MENÜ

Sokak Röportajı

Sokak Röportajı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sokak Röportajı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sokak Röportajı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 269 Sokak Röportajı haberi bulunmuştur.

Sokak Röportajı Haberleri

Kaçamağın arkasından vicdan çorbası

Kaçamağın arkasından vicdan çorbası

İşi insanları zayıflatmak olan Dilara Koçak bir ‘yemek yasakçısı’ değil. Bilakis hemen her şeyden yemeyi, çeşitli beslenmeyi öneriyor. Mönüsünde en ağır yemeklerin bile yeri var. Tabii kendine has bir telafi yöntemiyle: Vicdan çorbası.

4.12.2010Kelebek
Kimsenin canını yakmıyorum

Kimsenin canını yakmıyorum

Star TV’nin eski magazin müdürü İlknur Üstündağ, iki yıldır TRT 1’de yayınlanan “Zirvedekiler” adlı sohbet programını hazırlayıp sunuyor. Ünlü simaların bilinmeyen yönlerini ekrana taşıyan Üstündağ, “Soru sorarken temkinli davranıyorum, kimsenin canını yakmıyorum” diyor.

9.10.2010Kelebek
İyi bir sofra bazen seks kadar güzel

İyi bir sofra bazen seks kadar güzel

Baba tarafından Adanalı, anne tarafından da Alman olunca ortaya Ayşe Arman gibi damak zevki geniş biri çıkıyor. Arman şnitzele de Adana kebaba da bayılıyor, sokak dürümünü tablacıdan yemeyi seviyor. Yine de şık bir sofra olmazsa olmazı çünkü mutfakların yatak odası kadar önemli olduğuna inanıyor

31.07.2010Kelebek
Yaşar Kemal ile ebediyen barıştık

Yaşar Kemal ile ebediyen barıştık

O bir röportaj üstadı. Güneydoğu’yu, Türkiye’ye tanıtan gazeteci. Emekli olup Gazipaşa’ya yerleştikten sonra da iri kadın gözleri ve keçilerle bezeli, şıkır şıkır hayat kokan resimleri öne çıkan bir ressam. Kimi zaman Kenan Evren’e kafa tutup 1 liralık telif davası açan, kimi zaman çevre ödülünü reddeden aykırı bir adam. O, Fikret Otyam.

29.05.2010Kelebek
Sokakta röportaj vermem

Sokakta röportaj vermem

Şevval Sam, önceki akşam müzisyen sevgilisi Sarp Maden ile Beyoğlu’ndaydı...

13.04.2010Kelebek
Canlı yayında şifreli küfür

Canlı yayında şifreli küfür

Geçen hafta Sky Turk'te Bilgin Gökberk'in sunduğu "Radyocu" programında inanılmaz bir olay yaşandı. İşte Sabah yazarı Yüksel Aytuğ'un köşesine taşıdığı o olay:

1.04.2010Spor Arena
Vampirle görüşme

Vampirle görüşme

Malum, Twilight (Alacakaranlık) serisiyle yatıp kalkıyoruz.İkinci film Yeni Ay, genç kızların büyük bölümünü ve bazı koca koca kadınları ikilem içinde bıraktı.

5.12.2009Kelebek
Vampirle görüşme

Vampirle görüşme

Malum, Twilight (Alacakaranlık) serisiyle yatıp kalkıyoruz. İkinci film Yeni Ay, genç kızların büyük bölümünü ve bazı koca koca kadınları ikilem içinde bıraktı: Vampir mi kurt adam mı? Edward mı Jacob mı? Kızlar beyazperdede bu ikisini gördü mü çığlığı basıyor, Edward Bella’yı öpünce tüm salonda alkış kopuyor. Yahu bir kan emiciden ideal damat adayı, beyaz atlı prens olur mu, oldu işte. Üstelik tek rakibi bir kurt adam. Ne günlere kaldık...

4.12.2009Kelebek
Kendime ulaşamıyorum

Kendime ulaşamıyorum!

Hürriyet Gazetesi’nden bayramlık bir self röportaj isteği ve enfes fikri gelince kabul ettim ve kendimle röportaj yapmak için randevu almak üzere harekete geçtim.

27.11.2009Gündem
Biraz da büyükler uslu dursun

Biraz da büyükler uslu dursun

Hürriyet Hakkımızdır/Tren Özgürlüktür Treni dün Aydın’da kalabalıklarla buluştu. Çoluk çocuk, kadın erkek çok sayıda Aydınlı trene akın etti.

11.09.2009Gündem
Türkiye’nin ilk profesyonel boksörü

Türkiye’nin ilk profesyonel boksörü

Türkiye’nin ilk profesyonel boksörüydü Garbis Zakaryan. 60’lı yıllarda onu izlemek için İstanbul’da sporun mabedi denilen Spor Sergi Sarayı’nın kapıları kırılırdı.

19.12.2008Kelebek
10 yıllık bar plak şirketi oldu

10 yıllık bar plak şirketi oldu

Beyoğlu Nevizade yakınlarındaki ara sokaklardan birinde, yıllardır kemikleşmiş müdavim kitlesini koruyarak büyüten bir mekan var. İstanbul’un alternatif müzik dinleyen gençlerini ağırlayan Peyote, kiminin her gün uğradığı barı, kiminin ise geceyi son birayla noktaladığı durağı. Yıllardır amatör gruplara sahnesini açan mekanda bugüne kadar pek çok müzisyen pişti.

5.12.2008Kelebek
Leyla Gencer’in köyünü yılda 30 bin kişi ziyaret ediyor

Leyla Gencer’in köyünü yılda 30 bin kişi ziyaret ediyor

Safranbolu’nun 11 kilometre doğusunda, Araç Çayı’na kuşbakışı konumlanmış bir Türkmen köyü Yörük. Geçmişi 500 yıl öncesine uzanıyor. Halkı yüzyıllar boyunca İstanbul’da suculuk, börekçilikten kazandığı parayla, içinde kitaplıkları, çalışma odaları bulunan köşkler inşa ettirmiş.

1.06.2008Kelebek
İşte AKP iddianamesi Tam metin

İşte AKP iddianamesi Tam metin

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı tarafından AKP hakkında açılan kapatma davasının iddianamesinde aralarında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eski Meclis Başkanı Bülent Arınç’ın da olduğu 71 isim hakkında 5 yıl süreyle siyaset yasağı isteniyor.

19.03.2008Gündem
Tırtıl 1 yaşında

Tırtıl 1 yaşında!

Hürriyet'in gençlik sayfası Tırtıl bugün 1.yaşını kutluyor! Bu özel sayfayı okumadan geçmeyin!

6.12.2007Gündem
Gören göz için yeniden Fikret Mualla

Gören göz için yeniden Fikret Mualla

Ressam Fikret Mualla ölümünün 40. yılında bir sergiyle anılıyor. 20 Türk, 20 yabancı ressamın ve dört fotoğrafçının birer eserle katıldıkları sergi Paris Fikret Mualla Dostları Derneği'nin desteği ile hazırlandı. 5 Nisan'a kadar açık kalacak olan sergide, sanatçıların Fikret Mualla'nın yaşamından esinlenerek hazırladıklanı çalışmalar yer alıyor.

24.03.2007Gündem
Şaşırmaktan yorulduğum zamanlar oldu

Şaşırmaktan yorulduğum zamanlar oldu

Yasemin Aksoy (34), Maison Française Dergisi’nin Yayın Yönetmeni. Daha önce Bükreş desem, "Ne! Hayatta gitmem oraya" derdi. Ama geçen ay kendini birdenbire Bükreş’te buluverdi. Neden dersiniz? Tabii ki her şeyi mümkün kılan bir şeyin, aşkın uğruna. Yasemin aşkın peşine düştü, bu vesileyle Bükreş’i keşfetti.

11.02.2007Seyahat
Uğur Mumcu anılacak

Uğur Mumcu anılacak

24 Ocak 1993'te öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu ile 31 Ocak 1990'da öldürülen Prof. Dr. Muammer Aksoy'un ölüm yıl dönümlerini belirleyen 24-31 Ocak günleri arasındaki “Adalet ve Demokrasi Haftası” kapsamında anma etkinlikleri yapılacak.

22.01.2007Gündem
Elveda Yener Abi

Elveda Yener Abi

Dile kolay, 10 yıl olmuş. Yolculuklar, kahkahalarla güldüğümüz olaylar, dertleşmeler, acısıyla tatlısıyla, sevinçleriyle dopdolu günler geçirmişiz birlikte. Geriye Yener Süsoy üslubuyla yazılan röportajlar, çektiğim fotoğraflar kaldı.

6.01.2007Kelebek
Hızlı ve Öfkeli Tokyo etabı

Hızlı ve Öfkeli Tokyo etabı

Üçüncü kez hızlı arabaların dünyasındayız. Hızlı ve Öfkeli serisinin, Los Angeles ve Miami sokaklarının tozunu atan ilk iki filminin ardından üçüncü durağımız Japonya. Tokyo'nun dönemeçli yollarında 'yanlama' denilen yeni bir sürüş tekniğiyle tanışıyoruz. Tamamen farklı bir oyuncu kadrosuyla çekilen ve ilk iki yapımın başarısını yakalayamayan bu üçüncü filmin tek numarası da zaten bu ilginç sürüş tekniğiyle yapılan heyecanlı yarış sahneleri.

30.07.2006Gündem
Rotamız hiç değişmedi

Rotamız hiç değişmedi

Hürriyet, 58. yıldönümünü önceki akşam Hürriyet Medya Towers’ta düzenlenen gecede kutladı. Törende konuşan Vuslat Doğan Sabancı, "Hürriyet rotasını hiç değiştirmedi" dedi.

3.05.2006Kelebek
Catherine Deneuve: Eğitim şart

Catherine Deneuve: Eğitim şart

Catherine Deneuve’e sormuşlar: İstanbul, 2010 yılı için Avrupa’nın kültür başkenti seçildi, ne düşünüyorsunuz? Tek cevap: O tarihe kadar trafik sorununu çözün…

17.04.2006Seyahat
Halk çocuğu olarak kalmak istiyorum

Halk çocuğu olarak kalmak istiyorum

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Hırsız-Polis’te Mavi adlı bir otomobil hırsızını canlandıran Özlem Düvencioğlu, şu sıralar herkesin dilinde... Almanya’dan mavi tura çıkma hayaliyle geldiği İstanbul’da kendini oyunculuk yaparken bulan Düvencioğlu, gördüğü ilgiden dolayı da şaşkın: ‘Açıkçası bu kadar ilgi beklemiyordum. Ama kimse merak etmesin, şımarmam. Ün, şöhret gibi şeylerle işim olmaz. Halk çocuğu olarak kalmak istiyorum. Asla sokaktan kopmayacağım.’

21.11.2005Kelebek
Bu kıza dikkat

Bu kıza dikkat

Tania Eskenazi.
İzmirli Musevi bir ailenin kızı.
27 yaşında. New York’ta moda tasarımı okuyor.
Türkiye’ye dönüyor, aşık oluyor ve sevdiği adamın peşinden Amsterdam’a gidiyor.

3.09.2005Kelebek
Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Tam baskın!.. Baskında rol alanlar Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek ile Katar Emiri Hamid Bin Halife El Thani!.. İkisi, tek başına!..

14.05.2005Kelebek
Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Irak Savaşı'nı canlı veren tek kanal olan El Cezire, Katar'ın başkentinden yayın yapıyor. Bin Ladin'in kasedini de yayınlıyor, Fener-Galatasaray maçlarını da...

14.05.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Bu nasıl eylem...

Alkol sınırına tepki gösteren vatandaşlar sokaklara çıkıp içki içerek yaşananları protesto etmişler.

1.02.2011

Mevlana Süperstar

“Sana mı kaldı Mevlana!” diyecek ateşli hayranlarını da bir Mevlana sözüyle teselli edeyim: “Köpeğin ağzı değdi diye deniz kirlenmez.”

26.12.2010

En güzel manzaraya asker branda çekti

Boğaz Köprüsü’nden Anadolu yakasına geçtikten hemen sonra ilk çıkıştan, Beylerbeyi sapağından çıkın.

14.11.2010

Deri ceketli kız da benim... Evdeki domestik kadın da...

Ama benden çok alırsan overdose’dan gidersin!İnsanlar 60’ından sonra büyük şehirleri terk eder, şehrin kaosundan kaçar diye biliriz ya, yok öyle değil, Özlem Tekin, hem müzisyen hem oyuncu olarak popülerliğinin zirvesindeyken ve henüz gençken, tası tarağı toplayıp, Bodrum’a yerleşti.

13.11.2010

Bağımsız yargının ruhuna el-Fatiha

ARTIK mahkemelerde hak ararken de, hesap verirken de kendimizi rahat hissetmemizi gerektirecek bir ortam kalmadı.

18.10.2010

Sokak ve zaruret

ERAY Görgülü'nün sokak müzisyenleri ile röportajı büyük yankı yarattı.

5.01.2010

Her öpüştüğünde aynı tadı alıyor ve sıkılmıyorsan... AŞIKSIN

Dün başlayan Onur Baştürk röportajı bugün de devam ediyor, buyurun buradan okuyun...

27.12.2009

Yarış yorgunluğunu eğlenerek attılar

Formula 1 Türkiye Grand Prix’sinin büyük yarışı, geçtiğimiz pazar günü yapıldı. F1’in after party’leri ise Ortaköy’deki Reina ve Anjelique’teydi.

8.06.2009

Mevzular arası trekking

O BİR AJDA...Ajda Pekkan, Güldünya konserinde Aynur’la yaptığı Kürtçe düet sonrası açıklama yapmak zorunda kaldı.

13.03.2009

İster çelme tak ister dirsek at her yol mubah, yeter ki rakibine fark at

Cengiz Semercioğlu, yükselen köşe yazarlarından. Kelebek’te yazıyor, CNN’de program yapıyor. Medyatava’nın kurucularından. Bilmeyenler için, Medyatava, medya dedikodularının piştiği bir internet sitesi. Uzun süre sitenin kime ait olduğu bir sırdı. Sonra günün birinde Hürriyet’in magazin müdürü Selim Akçin, Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu ve NTV’nin yöneticilerinden Ömer Özgüner’e ait olduğu anlaşıldı. Bence internetteki en yaratıcı sitelerden biri. Cengiz’le gazetecilik, magazin dünyası, Medyatava ve ona yöneltilen suçlamalar üzerine konuştuk...

30.01.2009

Bu soruyu sormak için tam 28 yıl bekledim

Defalarca karşılaşmama ve evine birkaç kez gitmeme rağmen bu soruyu sormak için tam 28 yıl neden beklemiştim bilemiyorum ama, o gün yanıtını öğrenmeyi çok istedim.

3.01.2009

Salak kadınlar harikadır, insanı yormaz!

Ben acılara karşı kendini baskı altına alan bir adamım. Göstermem. Bir şeye ne kadar sevindiğimi anlarsın ama üzüldüğümü ıh ıh... Hep böyleydim. Hep tutarım kendimi. İyi bir şey değil biliyorum ama öyle... Annem babam öldüğünde de bir tek gözyaşı dökmedim. O yüzden cenazelerde ağlayanları görünce, "Bırakın ağlasınlar" diyorum, "Bağıra bağıra ağlasınlar..." Çünkü ben hiç yapamadım.

17.02.2008

Sevgili rockseverler lastik ayakkabı giyin

Münir Tireli’nin "Türkiye’de Grup Müziği: 1980’ler" adını verdiği güzel kitabı geçen hafta elime geçti.

22.06.2007

Ayşe Arman'ı uçuran adam

İnanılmaz eğleniyorum.

Çünkü nikah yüzüğümü, havada taklalar atarken görüyorum.

17.02.2007

Zoom zoom inlesin, rektör dinlesin (ki) öğrencileri fişlesin

İki adım attıktan sonra zihnimde bir ampul çaktı. Eğitim gönüllüsü edasıyla dönüp, çocuğa gidip, okuması için onu kandıracak bir tavsiyede bulunmayı düşündüm.

27.01.2007

Erkekler gerçekten odun mu

Funda Aksoy’un "Erkek Tavlama Kılavuzu" isimli kitabından söz etmiştim. Aksoy kim, tanımıyorum ama erkeklerle ilgili ciddi önyargılarının olduğu belli.

16.02.2006

Ne yani... Transseksüelsem atom mühendisi olamaz mıyım?

Aman yanlış anlamayın, atom mühendisi filan değil Handan Altoğlu. O bir aşçı, o bir şef. 29 yaşında cinsiyet değiştirme operasyonu geçiriyor. 3 yıl sonra da yaşadığı İzmir’den, aşık olup evlendiği kocasıyla birlikte Kanada’ya gidiyor.

28.01.2006

Bu kıza dikkat

Tania Eskenazi.

İzmirli Musevi bir ailenin kızı.

27 yaşında. New York’ta moda tasarımı okuyor.

3.09.2005