MENÜ

Sıla

Sıla ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sıla haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sıla haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.235 Sıla haberi bulunmuştur.

Sıla Haberleri

Narkotik’in vurucu timi

Narkotik’in vurucu timi

Adları Jake, Pia, Silas, Arman, Alev, Tango, Apaçi, Benny, Max, Bety, Şila, Chopen, Kuki, Atsi, Deisi, Cango, Tomi, Cina, Charli, Pars, Tom ve Kim. Gümrük kapılarında görev yapan bu narkotik dedektör köpekler, yılbaşından bu yana 21 trilyon liralık uyuşturucu yakaladılar.

6.08.2002Gündem
Ünlü: DSP barajı aşacak

Ünlü: DSP barajı aşacak

Devlet Bakanı Fikret Ünlü, 3 Kasım seçimlerinde barajın bütün partiler için sorun olacağını, buna karşın DSP'nin yüzde 10 barajını aşacağını söyledi.

17.08.2002Gündem
Lozan Konferansından sonra tarihin en büyük göçü yaşandı

Lozan Konferansı'ndan sonra tarihin en büyük göçü yaşandı

Bir geleneğin yerine getirilmesi

Alışkanlıklar, benim yaşamımda geniş bir alanı kaplar.

İyi alışkanlıklarımdan biri de, Yaşar Kemal'in her yeni kitabı çıktığında, onunla konuşma yapmamdır.

21.09.2002Gündem
Rahat uyu, katilin cezasını buldu

Rahat uyu, katilin cezasını buldu

Avşar Sıla Çaldıran, Recep İpek tarafından 1,5 yıl önce 11 yaşında öldürülmüştü. Davası sonuçlanan Recep İpek ömür boyu hapse mahkum edildi. Kararın ardından kızlarının mezarı başına gelen aile, mahkeme hükmünü okuyarak, kızlarına ‘‘Artık rahat uyuyabilirsin’’ dedi.

9.10.2002Gündem
Don değil Manyas Kazakları

Don değil Manyas Kazakları

1707'de Rus Çarlığı'na isyan eden Don Kazakları, Osmanlı'nın Kuban ordusuna sığınmıştı. 33 yıl Rusya'yla savaştıktan sonra padişahın teveccühünü kazandılar ve Osmanlı topraklarına yerleşme hakkını elde ettiler. 1740 yılında Manyas Gölü kenarına gelip yurt kurdular.

26.10.2002Gündem
Eğlenceden ölüme

Eğlenceden ölüme

İzmir'de Gıda Çarşısı'nda elektronik eşya ticareti yapan Sebahattin Çelik (44), eşi Hatice Çelik (38), kızı Aslı (12), oğlu Nadir (17), kayınvalidesi Zübeyde Bayat (73), yakınları Çiğdem Kara (32), Levent Kara (35) ve kızları Sıla Kara (2) ile piknik yapıp, kartopu oynamak için Spil Dağı'na gitti.

24.12.2002Gündem
İskambil destesi inceliyor

İskambil destesi inceliyor

ABD'nin, askerlerine ve basına dağıttığı iskambil destesinde isim ve fotoğraflarına yer verdiği aranan devrik Iraklı yetkililerden bugüne kadar beşi yakalandı.

19.04.2003Gündem
Avşar Sıla kız ve Nazlıcan bebek...

Avşar Sıla kız ve Nazlıcan bebek...

Küçücük bir haberdi, ama arkadaşım Berrin çok duygulanmış. Balıkesir’de bir sapığın tecavüze yeltenip öldürdüğü Avşar Sıla’nın (o zaman 11 yaşındaydı) adına bir çocuk parkı yaptırmış belediye. Kardeşi, bizim Nazlıcan bebek de (5 yaşına gelmiş bile) her gün “Hadi ablama gidelim, oynayalım” diyormuş anacığına...

17.06.2003Kelebek
Bilanço 3 öksüz

Bilanço 3 öksüz

Maltepe'de gece yarısı, plakası alınamayan kırmızı renkli bir kamyonet, içinde beş kişilik ailenin bulunduğu otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle kontrolden çıkıp savrulan otomobil önce bariyerlere sonra da başka bir otomobile çarptı.

2.07.2003Gündem
Köyceğizde film festivali

Köyceğiz'de film festivali

Köyceğiz Belediyesi ve Venüs Film Sanat Etkinlikleri Üretim Merkezi işbirliği ve Kültür Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlenen ‘2. Köyceğiz Ulusal Altın Aslan Film Festivali’, 18 ile 22 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Geçtiğimiz yıl birincisi gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Köyceğiz Ulusal Altın Aslan Film Festivali’nde bu yıl, film gösterimlerinin yanı sıra yarışma, konser ve gösterimler sonrasında çeşitli söyleşiler düzenlenecek.

29.07.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Batı Trakya’da ‘tarihi ziyaret’

İSKEÇE'de çıkan yerel gazeteler ‘‘Tarihi ziyaret’’türü başlıklar atınca çok şaşırdık...

11.02.2003

Bütün bunları nasıl becerdik

MERAK ediyorum. Türkiye'yi yönetenler şu tabloya bakıp hálá iyimser olabiliyorlar mı?

15.03.2003

Dinlemek yetmez bir de okuyun

FAZIL SAY'ın Metin Altıok Oratoryosu'nu 3 Mayıs saat 22.00'de Açıkhava Tiyatrosu'nda dinleyeceksiniz.

27.06.2003

Esma Paçal Turam'ın ahırdan bozma harika atölyesinde sangria içtik

Kendisine de söyledim.

Beni bu sıcaklarda bir sen, bir de rahmetli İlhan Koman yerimden kıpırdatabilirdi dedim.

22.08.2003

Kumru, gevrek, boyoz

Her zaman özenmişimdir memleketinden biber, yağ, bulgur falan getirtenlere.

22.08.2003

Türküler Türkülerimiz sendromu

BELLİ durumlar dışında türkü dinleyen biri değilim. Güzel türküler var biliyorum, sevdiğim Ege türküleri var mesela. Ama nedense bir türlü türküperver biri olamadım.

29.08.2003