MENÜ

Siyah Beyaz

Siyah Beyaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Siyah Beyaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17.246 Siyah Beyaz haberi bulunmuştur.

Siyah Beyaz Haberleri

35 karede Atatürk silueti

35 karede Atatürk silueti

35 karede Atatürk silueti

24.4.2018Antalya
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ferhat öldürülecek mi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat öldürülecek mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin olaylı son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Pazartesi akşamları ekrana gelen Siyah Beyaz Aşk’ın son bölüm finalinde Ferhat, Aslı’ya Özge’nin kendi kızı olduğunu söyledi. Finale ise Namık’ın ‘öldürün’ emri damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.4.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah Beyaz Aşk'ta heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ferhat, Özge sırrını Aslı’dan saklıyor olmanın ağırlığı altında giderek ezildi. Aşklarında böyle bir sırrın olmasını istemeyen Ferhat, Aslı’ya her şeyi itiraf etmeyi denedi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.4.2018Televizyon
Sınırlar flulaşıyor

Sınırlar flulaşıyor

Elif Cığızoğlu, baştasarımcısı olduğu NetWork için yeni bir koleksiyon hazırladı. Ortaya çıkan işbirliği ise, Klooga Gölü’nde eksi 13 derecede çekilen bir kampanyayla tanıtılıyor. Cığızoğlu’yla trendleri konuştuk: “Her şeyin yalınlaştığı bir çağa giriyoruz.”

20.4.2018Hürriyet Cumartesi
Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanında Ferhat itirafa hazırlanıyor

Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanında Ferhat itirafa hazırlanıyor

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki haftanın ilk günü ekrana gelecek olan Siyah Beyaz Aşk 27. bölümünde Vildan’ın yıllardır sakladığı büyük sır ortaya çıkıyor. Abisinin de baskısıyla harekete geçen Ferhat, bu gerçeği anlatmak için Aslı’lya yüzleşiyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölümünden ilk görüntüler!

19.4.2018Televizyon
Göz dolduran stiller bu Ekranda

Göz dolduran stiller bu Ekranda!

Hadi itiraf edelim… Sevdiğimiz dizileri heyecanlı hikâyeleriyle olduğu kadar, oyuncuların stillerini takip etmek için de izliyoruz. İşte şıklıklarıyla takdirimizi kazanan oyuncuların tercih ettikleri adresler…

17.4.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşkta Aslıyı şok eden mektup... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk'ta Aslı'yı şok eden mektup... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Cüneyt’le hesaplaşırken bambaşka bir gerçekle yüzleşen Ferhat’ın ne yapacağı Siyah Beyaz Aşk son bölümde heyecanla takip edildi. Finalde ise Vildan’ Ferhat’a bıraktığı mektup Aslı’nın eline geçti. Şimdi ise gözler yeni bölüm gelişmelerinde! Peki Siyah Beyaz Aşk 27. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.4.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah Beyaz Aşk'ta heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ferhat ve Aslı, hayatlarındaki kötülükleri çıkartarak; yeni bir hayata başlangıç yapmak için birbirlerine söz verdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.4.2018Televizyon
Berlin’de ‘son’ sergi

Berlin’de ‘son’ sergi

FOTOĞRAF sanatçısı Ergun Çağatay’ın hazırlık çalışmaları sırasında, 15 Şubat’ta vefat ettiği ‘Bizim Berlin 89/90’ sergisi Berlin Şehir Müzesi’nde (Märkisches Museum) geçtiğimiz hafta açıldı.

15.4.2018Kitap Sanat
Nobel için adı geçen Hotamışlıgil: En büyük rüyam insanları 100 yıl sağlıklı yaşatmak

Nobel için adı geçen Hotamışlıgil: En büyük rüyam insanları 100 yıl sağlıklı yaşatmak

Gökhan Hotamışlıgil, Türkiye’nin bilimdeki en parlak yıldızlarından. Genetik, metabolizma ve kompleks hastalıklar uzmanı.

14.4.2018Hürriyet Pazar
Bircenin gözyaşları

Birce'nin gözyaşları

Siyah Beyaz Aşk'ın Aslı'sı Birce Akalay gözyaşlarına boğuldu. Kedisinin ölümüyle sarsılan ünlü oyuncu ektiği videoyu sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Akalay, otomobillerini bilinçsizce sokaklara park eden sürücülere seslendi... 

13.4.2018Magazin
Ünlü oyuncunun gözyaşları... Video ile seslendi

Ünlü oyuncunun gözyaşları... Video ile seslendi!

Siyah Beyaz Aşk'ın Aslı'sı Birce Akalay gözyaşlarına boğuldu.

13.4.2018Magazin
Geçmişte bir kalipso kralı

Geçmişte bir kalipso kralı

‘Kalipso Kralı Metin Ersoy/Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık’ı okurken ben de yıllar öncesindeydim. Biyografiyi Kaan Koç ve Ayşe Şenyer başarıyla hazırlamışlar, bütünlemişler. Bir dönemin ünlü şarkıcısı hem hayat buluyor hem de sevenlerinin ona tanıklığıyla handiyse belgesel kimlik ediniyor.

12.4.2018Kitap Sanat
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayında Ferhat katil mi olacak

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayında! Ferhat katil mi olacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Siyah Beyaz Aşk 26. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanındaki sahneler ardından Cüneyt’in akıbeti merak konusu oldu. Peki yeni bölümde neler olacak? Ferhat, Cüneyt’i öldürecek mi? İşte Siyah Beyaz Aşk 26. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

12.4.2018Televizyon
iPhone 12 üç kamerayla birden geliyor

iPhone 12 üç kamerayla birden geliyor!

Apple'ın 2019'da piyasaya süreceği yeni iPhone'un üç arka kamerayla geleceği iddia ediliyor. Peki Apple gerçekten de bunu yapıp Huawei'nin P20 Pro model telefonuna rakip olabilecek mi?

12.4.2018Teknoloji
Türk Halk Müziği sanatçısı Esat Kabaklı trafik kazasında yaralandı

Türk Halk Müziği sanatçısı Esat Kabaklı trafik kazasında yaralandı

Türk halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı, Burdur'un Karamanlı ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralandı. Sol kolunda kırık olduğu belirlenen Kabaklı hastaneye kaldırıldı.

10.4.2018Gündem
Manisa BŞBde büyük iddia

Manisa BŞB'de büyük iddia

Manisa BŞB'de büyük iddia

10.4.2018Manisa
Ferhattan ilan-ı aşk

Ferhat'tan ilan-ı aşk

Siyah Beyaz nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Ferhat’ın Aslı’ya olan aşkını ilan ettiği sahne izleyenleri ekrana kilitledi

10.4.2018Ekran
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ferhatın kızı mı var

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat'ın kızı mı var?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Ferhat ve Aslı arasındaki krizin bittiğini düşünen dizi takipçileri Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşadı. Aslı'nın hayatını karartmak isteyen Jülide, herkesi şok eden bir çıkışta bulunarak Ferhat'ın bir kızı olduğunu söyledi. Peki Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

10.4.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 25. bölümde büyük karşılaşma

Siyah Beyaz Aşk 25. bölümde büyük karşılaşma

Kanal D ekranlarının pazartesi akşamları fırtınalar estiren dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Yiğit'in vurulma sahnesiyle final yapan Siyah Beyaz Aşk 25. bölümüyle yine olaylı gelişmeleri ekrana taşıyacak. Yiğit’in başına gelen olay, Ferhat’ın hayatını tekrar sorgulamasına sebep oluyor. Namık’tan yana istediği desteği bulamayan Cüneyt, gemileri yakıyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanları ve detaylar!

8.4.2018Televizyon
NASA’dan satılık

NASA’dan satılık

AMERİKAN Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) 1961 ile 1972 arasındaki insanlı görevlerden kalan 15 bin görseli açık arttırmaya çıkarıyor.

6.4.2018Dünya
Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm 2. fragmanında Ferhattan sürpriz hamle

Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm 2. fragmanında Ferhat'tan sürpriz hamle

Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm tarihine kısa bir süre kala paylaşılan 2. fragmana Ferhat'ın sürpriz hamlesi damga vurdu. Artık hayatına yeni bir yol çizmek isteyen Ferhat, elindeki silahı havuza fırlattı. . Artık silah ve tehlikesiz bir hayat isteyen Ferhat, Aslı'ya yaptığı teklifle onu mutlu etmeyi başarıyor. İşteSiyah Beyaz Aşk 25. bölüm 2. fragmanı ve detaylar!

5.4.2018Televizyon
Bu sahne geceye damga vurdu

Bu sahne geceye damga vurdu

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Siyah Beyaz Aşk' nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı...

3.4.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşkta öpüşme sahnesi geceye damga vurdu

Siyah Beyaz Aşk'ta öpüşme sahnesi geceye damga vurdu!

Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 24. bölüm ile ekrandaydı. Siyah Beyaz Aşk'ın son bölümünde Aslı ve Ferhat'ın öpüşme sahnesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

3.4.2018Ekran
Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk 25. bölümü için geri sayım başladı. Pazartesi akşamlarının duygu yüklü yapımı Siyah Beyaz Aşk'ın 3 Nisan akşamı yayınlanan son bölümünde Aslı ve Ferhat arasındaki sert rüzgarın sonlanması rahat bir nefes aldırsa da final sahnesi şok etkisi yarattı. Finale Yiğit'e yapılan saldırı damga vurdu. Gözünün önünde abisi vurulan Ferhat, büyük bir şok yaşadı. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.4.2018Televizyon
“Siyah Beyaz Aşk” yeni bölümü ile ekrana geliyor

“Siyah Beyaz Aşk” yeni bölümü ile ekrana geliyor!

Ferhat’ın operasyona gitmesine engel olmaya çalışan Aslı, bebeği aldırmadığını itiraf eder. Aslı, ikinci kez eline aldığı silahı bu sefer kime doğrultacak?

2.4.2018Televizyon
Pariste aşk tazelediler Ünlü çiftin hafta sonu kaçamağı

Paris'te aşk tazelediler! Ünlü çiftin hafta sonu kaçamağı

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Siyah Beyaz' aşkın başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol tatile gitti.

2.4.2018Magazin
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yiğit ölecek mi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yiğit ölecek mi?

Pazartesi akşamlarının en iddialı dizisi Siyah Beyaz Aşk yine son bölümüyle göz doldurdu. Çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelen dizide seyirciler çok heyecanlandı. Yayınlanan son bölümde, Yiğit kimliği belli olmayan kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Ayrıca Aslı, Ferhat'ta tüm gerçekleri söyledi. İzleyiciler heyecanla yeni bölümü bekliyor. Peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.4.2018Televizyon
En komik ve en yaratıcı 1 Nisan şakaları | 1 Nisan nedir, neden kutlanır

En komik ve en yaratıcı 1 Nisan şakaları | 1 Nisan nedir, neden kutlanır?

Bugün tarihler 1 Nisan'ı gösteriyor yani bugün 1 Nisan Şaka Günü. Her yıl Nisan ayının ilk günü kutlanan bugünde, insanlar tanıdıklarına birbirinden ilginç şakalar yapıyor, arkadaşları için türlü muziplikler düşünüyor. Vatandaşlar ise 1 Nisan'ın ne olduğunu merak edip sorguluyor. Peki, 1 Nisan neden kutlanır? 1 Nisan'ın kökeni nedir? En güzel 1 Nisan şakaları hangileri?

1.4.2018Gündem
36 saatte Memphis

36 saatte Memphis

Tennessee Eyaleti’nin ikinci büyük kenti blues, Elvis ve mangal partileriyle özdeşleşmiştir. Oysa keşfedecek çok farklı yönleri var. Örneğin yeni açılan Ballet Memphis kentin kültür hayatına yeni renk getirdi. Eski yapılar müzeye dönüştürülüyor, Elvis Müzesi genişletildi. Bu baharda başlayan bisiklet paylaşımı sistemiyle şehrin sanat merkezi Broad Avenue’da keşfe çıkabilirsiniz. 2-4 Nisan’da sivil haklar savaşçısı Dr. Martin Luther King, ölümünün 50’nci yılında suikasta uğradığı Lorraine Motel’in yerine kurulan müzede özel etkinliklerle anılacak. Sempozyumda “ABD nereye gidiyor?” sorusunun cevabı aranacak.

31.3.2018Seyahat
Beyaz Show konuklarında bu hafta kimler var - 30 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı

Beyaz Show konuklarında bu hafta kimler var? - 30 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı

Beyaz Show'un bu haftaki konukları sevilen programın takipçileri tarafından merak edilenler arasında yer aldı. Her cuma akşamı Kanal D ekranlarında izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan Beyaz Show'da bu hafta birbirinden renkli isimler yer alıyor. İşte, 30 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı

30.3.2018Televizyon
Nostalji Kraliçesi Yenimahalle’yi büyüledi

Nostalji Kraliçesi Yenimahalle’yi büyüledi

Nostalji Kraliçesi Yenimahalle’yi büyüledi

30.3.2018Yenimahalle
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanında Aslıdan itiraf

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanında Aslı'dan itiraf

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 2 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk 24. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda Aslı, Ferhat'tan sakladığı sırrı itiraf ediyor. Peki aslının bu itirafı Ferhat'ın kararını etkileyecek mi? Yeni bölümde neler olacak? İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

28.3.2018Televizyon
68 yıldır baba mesleği fotoğrafçılığı sürdürüyor

68 yıldır baba mesleği fotoğrafçılığı sürdürüyor

68 yıldır baba mesleği fotoğrafçılığı sürdürüyor

27.3.2018Keşan
İzleyene yaşama sevinci veren 5 film

İzleyene yaşama sevinci veren 5 film

Bazı filmler vardır ki daha başlangıcından yüzünüzde kocaman gülümsemeye sebep olan, günlerce etkisinden çıkamadığınız… Bazen herkese anlatma istediği oluşur bazen ise tekrar tekrar açıp izleme arzusu… Gel zaman git zaman filmin adını duyduğunuzda hala gülümsemenize sebep olacak, izleyene yaşama sevincini içinde hissettirecek 5 film önerisi!

27.3.2018Hayat
Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah Beyaz Aşk'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ferhat’tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu sevdiğini haykırsa da geri adım atmadı ve aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini de tek başına büyütmeye karar verdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.3.2018Televizyon
60 yıldır yaşlanmayan çocuk... İşte o fotoğrafın öyküsü

60 yıldır yaşlanmayan çocuk... İşte o fotoğrafın öyküsü

Gazetecilik tarihinin en meşhur fotoğraflarından biridir gazeteci çocuk. İstanbul’un tarihi bir sokağında, elindeki gazeteleri gösterip “Yazıyor!” diye bağırırken, arkada 1950 model bir Plymouth otomobil ve cumbalı evler görünür. Zihnimize hep aynı yaşta, hep o sokaktayken kazınan gazeteci çocuğu 60 yıl sonra bulduk, fotoğrafın öyküsünü konuştuk.

26.3.2018Gündem
Bircenin kaşları olay oldu

Birce'nin kaşları olay oldu

Beyaz Show'a bu haft, Türk popunun efsane ismi Fatih Erkoç, Siyah Beyaz Aşk'ın Aslı’sı Birce Akalay, ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, sosyal medyada büyük hayran kitlesi olan şarkıcı Oğuzhan Uğur ve Jet Sosyete'deki rolüyle dikkatleri çeken Deniz Cengiz konuk oldu.

24.3.2018Televizyon
Beyaz Showda Birce Akalayın kaşları olay oldu Onlar benim bıyıklarım

Beyaz Show'da Birce Akalay'ın kaşları olay oldu! 'Onlar benim bıyıklarım'

Beyaz Show'un son bölümüne konuk olan ünlü oyuncu Birce Akalay'ın kaşları olay oldu! Siyah Beyaz Aşk dizisinde İbrahim Çelikkol'la birlikte başrol oynayan Birce Akalay'ın güzelliği öven Beyazıt Öztürk'ün konuyu kaşlara getirmesi herkesi güldürdü! Birce Akalay'ın kalın kaşları için 'Onlar benim bıyıklarım' dedi.

24.3.2018Ekran
Beyaz Showun konukları kimler 23 Mart Beyaz Show fragmanı ve konuk listesi

Beyaz Show'un konukları kimler? 23 Mart Beyaz Show fragmanı ve konuk listesi

Beyaz Show'da bu hafta yine oldukça eğlenceli ve samimi dakikalar yaşanmaya devam edecek. Kanal D ekranlarında her cuma akşamı yayınlanmaya devam eden ve izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatan Beyaz Show'da bu hafta birbirinden renkli konuklar yer alıyor. Peki, Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte, 23 Mart Beyaz Show fragmanı ve konuk listesi.

23.3.2018Televizyon
Güzel oyuncu Birce Akalay kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Güzel oyuncu Birce Akalay kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Sevilen oyuncu Birce Akalay, zaman zaman basında yer alan haberler ve katıldığı programlar sonrası gündem oluyor. Birce Akalay'ın kim olduğunu ve özel hayatına dair ayrıntıları merak eden hayranları, ünlü oyuncu hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, Birce Akalay kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? Birce Akalay en son hangi projede rol aldı?

23.3.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı: Aslı bebeği aldırdı mı

Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı: Aslı bebeği aldırdı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Duygu yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Siyah Beyaz Aşk son bölüm finalinde hamile olduğu öğrenen Aslı, kürtaj masasına yatmıştı. Aslı- Ferhat çiftinin bebeğinin akıbetini merak eden izleyiciler heyecanla yeni bölümü bekliyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 23. bölüm fragmanı ve detaylar!

23.3.2018Televizyon
Lenovo S5 tanıtıldı İşte tüm özellikleri ve fiyatı

Lenovo S5 tanıtıldı! İşte tüm özellikleri ve fiyatı

Tasarım olarak iPhone 7 Plus modelini andıran ve 18:9 ekran formatında olan Lenovo S5, Çin'de düzenlenen bir etkinlikte tanıtıldı.

23.3.2018Teknoloji
Bütçe dostu duvar dekorasyonu önerileri

Bütçe dostu duvar dekorasyonu önerileri

Boş duvarları renklendirmek veya şık duvar dekorları yaratmak bazen cüzdanları zorlayabilir. Çünkü beğenilen dekorasyon ürünleri hiçbir zaman istenilen kadar ucuz olmaz. Bu noktada bütçe dostu dekorasyon fikirleri imdadınıza yetişebilir.

22.3.2018Emlak

Yazar Sonuçları

Varşova'nın orta yeri gökdelen

İkinci Dünya Savaşı, biliyorsunuz, 1939 da Hitler Almanyası’nın Polonya’ya saldırmasıyla başladı. Ve kısa süre içinde başkent Varşova’da taş üstünde taş kalmadı. Savaş ertesinde kentin eski mahalleleri, ünlü Venedikli ressam Canaletto’nun yeğeninin tablolarından da yola çıkılarak, ‘eskisinin tıpkısı’ biçiminde yeniden yapıldı. Böylece, bir bakıma, küllerinden yeniden doğdu Varşova...

24.4.2018

Varsa yoksa futbol!

Ünal Özüak; Maç bahane Galatasaray’da durumlar parkede şahane, yönetimde bol bahane…diye yazdı..

22.4.2018

Serseri örümcek

Siyah-Beyaz, ismi Ankara ile özdeşleşmiş, hakkında sinema filmi çekilmiş galeri ve barıyla, başkentin en köklü mekanlarından birisidir.

15.4.2018

Mutluluğun anahtarı beş geyik

Her gün gündeminize düşen ekonomi, savaş, gergin iç ve dış politika haberlerini bir kenara bırakın. Sinirleri aldırıyoruz, mutluluğu yakalıyoruz!

4.4.2018

Ring sporlarının vazgeçilmez Bursalı sesi

Bilgehan Demir, futbol maçlarında canlı yayın röportajlarıyla başladığı yayıncılık hayatında, dövüş sporları anlatımlarıyla da dikkat çekince hiç aklında yokken bu alanda branşlaşma kararı aldı. Kickboks maçları finallerinden, birçok Avrupa ve dünya boks şampiyonluklarına kadar unutulmaz maçlara ses veren Demir, yaptığı organizasyonlarla da adından söz ettirmeyi başardı. Ring spor dallarına olan bakış açısını değiştirmek için çok mücadele verdiğini anlatan Bilgehan Demir ile Türkiye’de yeni bir çığır açmaya hazırlandığını söylediği dev organizasyonu öncesi bir araya geldik. 31 Mart’ta İstanbul’da dünyaca ünlü sporcuları ağırlayacak olmanın heyecanını yaşayan Demir, “Bursalı izleyicilerimizin desteği ise en büyük moralimiz olacak” dedi.

26.3.2018

İnsanları sıcak kendisi güzel: Kanlıca

Kim bilir kaç kez gittim Kanlıca’ya? Yoğurdunu yemeğe, sahilinde oturmaya... Kim bilir kaç kez bir Boğaz turu ile semtteki 56 yalının önünde geçtim. Hiç birinin hikâyesini öğrenmeden... Artık hepsini biliyorum. Çünkü Kanlıca ile ilgili 13 yılda hazırlanmış muhteşem bir kaynak var. İstanbullular için ‘Burnumuzun dibi’ndeki bu tarihi semti adım adım anlatıyor... Kitabın yazarı Fuat Selim Ramazanoğlu’yla Kanlıca’da buluştuk. Bir yandan sokak sokak dolaştık. Bir yandan arşiv niteliğindeki eser ‘Kanlıca Boğaziçi’nde Bir Köy’ü konuştuk.

26.3.2018