MENÜ

Sıfır Bir Fragman

Sıfır Bir Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sıfır Bir Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15 Sıfır Bir Fragman haberi bulunmuştur.

Sıfır Bir Fragman Haberleri

Sıfır Bir Bir Zamanlar Adanada 3. Sezon 7. Bölüm Fragman

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 7. Bölüm Fragman

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı yayındadır!!! 3. Sezon 7. Bölüm 21 Aralık Perşembe günü saat 19:01'de sadece BluTv'de sizlerle..

19.12.2017Ekran
Sıfır Bir 3. sezon 7.bölüm fragmanında Emniyetten büyük operasyon

Sıfır Bir 3. sezon 7.bölüm fragmanında Emniyet'ten büyük operasyon

Sıfır Bir 3. sezon 7. bölüm fragmanında işledikleri cinayetler ve yapmış oldukları saldırılar nedeniyle polisin yakın takibinde yer alan Savaş ve arkadaşları, bu kez yakayı ele vermiştir. Fakat bu durum yalnızca Savaş ve arkadaşlarını değil, Seyfi'nin ekibini de kapsayacak. Sıfır Bir 3.sezon 7. bölümünde aksiyon dolu sahneler izleyicilerin karşısına çıkacak. İşte, Sıfır Bir 3. sezon 7. bölümü ve BLU TV'nin nasıl ücretsiz izlenebileceğine dair bazı detaylar

19.12.2017Televizyon
Sıfır Bir Adana 3. sezon 6. bölüm fragmanında savaş kızışıyor Blu TV ücretsiz nasıl izlenir

Sıfır Bir Adana 3. sezon 6. bölüm fragmanında savaş kızışıyor! Blu TV ücretsiz nasıl izlenir?

Sıfır Bir 3. sezon 6.bölüm fragmanı yapımcı kuruluş tarafından yayınlandı. Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde yaşanan olayları ele alan dizinin yeni bölüm fragmanında kardeşi vurulan Cihat, hastaneye gidemeyeceği için Savaş'tan yardım istemiştir. Doktor ile buluşan Savaş ise Sıfır Bir 3. sezon 6. bölümünde olaylardan haberi olmayan kadından yardım talebinde bulunmuştur. Peki, Sıfır Bir 3. sezon 6. bölüm fragmanında bu olaylarla karşılaşan doktorun tepkisi ne olacaktır.

12.12.2017Televizyon
Sıfır Bir Bir Zamanlar Adanada 3. Sezon 6. Bölüm Fragman

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 6. Bölüm Fragman

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı yayındadır!!! 3. Sezon 6. Bölüm 14 Aralık Perşembe günü saat 19:01'de sadece BluTv'de sizlerle!

12.12.2017Ekran
YouTube Rewind nedir YouTube Rewind: The Shape of 2017 yayımlandı…

YouTube Rewind nedir? YouTube Rewind: The Shape of 2017 yayımlandı…

Bugün YouTube sayfasını açanlar, ‘Rewind 2017’ videosuyla karşılaştı.Her yıl ki gibi oldukça renkli ve eğlenceli görüntüleri bir araya getiren Rewind ekibinin yayınladığı videonun başlığı ise "YouTube Rewind: The Shape of 2017. Peki Rewind nedir?

7.12.2017Teknoloji
İşte YouTubeun bu sene en çok izlenen videoları

İşte YouTube'un bu sene en çok izlenen videoları

Yılın sonuna yaklaşırken 2107 yılında Türkiye’de YouTube'a damgasını vuran videolar, Genel İçerik ve Müzik olarak iki grupta hazırlanan listelerle açıklandı. YouTube'un bu sene en çok izlenen videoları arasında Türkiye’den Recep İvedik 5 - Fragman, “Ahmet Kural & Murat Cemcir - Sie Liegt In Meinen Armen (Çalgı Çengi İkimiz Sinemalarda) gibi videolarda var. İşte 2017 YouTube en çok izlenenler listesi!

6.12.2017Teknoloji
Sıfır Bir Bir Zamanlar Adanada 3. Sezon 4. Bölüm Fragman

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 4. Bölüm Fragman

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 4. Bölüm Fragman

29.11.2017Ekran
Klavye Delikanlıları son bölümde şaşırtıcı final | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Klavye Delikanlıları son bölümde şaşırtıcı final | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Klavye Delikanlıları yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Eğlenceli bir o kadar da şaşırtıcı anları ekrana taşıyan Klavye Delikanlıları'nın son bölümünde Sosyal Medya Olimpiyatları’nı sıfır sıyrıkla atlattığını düşünen ekip beklenmedik bir durumla karşılaştı. Peki son bölüm finaliyle merak uyandıran Klavye Delikanlıları'nın 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2017Televizyon
Fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı

Fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı

3. sezonu BluTv’de yayınlanacak olan fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı. Merakla beklenen Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da 9 Kasım 19:01’de izleyicileriyle buluşacak.3. sezonu BluTv’de yayınlanacak olan fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı. Merakla beklenen Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da 9 Kasım 19:01’de izleyicileriyle buluşacak.

2.11.2017Televizyon
Star Wars Rogue Oneda olup Force Awakensta olmayan 10 şey

Star Wars Rogue One'da olup Force Awakens'ta olmayan 10 şey

Geçtiğimiz sene vizyona giren The Force Awakens, Star Wars hayranlarını ikiye bölmüştü. Ana hikayenin dışına çıkan ilk film olma özelliğini taşıyan Rogue One ise klasik üçlemedeki hissiyatı tekrar yaşatarak hayranları büyük oranda memnun etti. Peki Leia, Han Solo ve -az da olsa- Luke’un göründüğü The Force Awakens, Jedi hislerine dokunmakta zorlanırken Rogue One bunu nasıl başardı? The Force Awakens’ta aradığını bulamayan Star Wars hayranları neden Rogue One’a bayıldı? Bu soru üzerine düşünmeye başladım.

28.12.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Victoria’s Secret gerçeği

Kendinizin en iyi versiyonu olabilmek için neleri feda edersiniz?

27.11.2018

“ABD’nin kafası hiç bu kadar karışmadı, Suriye ile ilgili sorular, seçimler sonrası için kaygılar”

Paris’teki kanlı saldırılar ve daha da geri giderek 1 Kasım seçimleri ardından Amerikalıların, Türkiye’yi nasıl gördüklerini soran çok.  Şunu öncelikle belirteyim ki; Amerikan halkı veya siyasetçisi sadece güncel konulara bakar.  Bizdeki gibi tarihin karanlık, karışık ve teorilerle dolu sayfalarına bakmazlar.

22.11.2015

İnekçe bir yazı

GEÇEN akşam evde haberleri izliyorum. Ekranda, sokak ortasında koşan ve insanlar tarafından yakalanmak amacı ile kovalanan bir inek görüntüsü var. İlk bakışta ortada hiçbir acayiplik yok. Beş gün sonra Kurban Bayramı.

9.11.2010

Hacı Yaşar olayı

YENİ yetmelik günlerimde...

13.12.2008