MENÜ

Şişman Güzeller

Şişman Güzeller ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şişman Güzeller haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 30 Şişman Güzeller haberi bulunmuştur.

Şişman Güzeller Haberleri

Seviyor Sevmiyor bu akşam 2. yeni bölümüyle ekranlarda

Seviyor Sevmiyor bu akşam 2. yeni bölümüyle ekranlarda!

Atv ekranlarının yeni dizisi Seviyor Sevmiyor 2. yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. İlk bölümüyle ekrana gelen dizi izleyicilerden tam not aldı. Romantik- komedi türündeki dizi çocukluk arkadaşı olan Deniz ve Yiğit'in eğlenceli ve sürprizlerle dolu hikayesini konu alıyor. İşte Seviyor Sevmiyor'un yeni bölüm fragmanları ve detaylar..

22.06.2016Kelebek
Seviyor Sevmiyorun 2. yeni bölüm fragmanında sürpriz

Seviyor Sevmiyor'un 2. yeni bölüm fragmanında sürpriz!

Seviyor Sevmiyor 2. yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. İlk bölümüyle ekranlara damga vuran Seviyor Sevmiyor'da çocukluk arkadaşı Yiğit'le buluşmaya cesaret edemeyen Deniz kendisinin yerine arkadaşı İrem'i buluşmaya göndermişti. Yeni bölümde Yiğit tüm oyunu öğrenecek mi?

21.06.2016Kelebek
En güzel Türk kızı seçiliyor

En güzel Türk kızı seçiliyor

Avrupa’da yaşayan Türk kızları arasında düzenlenen güzellik yarışmasının finali bugün yapılacak. Kraliçe tacını takacak güzel, 20 kız arasında seçilecek.

13.02.2016Kelebek
Pirelli standartlarını genişleten XL model Candice

Pirelli standartlarını genişleten XL model Candice

Bu bir devrim: 51 yıldır sayfalarında sıfır beden top modelleri ve en ünlü yıldızları ağırlayan Pirelli Takvimi bu yıl büyük beden model Candice Huffine’e de yer verdi. Ancak bu durum kilo ırkçılığını ne kadar engelleyecek?

2.08.2014Hayat
New York’la yarışan Doğulu

New York’la yarışan Doğulu

Günü 24 saat yaşayan, her saniye büyüyen, yenilenen, değişimin ritmiyle başınızı döndürecek bir şehre yolculuk yaptınız mı hiç? Çin’in 23 milyon nüfuslu kenti Şanghay işte bu şehirlerden. Adeta New York’la yarışıyor. Merkezinden geçen Huangpu’nun kıyısında ise geçmişi yaşatıyor. Okurumuz Zeynep Kanra, şehirde üç gün kaldı, izlenimlerini yazdı.

15.05.2011Seyahat
Cellatbaşı / Erk Acarer

Cellatbaşı / Erk Acarer

Erk Acarer, Cellatbaşı’nda, Sultan İbrahim döneminde geçen bir öyküyü anlatıyor. Romanın kilit kişisi olan Cellatbaşı Ali’nin öyküsü üstünden kah saraya kah sokaklara uzanıp, tarih kitaplarında göremeyeceğimiz ince detaylarla karşımızda üç boyutlu bir dünya kuruyor.

4.04.2011Seyahat
Tayland: Sıcak güzel

Tayland: Sıcak güzel

On bir saat uçup oraya vardığımda hava çok sıcaktı ve muhalefetin gösterileri kana bulanmaya başlamıştı. Tüm bu olumsuzluklara rağmen kuzeyden güneye ülkenin bir çok yerini gezdim. Güler yüzlü insanların ülkesi; doğası, lezzetli yemekleri, orkideleri, pirinç tarlaları ile süslenmiş tepeleri ile gönlümü çeldi.

23.05.2010Seyahat
Güzel kadınlar daha çok kazanıyor

Güzel kadınlar daha çok kazanıyor

Günümüzde estetik operasyonlar artık sadece fiziksel kusurları düzeltmek için değil, daha iyi bir iş, hatta eş bulmak için yapılıyor.

27.01.2009Kişisel Bakım
Kimse bilmiyor, ama aseksüel ve mutlu

Kimse bilmiyor, ama aseksüel ve mutlu!

Şehvetin bir hap içinde satıldığı ve vücudun pazarlama aleti olduğu bir dünyada, hayatınızda hiç cinselliğe karşı zerre kadar ilgisi olmayan erkek veya kadın birisiyle karşılaştınız, böyle bir insanı tanıdınız mı? Hiçbir cinsellik istemeyen, yaşamayan ve yaşamayacak olan bir kimse çevrenizde oldu mu? Sağlıklı, genç, ama cinsellikle ilgisi olmayan?

13.12.2004Spor
Her gün karayken ada adayken kara olan bir yer        gördünüz mü

Her gün karayken ada adayken kara olan bir yer gördünüz mü?

Ressam Kezban Arca Batıbeki ile röportaj yapmak kolay değil. Daha doğrusu röportaj iyiydi de anlatılacak yeri seçmek bayağı zor oldu! Röportaj için evine gittiğimde her biri bir Meydan Larousse kalınlığında onlarca fotoğraf albümüyle beni bekleyen birini buldum. Kezban Arca Batıbeki ve eşi Koray Arca gerçek gezgin olarak adlandırıIabilecek bir çift.

25.04.2004Seyahat
Üçüncü sayfa güzeli istemeyen milletvekiline tepki yağıyor

Üçüncü sayfa güzeli istemeyen milletvekiline tepki yağıyor

İngiltere'nin en yüksek tirajlı gazetesi The Sun ile ‘‘Üçüncü sayfa güzeli pornodur’’ iddiasıyla 3. sayfa güzelinin yasaklanmasını isteyen parlamenter Clare Short arasındaki kavga büyüyor. Sayfanın fanatikleri, eski bakana, ‘‘Çek ellerini güzellerimizden’’ diye tepki gösterdi.

15.01.2004Dünya

Yazar Sonuçları

Yemek seksten daha önemlidir

İflah olmaz bir defter tutkunuyum. Yıl biterken vakit eski defterleri karıştırma vaktidir deyip karıştırdım.

11.12.2013

Sen mzungusun(*), ben Afrikalı

(*) Mzungu, beyaz adam anlamına geliyor. Bütün beyazlar için kullanılıyor...

23.10.2010

Memleketimden defile manzaraları

Pazar günü Vivienne Westwood ve Missoni defilelerini izlemek üzere Fashionable ıstanbul’daydım.

26.10.2009

İnternetin yeni fenomeni

Şu sıralar internetin yeni çılgınlığı salihande.blogspot.com adresinden yayın yapan blog... İnanılmaz ilgi görüyor.

12.06.2009

Hz. Muhammed ’Bak dostum’ der mi?

ÇOK önemli bir gelişme yaşandı:

Düşünceleri uğruna kurşunlanıp tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Server Tanilli gibi "aydınlanma mücahidi" sayılabilecek bir "Hoca", Cumhuriyet Gazetesi’ndeki yazısında "Hoş geldin ey şehr-i ramazan" ifadesine yer verdi.

15.09.2007