MENÜ

Son Bölüm

Son Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Son Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18.732 Son Bölüm haberi bulunmuştur.

Son Bölüm Haberleri

Bizim Hikaye son bölümde Cemil öldü mü Gözler yeni bölüm fragmanında

Bizim Hikaye son bölümde Cemil öldü mü? Gözler yeni bölüm fragmanında

Perşembe dizisi Bizim Hikaye dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Şükran’ın yasının sürdüğü Bizim Hikaye son bölüm finalinde Cemal’in kalbi durdu, değerli altınların peşine düşen Ömer ise Filiz’i silah doğrulttu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Bizim Hikaye 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.5.2018Televizyon
Avlu son bölümde Ecem öldü mü Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu son bölümde Ecem öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Ecem’in başına gelenler ardından Deniz’in çırpınışları ekran karşısındakileri de derinden etkiledi. Avlu son bölüm finalinde şok eden bir gelişme yaşadı. Alp’in Ecem’i öldürüp öldürmediğini merak eden izleyiciler fragmanla ipucu bekliyor. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.5.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Mercan konuşacak mı

Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mercan konuşacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz'in 23 Mayıs tarihli 18. bölümünde Kaleliler, Tahir'in gözünü açması ardından rahat bir nefes aldı. Finale ise yoğun bakıma alınan Mercan'ın gözlerini açması damga vurdu. Peki Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mercan konuşacak mı?

23.5.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanına asansör sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanına asansör sahnesi damga vurdu

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma’nın 11. bölüm fragmanı asansör sahnesinden oluşuyor. Alihan, Zeynep’ten uzak duramayınca komik görüntüler ortaya çıkıyor. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

23.5.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay O heybede ne var

Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay! O heybede ne var?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 23 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda heybe detayı dikkat çekiyor. Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul eden Ertuğrul'u ne bekliyor? İşte Diriliş Ertuğrul 119. bölümünden ilk görüntüler!

21.5.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şok Mesut’un oğlu Tunç öldü mü

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şok! Mesut’un oğlu Tunç öldü mü?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanıyla şok etkisi yarattı. 18 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar'ın 481. bölümünde Mesut'un evi kurşunlandı ve Tunç ağır yaralandı. Son bölüm ardından ‘Tunç öldü mü?’ soruları gündeme geldi. Bu soruya yanıt Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanıyla geldi.

19.5.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Diren’in evlilik haberiyle büyük bir sürpriz yaptığı İstanbullu Gelin son bölüm finalinde Süreyya, Faruk ve Gözde arasında yaşananları öğrendi. İstanbullu Gelin yeni bölüm ilk sahne fragmanı da kısa sürede paylaşıldı. Yeni bölüme dair ipuçları veren fragmanda Faruk ve Süreyya arasındaki krizin devam ettiği görülüyor.

19.5.2018Televizyon
Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde yaşanacaklar belli oldu

Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde yaşanacaklar belli oldu

Yasak Elma dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni gelişmelere dair ilk ipuçları geldi. 21 Mayıs Pazartesi tarihli Yasak Elma yeni bölümünde Ender Yıldız’ı bütün cemiyete rezil etmenin yolunu buluyor. Erim’in anı rahatsızlığı Halit’i hayati bir karar vermek zorunda bırakıyor. İşte Yasak Elma 10. bölümünden ilk görüntüler!

18.5.2018Televizyon
Vatanım Sensine Türk bayraklı sahne damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin'e Türk bayraklı sahne damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin olaylı son bölümünün hemen ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Cevdet’in zor bir seçimin eşiğine geldiği Vatanım Sensin son bölüm finalinde duygusal anlar yaşandı. Baba- kızın Türk bayraklı sahnesi, ekran başındakileri de derinden etkiledi. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.5.2018Televizyon
İnsanlık Suçu 8. bölümüyle final yapacak | İnsanlık Suçunın finalinde ne olacak

İnsanlık Suçu 8. bölümüyle final yapacak | İnsanlık Suçu'nın finalinde ne olacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken bir proje olan İnsanlık Suçu, 19 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 8. bölümüyle final yapacak. Dizinin merakla beklenen finalinde, Cemal, Suna'ya olan aşkını itiraf edecek ve tüm aile buna karşı çıkacak. Öte yandan Gökhan, bu birlikteliğin önüne geçmek için kirli oyunlarını gerçekleştirecek. Peki, İnsanlık Suçu'nın finalinde başka neler olacak? İnsanlık Suçu 8. bölüm fragmanında neler var?

17.5.2018Televizyon
Kapsamlı bir inceleme: Batman: The Enemy Within

Kapsamlı bir inceleme: Batman: The Enemy Within

İster kötü adam olsun ister de kanunsuz bir kahraman; "Öldüren Şaka" asıl şimdi doğuyor...

16.5.2018Teknoloji
Ufak Tefek Cinayetler 30. yeni bölüm fragmanında Mervenin bir planı var

Ufak Tefek Cinayetler 30. yeni bölüm fragmanında Merve'nin bir planı var

Ufak Tefek Cinayetler'in yayınlanan 30. yeni bölüm fragmanında Oya'nın tükenen sabır taşı ve icraatleri, Merve'yi yeni yollara itmiştir. Serhan'la Oya'nın ilişkisine ket vurarak kocasıyla yeni bir sayfa açabileceğini düşünen Merve, Ufak Tefek Cinayetler 30. yeni bölüm fragmanında bir planla hazırlığına tutuşmuştur. Son bölümde hazırlıksız yakalanan Merve, gördüğü muamele karşısında neye uğradığını şaşırmıştır. İşte, merakla araştırılan Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları

16.5.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı: Tahir kalbinden vuruluyor

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı: Tahir kalbinden vuruluyor

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 16 Mayıs tarihli Sen Anlat Karadeniz 17. Bölümüne dair ipuçları veren fragmana Tahir’in kalbinden vurulma anı damga vurdu. Mercan’ın babasının Tahir’i vurduğu sahne kafalarda soru işareti bıraktı. İşte Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

14.5.2018Televizyon
Yasak Elma 9. bölüm fragmanında Zerrin planda aktif rol alıyor

Yasak Elma 9. bölüm fragmanında Zerrin planda aktif rol alıyor

Yasak Elma, 9. yeni bölüm fragmanında yeni planlar ayyuka çıkıyor. Ender'in her türlü planı uygulamadan çekinmediği Yasak Elma'da, bu kez hedef isim Zerrin olmuştur. Zerrin'den önemli bir ricada bulunan Ender, Yasak Elma 9. bölümüne yine damgasını vuracaktır. İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümde Alihan'ın Zeynep'e karşı yeni hamleleri hakkında bazı bilgiler

13.5.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Filippos Son bölümde Cevdeti yakaladı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Filippos Son bölümde Cevdet'i yakaladı

Vatanım Sensin dizisi dün akşam 55. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yunan askerleri tarafından Yakup’un ölüp ölmeyeceğini nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler, Vatanım Sensin son bölüm finalinde beklenmedik bir gelişmeye tanık oldu. Filippos’un Cevdet’in kimliğini öğrenmesi pek çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.5.2018Televizyon
Arka Sokaklar 481. yeni bölüm fragmanında Rıza Babaya zorla getirme kararı

Arka Sokaklar 481. yeni bölüm fragmanında Rıza Baba'ya zorla getirme kararı

Arka Sokaklar son bölümü ile yine izleyicileri ekrana kilitledi. Başlarında bir süredir türlü sıkıntılar eksik olmayan Rıza Baba ve ekibi, son bölümün ardından 481. yeni bölüm fragmanıyla aksiyonun devam edeceği sinyalini verdi. Hüsnü'nün hastalığının nüksetmesi, ailede korkuya neden olurken, Mesut ise evine düzenlenen saldırının şokunu yaşamaktadır. İşte, Arka Sokaklar 481. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

10.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 30. yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Siyah Beyaz Aşk 30. yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Son bölüm finalini olaylı bir şekilde yapan Siyah Beyaz Aşk ile ilgili en çok merak edilen konu babasının katilinin Namık Emirhan olduğunu öğrenen Ferhat’ın yapacakları. İşte, Siyah Beyaz Aşk 30. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelere dair kısa bir özet!

10.5.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanında Noyandan rica ziyareti

Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanında Noyan'dan rica ziyareti

Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanı, yayınlanan son bölümün ardından ekrana geldi. Oba beyinin türlü oyunlarla mücadele ettiği son bölümde, Sugay Hatun'un birden bire çıkagelip Osman Bey'in süt annesi olması, Kayı Obası'na ferahlık getirmiştir. Evladının acısını yaşayan Sugay Hatun, Diriliş Ertuğrul son bölümünde izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Peki, son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanında Noyan'ın oba beyinden dileği neler olacaktır? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

10.5.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm fragmanı: Hatice ve Sarp karşılaşacak mı

Kadın yeni bölüm fragmanı: Hatice ve Sarp karşılaşacak mı?

Kadın dizisi dün akşam 28. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bahar’ın doğum günü sürprizi yaşadığı Kadın’ın son bölüm finaline doğru Şirin, DNA sonucunu öğrendi. Son sahnede Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya geldi. Kadın 29. bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı. İşte son gelişmelerin kısa bir özeti ve yeni bölümden ilk görüntüler!

9.5.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Evlilik sözleşmesini imzalayacak mı

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik sözleşmesini imzalayacak mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her hafta başka bir entrikanın yaşandığı Yasak Elma son bölümünde Halit ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Yıldız, final sahnesinde büyük bir şok yaşadı. Genç kızın evlilik sözleşmesini imzalayıp imzalamayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk son bölümde korkunç kaza Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk son bölümde korkunç kaza! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Ferhat ve Aslı çiftinin bebeklerinin cinsiyetini öğrendiği Siyah Beyaz Aşk son bölüm finaline Namık Emirhan’ın tutuklanması ve bindiği polis aracının kaza geçirmesi damga vurdu. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak? Namık Emirhan ölecek mi?

8.5.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 49. yeni bölüm fragmanı: Çok üzgünüm

İstanbullu Gelin 49. yeni bölüm fragmanı: Çok üzgünüm

Son bölüm finalini olaylı bir şekilde yapan İstanbullu Gelin dizisinin yeni fragmanı izleyicilerle buluştu. Gerilim ve hüzün yüklü İstanbullu Gelin 49. bölüm fragmanına Boran Konağı'nın kapısına gelen polis memurunun 'çok özgünüm' sözleri damga vurdu. Fragmanında ardından 'Faruk öldü mü?' sorusu gündeme geldi. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

7.5.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde Faruk’a ne oldu

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde Faruk’a ne oldu?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerinin hemen ardından gündeme geldi. Faruk ve Adem arasında sert bir yüzleşmenin yaşandığı İstanbullu Gelin 48. bölüm finaline ise Boranjet lansmanında yaşananlar damga vurdu. Faruk’un yerdeki baygın haline tanık olan izleyiciler, ne olduğunu öğrenme umuduyla yeni fragmanı sorguluyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.5.2018Televizyon
Avlu yeni bölüm ön izleme fragmanı yayında Son bölüm finali olaylı yapılmıştı

Avlu yeni bölüm ön izleme fragmanı yayında! Son bölüm finali olaylı yapılmıştı

Avlu dizisinin son gelişmelerinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı tadından ön izleme videosu yayınlandı. Avlu 7. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragman Kudret ve Zeki arasındaki diyalogtan oluşuyor. Kocasının kendisinden boşanmak istemesinin intikamını acı bir şekilde alan Kudret’in ağzından zehir zemberek sözler dökülüyor. İşte Avlu’nun son bölümünü kaçıranlar için kısa bir özet ve yeni bölümden ilk görüntüler!

4.5.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanında duygulandıran sahne

Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanında duygulandıran sahne

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyicileri duygu dolu sahnelerle baş başa bıraktı. Ertuğrul Gazi'nin rüyalarında gördüğü, doğumunu merakla beklediği Osman için beklenen gün gelmiştir. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey'in dünyaya gelmesinin ardından ebedi hayata göç eden Halime Hatun, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde izleyicilere duygusal anlar yaşattı. İşte, son bölümün ardından ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 117. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntüler

3.5.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz son bölümde şok eden gerçek Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sen Anlat Karadeniz son bölümde şok eden gerçek! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Tahir ve Nefes’in nikah masasına oturduğu Sen Anlat Karadeniz son bölüm finaline ortaya çıkan gerçek damga vurdu. Geçtiğimiz bölümlerde Vedat’ı vurmaktan son anda vazgeçen Tahir’in bu kararı almasındaki neden ortaya çıktı. Peki olaylı son bölüm finaliyle şaşırtan Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.5.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm fragmanı: Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya

Kadın yeni bölüm fragmanı: Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Yaklaşık 40 saniye süren Kadın 28. bölüm fragmanına Şirin ve Sarp'ın yeniden karşı karşıya geldiği sahne damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Tehdit nedeniyle Sarp'a gerçekleri anlatamayan Şirin, ne yapacak? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölüm gelişmelerini hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

2.5.2018Televizyon
Bostanlı sahili yenileniyor

Bostanlı sahili yenileniyor

Bostanlı sahili yenileniyor

2.5.2018İzmir
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Masal bitti mi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masal bitti mi?

Kanal D dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın dün akşam yayınlanan son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Özge’nin Ferhat ile Vildan’ın kızı olduğunu öğrenen Aslı, Siyah Beyaz Aşk son bölüm finalinde evden ayrılma kararından vazgeçmedi. Peki masal gerçekten bitti mi? Ferhat ve Aslı ayrılacak mı? Bu soru işaretlerine yanıt bekleyen izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.5.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı olaylı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Faruk ve Süreyya arasındaki gerildiği İstanbullu Gelin son bölümünde evin küçük oğlu Murat ve Bade’nin yurt dışına yerleşme kararı aldı, finale ise Faruk’un Adem’e yaptığı itiraf damga vurdu. Bu sürpriz gelişmenin ardından neler yaşanacağını merak eden izleyiciler fragmanla ipucu bekliyor. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.4.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Hilal ameliyata alınıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Hilal ameliyata alınıyor

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasında ikinci sezonunu sürdüren iddialı Kanal D dizisi Vatanım Sensin’in 54. bölüm fragmanına ‘Hilal’in ameliyattan sağ çıkamama ihtimalim varmış.’ sözleri damga vurdu. Öte yandan Yakup’un Yunan askerleri tarafından tutuklanması merak uyandırdı. İşte Vatanım Sensin yeni bölümünden ilk görüntüler!

30.4.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Fikri şaşırttı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Fikri şaşırttı

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen ardından başladı. Filiz ve Barış’ın yeniden bir araya geldiği Bizim Hikaye son bölüm finalinde ekran başındakileri şok eden bir gelişme oldu. Ailesinin düştüğü durumu görmezden geliyormuş gibi görünen Fikri, Servet’in karşısına çıktı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Bizim Hikaye 32. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.4.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi son bölüm finalinde yıkan ölüm... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi son bölüm finalinde yıkan ölüm... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Kurtuluş Savaşı dönemi ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de konu edildiği Vatanım Sensin'in son bölümünde Milli Mücadele'de yeni bir dönem başladı. Finale ise durumu ağır olan Hasibe Ana ve Cevdet'in diyalogları damga vurdu. Hasibe Ana, oğlunun vatan için çalıştığını öğrendikten sonra hayatını kaybetti. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.4.2018Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası 27. bölüm fragmanında şeytani plan devam ediyor

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası 27. bölüm fragmanında şeytani plan devam ediyor

Ufak Tefek Cinayetler 27. yeni bölüm fragmanı saç baş yoldurtmaya devam devam ediyor. Jinekolog olmasına rağmen yıllar sonra ilk kez gördüğü üniversite arkadaşının onaylanmamış tedavisini kabul eden Oya, Merve'nin büyük oyununa düşmüştür. Ufak Tefek Cinayetler 27. yeni bölüm fragmanında Merve'nin tüm planlarının saat gibi işlemesi, Oya'nın ise başına onca olayın gelmesine rağmen hiçbir şeyin farkında olmaması izleyicilerin tepkisini çekti. Peki, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası yayınlanan 27. yeni bölüm fragmanında Merve'nin asıl amacı ne olacak?

25.4.2018Televizyon
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yeni bölümü için sabırsızlanan izleyiciler fragman araştırması yapıyor. Kanal D’nin iddialı tarihi dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi, en son 17 Nisan Salı günü izleyici karşısına çıkmıştı. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bölüm yok mu?

24.4.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Senin aklın fikrin

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Senin aklın fikrin

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Entrika yüklü sahnelerin ağırlıklı olduğu Yasak Elma’nın 23 Nisan tarihli son bölümünde Yıldız’a karşı iyice bilenen Enver, finalde Alihan’ın karşısına çıktı. Olaylı final sahnesi ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler, fragmanla ilk tüyoları aldı. İşte Yasak Elma 7. bölüm fragmanı ve detaylar!

24.4.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 28. bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 28. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı için geri sayım sürüyor. Entrika dozunun her geçen gün daha da arttığı Siyah Beyaz Aşk'ın son yayınlanan bölümüne Ferhat'ın itirafı damga vurdu. Aslı, duydukları karşısında yıkılırken; Yiğit, farkında olmadan Savcı Yiğit yerine adım adım ölüme yürüdü. Peki Siyah Beyaz Aşk 28. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.4.2018Televizyon
Tehlikeli Karım son sahnesi ile dikkat çekti 6. bölüm fragmanında Alper ne yapacak

Tehlikeli Karım son sahnesi ile dikkat çekti! 6. bölüm fragmanında Alper ne yapacak?

Tehlikeli Karım son bölümünün ardından 6. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Derin'in hala bazı gerçeklerin farkına varmayıp Alper'in peşinden koştuğu son bölümde, genç adamdan gelen hamle nelerin gündeme geleceğini merak ettirdi. Peki, son bölümün ardından Tehlikeli Karım 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Derin ile Alper arasında geçen diyalog ve yeni bölüm fragmanı hakkında bilgiler

22.4.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı … Metin hapse mi girecek

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı … Metin hapse mi girecek?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. Son bölümde Hüsnü ve ailesi çok zor anlar yaşadı. Tekin'in tutuklanması aileyi adete yıktı. Arka Sokaklar son bölüm boyunca ‘Tekin cezaevine mi girecek?’ sorusuna yanıt arayan izleyiciler, Arka Sokaklar 478. bölüm fragmanıyla ise başka bir şok yaşadı. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve son bölüm gelişmelerinin kısa bir özeti!

21.4.2018Televizyon
İstanbullu Gelin son bölümde kim veda etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin son bölümde kim veda etti? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi dün akşam 46. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerle başlayan İstanbullu Gelin son bölümünde Faruk’un kendisinin arkasından işler çevirdiğini düşünen Adem, kısa süreliğine bir maske takındı. Finalde Murat Aygen’in canlandırdığı Can karakteri kadrodan ayrılırken; Süreyya eline geçen kamera görüntüleriyle sarsıldı. Şimdi ise gözler İstanbullu Gelin yeni fragmanında!

21.4.2018Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne fragmanı geldi... Saadetin kocası olamazsın

Çukur yeni bölümden ilk sahne fragmanı geldi... Saadet'in kocası olamazsın

Çukur yeni bölümden ilk sahne fragmanı olaylı son gelişmelerin hemen ardından izleyicilerle paylaşıldı. 16 Nisan tarihli Çukur 25. bölümünde Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki savaşın dozunu arttırdı. Öte yandan Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçtiği taraf geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirdi. Yeni fragmanda ise Vartolu'yla bir kez daha karşı karşıya gelen İdris Koçovalı'nın sözleri dikkat çekiyor. İşte Çukur'un yeni bölümden ilk sahne fragmanı!

16.4.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın son bölümün ardından 37. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın 36. son bölümüne, evlat edinme ve telefon rehberine isim kayıtları damga vurdu. Peki, Çocuklar Duymasın 37. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı? İşte, izleyicilerin merakla araştırdığı fragman ve son bölüm hakkında bazı detaylar

14.4.2018Televizyon
Tehlikeli Karım son bölüm sonrası 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Tehlikeli Karım son bölüm sonrası 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tehlikeli Karım son bölümünde Derin'in aklındaki kuşkular, kendisine gelen bir mektup ile ayyuka çıkmıştır. Çınar'ın ölmediğini Alper'e söyleyen Derin, bir şeylerin farkına varmıştır. Diğer taraftan Alper, Tehlikeli Karım son bölümünde beklemediği bir yerden darbe yemiştir. İşte, Tehlikeli Karım son bölümün ardından merak edilen yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

14.4.2018Televizyon
Cennetin Gözyaşları son bölüm sonrası 29. bölüm fragmanında duygusal anlar

Cennetin Gözyaşları son bölüm sonrası 29. bölüm fragmanında duygusal anlar

Cennet'in Gözyaşları son bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Bu hafta yayınlanan son bölümü ile 28. haftasını tamamlayan Cennet'in Gözyaşları, 29. bölüm fragmanıyla ekrana geldi. Cennet'in annesinin bulduğunu söylediği yeni bölüm fragmanında, olaylar karmakarışık bir hal alıyor. İşte, Cennet'in Kızları 29. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

14.4.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm 2. fragmanında Sarp’tan şaşırtan çıkış

Kadın yeni bölüm 2. fragmanında Sarp’tan şaşırtan çıkış

Kadın dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Şirin ve Sarp’ın mezarlıkta sert bir yüzleşme yaşadığı Kadın’ın son bölüm finali kafalarda soru işareti bırakmıştı. Yeni gelişmeleri merak edenler için ilk ipuçları geldi. İşte Kadın yeni bölüm fragmanları ve detayları!

13.4.2018Televizyon
Kadın 25. yeni bölüm fragmanı... Sarp Amerikaya gitmeyecek mi

Kadın 25. yeni bölüm fragmanı... Sarp Amerika'ya gitmeyecek mi?

Kadın dizisi dün akşam 24. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sarp- Şirin yüzleşmesinin damga vurduğu Kadın son bölüm finalinde Bahar’a uyan ilik bulundu. Öte yandan gerçeklerin peşine düşen Sarp, Pırıl’ın konuşmalarına tanık oldu. Kafalarda soru işareti bırakan son gelişmelerin hemen ardından Kadın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

11.4.2018Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mervenin kini kuvvetleniyor

Ufak Tefek Cinayetler 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Merve'nin kini kuvvetleniyor

Ufak Tefek Cinayetler son bölümü kaos ortamını gözler önüne serdi. Merve'nin kızı Mila için düzenlediği doğum günü partisine özel planlar kuran Oya ve Pelin, planlarında Burcu'yu da maşa olarak kullanmıştır. Ufak Tefek Cinayetler son bölümüne damga vuran Serhan ve Oya sahnesi ise Merve'nin aydınlanmasına imkan tanımıştır. Peki, tüm bu kaos ortamının ekrana geldiği son bölümün ardından Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm fragmanında neler ekrana geldi? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

11.4.2018Televizyon
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çandarlı şimdi ne yapacak

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çandarlı şimdi ne yapacak?

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası merakla sorgulanmaya başlandı. Kanal D ekranlarının sevilen tarihi dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi, salı akşamı izleyenleri yine ekrana kilitledi. Çandarlı Halil Paşa'nın kızının yaptıklarının ardından düştüğü müşkül durumu ele aldığı son bölümde, Mehmed ise Konstantiniyye için harekete geçmiştir. Peki, son bölümün ardından merakla araştırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümden kısa bir özet ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

10.4.2018Televizyon
Yasak Elma olaylı son bölüm ardından yeni fragman geldi

Yasak Elma olaylı son bölüm ardından yeni fragman geldi

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Entrika ve romantizm dozu yüksek sahnelerin iç içe olduğu Yasal Elma'nın 9 Nisan tarihli bölümü final sahnesiyle ekrana kilitledi. Birbirlerine olan duygularını itiraf etmemek için direnen Alihan ve Zeynep'in öpüşme sahnesi ardından yaşanacaklar merak konusuydu. İşte Yasak Elma 5. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

10.4.2018Televizyon
Çukur 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Medet ölümle burun buruna

Çukur 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Medet ölümle burun buruna

Çukur son bölüm sonrası 25. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde Sultan Koçovalı'nın başına gelenlerin arkasında Medet'in olduğunu öğrenen Yamaç, annesinin gözlerinin önüne getirdiği Medet'i infaz etmeye hazırlanmıştır. Ancak tek istediği annesinin onay vermesi olacaktır. Peki, Sultan Koçovalı Çukur'un yeni bölüm fragmanında nasıl bir cevap verdi? Medet vurulacak mı? İşte, detaylı bilgiler

9.4.2018Televizyon