MENÜ

Sincan Belediye Başkanı

Sincan Belediye Başkanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sincan Belediye Başkanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.659 Sincan Belediye Başkanı haberi bulunmuştur.

Sincan Belediye Başkanı Haberleri

AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan kimdir

AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan kimdir?

Halihazırda Sincan Belediye Başkanı olarak görev yapan Murat Ercan, 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti tarafından aday olarak gösterildi. Peki, AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan kimdir? İşte, Murat Ercan hakkında detaylar...

1.01.2019Gündem
MKE Ankaragücü’ne yeni sponsor

MKE Ankaragücü’ne yeni sponsor

Sincan Belediyesinin limited şirketi SİNKENT, TFF 1. Lig'de lider durumda bulunan MKE Ankaragücü'ne reklam sponsoru oldu.

18.01.2018Futbol
Mustafa Tuna onu da görevden aldı

Mustafa Tuna onu da görevden aldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, belediye şirketlerinden BELPA AŞ’nin Genel Müdürü Ahmet Erbağ’ı görevden aldı. Ahmet Erbağ, 28 Şubat döneminde Sincan Belediye Başkanlığı görevinden alınan Bekir Yıldız’ın yerine seçilerek 1997 ve 1999 yılları arasında Sincan Belediye Başkanlığı yapmıştı.

18.01.2018Gündem
Sincan Belediye Başkanlığına Murat Ercan seçildi

Sincan Belediye Başkanlığı'na Murat Ercan seçildi

Mustafa Tuna'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla boşalan Sincan Belediye Başkanlığı'na Murat Ercan seçildi.

10.11.2017Gündem
Ankarada gecenin bombası: Yeni başkan tüm müdürlerin istifasını istedi

Ankara'da gecenin bombası: Yeni başkan tüm müdürlerin istifasını istedi

Ankara’nın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna belediyedeki tüm bürokratların ve genel müdürlerin istifasını istedi.

7.11.2017Gündem
Ankara’ya yeni başkan

Ankara’ya yeni başkan

MELİH Gökçek’in istifasının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna oturdu. Tuna, başkan olarak yaptığı ilk konuşmada, “Akıl bedava; benim herkesin aklına ihtiyacım var. Ortak akılla güzel hizmetlere vesile olacağız” mesajını verdi.

6.11.2017Gündem
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Tuna oldu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Tuna oldu

AK Parti'de yapılan temayül yoklaması ve yapılan istişarelerin ardından AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı belli oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayının Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna olduğunu duyurdu.

6.11.2017Haber
Mustafa Tuna kimdir Yeni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı nerelidir

Mustafa Tuna kimdir? Yeni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı nerelidir?

Mustafa Tuna, 6 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen çekilişin ardından yeni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Yeni görevine gelmeden önce Sincan Belediye Başkanı olan Mustafa Tuna'nın memleketi aslen Sivas Şarkışla'dır. Doçent ünvanına sahip olan Tuna, yurt dışında eğitim görmüştür. Peki, Mustafa Tuna kimdir kaç yaşındadır? İşte, yeni Ankara Büyüşehir Belediye Başkanı hakkında detaylı bilgiler

6.11.2017Gündem
İşte Melih Gökçekin yerine gelen isim

İşte Melih Gökçek'in yerine gelen isim

AK Parti, Melih Gökçek’ten boşalan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi için Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı aday gösterdi. Tuna yapılan seçimde yeni başkan oldu. Melih Gökçek seçimin ardından "Kendisine hayırlı hizmetler temenni ediyorum. İnanıyorum ki 1,5 senede çok güzel hizmetler yapacak” tweeti attı.

6.11.2017Gündem
3 adaya Beştepede mülakat

3 adaya Beştepe'de mülakat

AK Parti’de, Melih Gökçek’in istifa etmesiyle boşalan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturacak ismin belirlenmesi için temayül yoklaması yapıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, kararın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sunulduktan sonra yarın açıklanacağını söyledi.

4.11.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Trakya kanser tarlasına döndü

EKONOMİK kriz nedeniyle hastaneler acil olmadıkça ameliyat yapmama kararı alırken, Türkiye’deki çarpık sanayileşme kanser artışına neden oluyor.

10.10.2018

Yosunlu alt geçit-2

Tarih: 3 Nisan 2017.Hürriyet Ankara’nın manşeti şöyleydi:“Lağım suyu yosun tuttu.”

16.07.2018

İnsan bazen gerçekten hayret ediyor!

BAŞLIKTAKİ cümle, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün bir Twitter mesajıydı. 7 Nisan 2011’de yazmıştı ve yaklaşık 70 bin kişi tarafından tekrar tweet’lenerek sosyal medyada görülmemiş bir rekor kırmıştı. Bu yazıyı yazdıktan sonra başlığa en uygun cümlenin bu olduğunu düşündüm.

23.11.2017

Başkan Tuna'ya muhalefet ziyareti

Başkan Mustafa Tuna’nın konukları Başkent’in muhalefetteki üç belediye başkanıydı. Çankaya, Yenimahalle ve Etimesgut Belediye başkanlarını ağırlayan Tuna, üç ilçenin öncelikli sorunlarını dinledi.

17.11.2017

Meslek odaları ‘diyalog’a açık

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Mustafa Tuna’nın yeni dönemde nasıl bir yönetim tarzını benimseyeceği merak konusu olurken, ilk açıklamasında yaptığı ‘ortak akıl’ vurgusu, aslında bu sorunun yanıtına ilişkin ipuçlarını da vermiş oldu.

7.11.2017

Neden Mustafa Tuna...

Az değil 23.5 sene... ‘Ondan önce Germiyanoğulları vardı’ esprileri yapılan fenomen olmuş bir belediye başkanının dönemi sona erdi.

6.11.2017

AK Parti kulisleri

AK Parti’de istifalarla boşalan belediye başkanlıkları için seçim zamanı. Bugün Ankara, haftaya Balıkesir büyükşehir belediye başkanı belli olacak.

5.11.2017

Herif bir ailenin felaketine yol açmış, söylediklerine baksan sanki Nâzım Hikmet

EMRAH Serbes’in cezaevinden söyledikleri dün Posta’da yayınlandı.

4.11.2017