MENÜ

Siyah Beyaz

Siyah Beyaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Siyah Beyaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17.427 Siyah Beyaz haberi bulunmuştur.

Siyah Beyaz Haberleri

Ünlü edebiyatçıların eserlerine konu olan dünya kentleri

Ünlü edebiyatçıların eserlerine konu olan dünya kentleri

Edebiyatla arası iyi olan gezginlerdenseniz, hem klasik hem de çağdaş romanlarda rastladığınız pek çok önemli kentin gözünüzde canlandırdığınızdan daha da ötesi olduğunu görmek istersiniz. İşte bu yüzden, ünlü edebiyatçıların eserlerine en çok konu olmuş şehirleri görmek ve kendi gözünüzle keşfetmek ayrı bir keyif olacaktır.

18.6.2018Seyahat
Antalya’nın simgelerine sanat dokunuşu

Antalya’nın simgelerine sanat dokunuşu

Antalya’nın tarihi yapılarından portakalından, turunç çiçeğinden ve zeytininden aldığı ilhamla üretiği eserleri ‘Antalya Sembollerim’ koleksiyonunda buluşturan ressam Figen Çiçek, “Bu kent zaten doğası ve tarihiyle kendiliğinden bir sanat” diyor.

17.6.2018Antalya
YKS giriş yerleri ne zaman açıklanacak 2018 YKS giriş yerleri

YKS giriş yerleri ne zaman açıklanacak? 2018 YKS giriş yerleri

Lise eğitiminin ardından üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin katılım sağlayacağı ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YSK) için artık sayılı günler kaldı. Bir yandan sınava hazırlanan öğrenciler bir yandan da kendileri için oldukça önemli olan bu sınava nerede gireceklerini merak ediyor. YKS giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağını merak eden öğrenciler, konu hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, YKS giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

13.6.2018Gündem
Televizyon alırken nelere dikkat etmeli

Televizyon alırken nelere dikkat etmeli?

Televizyon teknolojisi yerinde durmuyor. Gün geçtikçe akıllanan ve yeni özelliklerle donatılan televizyonlar, kullanıcıların izleme keyfini bir üst noktaya çıkarıyor. Bu anlamda Philips TV’nin Pazarlama Direktörü Can Göver, televizyon teknolojisinin geldiği son noktayı anlattı ve televizyon alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda önemli uyarılarda bulundu.

12.6.2018Teknoloji
Bu kadınlar bize bir mesaj mı veriyor

Bu kadınlar bize bir mesaj mı veriyor?

Bergüzar Korel, “Vatanım Sensin” dizisi final yapar yapmaz saçlarını kestirdi. Bu yeni saçlar Korel’e yakışmış mı? Yorumları alalım...

10.6.2018Magazin
Erdoğan Demiröreni duygulandıran fotoğraf

Erdoğan Demirören'i duygulandıran fotoğraf

Erdoğan Demirören'i duygulandıran fotoğraf

9.6.2018İnegöl
Türk sporu çınarını kaybetti

Türk sporu çınarını kaybetti

Mustafa Denizli, dün hayat gözlerini yuman Erdoğan Demirören'i şu sözlerle anlattı...

8.6.2018Spor Arena
John Berger’den alternatif bir sanat tarihi

John Berger’den alternatif bir sanat tarihi

Geçen sene kaybettiğimiz kült sanat eleştirmeni John Berger’ın yazılarından oluşan ‘Portreler’, ilkel mağara resimlerinden günümüze uzanan bir çizgide resmin ve ressamın öyküsünü ele alıyor.

7.6.2018Kitap Sanat
Kapaklıda şampiyon takım geleneği bozulmadı

Kapaklı'da şampiyon takım geleneği bozulmadı

Kapaklı'da şampiyon takım geleneği bozulmadı

7.6.2018Kapaklı
PlayStation 4 ve oyun fiyatları düşüyor

PlayStation 4 ve oyun fiyatları düşüyor!

PlayStation oyun konsolu ve PS oyun fiyatları düşüyor. PlayStation’ın konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetleri için sunacağı Days of Play 2018 kampanyası, 8 Haziran Cuma günü başlayacak ve 11 gün boyunca devam edecek.

5.6.2018Teknoloji
Asırlık fotoğrafçı Behçetin stüdyosu müzede yaşatılıyor

Asırlık fotoğrafçı Behçet'in stüdyosu müzede yaşatılıyor

Asırlık fotoğrafçı Behçet'in stüdyosu müzede yaşatılıyor

5.6.2018Merkez
Davete bile giyilecek mayolar

Davete bile giyilecek mayolar

Arzu Sabancı, mağaza zinciri Koton için üçüncü kez koleksiyon hazırladı.Bu kez plaj modası da radarında. Sabancı’yla sezonun stil kodlarını konuştuk.

1.6.2018Hürriyet Cumartesi
Umudun Kıyısında Kasaba PİO sergisi

'Umudun Kıyısında Kasaba PİO' sergisi

'Umudun Kıyısında Kasaba PİO' sergisi

1.6.2018Kaş
YKS giriş yerleri ne zaman açıklanacak

YKS giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

YKS giriş yerleri, sınav için yaklaşık son 1 aya girilmesinin ardından vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. Üniversite hayallerini gerçekleştirmek isteyen binlerce kişinin katılım sağlayacağı YKS, sınav giriş yerleri ile sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, ÖSYM'nin açıklayacağı YKS giriş yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan sınav öncesinde araştırılan konuyla ilgili detaylı bilgiler

31.5.2018Eğitim
Birce Akalay’ın yeni imajı

Birce Akalay’ın yeni imajı

Başrol oynadığı Siyah Beyaz Aşk dizisi final yapan oyuncu Birce Akalay, saçlarını kısacık kestirdi. Ünlü oyuncu o anların videosunu paylaştı.

29.5.2018Magazin
Birce Akalayın yeni imajı olay oldu Onu mu taklit etti

Birce Akalay'ın yeni imajı olay oldu! Onu mu taklit etti

Başrol oynadığı Siyah Beyaz Aşk dizisi final yapan oyuncu Birce Akalay, saçlarını kısalttı. Oyuncunun yeni imajı 'La Casa De Papel' dizisinde 'Tokyo' karakterini canlandıran Ursula Corbero'ya benzetildi.

29.5.2018Magazin
“Siyah Beyaz Aşk”ın final bölümünde kim ne giydi

“Siyah Beyaz Aşk”ın final bölümünde kim ne giydi?

Ekranların en sevilen dizilerinden “Siyah Beyaz Aşk” final yaptı, AsFer hayranları rahat bir nefes aldı. Dizinin final bölümündeki kostümler ise deyim yerindeyse göz kamaştırdı. Peki, kim nereden giyindi? İşte Ekranda farkıyla “Siyah Beyaz Aşk”taki seçimler…

29.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk son bölümüyle final yaptı

Siyah Beyaz Aşk son bölümüyle final yaptı

Kanal D ekranlarına damga vuran pazartesi dizisi Siyah Beyaz Aşk dün akşam final bölümüyle son kez ekranlara geldi. 28 Mayıs tarihli Siyah Beyaz Aşk 32. bölümünde Aslı'nın yaşam mücadelesi Ferhat'ı yeni planlar yapmaya yöneltti. Peki er şey Aslı ve Ferhat için yolunda gitti mi? Namık Emirhan’ın son hamlesi ne oldu. İşte Siyah Beyaz Aşk final bölümünde yaşananlar!

29.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk final bölümüyle ekranlara geldi Siyah Beyaz Aşkın finalinde neler oldu

Siyah Beyaz Aşk final bölümüyle ekranlara geldi! Siyah Beyaz Aşk'ın finalinde neler oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen dizi Siyah Beyaz Aşk, 28 Mayıs akşamı yayınlanan 32. bölümüyle birlikte ekranlara veda etti. Final bölümünde neler yaşandığını merak eden diziseverler, Siyah Beyaz Aşk'ın finalinde neler yaşandığını sorgulamaya başladı. Peki, Siyah Beyaz Aşk'ın finalinde neler oldu?

27.5.2018Televizyon
YKS sınav yerleri ne zaman hangi gün açıklanacak ÖSYM tarih verdi mi

YKS sınav yerleri ne zaman hangi gün açıklanacak? ÖSYM tarih verdi mi?

YKS sınav giriş belgesi için geri sayım başladı. Üniversite hayali kuran binlerce genç vatandaşın merakla beklediği Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), araştırılan hususlar arasında yer almaya devam ediliyor. 30 Haziran'da ilk oturumu ile başlayacak olan YKS için sınav giriş belgeleri ve nüfus cüzdanları ön koşul olacak. Peki, sınav için bu denli önem arz eden YKS sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

26.5.2018Eğitim
İzlemeden geçmeyin

İzlemeden geçmeyin!

Yepyeni diziler dördüncü bölümü bile bulmadan yayından kalkadursun, klasikleri izlemeye devam.

25.5.2018Hürriyet Cumartesi

Manisa BŞB'de şirketleşme sıkıntısı

Manisa BŞB'de şirketleşme sıkıntısı

25.5.2018Manisa
İlker Maga’dan ‘siyah beyaz’ sergi

İlker Maga’dan ‘siyah beyaz’ sergi

Almanya’nın Bremen Eyaleti’nde yaşayan fotoğraf sanatçısı ve yazar İlker Maga’dan yeni bir sergi daha. Sanatçının portreler içeren siyah beyaz 50 fotoğraftan oluşan ‘Arbeit Sehen’ (İşe Bakış) adlı çalışması, Focke Müzesi’nde cuma akşamı açılacak.

24.5.2018Avrupa
Sayıştay Eleme Sınavı giriş belgeleri yayınlandı | 2018 Sayıştay Eleme sınavı ne zaman

Sayıştay Eleme Sınavı giriş belgeleri yayınlandı | 2018 Sayıştay Eleme sınavı ne zaman?

ÖSYM Elektronik Sınav Merkezlerinde (e-Sınav Merkezi) elektronik ortamda uygulanacak olan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı'na (2018-Sayıştay Eleme) katılacak adayların sınav giriş belgesi erişime açıldı. Adaylar şimdi sınav giriş belgelerine nasıl ulaşacaklarını sorguluyor. Öte yandan 2018 Sayıştay Eleme sınavının ne zaman yapılacağı da merak ediliyor. Peki, Sayıştay Eleme Sınavı giriş belgesi nasıl alınır? 2018 Sayıştay Eleme sınavı ne zaman?

23.5.2018Gündem
Ekranın en stil sahibi isimleri hangi adreslerden giyiniyor

Ekranın en stil sahibi isimleri hangi adreslerden giyiniyor?

Merakla izlediğimiz dizilerde hangi oyuncu nereden giyiniyor? İşte Ekranda farkıyla stillerini konuşturan isimlerin bu hafta tercih ettikleri adresler…

23.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk final fragmanı yayınlandı Aslı ölecek mi

Siyah Beyaz Aşk final fragmanı yayınlandı! Aslı ölecek mi?

Siyah Beyaz Aşk final fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının yayınlandığı günlere damga vuran yapımı Siyah Beyaz Aşk 32. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.Final bölümünde izleyiciler, Aslı’nın ölüm kalım savaşına tanık olacak. İşte Siyah Beyaz Aşk final bölümünde ilk görüntüler!

22.5.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah Beyaz Aşk'ta heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Namık’ın babası olduğunu öğrenen Ferhat, bu büyük gerçek ile yüzleşmek zorunda kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.5.2018Televizyon
Fil Suresi nasıl okunur Fil Suresi nasıl okunur

Fil Suresi nasıl okunur? Fil Suresi nasıl okunur?

Fil Suresi, namazda okunabilecek sureler arasında önemli bir yer tutmaktadır. Toplam 5 ayetten oluşan Fil suresi, fillerle donanmış ordusuyla Kâ’be’yi yıkmaya gelen Ebrehe’nin helâk edilişinden bahsettiği için bu adı almıştır. Peki, Fil Suresi nasıl okunur? İşte, detaylı bilgile

21.5.2018Gündem

Bu haftanın en şık isimleri kimler oldu?

Aslı Barış’la Ekranda yine bu haftanın stil sahibi isimlerini mercek altına alıyor.

21.5.2018Televizyon
Aksaray Belediyesinden fotoğraf yarışması

Aksaray Belediyesinden fotoğraf yarışması

Aksaray Belediyesinden fotoğraf yarışması

21.5.2018Aksaray
Contemporary İstanbul’dan Lizbon çıkarması

Contemporary İstanbul’dan Lizbon çıkarması

18-23 Eylül tarihleri arasında 13’üncüsü düzenlenecek Türkiye’nin en önemli çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul, ARCO Lizbon fuarı sırasında verdiği davette uluslararası sanat camiasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

21.5.2018Kitap Sanat
Sonradan akıllandılar

Sonradan akıllandılar

Akıllı saatlerin faydalarını say say bitmez. Daha hızlı bildirim ve çağrı takibinin yanı sıra kullanıcılara daha sağlıklı bir yaşam için teşvik eden akıllı saatler, artık analog olarak ifade edilen klasik saat modellerini solladı. Durum böyle olunca klasik saat üreten köklü şirketler de dümeni akıllı modellere doğru kırdı.

19.5.2018Ekonomi
Liseli öğrencilerden Gençlik Sergisi

Liseli öğrencilerden Gençlik Sergisi

Liseli öğrencilerden Gençlik Sergisi

19.5.2018Kaş
Nokia X6 tanıtıldı: İşe iki çentikli telefonun özellikleri

Nokia X6 tanıtıldı: İşe iki çentikli telefonun özellikleri

HMD Global, çok konuşulan telefonu Nokia X6'yı sonunda Çin'deki bir etkinlikte tantıttı. İlk aşamada yalnızca Çin'de satılacak olan telefonun daha sonra diğer bölgelere de ulaşması bekleniyor.

17.5.2018Teknoloji
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kim vuruldu

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kim vuruldu?

Siyah Beyaz Aşk’ın 14 Mayıs Pazartesi tarihli bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni fragman paylaşıldı. Siyah Beyaz Aşk son bölümünde Ferhat ve amcası bildiği Namık Emirhan’ın yüzleşmesinde önce gerçekler ortaya çıkmış, ardından silah sesleri duyulmuştu. Peki, Ferhat gerçekleri öğrendikten sonra öz babasını vurdu mu? İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları

15.5.2018Televizyon
19 Mayısa özel “Atatürk ve Gençlik Fotoğrafları” Sergisi Trump AVM’de

19 Mayıs'a özel “Atatürk ve Gençlik Fotoğrafları” Sergisi Trump AVM’de

19 Mayıs'a özel “Atatürk ve Gençlik Fotoğrafları” Sergisi Trump AVM’de

14.5.2018Merkez

'Anneler Günü'nde kitabını imzaladı

'Anneler Günü'nde kitabını imzaladı

14.5.2018Antalya
Haftanın kaçırılmaması gereken gezi fırsatları ve seyahat haberleri

Haftanın kaçırılmaması gereken gezi fırsatları ve seyahat haberleri

Bu hafta editörlerimiz sizler için kaçırılmaması gereken seyahat etkinlik ve fırsatları derledi.

14.5.2018Seyahat
Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah Beyaz Aşk'ta heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Namık polislerin elinden kaçmayı başardıktan sonra kaçak hayatı yaşamaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.5.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Venedik Bienali’nde “vardiyamız”  var

TÜRKİYE, bu 26 Mayıs ile 25 Kasım tarihleri arasındaki Venedik Bienali 16. Uluslararası Mimarlık Sergisi’ne mimarlık öğrencilerine önemli bir fırsat sunan yaratıcı bir projeyle “Vardiya” ile katılıyor.

9.6.2018

Kafamda deli sorular

Geçtiğimiz günlerde denk geldim TikTak grubunun “Kimseye Kalmaz” klibine.

6.6.2018

Karikatüristlerin çizdiği Nâzım

SANATÇILARIN karikatürlerine bakarken, onların yeni bir yanını daha keşfederim. Yazılanları okumakla çizgiden onlara bakmak arasındaki fark, iki disiplinin doğası gereği ortaya çıkar.

28.5.2018

Gökçebağ’dan değinmeler

Yalçın Gökçebağ, Ankara ile özdeşleşmiş, tüm ısrarlara rağmen başkentten İstanbul’a göçmemiş, Ankara’da ürettikleriyle kendini başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye kabul ettirmiş ressamlarımızdan biri.

28.5.2018

Takım elbiseyi seçmek kadar korumak da önemli

Bir erkek için en önemli giysiler arasında kuşkusuz takım elbise geliyor. Takım elbiseyi seçmek kadar, onu korumak da çok önemli. İşte aldığınız takım elbiseyi uzun yıllar kullanmanın yolları...

25.5.2018

İjlal Marmarisli’nin anne ve çocuk vurgusu

İjlal Marmarisli genç kuşak kadın heykeltıraşlardan.

21.5.2018

Hafızamdan silinmeyen bir fotoğraf

BAZI fotoğraflar gözümüzdeki retinaya yerleşiyor ve silinmiyor.

19.5.2018

Anneler dünü

Anneme yıllar önce yazdığım bu mektubu, bütün annelerin ellerinden öpüp, sarılarak, bütün babalara da bin teşekkürle paylaşırım. Anneye her gün, anne günü.

13.5.2018