MENÜ

Şikayet

Şikayet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Şikayet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Şikayet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 50.989 Şikayet haberi bulunmuştur.

Hukukta şikâyet, herhangi bir suç nedeniyle zarar gördüğünü düşünen kişinin, ilgili kurumlara yaptığı resmî başvuru. Şikâyet yazılı veya sözlü şekilde olabilir. Suçtan etkilenen kişilerin başvurularına şikâyet, suçtan etkilenmeyen kişilerin başvurularına ise ihbar denir. Şikayette bulunan kişiye şikâyetçi veya müşteki denir.

Şikayet Haberleri

Tuğba öğretmenin erkek arkadaşı: Bir gece önce telefonunun şifrelerini yolladı

Tuğba öğretmenin erkek arkadaşı: Bir gece önce telefonunun şifrelerini yolladı

Çankırı'da yalnız yaşadığı evinde cansız bedeni su borusuna asılı halde bulunan öğretmen Tuğba Açıkgöz'ün (30) erkek arkadaşı M.M.’nin ifadesine DHA ulaştı. 10 Ocak'ta askerden geldiğini, ondan sonraki 3 gün boyunca Tuğba ile sürekli görüştüklerini anlatan M.M., “İntiharından bir gün önce kendisini Orta ilçesine bırakmamı istedi. Ankara’dan müfettiş geldiğini, acil gitmesi gerektiğini söyledi. İşim olduğunu, aracı verebileceğimi söyledim. Aracı teslim ettim. Döndüğünde de buluştuk. Aynı gece cep telefonuma mesajla, telefon kilidi şifresi ile pin kodunu gönderdi” dedi.

21.01.2020Gündem
Nevra Serezli: Biz tiyatrocular oyun sonrası 10 dakika için 50 yılımızı veriyoruz

Nevra Serezli: Biz tiyatrocular oyun sonrası 10 dakika için 50 yılımızı veriyoruz

 Nevra Serezli 7 yıl önce kaybettiği eşi Metin Serezli’nin ardından sıkı sıkı tutunduğu anılarını, gün geçtikçe artan özlemini, 50 yıldır ilk günkü heyecanla icra ettiği mesleğini ve özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

21.01.2020Keyif
İntihar mı cinayet mi İşte o oda...

İntihar mı cinayet mi? İşte o oda...

Çankırı'da yalnız yaşadığı evinde su borusuna asılı bulunan öğretmen Tuğba Açıkgöz'ün (30) ölümüyle ilgili soruşturma sürerken, olayın hemen ardından asılı bulunduğu su borusu ve odanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüde, Açıkgöz'ün asılı bulunduğu su borusu ve altına koyduğu kovayı gösteren bir yakını, "Buranın yüksekliği 2 metre ya var ya yok. Elini kaldırmasına bile gerek yok. Altına kovayı koyunca Tuğba'nın kafası su borusuna değer" dedi. Görüntüyü çeken kişi ise, "Tuğba ablamın da boyu uzundu" diye konuştu.

21.01.2020Gündem
Türkiye kökenli vekilin Türkiye iftirasına uzmanından cevap

Türkiye kökenli vekilin Türkiye iftirasına uzmanından cevap

Almanya’da yayınlanan siyasi tartışma programı ‘Anne Will Talkshow’a konuk olan Sol Parti’li Federal Meclis milletvekili Sevim Dağdelen, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas’a dönerek yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Libya’ya terör örgütü üyelerini göndermekle suçladı. Ancak, Dağdelen’in bu iftirası programın diğer konukları İnsan Hakları İzleme Örgütünde araştırmacı Wolfram Lacher ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika araştırmacısı Hanan Salah tarafından yalanlandı.

21.01.2020Avrupa
Kayak için tam 45 yıl bekledi

Kayak için tam 45 yıl bekledi

AK Parti milletvekili Ahmet Arslan, Kars Kağızmanlı. Yani Türkiye’nin kar cennetinde dünyaya gelmiş. Her Kağızmanlı gibi o da daha küçük bir çocukken kendi imalatı kayakla tanışmış. Ancak uzunca bir mola vermiş. Arslan’ın yeniden kayağa dönmesi 45 yılını almış.

19.01.2020Gündem
Avrupalı liderlere çağrı: Libyada Türkiyeye güvenin

Avrupalı liderlere çağrı: Libya'da Türkiye'ye güvenin

Libya’nın görüşüleceği bugünkü Berlin Zirvesi öncesi, Batı medyasının önemli yayın organlarından Politico için bir makale kaleme alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupalı liderlere “Elinizi taşın altına koyun” çağrısı yaptı.

19.01.2020Gündem
Kızıyorsunuz ama bir de onları dinleyin Motokuryeler neler yaşıyor

Kızıyorsunuz ama bir de onları dinleyin! Motokuryeler neler yaşıyor?

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu’na göre 2019’da 103 ölümlü motosiklet kazası oldu. 75’i ise motosikletli kuryeydi. Hiç kimsenin memnun olmadığı ama bir yandan da vazgeçemediği bir sistem bu. Araç sürücülerinin ve yayaların çok şikâyetçi olduğu motokuryelerle mesleklerinin perde arkasını konuştuk. Bir evrak, bir de yemek motokuryesinin artçısı olduk; İstanbul trafiğine daldık...

19.01.2020Hürriyet Pazar
Bunlar düzelmeden son bulmayacak Kadına şiddetle mücadelede aksayan noktalar

Bunlar düzelmeden son bulmayacak! Kadına şiddetle mücadelede aksayan noktalar

Sevindirici haber yılın ilk günlerinde Adalet Bakanlığı’ndan geldi: Kadına yönelik şiddetle mücadele genelgesi hazır. Ama bir yandan da cinayet haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Ocak ayının ilk 17 gününde altı kadın öldürüldü. Öyleyse hak arama mücadelelerinde süreç nerede aksıyor? Şiddet gören kadınlarla ve ölen kadınların aileleriyle konuştuk.

19.01.2020Hürriyet Pazar
Güney Kıbrıs’ta şike şoku

Güney Kıbrıs’ta şike şoku

GÜNEY Kıbrıs Rum tarafında birinci ligde görev yapan hakem Andreas Konstantinos'un aracına bomba konulması üzerine UEFA harekete geçti. Rum Adalet ve Kamu Düzeni Bakanlığı'nda, Rum Futbol Federasyonu (KOP) yetkilileri ve polis yetkililerinin katılımıyla olağanüstü bir toplantı gerçekleştirildi. Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis de, ortaya çıkan bu konunun çözülmesi gerektiğini ifade etti.

18.01.2020Futbol
Yabancı öğretim elemanı istihdamında kalite çıtası yükseldi

Yabancı öğretim elemanı istihdamında kalite çıtası yükseldi

YÖK Yürütme Kurulu, yabancı uyruklu öğretim elemanlarının istihdamıyla ilgili usul ve esasları güncelleyerek üniversitelere bildirdi. Dil hazırlık sınıflarında görev alacak öğretim görevlilerinin istihdamında artık ana dil kriteri yeterli sayılmayacak, bununla ilgili akademik tecrübe, iş deneyimi ve uluslararası sertifikalara sahip olma gibi yeni kriterler aranacak. Kriterler, 20 Ocak'tan itibaren yapılacak tekliflerde geçerli olacak. Halen görevde olan öğretim elemanlarının sözleşmeleri, verilen sürede istenen koşulları sağlamamaları halinde uzatılmayacak.Üniversitelerde ders vermenin yanında projelerde ve araştırma faaliyetlerinde görev alacak yabancı uyruklu öğretim üyelerine de haklar getirilecekYükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu, yabancı uyruklu öğretim elemanlarının istihdamıyla ilgili usul ve esasları, 20 Ocak'tan itibaren geçerli olacak şekilde yeniden belirledi.

18.01.2020Gündem
Yabancı öğretim elemanı istihdamı usul ve esaslarına güncelleme

Yabancı öğretim elemanı istihdamı usul ve esaslarına güncelleme

YÖK Yürütme Kurulu, yabancı uyruklu öğretim elemanlarının istihdamıyla ilgili usul ve esasları güncelleyerek üniversitelere bildirdi. Dil hazırlık sınıflarında görev alacak öğretim görevlilerinin istihdamında artık ana dil kriteri yeterli sayılmayacak, bununla ilgili akademik tecrübe, iş deneyimi ve uluslararası sertifikalara sahip olma gibi yeni kriterler aranacak. Kriterler, 20 Ocak'tan itibaren yapılacak tekliflerde geçerli olacak.

18.01.2020Eğitim
Son dakika… Erdoğan: Libya’yı bir savaş baronunun insafına terk etmek tarihi bir hata olacaktır

Son dakika… Erdoğan: Libya’yı bir savaş baronunun insafına terk etmek tarihi bir hata olacaktır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Libya konulu Berlin zirvesi öncesinde batı medyası bir makale kaleme aldı. Erdoğan makalede “Libya’yı bir savaş baronunun insafına terk etmek tarihi bir hata olacaktır” ifadelerini kullandı.

18.01.2020Gündem
Kılıçdaroğlu: Türkiyenin dış politikasını Putin yönlendiriyor

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin dış politikasını Putin yönlendiriyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "'Suriye ile görüşün dedik' dinlemediler. 'Esad teröristtir' dediler ama Rusya aldı, Suriye ile Türkiye'yi aynı masaya oturttu. Putin'i dinlediler. Türkiye'nin dış politikasını kim yönlendiriyor? Putin" dedi.

17.01.2020Gündem
Saat 22.00den sonra satış yapmıştı... AYMden karar çıktı

Saat 22.00'den sonra satış yapmıştı... AYM'den karar çıktı

Anayasa Mahkemesi, gece alkollü içki satışına verilen cezanın Anayasa'da güvenceye alınan mülkiyet hakkını ihlal etmediğine karar verdi.

17.01.2020Gündem
Faslı baldızını öldürdü, Cinayeti bayrak için işledim dedi

Faslı baldızını öldürdü, 'Cinayeti bayrak için işledim' dedi

Antalya'da, Faslı baldızı Rajae Ait Lhaj'ı kasap bıçağıyla öldürdüğü suçlamasıyla ağırlaştırılmış ömür boyu hapsi istenen Ercan Karakaş'ın (42), tutuklu yargılanmasına başlandı. Karakaş, ifadesinde, cinayeti baldızı Türk bayrağını yırtığı için işlediğini söyledi.

17.01.2020Gündem
Memnun sigortalı: İlk teşekkürümü sigorta şirketine yaptım

Memnun sigortalı: İlk teşekkürümü sigorta şirketine yaptım

Sigortalı Nezahat Sönmez, bilinçli ve hakkını aramaktan geri durmayan bir tüketici. Birçok kez ürün şikayetlerinde bulunan ve hakkını her defasında geri alan Sönmez, ilk teşekkür mektubunu ise sigorta şirketine yazdı.

17.01.2020Sigorta
Resimli, resimsiz ve dualı cuma mesajı seçenekleri Twitter, Facebook ve Instagrama özel cuma mesajları (17 Ocak 2020)

Resimli, resimsiz ve dualı cuma mesajı seçenekleri! Twitter, Facebook ve Instagram'a özel cuma mesajları (17 Ocak 2020)

Resimli cuma mesajları ocak ayının üçüncü cumasında, Müslümanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Manevi güzelliklere sahip olan cuma gününde, bu mübarek gün vesilesiyle vatandaşlar, resimli, resimsiz, dualı cuma mesajları ile sevdiklerine güzel temennilerde bulunacak. Sosyal medyada ilgi gören cuma mesajlarını yakınlarına gönderecek olanlar, kısa - uzun en güzel cuma mesajlarına talep gösteriyor. Sizler de farklı, yeni anlamlı cuma sözlerini arıyorsanız haberimizden detaylara ulaşabilirsiniz. İşte, 17 Ocak 2020 Twitter, Facebook ve Instagram'a özel cuma mesajları...

16.01.2020Gündem
Evliliği sağlıklı bir şekilde devam ettirmenin 10 yolu

Evliliği sağlıklı bir şekilde devam ettirmenin 10 yolu

Evlilik yaşayan bir canlıdır. Nasıl ki her canlının ihtiyaçları varsa evliliğin de ihtiyaçları vardır. Bunları görmezden gelmek ya da önemsememek mutsuzluğa zemin hazırlar. Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, evliliği sağlıklı bir şekilde devam ettirmenin ve korumanın 10 yolunu anlatıyor.

16.01.2020İlişkiler
Estetikte Altın Oran Uygulamaları

Estetikte Altın Oran Uygulamaları

Günümüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak herkesin hayali. İnsanoğlu yüzyıllar boyunca sağlıklı, güzel ve kusursuz bir bedene sahip olmak için sayısız çözümler geliştirdi. Her defasında mükemmel vücut oranlarına biraz daha yaklaştı ve sonunda altın orana ulaşmanın yolunu estetikle keşfetti. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çağdaş Orman, estetik uygulamalarla ilgili bilgiler verdi.

16.01.2020Kişisel Bakım
Fed ekonomide büyüme öngörüyor

Fed ekonomide büyüme öngörüyor

Fed, ABD ekonomisinin büyümeye devam edeceğini öngörürken, Trump Fed'e yönelik eleştirilerini tekrarladı.

16.01.2020Ekonomi
Eşi ölsün diye büyü yaptıracaktı, 8 bin euro dolandırıldı: İlk başta dalga geçtiğini düşündüm

Eşi ölsün diye büyü yaptıracaktı, 8 bin euro dolandırıldı: İlk başta dalga geçtiğini düşündüm

Almanya'da yaşayan ve eşi için ölüm büyüsü yaptırmak isteyen bir kadın, insanlara metafizik yollarla yardım ettiklerini söyleyen kişi tarafından 8 bin euro dolandırıldı. Şikayet üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren şüpheli, "Benimle iletişime geçerek ölüm büyüsü yaptırmak istediğini söyledi, ilk başta dalga geçtiğini düşündüm. Kendisinden para göndermesini talep ettim. Bana toplamda 8 bin euro gönderdi. Paraya ihtiyacım olduğu için bu eylemi gerçekleştirdim" diyerek pişman olduğunu söyledi.

16.01.2020Gündem
Kızını istismar eden eşi tarafından öldürülen Döndü Şengül davasında karar ağırlaştırılmış müebbet

Kızını istismar eden eşi tarafından öldürülen Döndü Şengül davasında karar ağırlaştırılmış müebbet

Ankara’da Döndü Şengül 18 Şubat 2019 tarihinde, küçük kızına istismarda bulunduğu iddiasıyla şikâyet ederek, boşanma davası açtığı eşi Şükrü Şengül tarafından sokak ortasında başına ateş edilerek öldürüldü.

16.01.2020Gündem
Yunanistan Futbol Federasyonuna mali polisten baskın

Yunanistan Futbol Federasyonuna mali polisten baskın

Yunanistan Mali Suçlarla Mücadele (SDOE) ekiplerinin başkent Atina'nın Goudi semtinde bulunan Yunanistan Futbol Federasyonunun (EPO) merkez binasına baskın düzenledikleri bildirildi.

15.01.2020Futbol
Qnb Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Qnb Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız iletişim numaralarını çevirmeniz yeterlidir. İşte, QNB Finansbank müşteri temsilcilerine veya operatörüne direk bağlanmak için önemli ipuçları ve tüm iletişim bilgileri hakkındaki detaylar.

15.01.2020Gündem
Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Turkcell aboneliği, Turkcell internet, Turkcell televizyon, Turkcell superconline, Turkcell superbox, Turkcell internet paketleri ve Turkcell kampanyaları gibi konularda Turkcell ile iletişime geçmenin birçok yolu var ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri kullanarak Turkcell ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

15.01.2020Gündem
Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Tivibu müşteri hizmetlerini arayarak sorun ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Tivibu müşteri hizmetleri numaraları, direk bağlanmak için tuşlamanız gereken numaralar ve Tivibu iletişim adres ve bilgileri hakkındaki tüm detayları sizler için hazırladık.

15.01.2020Gündem
Superonline Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Superonline Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Superonline hakkında merak edilenler, müşteri hizmetleri telefon numaraları veya direk olarak operatöre nasıl bağlanacağınızı bilmiyorsanız işte size vakit kazandıracak iletişim numaraları ve tüm detaylar.

15.01.2020Gündem
Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Samsung müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklemenize gerek yoktur. Samsung müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye soranlar için müşteri temsilcisine direk bağlanmak için kullanabileceğiniz numaraları ve tüm iletişim bilgilerini sizler için hazırladık.

15.01.2020Gündem
Türklerin %95’inin gözleri ışığa karşı hassas

Türklerin %95’inin gözleri ışığa karşı hassas

Johnson & Johnson Vision’ın gerçekleştirdiği “Işık Hassasiyeti Araştırması” sonuçları açıklandı. Araştırma sonuçlarına göre, Türklerin %95’i gün boyu gözlerinin ışıktan etkilendiğini belirtiyor.

15.01.2020Sağlık
Son dakika haberi: Bakan Akar’dan kritik soruya cevap: Bunu söylemek için erken

Son dakika haberi: Bakan Akar’dan kritik soruya cevap: Bunu söylemek için erken

MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye’nin Libya’da BM tarafından tanınmış bir hükümeti desteklediğini belirterek, Hafter’in ateşkes masasından kalkmasıyla birlikte yapılan “Ateşkes çöktü” yorumları için “Bunu söylemek için henüz çok erken” dedi. Akar, ayın 19’unda düzenlenecek Berlin Konferansı’nı hatırlatarak, “Oradan bir sonuç çıkacaktır” dedi. Akar, Tank Palet fabrikasına getirilen eleştirilerle ilgili de, “Mülkiyeti MSB’ye ait. Vana bizde” ifadesini kullandı.

15.01.2020Gündem
‘Burası şeytanların yeri’ diyerek camiye saldırdı

‘Burası şeytanların yeri’ diyerek camiye saldırdı

Almanya’nın Nürnbeng kentindeki Eyüp Sultan Camisi’ne çok çirkin bir saldırı gerçekleştirildi. Önceki gün sabah saat 11.00 sıralarında camiye gelen ve adı açıklanmayan Azeri kökenli bir kişi, “Burası iblislerin yeri, siz şeytansınız” diyerek elindeki demir çubukla etrafa saldırdı.

15.01.2020Avrupa
Tecavüzle suçlanan iki üniversitelinin davasında flaş gelişme

Tecavüzle suçlanan iki üniversitelinin davasında flaş gelişme

Özel üniversitede okuyan iki öğrenciye tecavüz suçlaması ile dava açıldı. Dava, aynı okulda okuyan kadın öğrencinin şikâyeti sonrası açıldı. 32 ve 35 yıla kadar hapisleri istenen iki öğrenci 13 ay tutuklu kaldı. Yapılan yargılama sonrası mahkeme iki öğrenci için de beraat kararı verdi. Ağır ceza mahkemesinin beraat kararını istinaf mahkemesi onadı. Kararın kesinleşmesi ile birlikte iki öğrenci “Okul hayatımız bitti. Çevreye karşı lekelendik” diyerek tazminat davası açmaya hazırlanıyor.

15.01.2020Gündem
Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Hepsiburada müşteri hizmetleri, müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanarak sorunlarınıza ve taleplerinize karşılık alabilirsiniz. Hepsiburada müşteri hizmetleri ve adres bilgilerini sizler için paylaştık. Bu sayede doğrudan operatöre bağlanabilirsiniz. İşte Hepsiburada müşteri hizmetleri hakkında tüm detaylar.

14.01.2020Gündem
Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direkt operatöre bağlanma ve iletişim no

Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direkt operatöre bağlanma ve iletişim no

Halkbank müşteri hizmetleri müşteri talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Halkbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak istiyorsanız kısayol numaraları ile bu mümkündür. İşte, soru, görüş ve önerileriniz için Halkbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma seçenekleri, diğer iletişim bilgileri hakkında tüm detaylar.

14.01.2020Gündem
Pegasus müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Pegasus müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Pegasus müşteri hizmetleri uçuş ve seyahatler için müşteri talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Pegasus müşteri hizmetlerine direk veya doğrudan bağlanmak için gerekli tuş kombinasyonlarına basmanız gerekmektedir. İşte Pegasus müşteri hizmetleri ve tüm iletişim bilgileri hakkında detaylar…

14.01.2020Gündem
Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Gittigidiyor müşteri hizmetleri genellikle ürün bilgisi, iade ve değişim gibi sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanmak için belirtilen tuşlara basmanız yeterli olacaktır. İşte Gittigidiyor iletişim ve adres bilgileri…

14.01.2020Gündem
Rüyada koşmak ne anlama gelir

Rüyada koşmak ne anlama gelir?

Bu, bir rüyada koşan bir kişinin küçük ve geçici sağlık sorunları yaşayacağı anlamına gelir. Bir rüyada koşan bir kişi, her şeyin anlık olmasını isteyen dürtüsel, canlı ve sabırsız bir kişidir. Rüyada koşan bir birey görüyorsanız veya kendiniz koşuyorsanız işte tüm detaylar.

14.01.2020Rüya Tabirleri
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Ziraat Bankası işlemlerinizi gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir. Tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için beklemeden direk operatöre bağlanmak kolaylık olacaktır. İşte Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ve kurum hakkında tüm merak edilenler.

14.01.2020Gündem
Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Vakıfbank müşteri hizmetleri numaraları merak edilen birçok konu olmaktadır. Nasıl ulaşırım, müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanırım, bağlanmak için hangi tuşlara basmalıyım gibi sorular akıllara gelmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri hakkında merak edilen tüm sorulara işte cevaplar.

14.01.2020Gündem
Son dakika haberler: Telefonuna gelen kan donduran mesajları tek tek gösterip isyan etti

Son dakika haberler: Telefonuna gelen kan donduran mesajları tek tek gösterip isyan etti!

Kahramanmaraş'ta kızını taciz ve tehdit ettiğini öne sürdüğü Tamer Çetin'i (34) tabanca ve çekiçle öldüren Kadir I. (48), yargılandığı davada 12 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Karara tepki gösteren taciz mağduru Zehra I. (25), olayın bu noktaya gelmemesi için babasıyla birlikte defalarca polis ve adliyeye gittiklerini belirterek, "Babamın bu kadar cezaya çarptırılacağını bilseydim ölümü göze alırdım, 'Keşke ben ölseydim' diyorum bazen" dedi.

14.01.2020Gündem
Bütçe fazla verince vergi indirimi istediler

Bütçe fazla verince vergi indirimi istediler

Almanya’nın 2019 yılı bütçesi 13.5 milyar Euro fazla verince, vergi indirimi talepleri de yeniden gündeme geldi. Hem muhalefet partileri hem de uzmanlar, vergi yükünün fazlalığına dikkati çekerek düşürülmesini istedi.

14.01.2020Avrupa
Avusturya’da başörtüsü yasağı Anayasa Mahkemesi’ne taşındı

Avusturya’da başörtüsü yasağı Anayasa Mahkemesi’ne taşındı

Avusturya İslam Cemaati (İGGÖ), aşırı sağcı hükümet tarafından geçen yıl yürürlüğe konulan ve başörtüsünü ilkokullarda yasaklayan yasanın iptali için, Anayasa Mahkemesi’ne başvurdu.

14.01.2020Avrupa
Kaan Yıldırım: Doktorluk kutsal meslek yaşayarak gördüm

Kaan Yıldırım: Doktorluk kutsal meslek yaşayarak gördüm

Kaan Yıldırım, bu sezon Kanal D’nin “Dr. House”dan uyarladığı “Hekimoğlu” dizisinde karşımıza çıktı. Nöroloji uzmanı Mehmet Ali Çağlar’ı canlandıran genç oyuncuyla diziyi ve Doktor Ateş’i canlandıran Timuçin Esen’le ilişkisini konuştuk.

14.01.2020Televizyon
Boşandığı eşi Ayşeyi öldürmeden önce yazdığı mektup ortaya çıktı

Boşandığı eşi Ayşe'yi öldürmeden önce yazdığı mektup ortaya çıktı

İzmit'te doğal gaz dağıtım şirketinin müşteri merkezinde boşandığı eşi Ayşe Acar'ı (36) tabancayla başına ateş ederek öldüren Kerem Tuğral (44) hakkında iddianame hazırlandı. Savcı, Kerem Tuğral'ın 'tasarlayarak öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanmasını talep ederken Tuğral'ın üzerinden çıkan mektupta eşini öldürmeyi düşündüğü, bunun için uygun zamanı beklediği ortaya çıktı.

13.01.2020Gündem
Turknet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Turknet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Turknet müşteri hizmetlerine bağlanarak soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için basmanız gereken numaraları bilmeniz gerekiyor. İşte Turknet’e ulaşmak için bilmeniz gereken tüm iletişim bilgileri ve numaralar.

13.01.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Bankalardan kredi kullanan 7 milyon kişi korumasız

Vatandaş, “Bankadan kredi kullanırken neden hayat sigortası yapıyorlar, mecbur muyum sigorta yaptırmaya, ödeyeceğim kredinin maliyet artırıyor” diyor.

20.01.2020

Bir haftada parçalanan ayakkabı nereye şikâyet edilir?

Okurum İbrahim B., 150 liraya aldıkları kadın ayakkabısının bir haftada yırtıldığını belirtip nereye şikâyet edebileceklerini soruyor. Adres ilçe tüketici hakem heyeti. Tüketici hakem heyetlerine başvurularda parasal sınırlar yeniden belirlendi. Büyükşehir statüsündeki illerde değeri 6 bin 920 TL’nin altındaki uyuşmazlıklarda ilçe tüketici hakem heyetleri, 6 bin 920 TL ile 10 bin 390 TL arasındaki uyuşmazlıklarda il tüketici hakem heyetleri görevli olacak.

20.01.2020

Diş estetiğinde bir yenilik daha: Gülüş tasarımı

Diş çürüklerinin tedavisi, diştaşı temizliği uygulaması, eksik dişlerin yerine protez dişler yapılmasının yanı sıra çapraşıklık, düzensizlik, renklenme şikâyetleriyle de birçok hasta, diş hekimlerinin kapısını çalmaktadır.

18.01.2020

Ruslar Hafter’le ne konuştu?

Önceden Ortadoğu için “Akşam yatarsın barış anlaşması imzalanmış, sabah kalkarsın savaş ilan edilmiş” derdik. Libya işi de ona döndü.

15.01.2020