MENÜ

Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği

Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 60 Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği haberi bulunmuştur.

Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği Haberleri

İndirimli esnaf kredisinde yeni düzenleme

İndirimli esnaf kredisinde yeni düzenleme

Son 5 yıl içinde kamu kurum ve kuruluşların faiz ve hibe desteklerinden faydalanmayanlar da Halkbank`ın ESKKK kefaletiyle verilen krediden yararlanabilecek.

5.05.2017Ekonomi
100 binden fazla KOBİ parasını alma aşamasında

"100 binden fazla KOBİ parasını alma aşamasında"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: "(KOSGEB kredi desteği) Biliyorsunuz 460 bin KOBİ'mize kredi kararı alınmıştı, son durum şudur, şimdiye kadar bu krediyi kullanan KOBİ sayısı 28 bin 213, tüm süreçleri tamamlanan ve bankaca kredi verilmesi uygun görülen, onaylanan ancak henüz kredisini eline almamış KOBİ sayısı ise 63 bin 354. Toplamda 100 binden fazla KOBİ’miz kredi kullanma işlemlerini tamamlamış, parasını alma aşamasında" açıklamasında bulundu.

23.03.2017Ekonomi
Başvuru rekoru kırılıyor Her 50 bin TLye 11 bin 500 TL...

Başvuru rekoru kırılıyor! Her 50 bin TL'ye 11 bin 500 TL...

KOSGEB Başkanı Recep Biçer 400 bin KOBİ`nin bankalarla kredi için görüşmelere başladığını, kurumun her 50 bin liralık kredi için ortalama 11 bin 500 lira kadar faiz ödemesi yapacağını, bankalara yapılacak toplam faiz ödemesinin ise 2,5 milyar TL olacağını ifade etti.

14.03.2017Ekonomi
Bankalar ile görüşme süreci başladı

Bankalar ile görüşme süreci başladı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB) 2017 yılı "Sıfır faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği"ni almaya hak kazanan 460 bin 167 işletmeden, 362 bin 906'sının bankalarla görüşme sürecinin başladığını belirterek, "Bunlar arasından, 43 bin 962 işletmenin banka tarafından kredi talebi uygun bulunarak işlemleri tamamlandı, diğerlerinin süreçleri ise devam ediyor." ifadesini kullandı.

7.03.2017Ekonomi
Bakan Özlüden KOSGEB açıklaması

Bakan Özlü'den KOSGEB açıklaması

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, "KOSGEB 2017 yılı Sıfır faizli İşletme Kredisi Faiz Desteğini almaya hak kazanan 460 bin 167 işletmeden, 362 bin 906'sının bankalarla görüşme süreci başladı." dedi.

7.03.2017Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçlarında yeni gelişme

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçlarında yeni gelişme!

KOSGEB sıfır faizli kredi başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından 15 bin talihli kredi görüşmeleri için bankalara akın etti. 50 bin TL faizsiz kredi ümidiyle bankalara giden bazı işletme sahipleri beklediklerinden çok farklı bir tabloyla karşı karşıya kaldı. Kredi almaya hak kazanamayan bazı işletme sahipleri ise sisteme tekrar giriş yaptığında yedek olarak hak kazandığı detayıyla yüz yüze geldi. İşte konuyla ilgili detaylı açıklamalar

27.12.2016Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları açıklandı Sonuç öğrenme ekranı ve ikinci başvuru detayı

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları açıklandı! Sonuç öğrenme ekranı ve ikinci başvuru detayı!

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları açıklandı. Türkiye genelinde 15 bin kişiye verilecek olan 50 bin TL sıfır faizli kredi desteği, meraklı gözlerle bekleyen işletme sahiplerini aydınlattı. KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları için 244 bin kişinin başvurduğu işletme sahipleri arasından iller arasında dağılım sağlandı. KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli kredi sonuçları, kurumun İnternet sitesi üzerinden kullanıma açıldı. İşte kredi başvuru sonuçları ve ikinci başvuru konusunda Bakan Özlü'nün yapmış olduğu açıklamanın detayları

26.12.2016Ekonomi
Sıfır faizli KOSGEB  kredileri ne zaman verilecek KOSGEB başvuruları ne zaman açıklanacak

Sıfır faizli KOSGEB kredileri ne zaman verilecek? KOSGEB başvuruları ne zaman açıklanacak?

Sıfır faizli KOSGEB kredi başvuruları 21 Aralık Çarşamba günü saat 09.00'da sona erdi. 15 bin KOBİ'nin yararlanabileceği, 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği"ne, 3 gün içinde 244 bin 980 başvuru yapıldı. Kredi alma umuduyla başvuru yapan kobilerin yeni gündemi 'KOSGEB başvuruları ne zaman açıklanacak?' sorusu oldu. Peki, tarih belli mi? KOSGEB başvuruları ne zaman açıklanacak? İşte, son durumu!

24.12.2016Ekonomi
KOSGEBin 50 bin liralık kredisine 250 bine yakın kişi başvurdu

KOSGEB'in 50 bin liralık kredisine 250 bine yakın kişi başvurdu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB), il kotalarına göre 15 bin KOBİ'nin yararlanabileceği, 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği"ne, 3 gün içinde 244 bin 980 başvuru yapıldığını bildirdi.

23.12.2016Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli 50 bin TL kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak İşte resmi açıklama

KOSGEB sıfır faizli 50 bin TL kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte resmi açıklama

KOSGEB sıfır faizli kredi başvuru sonuçları için geri sayım başladı. KOBİ'leri rahatlatmak için verilecek olan KOSGEB sıfır faizli 50 bin TL kredi başvuru sonuçları için tarih, Sanayi Bakanı Özlü tarafından netleştirildi. Ülke ekonomisinde önemli bir yeri bulunan KOBİ'ler için can suyu olabilecek 50 bin TL'nin 2016 yılının son haftasında verileceğini duyuran Bakan Özlü, tarih konusunda bazı açıklamalarda bulundu. İşte KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi sonucu için resmi bilgiler

23.12.2016Ekonomi
Palandökenden KOSGEB desteği için yeni hak talebi

Palandöken'den KOSGEB desteği için "yeni hak" talebi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresinin (KOSGEB) Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği programına 200 bini aşkın başvuru yapıldığını belirterek, "KOSGEB veri tabanı yenilenmeden bu başvurular kabul edilerek, kredi alamayan esnafa yeni bir hak verilmeli." ifadesini kullandı.

22.12.2016Ekonomi
50 bin liralık faizsiz desteğe 200 bini aşkın başvuru

50 bin liralık faizsiz desteğe 200 bini aşkın başvuru

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresinin (KOSGEB) Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği programına 200 bini aşkın başvuru yapıldığını belirterek, "KOSGEB veri tabanı yenilenmeden bu başvurular kabul edilerek, kredi alamayan esnafa yeni bir hak verilmeli." ifadesini kullandı.

22.12.2016Ekonomi
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: KOBİler 50 bin liralık desteği bu yıl alacak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: KOBİ'ler 50 bin liralık desteği bu yıl alacak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, 'KOSGEB'in 50 bin liralık Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteğine başvurup programdan yararlanma hakkını elde edenlere ödemeleri, 2016 yılı bitmeden yapılacak." dedi.

21.12.2016Ekonomi
KOSGEBte uzun kuyruklar oluştu

KOSGEB'te uzun kuyruklar oluştu

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'nın (KOSGEB) 50 bin liralık 'Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği'ni almak isteyen vatandaşlar, başvurunun son gününde uzun kuyruklar oluşturdu. Binanın etrafını saran kuyrukta bekleyen vatandaşlar, internet üzerinden sisteme girmekte büyük sıkıntı yaşadıklarını belirterek, sürenin uzatılmasını istedi.

21.12.2016Haber
KOSGEB sistemi kilitlendi uzatma yok

KOSGEB sistemi kilitlendi uzatma yok

KÜÇÜK ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) sistemi 50 bin liralık ‘Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği’ için önceki gün başlayan ve bugün akşam bitecek olan yoğun başvurular nedeniyle kilitlendi.

20.12.2016Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli kredi başvurusu nasıl yapılır 50 bin TL faizsiz kredi

KOSGEB sıfır faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? 50 bin TL faizsiz kredi

KOSGEB faizsiz kredi başvurusu için son saatlere giriliyor. 50 bin TL'ye kadar sıfır faizli kredi desteği sağlayacak olan KOSGEB, kredi başvuru işlemlerini 21 Aralık Çarşamba gününe kadar alacak. Esnafa ve KOBİ'lere destek amacıyla verilecek olan faizsiz kredi desteği başvurusunun nasıl yapılacağı bazı esnaflar için merak konusu olmaya devam ediyor. Peki KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? İşte detaylı bilgiler

20.12.2016Gündem
KOSGEB faizsiz kredi başvurusunda son tarih ne zaman

KOSGEB faizsiz kredi başvurusunda son tarih ne zaman?

KOSGEB faizsiz kredi başvurularına dün yoğun talep geldi. KOSGEB, 50 bin TL'ye kadar faizsiz kredi vereceğini geçtiğimiz günlerde açıklamış ve başvuru şartları ve konu hakkındaki detaylar yoğun ilgi görmüştü. Küçük ve Orta ölçekli işletme sahiplerinin bir çoğu dün başvurularını gerçekleştirdi. Peki KOSGEB faizsiz kredi başvurusunda son gün ne zaman?

20.12.2016Ekonomi
50 bin liralık kredi kuyruğu

50 bin liralık kredi kuyruğu

KÜÇÜK ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) 50 bin liralık “Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği” kayıtları dün başladı.

19.12.2016Ekonomi
50 bin liralık kredi için geç kalmayın

"50 bin liralık kredi için geç kalmayın"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB) 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği" programı için geç kalınmaması uyarısında bulundu.

19.12.2016Ekonomi
KOSGEBin 50 bin liralık faiz desteğine yoğun ilgi

KOSGEB'in 50 bin liralık faiz desteğine yoğun ilgi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer, KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği programına yönelik başvuru kayıtlarının 19 Aralık Pazartesi günü başlayacağını belirterek, "İşletmelere sağlanacak 50 bin liralık kredi faiz desteğine, çok yoğun ilgi oldu. Henüz başvuru alınmamasına rağmen, kayıt ve bilgi güncelleme sırasında aynı anda on binlerce KOBİ sisteme girdi." dedi.

17.12.2016Ekonomi
CHPden Anadolu kalkınma kuşağı

CHP'den Anadolu kalkınma kuşağı

CHP’nin ekonomi, demokrasi, eğitim, toplumsal barış ve dış politika konularındaki beş temel soruna çözüm önerilerine yer verilen seçim bildirgesinde, ekonomik vaatler dikkat çekti. Bildirgede ‘Anadolu Kalkınma Kuşakları Projesi’ yer aldı. Projeye göre Türkiye beş kalkınma bölgesine ayrılacak ve buna göre politikalar izlenecek.

26.05.2018Gündem
Mehmet Şimşek açıkladı Onlara yeni kredi destekleri yolda

Mehmet Şimşek açıkladı! Onlara yeni kredi destekleri yolda

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Daha fazla tarımsal üretici, esnaf ve sanatkarımızın uygun koşullarda kredi faiz desteğinden yararlanmasını sağlamak amacıyla hazırladığımız kararname taslaklarını Başbakanlığa gönderdik" dedi.

22.12.2017Ekonomi
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor 130 yıllık sorun çözülüyor

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! 130 yıllık sorun çözülüyor!

Hükümet milyonlarca kişiyi ilgilendiren düzenlemeleri hayata geçiriyor. İndirimli esnaf kredileri esnetildi, yabancı yatırımcıya vatandaşlık kapısı açıldı. Terör mağduru çiftçinin borcu ertelendi. 130 yıllık mülkiyet sorunu çözülüyor, futbol kulüplerine bir şans daha veriliyor.

6.05.2017Ekonomi
Faizsiz kredi süresi uzatıldı

Faizsiz kredi süresi uzatıldı!

KOSGEB Başkanı Biçer: "50 bin lira üst limitli sıfır faizli işletme kredisi faiz desteğinde, kredi kullandırım süresinin uzatılması konusunda işletmelerden çok yoğun talep geldi. Kredi kullandırım işlemleri süresini 28 Nisan'dan, 2 Haziran'a kadar uzattık" açıklamasında bulundu.

28.04.2017Ekonomi
460 bin KOBİnin KOSGEB kredilerini alabilmesi için bankalara resmi yazı

460 bin KOBİ'nin KOSGEB kredilerini alabilmesi için bankalara resmi yazı

KOSGEB Başkanı Biçer, "KOBİ'lerin bir an önce faizsiz krediye erişebilmeleri için adeta seferberlik ilan ettik" dedi. Biçer, bankalara kredi işlemlerinin kolaylaştırılması için üçüncü kez resmi yazıyla çağrıda bulunduklarını söyledi.

25.03.2017Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları ne zaman açıklanacak

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

KOSGEB sıfır faizli kredi başvurularının ikinci ayağı 20 Şubat Pazartesi günü tamamlandı. Başvuruda bulunan toplam 280 bin işletme sahibinin büyük çoğunluğuna verilmesi planlanan KOSGEB 50 bin TL kredi başvurusu, sonuçlarıyla birlikte adaylara duyurulacak. Peki, KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

22.02.2017Ekonomi
KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi kredi başvurusu için son gün

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi kredi başvurusu için son gün!

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu konusunda son güne girildi. Geçtiğimiz yıl sonu gerçekleştirilen ilk başvuru döneminde 200 bin civarı başvuru gerçekleşmiş ve bu imkandan sadece 15 bin civarı işletme sahibi faydalanmıştı. 2017 yılında açılan ikinci başvuru döneminde ise KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli krediden hemen hemen herkesin yararlanabileceği belirtildi. Peki, son tarihi 20 Şubat olan KOSGEB başvurusu nasıl yapılacak? İşte, 50 bin TL sıfır faizli kredi detayları

20.02.2017Ekonomi
KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır Sıfır faizli kredi için şans devam ediyor

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Sıfır faizli kredi için şans devam ediyor

KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli kredi başvurusu için başvurular devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen 200 bine yakın başvurunun ardından, KOSGEB 50 Bin TL faizsiz kredi başvurusu yeniden start aldı. İhtiyaç sahibi işletme sahiplerinin başvuruda bulunduğu KOSGEB 50 bin TL kredi başvurusuna esnaf kefaletin kredisini alanlar başvuramayacak. Peki, başvurular ne zaman sona erecek, kriterler ne olacak? İşte, işletme sahipleri için detaylı bilgiler

14.02.2017Ekonomi
Başbakan Yıldırımdan flaş açıklamalar

Başbakan Yıldırım'dan flaş açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde, Cazibe Merkezleri Programı Başlangıç Lansmanı'nda konuştu. Başbakan Yıldırım, "Yatırım için sıfır faizli yatırım kredisi verilecek. Faiz oranı indirilmiş işletme kredisi verilecek" dedi.

24.01.2017Ekonomi
Son dakika: Başbakan Binali Yıldırım Diyarbakırda yatırım paketini açıkladı

Son dakika: Başbakan Binali Yıldırım Diyarbakır'da yatırım paketini açıkladı

Başbakan Binali Yıldırım, beraberindeki başbakan yardımcıları ve bakanlarla birlikte Diyarbakır’a geldi. Yıldırım, Diyarbakır'da yatırım destek paketini şu an açıklıyor. Yıldırım, "Doğu ve Güneydoğu'ya yönelik önümüzdeki 10 yıla kadar devam edecek kalkınma ve yatırım hamlesini başlatıyoruz" dedi. 23 ilde 67 bin konut yapılacak. Batman, Diyarbakır ve Malatya'ya 3 yeni stadyum geliyor. Bölgede yatırım teşvikleri kapsamında yatırım yeri bedava verilecek. İhtiyacı olan fabrikayı devlet yapıp sembolik rakamla kiraya verecek. Makine ve teçhizat alımı için sıfır faizli kredi geliyor. 23 ile her yıl 10 yeni fabrika hedefleniyor. Yıldırım, devletin ihtiyaç duyduğu ürünleri de buradaki fabrikalardan alacağını aktardı. 4 yılda kamu sektörü ve özel sektörün 140 milyar dolarlık yatırım yapması, senede 200 bin kişiye istihdam sağlanması planlanıyor. Yeni hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri, gençler ve çocuklar ise spor tesisleri kazandırılacak.

4.09.2016Gündem
Başbakan Erdoğan: Hak ettiği değeri vermeliyiz

Başbakan Erdoğan: Hak ettiği değeri vermeliyiz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çiftçiler Günü dolayısıyla JW Marriot Otel'de düzenlenen törene katıldı. Başbakan Erdoğan törende konuşma yaptı.

14.05.2012Gündem
İşletmeler içinde ana hedef Kobiler oldu

İşletmeler içinde ana hedef Kobi'ler oldu!

KOBİ’lerin potansiyeli arttı. Klasik bankacılığın ötesine geçildi.

9.12.2010Advertorial
KOSGEB 500 milyon lirayı hangi başlıklarda verecek

KOSGEB 500 milyon lirayı hangi başlıklarda verecek

KOBİ’lere bundan sonra altı ana başlık altında desteğin verileceği yeni sistem ile işletmelerin bundan sonraki dönemde proje bazlı olarak desteklenmesi hedefleniyor.

16.07.2010Ekonomi
Fortisten KOBİlere destek paketi

Fortis'ten KOBİ'lere destek paketi

Fortis Perakende Bankacılık Grubu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Mendi, özellikle bireysel ve KOBİ müşterilerine destek olacak ürünlerden oluşan paketler sunduklarını bildirdi.

21.11.2008Ekonomi
Esnafa sıfır faizle 25 bin YTL kredi

Esnafa sıfır faizle 25 bin YTL kredi

Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Bakanlık olarak ilk kez KOSGEB aracılığıyla imalatçı esnaf ve sanatkara, “sıfır” faizli ve 18 ay vadeli 25 bin YTL’ye kadar kredi kullandırılacağını açıkladı. Esnaf ve sanatkara sağlanacak kredi hacminin toplamı 125 milyon YTL’ye ulaşacak.

2.08.2008Ekonomi

Yazar Sonuçları

Referandum sonuçları ne zaman kesinleşir

YSK, referandum iptal taleplerini çoğunlukla reddetti.

20.04.2017