MENÜ

Sıla Gençoğlu

Sıla Gençoğlu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sıla Gençoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sıla Gençoğlu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 183 Sıla Gençoğlu haberi bulunmuştur.

Sıla Gençoğlu Haberleri

Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında

Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında?

Selena dizisiyle yıldızı parlayan Gökhan Keser, kariyerine müzikle devam ediyor. Modellikten oyunculuğa, oyunculuktan ise şarkıcılığa geçen Gökhan Keser, Survivor 2014 sezonunda yarışmış, zorlu yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştı. Peki, Gökhan Keser kimdir?

29.06.2017Televizyon
Güliz Ayla kimdir, kaç yaşında

Güliz Ayla kimdir, kaç yaşında?

Güliz Ayla, dillere pelesenk olan şarkılarıyla Türk Pop Müziği'ndeki popülaritesini koruyor. Tiyatro konusunda da eğitim alan başarılı sanatçı, solistlik ve koroistlik deneyimine sahip. Pek, Güliz Aylı kimdir? İşte, ünlü sanatçı hakkında hakkında detaylı bilgiler

29.06.2017Televizyon
Ünlü isimlerden Gülmen ve Özakça çağrısı

Ünlü isimlerden Gülmen ve Özakça çağrısı

Aralarında ünlü sanatçılar, yönetmenler ve yazarların da bulunduğu isimler, KHK ile atıldıkları işlerine geri dönebilmek için 111 gündür açlık grevinde olan tutuklu akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça için yetkililere çağrı yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çağrıya tepki gösterdi.

27.06.2017Gündem
Davut Güloğlu mahkeme kararına tepki gösterdi

Davut Güloğlu mahkeme kararına tepki gösterdi

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle dava açtığı şarkıcı Davut Güloğlu, hakkında verilen adli para cezası kararına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Güloğlu, "Bana herhangi bir resmi yazı yazmadan haklarımı bana kullandırmayan, tarafsızlığına gölge düşürdüğünü düşündüğümüz sayın mahkeme hakimini önce Allah’a, üst mahkemeye sonra Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na havale edeceğim" dedi.

2.05.2017Kelebek
Dünya çapında bir anlaşma

Dünya çapında bir anlaşma

Sıla ve Efe Bahadır, önceki gün dünya çapında bir edisyon anlaşması imzaladı.

11.04.2017Keyif
Davut Güloğlu- Sıla Gençoğlu davasında flaş gelişme

Davut Güloğlu- Sıla Gençoğlu davasında flaş gelişme

Davalık olan Davut Güloğlu- Sıla Gençoğlu cephesinde flaş bir gelişme yaşandı. Davut Güloğlu'nun, Sıla Gençoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı dava dosyasının gönderildiği Uzlaştırma Bürosunda tarafların uzlaşamadıkları belirtildi. Bu arada Güloğlu'nun avukatı da istifa etti.

6.04.2017Gündem
Şarkıcı Sıla trafik kazasında yaralandı

Şarkıcı Sıla trafik kazasında yaralandı

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, TEM otoyolunun Sakarya kesiminde içinde bulunduğu cipin yoldan çıkması sonucu hafif yaralandı TEM otoyolun Sakarya kesiminde meydana gelen trafik kazasında Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun aralarında bulunduğu 3 kişi hafif yaralandı.

14.02.2017Magazin
Son dakika haberi: Sıla Gençoğlu trafik kazası geçirdi

Son dakika haberi: Sıla Gençoğlu trafik kazası geçirdi

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, TEM otoyolunda içinde bulunduğu cip yoldan çıkıp yan yatınca yaralandı

14.02.2017Magazin
Sılanın gözyaşları

Sıla'nın gözyaşları

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Sıla Gençoğlu, İzmir’in güçlü özel eğitim kurumu MEV Özel Güzelbahçe Koleji'ne konuk oldu.

19.01.2017Magazin
2016nın en iyi albümleri

2016'nın en iyi albümleri

2016’nın en iyi yerli albümlerden oluşan bir seçki ile sizinleyim. Dilerim 2017 hafızamızda en güzel anılara yer açtığımız, yeni birçok albümün yayınlandığı, kültür sanatın yoğun gündem olduğu nefis bir yıl olur. Sizi 2016’yı bana hatırlatan albümlerle baş başa bırakıyorum.

4.01.2017Keyif
Davut Güloğlu reddi hakim talebinde bulundu

Davut Güloğlu reddi hakim talebinde bulundu!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan şarkıcı Davut Güloğlu, mahkeme hakiminin tarafsızlığını şüpheye düşürdüğü iddiasıyla avukatıyla birlikte reddi hakim talebinde bulundu.

26.12.2016Gündem
Davut Güloğluna 2,5 yıl hapis şoku

Davut Güloğlu'na 2,5 yıl hapis şoku

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı, Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi için “Yenikapı’daki şova katılmayacağım” diyen Sıla Gençoğlu’na, “S.. gitsin. O nereye hizmet etti. Kime hizmet ediyorsa oraya gitsin. Vatanıma hizmet etmeyen s… olsun gitsin” diye yanıt veren Davut Güloğlu’na basın yoluyla hakaret suçundan 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

26.10.2016Magazin
Sılanın şikayetçi olduğu Davut Güloğlu ifade verdi

Sıla'nın şikayetçi olduğu Davut Güloğlu ifade verdi

Şarkıcı Sıla'nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu, soruşturmayı yürüten savcıya 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi.

7.10.2016Magazin
Sıla ifade verdi, kimleri kastettiğini açıkladı

Sıla ifade verdi, kimleri kastettiğini açıkladı

Demokrasi ve Şehitler Mitingi için “Yenikapı’daki şova katılmayacağım” diyen Sıla, bu nedenle kendisine hakaret ettiğini ileri sürdüğü Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

5.10.2016Magazin
Sıla Gençoğlundan Davut Güloğlu hakkında suç duyurusu

Sıla Gençoğlu'ndan Davut Güloğlu hakkında suç duyurusu

Demokrasi ve Şehitler Mitingi için “Yenikapı’daki şova katılmayacağım” diyen Sıla, bu nedenle kendisine hakaret ettiğini ileri sürdüğü Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

4.10.2016Kelebek
O sözlerden sonra ilk kez sahnede

O sözlerden sonra ilk kez sahnede

Geçen 7 Ağustosta İstanbul Yenikapı’da düzenlenen demokrasi mitingi için "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" demesiyle gündeme gelen, sırasıyla İstanbul ve Bursa konserleri iptal olan Sıla, İzmir’de sevenlerinin karşısına çıktı.

1.10.2016Magazin
Sıla sahnede

Sıla sahnede

Geçen 7 Ağustosta İstanbul Yenikapı’da düzenlenen demokrasi mitingi için "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" demesiyle gündeme gelen, sırasıyla İstanbul ve Bursa konserleri iptal olan Sıla Gençoğlu, İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda konser Verdi.

1.10.2016Magazin
Sıladan flaş karar

Sıla'dan flaş karar

Yenikapı mitingine katılmayacağını açıkladığı için konserleri iptal edilen Sıla'nın menajeri '3 Eylül'e kadar istirahat edecek' açıklamasında bulundu. Müzisyen, 3 Eylül'de Bodrum'da sahne alacak.

19.08.2016Magazin
Hülya Avşardan Sıla yorumu

Hülya Avşar'dan Sıla yorumu

İstanbul’da yapılan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile ilgili "Darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım" sözleriyle hedef haline gelen Sıla'ya Hülya Avşar'dan destek geldi.

15.08.2016Magazin
Davut Güloğlu canlı yayında Sılaya küfür etti

Davut Güloğlu canlı yayında Sıla'ya küfür etti

Beyaz Tv'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında Sıla hakkında konuşan şarkıcı Davut Güloğlu, İstanbul’da yapılan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile ilgili "Darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım" şeklinde ifadelerle fikrini açıklayan şarkıcı Sıla Gencoğlu'na "S... olsun gitsin" şeklinde küfür etti.

14.08.2016Ne Oluyor
Davut Güloğlu röportaj verirken Sılaya küfretti

Davut Güloğlu röportaj verirken Sıla'ya küfretti

Beyaz Tv'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında Sıla hakkında konuşan şarkıcı Davut Güloğlu, İstanbul’da yapılan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile ilgili "Darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım" şeklinde ifadelerle fikrini açıklayan şarkıcı Sıla Gencoğlu'na "S... olsun gitsin" şeklinde küfretti.

14.08.2016Magazin
Sıla Gençoğludan yeni açıklama

Sıla Gençoğlu'dan yeni açıklama!

İstanbul’da yapılan ‘demokrasi ve şehitler mitingine’ ilişkin olarak, ‘darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım’ açıklamasını yapan Sıla'ya bir şok daha... Sıla'nın İstanbul, Kayseri, Ankara ve Bursa konserleri iptal edildi. Sıla sosyal medyada tepkilerin büyümesi üzerine Instagram hesabından açıklama yaptı. Öte yandan Çağrı Dalgalı isimli bir kişi Sıla'nın açıklamalarına ilişkin Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

12.08.2016Magazin
Aylin Aslımdan Sılaya destek

Aylin Aslım'dan Sıla'ya destek

Yenikapı mitingi ile ilgili söyledikleri sonrasında büyük tepki gören şarkıcı Sıla'ya Aylin Aslım'dan destek geldi.

11.08.2016Magazin
Sıla Gençoğlu tatilde

Sıla Gençoğlu tatilde

Sıla, önceki gün tatil için gittiği Bodrum’da, Mufla Beach’teydi.

23.07.2016Magazin
Şarkıcı Sıla Gençoğlunun hayranına uzaklaştırma kararı

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun hayranına uzaklaştırma kararı

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun, kendisini rahatsız ettiğini öne sürdüğü hayranı hakkında yaptığı koruma talebi kabul edildi.

24.06.2016Kelebek
Şarkıcı Sıla adliyede ifade verdi

Şarkıcı Sıla adliyede ifade verdi

ŞARKICI Sıla, Suadiye’de yürüyüş yaparken kolundan tutarak konuşmaya çalışan M.N. hakkında bulunduğu suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ’müşteki’ sıfatıyla ifade verdi.

10.06.2016Magazin
Türkiye’de en çok takip edilen ünlüler kimler

Türkiye’de en çok takip edilen ünlüler kimler?

10. yaşını kutlayan sosyal paylaşım platformu Twitter, Türkiye’de en çok takipçisi olan kişileri sıraladı. Listenin en başında ünlü komedyen Cem Yılmaz bulunuyor. İşte detaylar…

22.03.2016Keyif
Sıla Gençoğlu dolandırıcıları affetmedi

Sıla Gençoğlu dolandırıcıları affetmedi!

Pop müziğin başarılı isimlerinden Sıla, önceki akşam Nişantaşı’nda bir mekan çıkışında görüntülendi. Arkadaşları ile eğlenceli vakit geçiren Sıla, mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmadı. Detaylar haberimizde…

16.03.2016Kelebek
Sıla adını kullanıp dolandırcılık yapanları affetmedi

Sıla adını kullanıp dolandırcılık yapanları affetmedi

Popçu Sıla, önceki akşam Nişantaşı'nda Welldone adlı mekandan çıkarken görüntülendi.

16.03.2016Magazin
Güliz Ayla İzmirli hayranlarıyla buluştu

Güliz Ayla İzmirli hayranlarıyla buluştu

Pop müziğin dikkat çeken isimlerinden Güliz Ayla, İzmir’de hayranları ile bir araya geldi. Güliz Ayla, İzmirli sevenlerinden büyük ilgi gördü. Peki; Güliz Ayla kimdir? Detaylar haberimizde…

14.03.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Hevesimi kursağımda bırakan Oscar’lar

Bu yıl Oscar töreni tam dünya sıkıcılığıyla devam ediyordu ki büyük bir skandalla hareketli hale geldi. Yazık ya, ‘La La Land’ ekibini ‘en iyi film’ diye sundular, sonra ‘ay yanlışlık oldu’ diyerek aldılar ödülü elinden. Valla o hevesinin kursakta kalma hissini en iyi ben anlarım. Bütün hayatım o düzeyde geçiyor çünkü.

4.03.2017

Necdet Özel Paşa iz peşinde! Söyle bakalım Muharrem sen FETÖ’cü müsün?

FİKRET Bilâ’nın eski Genelkurmay başkanlarından Necdet Özel’le yaptığı röportajdan öğrendiğimize göre...

13.08.2016