisi Dolunay’ın 19. bölüm fragmanında Hakan’ın itiraf sahnesi merak uyandırırken; Nazlı ve Ferit arasındaki romantik anlar heyecanlandırdı. İşte Dolunay dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler!

6.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Son bölüm finaliyle kafalarda soru işareti bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 79. bölümüne dair ipuçları veren fragmana Hızır'ın tutuklanma görüntüleri damga vurdu. Peki kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşen Hızır, kurtulacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünden ilk görüntüler!

6.11.2017Televizyon
Savaşçı 20. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı

Savaşçı 20. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı son bölümün yayınlanmasının ardından sorgulanmaya başlandı. Albay Kopuz ve askerlerinin Eren'i kurtarmak için her şeylerini ortaya koyduğu son bölümün ardından Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı, izleyicilerin merakına neden oldu. Peki, Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

5.11.2017Televizyon
Dolunay son bölümde Deniz gerçeği öğrendi... Yeni fragman yayınlandı mı

Dolunay son bölümde Deniz gerçeği öğrendi... Yeni fragman yayınlandı mı?

Dolunay dizisinin son bölüm ardından yeni fragman araştırması başladı. Kazadan sonra hayatın değerini anlayan Deniz, Asuman'ın yardımıyla gerçekleri öğrendi. Nazlı ve Ferit bir kez daha zor durumda kaldı. Şimdi ise gözler Dolunay yeni bölüm fragmanında! Peki yeni bölümde neler olacak? Dolunay 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.11.2017Televizyon
Yeni Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında çok güldürecek sahne

Yeni Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında çok güldürecek sahne

Yeni Gelin son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında inanılmaz sahneler izleyicilerle buluştu. Konaktaki düzeni yeniden sağlamak isteyen kadınlar, tüm eksikliklerin dış görünüşlerinden kaynaklandığını düşünerek saçlarını boyatıp makyaj yapmışlardır. Yeni Gelin 24. yeni bölüm fragmanında bu durum ortalığı konağı karıştırmakla kalmayacak, Adana'nın merkezine kadar taşınacaktır. İşte, Yeni Gelin 24. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

4.11.2017Televizyon
Meryem 15. bölüm fragmanında kahreden sözler: Başınız sağolsun

Meryem 15. bölüm fragmanında kahreden sözler: Başınız sağolsun

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm finaliyle kafalarda soru işareti bırakan Meryem’in 15. bölüm fragmanına ‘Başınız sağolsun’ sözleri damga vurdu. Peki, Oktay’ın tuttuğu katil kimin ölümüne sebep oldu? Ölen isim kim? İşte Meryem 15. yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

3.11.2017Televizyon
Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Deniz kaza geçirdi mi

Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Deniz kaza geçirdi mi?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Artık pazar günleri izleyicileriyle buluşan Dolunay’ın 18. Bölümüyle ilgili en çok merak edilen konu motosiklette kendisini kaybeden Deniz’in akıbeti. Peki, Aslı’nın sözleriyle sarsılan Deniz kaza geçirdi mi? İşte, Dolunay 18. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

3.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye son bölüme Şükran damga vurdu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye son bölüme Şükran damga vurdu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Amerikan aile dizisi Shameless'in Türkiye uyarlaması olan dizinin son bölümüne Şükran yıllar sonra eve geri dönmesi damga vurdu. Filiz, büyük bir mücadeleye girişmek zorunda kaldı. Şimdi ise gözler Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanında! Peki son bölüm ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragman şaşırttı: Muzaffer kaza mı yapacak

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragman şaşırttı: Muzaffer kaza mı yapacak?

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümü dün akşam yayınlandı. Gerçeklerin birer birer ortaya çıktığı son bölümde Ahmet, Zeynep'in karşısına nikah cüzdanıyla çıktı. Onur, gördükleri karşısında büyük bir şok yaşadı. Çarpıcı final ardından yayınlanan Kanatsız Kuşlar 21. bölüm fragmanı ise bambaşka bir soru işareti doğurdu. Peki, Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanında direksiyonun hakimiyetini kaybeden Muzaffer kaza mı yapacak?

3.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 4. bölüm fragmanı: Ferhat intikamını nasıl alacak

Siyah Beyaz Aşk 4. bölüm fragmanı: Ferhat intikamını nasıl alacak?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanıyla birlikte ilk tüyolar geldi. En 30 Ekim Pazartesi günü yayınlanan Siyah Beyaz Aşk'ın son bölüm finaliyle büyük bir şaşkınlık yaşayan dizi takipçileri özellikle Aslı'dan bıçak darbesi alan Ferhat'ın akıbetini merak ediyordu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Ferhat intikamını nasıl alacak? İşte Siyah Beyaz Aşk 4. bölüm fragmanı ve detaylar!

3.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam!

Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında neler yaşandığı merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde çeşitli badireler atlatan oba beyi, obasının arkasından oynanan oyunları bozmak için harekete geçmiştir. Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında oba beyinin harekatına yeni ve gizemli isimler de dahil olacaktır. İşte, merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanın ve detaylı bilgiler

1.11.2017Televizyon
Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin dün ekrana gelen son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Duygu yüklü dizinin son bölüm finalinde Sarp'ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Geçmişin kapısının aralandığı son bölüm ardından yeni fragman geldi. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ise annesinin kendisini terk etme nedenini öğrenen Bahar'ın perişan hali damga vurdu. İşte Kadın'ın 3. bölümünden ilk kareler!

1.11.2017Televizyon
Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragmanında olimpiyatlar başlıyor Son bölümde neler yaşandı

Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragmanında olimpiyatlar başlıyor? Son bölümde neler yaşandı?

Klavye Delikanlıları son bölümünün ardından 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sosyal medya olimpiyatları adında bir yarışma başlatan ekip, bu kez farklı bir durumla karşı karşıya gelecektir. Klavye Delikanlıları 6. yeni bölüm fragmanında olimpiyatlara katılmak için gelen genç kız, akılları baştan alacaktır. İşte, Klavye Delikanlıları son bölüm sonrası yayınlanan 6. bölüm fragmanı

31.10.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanda Oyanın tehlikesi artıyor

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanda Oya'nın tehlikesi artıyor!

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm ile dikkatleri üzerine topladı. Cinayet döngüsünün etkisini giderek arttırdığı dizide kadınlar, hamlelerini gerçekleştiriyor. Son bölümün ardından Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanında, Oya, Merve'nin yanında ilginç tavırlar sergilemektedir. Bu durum Merve'nin sonu anlamına mı gelecektir? İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

31.10.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı... İşte ilk görüntüler

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı... İşte ilk görüntüler

Dolunay son bölümü hafızalardaki yerini korurken beklenen görüntüler geldi. Soru işareti bırakan son bölüm finali ardından yayınlanan yeni fragmana Ferit ve Nazlı’nın romantik sahneleri dikkat çekiyor. Deniz, kaza yaptı mı? Ferit ve Nazlı’yı bekleyen kötü sürpriz ne? İşte Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

31.10.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümü 27 Ekim Cuma günü yayınlandı. Süreyya'nın konağa dönüşünün bomba etkisi yarattığı son bölüm finaline Esma Sultan'ın oyunu damga vurdu. 'Sürreya'yı aileden görmediği' mesajını çarpıcı bir şekilde veren Esma Sultan'ın başarılı olup olmayacağı İstanbullu Gelin 23. bölümünde belli olacak. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Hazan'ın iki kardeş arasındaki sıkıntıyı önlemek adına ortaya koyduğu hamle, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanında nelerin ortaya çıkacağını merak ettirdi. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

28.10.2017Televizyon
Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında konak ayaklanması

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında konak ayaklanması!

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanları ile izleyicilere güzel dakikalar yaşatacağının sinyalini verdi. Konak ahalisinin Kalender konusundaki duruşunun giderek sertleşmesi, Kalender'i iyice köşeye sıkıştıracaktır. Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında Bella'nın ortalığı karıştırması, konaktaki kadınların hiç de hoşuna gitmeyecektir. İşte, eğlenceli bir bölüm geçeceğinin sinyalini veren Yeni Gelin 22. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

28.10.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Kaplanın gücü yetmedi

Ligin 11.haftasında ligin zirve takımlarından Başakşehir ile karşılaşan Evkur Yeni Malatyaspor sahadan 2-0 yenik ayrıldı, 2 haftalık galibiyet serisi sona erdi.

6.11.2017