MENÜ

Sixt

Sixt ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sixt haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sixt haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 24 Sixt haberi bulunmuştur.

Sixt Haberleri

Araç kiralama şirketi Sixt Türkiye için konkordato talebi

Araç kiralama şirketi Sixt Türkiye için konkordato talebi

Uluslararası günlük araç kiralama devi Alman Sixt markasının Türkiye temsilcisi Artı Seyahat AŞ konkordato talebinde bulundu. Filosunda 1400 araç bulunan üç ortaklı günlük araç kiralama şirketinin 200 milyon lirayı aşkın borcu bulunuyor. Sixt Türkiye Genel Müdürü Cenk Fadıllıoğlu, “Konkordato başvurusu ile banka kredilerimizi yapılandıracağız” dedi.

25.01.2019Ekonomi
Radyo TV vergilerine karşı dava açıldı

Radyo TV vergilerine karşı dava açıldı

Almanya’da kamu radyo ve televizyonları için ayda konut ve araç başına alınan vergilerin iptali için Anayasa Mahkemesi’nde dava açıldı.

16.05.2018Avrupa
‘Geh Deinen Weg’... 5 yaşını doldurdu

‘Geh Deinen Weg’... 5 yaşını doldurdu

Almanya Uyum Vakfı’nın 2012 yılında kurduğu ‘Geh Deinen Weg’ (Kendi Yolunda İlerle) adlı girişim, beş yaşını doldurdu. Beşinci yıl dolayısıyla öğrenciler, ‘kılavuz’larıyla Berlin’de buluştu.

1.04.2017Dünya
Sizler Almanya’nın kızları, oğullarısınız

Sizler Almanya’nın kızları, oğullarısınız

Almanya Uyum Vakfı’nın (Deutschlandstiftung Integration) göçmen kökenli gençlere şans eşitliği sağlanmasına destek amacıyla 2012 yılında “Geh Deinen Weg” (Kendi Yolunda İlerle) sloganıyla hayata geçirdiği burs ve kılavuz (mentor) programına yeni katılanlarının hazır bulunduğu etkinlikteydim önceki akşam.

31.03.2017Dünya
Avrupanın en iyileri listesine iki Türk uygulama

Avrupa'nın en iyileri listesine iki Türk uygulama

MasterCard, akıllı telefonların Avrupalıların alışveriş deneyimini nasıl etkilediğini Mobil Uygulamalar Endeksi ile belirledi. Araştırma Avrupa’da yılın en iyi mobil uygulamalarını da listeledi.

26.02.2015Teknoloji
Ödüller haftası

Ödüller haftası

BERLİN’de geçtiğimiz günlerde adeta bir ödüller haftası havası esti...

12.11.2014Avrupa
Onlar da gençlere yol gösterecek

Onlar da gençlere yol gösterecek

ALMANYA Uyum Vakfı’nın Kendi Yolunda İlerle kampanyasına ünlü isimler destek vermeye devam ediyor.

25.06.2014Avrupa
Hollande hastanedeki Trierwieleri bir kez bile ziyaret etmedi

Hollande hastanedeki Trierwieler'i bir kez bile ziyaret etmedi

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın kaçamak yaptığı fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından, yalnızca Fransa’yı değil, bütün dünyayı sallayan aşk skandalı tam bir drama dönüşüyor. Hollande’ın aktris Julie Gayet ile aldattığı first lady Valerie Trierweiler sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırılırken, Hollande bir haftadır hastanede yatan sevgilisini bir kez bile ziyaret etmedi.

16.01.2014Dünya
Günlük babayiğit

Günlük babayiğit

Anadolu Grubu 90 milyon TL’ye günlük kiralamada yerli marka yarattı.

16.12.2013Ekonomi
Hilton yenilendi

Hilton yenilendi

HİLTON İzmir, yenilenen balo salonu ve toplantı odalarını tanıtmak amacıyla kokteyl düzenledi.

14.11.2013Ege
Carla Bruni gibi olun, küçük bir Fransız alın

Carla Bruni gibi olun, küçük bir Fransız alın

Avrupa’nın en büyük araç kiralama firmalarından biri olan ve merkezi Almanya’nın Münih kentinde bulunan Sixt, Fransız otomobil markası Citroen C3 için yeni bir reklam kampanyası başlattı.

28.04.2010Dünya
Godiva diva olma yaşını düşürüyor

Godiva diva olma yaşını düşürüyor

Elde şekil verilen altın yaldızlı kutulardaki çikolatalarıyla ünlü Godiva, ortalama yaşı 35 olan müşterilerinin yaşını 25’e çekmeyi planlıyor. Yeni reklam kampanyasında müşterilere ünlü yıldızlarla akşam yemeği vaat ediliyor.

1.10.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

130 odalı sarayda 75 yaş

SAHNEDEKİ 40’lı yaşlarının sonundaki güzel kadın, aşağıda kendisini hayranlıkla izleyen 27 yaş büyük kocasına bakarak konuşuyor.

15.02.2015

200 milyon dolarlık araç kiralama ‘Carvertising’ ile hareketlendi

ARAÇ sayısı 150 bine, pazar hacmi 200 milyon dolara ulaşan araç kiralama sektörü ‘carvertising’ ile hareketlendi. Yeni sistemle dışı sponsorlarca giydirilen bir araç, günlük 100 TL yerine 39 TL’ye kiralanabiliyor.

21.11.2009

Pazar kapmak için kiralık otoya normal kasko yapılıyor, fatura müşteriye çıkıyor

YILDA 45 bin aracın kiralandığı Türkiye’de, Avis, Budget, Hertz gibi kuruluşlarla rekabet etmekte zorlanan lokal firmalar, fiyat tarifelerini düşük tutmak için Rent a Car Sigortası yerine, üçte bir fiyatına normal kasko yaptırıyor.

29.07.2006