MENÜ

Sokak Modası

Sokak Modası ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sokak Modası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sokak Modası haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 442 Sokak Modası haberi bulunmuştur.

Sokak Modası Haberleri

Edis erkekleri cesaretlendiriyor

Edis erkekleri cesaretlendiriyor

Pop müziğin başarılı yıldızı Edis, yeni kibiyle karşımızda. Peki tarzı nasıl? Moda Konseyi tartıştı: Edis, erkek modasına nasıl yön veriyor?

14.04.2019Magazin
Nedir bu ‘Camp’ hadisesi

Nedir bu ‘Camp’ hadisesi?

Yılın en önemli şovlarından Met Gala’nın yankıları sürüyor. Moda konseyi tartıştı: Bu etkinliğin en şıkları kimlerdi?

12.05.2019Magazin
Vezüv’ün eteğindeki güzellik

Vezüv’ün eteğindeki güzellik

Zaferlerin, zedelenmiş güzelliklerin şehri Napoli son 10 yılda turist sayısını ikiye katladı, cinayet oranı yüzde 44 azaldı, sokaklardaki çöpler eskisi kadar sorun olmuyor... Elena Ferrante’nin napoliten romanları, film ve TV uyarlamaları Capri, Ischia ve Amalfi’nin yanı başındaki şehre ilgiyi artıradursun sanat, kültür ortamı, restoranları, barları canlılığını koruyor. Ve Vezüv Yanardağı eskisi gibi gürlüyor.

28.07.2019Seyahat
Fileye tamam mı devam mı

Fileye tamam mı devam mı?

Moda Konseyi son dönemde herkesin üzerinde görülen file çorap/tulum konusunu masaya yatırdı...

25.08.2019Magazin
Askere mi (ITIR ESEN)

Askere mi (ITIR ESEN)

Sevmiyorum baştan aşağı takım halindeki bu estetiksiz görüntüyü. Hiçbir zarafeti yok.

21.01.2020Magazin
Çok güzelsin çok..

Çok güzelsin çok!..

Giyim, iş ve sosyal hayatımızdaki imajımızı tamamlayan en önemli etken. 'Modayı takip etmenin gerekli olup olmadığı' tartışma konusu ama moda hepimizi etkiliyor. İnternet moda dünyasındaki son gelişmeleri izlemek için mucize bir araç. Oturduğunuz yerden ülke ülke dolaşarak kıyafetten aksesuvara, saç stillerinden makyaja kadar tüm yeni trendlerden haberdar olabilirsiniz. İşte tarzınızı özelleştirmek için faydalanabileceğiniz internet siteleri...

1.09.2001Gündem
Trikoyu yaşlı imajından kurtardı

Trikoyu yaşlı imajından kurtardı

İdil Tarzi, genç bir tasarımcı olarak Beymen Akademia yarışmasını kazandığında yıl 1995'ti. Aradan geçen 7 yılda o artık kendi alanında söz sahibi bir tasarımcı.

16.02.2002Gündem
Japon sinemasından çağdaş bir usta

Japon sinemasından çağdaş bir usta

Japon sinemasının kendine özgü yönetmenlerinden Takeshi Kitano'nun önemli filmleri, 2 Nisan'dan başlayarak Kadıköy Beksav'da seyirciyle buluşuyor. Kitano'nun çeşitli dönemlerini örnekleyen altı filminin yeraldığı toplu gösterim 5 Nisan Cuma gününe kadar sürecek.

1.04.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Stil sahibi olmak ruhun ve yaşam biçiminin giyime yansımasıdır

Neslihan Özyükseler... ‘Alışverişe Kahve Molası’, ‘Alışverişe Aşk Molası’ ve ‘Alışverişe Kıskançlık Molası’ kitaplarının yazarı. Türkiye’de romantik komedinin yerleşmesinin öncülerinden olan Sevgili Neslihan, uzun yıllar Cosmopolitan, All dergisi ve ulusal birçok gazetede yazılar yazdı. Okumak, yazmak ve oğlu Ali Uzay onun hayatının üçgeni. Şimdilerde yeni kitabı yolda. Ayrıca sır gibi sakladığı özel bir projesi için harıl harıl çalışıyor.

27.10.2019

2020 versiyon Anadolu rock modası bugün Paris’te

Jay-Z’nin konserde ceketini giydiği, Puma’nın global olarak işbirliği yaptığı Bünyamin Aydın’ın markası Les Benjamins, bugün Paris’teki Palais de Tokyo’da sonbahar-kış koleksiyonunu sunacak. Akşam düzenlenecek yemekli partisinde ise Gaye Su Akyol sahne alacak. Bünyamin’e şov öncesi sordum, “Bu koleksiyonun teması neden vahşi doğu?” diye...

17.01.2020

Ayağınızın kölesi olabilir miyim?

Bir ayak yazısı yazdım, aklınızın almayacağı kadar mail aldım. Bir tanesi vardı ki, son derece kısaydı, ‘‘Bir adam ayaklarıma aşık oldu. Ben de ona...’’ yazılmıştı. Altında da bir telefon numarası.

10.07.2001