MENÜ

Siber saldırı

Siber saldırı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Siber saldırı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Siber saldırı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.466 Siber saldırı haberi bulunmuştur.

Siber saldırı Haberleri

Dost dinlerse başkaları haydi haydi dinler

Dost dinlerse başkaları haydi haydi dinler

Almanya Başbakanı Angela Merkel ateş püskürüyordu.“Dostlar arasında gizli dinleme. Böyle bir şey olmaz, kesinlikle kabul edilemez” diyordu.Evet, 2013 yılı ekim ayıydı. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ulusal Haber Ajansı’nın (NSA) Başbakan Merkel’in cep telefonu görüşmelerini gizlice dinlediği ve yazışmalarını kopyaladığı ortaya çıkmıştı. İşte bu yüzden ateş püskürüyordu Merkel. Haklıydı da.

3.03.2018Dünya
ABDli kredi raporlama şirketi Equifaxa siber saldırı

ABD'li kredi raporlama şirketi Equifax'a siber saldırı

ABD'li kredi raporlama şirketi Equifax, geçen sene gerçekleşen siber saldırı nedeniyle ülkede 2,4 milyon müşterisinin daha bilgilerinin dışarı sızdığını duyurdu.

2.03.2018Teknoloji
Almanya duyurdu Rusya diğer AB ülkelerine saldırmış olabilir

Almanya duyurdu! "Rusya diğer AB ülkelerine saldırmış olabilir"

Almanya, hükümet ve güvenlik birimlerine yapılan siber saldırıda ne kadar bilgi çalındığını araştırıyor. Saldırının şüphelisi olan Rus hacker grubunun diğer AB ülkelerini de hedef almış olabileceği değerlendiriliyor.

1.03.2018Dünya
Siber saldırganlar bu yıl hedefe kilitleniyor

Siber saldırganlar bu yıl hedefe kilitleniyor!

Trend Micro’nun yeni siber güvenlik raporuna göre, 2017 yılına hedefli, stratejik ve kazanç odaklı saldırılar damgasını vurdu.

1.03.2018Teknoloji
Akıllı evlere yönelik siber saldırı tehlikesine dikkat

Akıllı evlere yönelik siber saldırı tehlikesine dikkat!

Kaspersky Lab araştırmacıları, evdeki bağlantılı tüm modülleri ve sensörleri yönetmek için kullanılan bir akıllı bağlantı merkezinde çeşitli açıklar keşfetti. Yapılan analizlerde, saldırganların ürünün sunucusuna ulaşıp istedikleri kullanıcının kişisel verilerini içeren arşivleri indirebildiği ve böylece hesaplara erişebildiği görüldü. Saldırganlar bu şekilde ev sistemlerinin tüm kontrolünü ele geçirebiliyorlar.

27.02.2018Teknoloji
ABDden flaş iddia: Sabotajın arkasında Rus ajanları mı var

ABD'den flaş iddia: Sabotajın arkasında Rus ajanları mı var?

Güney Kore'de Pyeongchang Kış Olimpiyatları'nın açılışı sırasında internet ve kablosuz ağ erişiminin kesilmesine yol açan siber saldırının Rus ajanları tarafından düzenlendiği iddia edildi.

26.02.2018Dünya
YEĞİTEK Genel Müdürü Tırnakçı: Öğretmen atama başvuru sistemine yoğun siber saldırı oluyor

YEĞİTEK Genel Müdürü Tırnakçı: Öğretmen atama başvuru sistemine yoğun siber saldırı oluyor

‘Siber Güvenlik ve Sosyal Medyanın Doğru Kullanımı Çalıştayı’nda konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, öğretmen atama dönemlerinde başvuru sistemine çok sayıda siber saldırı yapıldığını söyledi. Tırnakçı, bunların çoğunun yurtdışı kaynaklı olduğunu da belirtti.

17.02.2018Eğitim
Kış Olimpiyatları siber suçluların hedefinde

Kış Olimpiyatları siber suçluların hedefinde

Olimpiyat Oyunları neredeyse her zaman, yenilikçi ve ezber bozan teknolojilerin kullanıldığı bir etkinlik olmuştur. Spor karşılaşmalarını çok daha verimli, eğlenceli ve etkileyici hale getirmek amacıyla kullanılan bu teknolojiler, tüm dünyada standartların değişmesine öncülük etmiştir. Bilgi teknolojileri, olimpiyat oyunlarının başarılı bir şekilde düzenlenmesinde çok önemli bir role sahip. Siber suçlular da bunu büyük bir fırsat olarak görüyor. 2018 Kış Olimpiyatları da buna dahil.

12.02.2018Teknoloji
Kripto para birimleri  teker teker çöküyor

Kripto para birimleri teker teker çöküyor

KRİPTO para birimleri son dönemde adeta eriyor.

3.02.2018Ekonomi
Resmen eridi Kayıp 20 milyar dolar... Bitcoin çöktü

Resmen eridi! Kayıp 20 milyar dolar... Bitcoin çöktü

Bitcoin'in son 5 gündeki kayıpları yüzde 34'ü geçerken, piyasa değerinde 20 milyar doların üzerinde kayıp yaşandı.

3.02.2018Ekonomi
Bitcoin düştükçe düşüyor 11 haftanın en düşük seviyesini gördü

Bitcoin düştükçe düşüyor! 11 haftanın en düşük seviyesini gördü

Bitcoin, 8 bin doların altına gerileyerek son 11 haftanın en düşük seviyesini gördü.

2.02.2018Teknoloji
Türkiyenin siber güvenlik uzmanları Cyber Campte yetişiyor

Türkiye'nin siber güvenlik uzmanları Cyber Camp'te yetişiyor

Dünyada ve Türkiye'de önemi her geçen gün artan siber güvenlik için yetişmiş uzman eksikliğini kapatmayı amaçlayan Cyber Camp 2018, 22 Ocak-1 Şubat'ta gerçekleştirildi.

2.02.2018Teknoloji
Bitcoin 9 bin doların altına düştü

Bitcoin 9 bin doların altına düştü

Sanal para birimi Bitcoin, 9 bin doların altına gerileyerek kasım sonundan bu yana elde ettiği kazançları kaybetti.

1.02.2018Teknoloji
2017’de Türkiye’de günde 475 siber saldırı yaşandı

2017’de Türkiye’de günde 475 siber saldırı yaşandı

2017’de siber saldırıların sayısı ve karmaşıklığı arttı. İnternet erişimini engellemeye yönelik DDoS saldırıları nedeniyle dünya genelinde İnternet operatörlerinin yüzde 57’si, veri merkezlerinin yüzde 45’i bant genişliklerinin dolmasıyla karşı karşıya kalırken, Türkiye’de günde 475, saatte 20, dakikada 3 DDoS saldırısı yaşandı. Şirketler nitelikli siber güvenlik personeli bulmakta zorlanıyor.

29.01.2018Teknoloji
İnsan hatası siber güvenliğin en zayıf halkası

İnsan hatası siber güvenliğin en zayıf halkası

Şirketler için en büyük siber tehdit faktörü ne fidye yazılımlar, ne spam e-postalar ne de korunmasız IoT cihazları! Ponemon Institute tarafından 612 bilgi güvenliği uzmanı ile gerçekleştirilen ankete göre en büyük siber tehdit faktörü insan hatası. Global antivirüs yazılımı şirketi Bitdefender Türkiye'nin Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, şirketlere insan hatasından kaynaklanan siber tehditlerden nasıl korunabilecekleri konusunda önemli tavsiyelerde bulunuyor.

19.01.2018Teknoloji
İsveçte evlere savaşa hazırlık broşürü gönderilecek

İsveç'te evlere 'savaşa hazırlık' broşürü gönderilecek

İsveç'te 4,7 milyon eve olası bir savaş durumunda yapılması gerekenleri açıklayan kitapçıklar gönderileceği açıklandı.

19.01.2018Dünya
ABDnin konuştuğu davada yeni gelişme

ABD'nin konuştuğu davada yeni gelişme

Beyaz Saray'ın eski başstratejisti Steven Bannon, Özel Yetkili Savcı Robert Mueller'in yürüttüğü "Rusya soruşturması" kapsamında büyük jüri önünde ifade vermeye çağrıldı. Bannon son olarak Michael Wolff'un ses getiren kitabındaki ifadeleri nedeniyle Beyaz Saray'la kavgaya tutuşmuştu.

16.01.2018Dünya
Bu yıl hep birlikte makineler iyiden iyiye yükselişe geçecek

Bu yıl hep birlikte makineler iyiden iyiye yükselişe geçecek!

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, merakla beklenen 2018 Siber Güvenlik Eğilimleri raporunu yayınladı. "Bağlantılı Dünyamızın Bedeli" adını taşıyan raporda, fidye saldırılarının artacağı öngörülürken, internet bağlantılı cihaz sayısının 11 milyarı aşacak olması nedeniyle de makinelerin yükselişine dikkat çekiliyor.

2.01.2018Teknoloji
Siber zorba alarmı

Siber zorba alarmı

Siber zorbalık’ internet üzerinden tehdit, hakaret, taciz, hedef gösterme olarak tanımlanıyor. Her meslekten, her yaştan insan bu zorbalarla karşı karşıya kalıyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, gençlerin yüzde 25’inin siber zorbalığa maruz kaldığını söylüyor. Saldırganların cezalandırılmasını sağlayacak düzenlemeler isteniyor.

30.12.2017Gündem
2018de tüm dünyayı bekleyen siber tehditler

2018'de tüm dünyayı bekleyen siber tehditler

Siber güvenlik çözümlerinin dünya çapındaki lideri Trend Micro, 2018 yılında yaşanması beklenen siber saldırılara yönelik raporunu açıkladı. Raporda, şirketlerin Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği ile beraber güvenlik altyapılarını yeniden şekillendirileceğinin altı çiziliyor.

28.12.2017Teknoloji
Siber saldırıları yüzde 100 engellemek mümkün mü

Siber saldırıları yüzde 100 engellemek mümkün mü?

Yıldan yıla iyice artan siber saldırılar bireysel kullanıcılar için olduğu kadar şirketleri de hedef alıyor ve ciddi zararlar veriyor. Peki siber saldırılar nereye gidiyor? Gelecek yıl bizi bekleyen tehditler neler? Sosyal medya kullanıcılarını hesaplarını güvenlik tutmaları için ne gibi önlemler alması gerekiyor? Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, konuyla ilgili Hürriyet'e konuştu.

20.12.2017Teknoloji
ABD: WannaCry fidye yazılımı saldırılarından Kuzey Kore sorumlu

ABD: WannaCry fidye yazılımı saldırılarından Kuzey Kore sorumlu

ABD, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 150 ülkede 300 binden fazla bilgisayarı etkileyen fidye yazılımı WannaCry'ın siber saldırılarından 'Kuzey Kore'nin doğrudan sorumlu olduğunu' söyledi.

19.12.2017Dünya
Trump, Ulusal Güvenlik Strateji Belgesini açıkladı: S.Arabistan müttefik, İran terör destekçisi devlet

Trump, Ulusal Güvenlik Strateji Belgesi'ni açıkladı: S.Arabistan müttefik, İran terör destekçisi devlet

Ortadoğu’da ABD çıkarlarına uygun bir güç dengesi peşinde olduğu Trump’ın stratejisine yansıyor. Belgede İran için ‘dünyanın en önde gelen terör destekçisi devleti’ ifadesi kullanıldı. Suudi Arabistan ve Mısır ise müttefik olarak görülüyor.

18.12.2017Dünya
TÜSİAD ve Bilkent Üniversitesinden “İş Hayatında Bilgi Güvenliği” konferansı

TÜSİAD ve Bilkent Üniversitesi'nden “İş Hayatında Bilgi Güvenliği” konferansı

TÜSİAD ve Bilkent Üniversitesi ortaklığı ile oluşturulan Bilgi Toplumu Forumu (BTF) tarafından “İş Hayatında Bilgi Güvenliği” başlıklı bir konferans düzenlendi. Açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, TÜSİAD Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çalışma Grubu Başkanı Filiz Akdede ve Bilkent Üniversitesi'nden TÜSİAD Bilgi Toplumu Forumu Direktörü Prof. Dr. H. Altay Güvenir'in yaptığı etkinlikte yapay zekâ, bulut bilişim ve yeni nesil teknolojiler ışığında her yıl birçok kurumu etkileyen siber saldırılar ve söz konusu saldırılara karşı alınabilecek önlemler masaya yatırıldı.

15.12.2017Teknoloji
Kullanıcılar en büyük hatayı şifreleriyle yapıyor

Kullanıcılar en büyük hatayı 'şifre'leriyle yapıyor

Pek çok insanın "1234" gibi basit şifreleri seçtiğini artık biliyoruz. Ama şifre konusunda çok daha ilginç detaylar da var!

12.12.2017Teknoloji
FBI yetkilileri Rusya saldırılarına karşı uyarmamış

FBI yetkilileri Rusya saldırılarına karşı uyarmamış

ABD Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI), Rusya'nın siber saldırılarına maruz kaldıklarını tespit etmesine rağmen birçok Amerikalı yetkiliyi uyarmadığı bildirildi. ABD'de 2016 yılında gerçekleştirilen ve Donald Trump'ın kazandığı başkanlık seçimlerine Rusya'nın siber saldırılar yoluyla müdahale ettiği iddialarıyla başlatılan soruşturma, halen ülkenin bir numaralı gündem maddesi...

26.11.2017Dünya
İçimizdeki tehlike

İçimizdeki tehlike

Siber saldırılar bireylerden daha çok şirketleri tehdit ediyor. Bu yüzden şirketlerin işleri duruyor ve önemli bir maddi kayba uğratıyor. En önemli sorun ise şirket için geliyor. Siber güvenlik konusunda eğitilmemiş çalışanlar ve alınmayan önemler, şirketlerin en önemli tehditleri durumunda.

Uber 57 milyon kullancısının bilgisini çaldırdı

Uber 57 milyon kullancısının bilgisini çaldırdı

Akıllı telefon üzerinden araç çağırma uygulamadı Uber, geçen yıl gerçekleşen bir siber saldırı sonucu 57 milyon kullanıcısının bilgilerinin çalındığını duyurdu.

22.11.2017Ekonomi
Dev şirkete siber saldırı 57 milyon kullanıcı bilgisi çalındı

Dev şirkete siber saldırı! 57 milyon kullanıcı bilgisi çalındı!

Uber Şirketi 57 milyon kullanıcı bilgisinin Ocak 2016'da çalındığını açıkladı.

22.11.2017Ekonomi
Uberin 57 milyon kullanıcısının bilgileri çalındı

Uber'in 57 milyon kullanıcısının bilgileri çalındı

Özel otomobil sahiplerinin mobil uygulama aracılığıyla taksicilik yapmasına imkan sağlayan Uber, geçen sene gerçekleşen bir siber saldırı sonucu 57 milyon kullanıcısının bilgilerinin çalındığını duyurdu.

22.11.2017Teknoloji
5 milyon abone güvenli interneti seçti

5 milyon abone "güvenli interneti" seçti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca (BTK) sunulan ve tamamen ücretsiz güvenli internet hizmetinden gönüllü yararlanan 5 milyon abone bulunduğunu bildirdi.

21.11.2017Teknoloji
Bilgisayar korsanları otomobilleri hack’leyip kaza yaptırabilir

Bilgisayar korsanları otomobilleri hack’leyip kaza yaptırabilir!

Siber güvenlik uzmanları, 2005 yılından bu yana üretilen tüm otomobillerin bilgisayar korsanları tarafından hack’lenebileceğini ve bu otomobillere uzaktan kaza yaptırılabileceğini belirtti. Akıllı otomobillerin hızla yaygınlaştığı günümüzde, uzmanlar otomobillerdeki siber güvenlik açığına dikkat çekiyor.

21.11.2017Dünya
5 milyon abone güvenli interneti seçti

5 milyon abone "güvenli interneti" seçti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan: "BTK tarafından sunulan, tamamen ücretsiz güvenli internet hizmetinden gönüllü yararlanan 5 milyon abone bulunuyor" açıklamasında bulundu.

21.11.2017Ekonomi
NATO: Rusyadan gelen tehditlere adapte olmak zorundayız

NATO: "Rusya'dan gelen tehditlere adapte olmak zorundayız"

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO'nun Rusya'dan gelen ve sürekli olarak değişen siber tehditlere sürekli olarak adapte olmak zorunda kaldığını belirtti.

20.11.2017Dünya
Dolandırıcıların bu yöntemlerine dikkat edin

Dolandırıcıların bu yöntemlerine dikkat edin!

Son yıllarda e-ticaret, sosyal medya ve mobil uygulama kullanımının yaygınlaşmasıyla bu alanlardaki dolandırıcılık vakalarında artış yaşanırken, uzmanlar, dolandırıcılık girişimlerine karşı vatandaşları uyarıyor.

17.11.2017Ekonomi
Dolandırıcılar Facebooktan vuruyor, dikkat

Dolandırıcılar Facebook'tan vuruyor, dikkat!

Son yıllarda e-ticaret, sosyal medya ve mobil uygulama kullanımının yaygınlaşmasıyla bu alanlardaki dolandırıcılık vakalarında artış yaşanırken, uzmanlar, dolandırıcılık girişimlerine karşı vatandaşları uyarıyor.

17.11.2017Teknoloji
Fas yüksek çözünürlüklü ilk uydusunu uzaya fırlattı

Fas yüksek çözünürlüklü ilk uydusunu uzaya fırlattı

Fransız Guyanası'ndan uzaya fırlatılan yüksek çözünürlüklü uydudan başta terörle mücadele ve yasa dışı göç olmak üzere birçok alanda yararlanılması hedefleniyor.

9.11.2017Teknoloji

Eskort sitesinden diğer eskort sitelerine siber saldırı

Adana polisinin, internet üzerinden bugüne kadar 240 kez fuhuş yaptırdığı ve aylık 120 bin lira kazandığı gerekçesiyle gözaltına aldığı 2'si kadın 8 zanlı adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin, diğer fuhuş sitelerine daha fazla para kazanmak için virüs gönderdiği de ortaya çıktı.Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, kadınlara fuhuş yaptırarak para kazanan çetelerin var olduğu ve bunların yok edilmesi için Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliğine talimat verdi. Bu talimat üzerine harekete geçen ahlak ekipleri, internette kurdukları eskort sitesinde aylık bin ila 2 bin 500 lira kira karşılığında 240 kadına fuhuş yaptıran bir çetenin olduğunu belirledi. Polis, savcılıktan alınan izinle çeteyi hem internet ortamında hem fiziki hem de teknik olarak 3 ay boyunca takip etti. Polis, gerekli bilgi ve belgeleri topladıktan sonra çeteyi çökertmek için harekete geçti. Çete üyelerinden ‘Hoca’ lakaplı Hüseyin A.'nın çete lideri, fuhuş yapmak isteyen kadınlarla irtibata geçen ve siteleri kuran kişinin ise Furkan İ. (23) olduğunu belirledi. Çetenin ikinci adamı olan Furkan İ.'nin üniversitede makine mühendisi bölümü okuyan kardeşi Muhammet Emin İ.'nin ise kurulan sitelerin internetteki arama motorlarında sürekli ilk sırada olmayı sağladığı ortaya çıktı. Çete lideri A.'nın yeğeni Muhammet A.’nın ise (18) haftalık 150 liraya, Elif Y.'nin ise aylık 10 bin liraya banka hesaplarını kullandırdığı belirlendi. Siteye üye olan kadınların fiziki özelliklerini yazarak editörlük yapan Buket K.'nin haftalık 150 lira aldığı tespit edildi. Çeteden aylık 7 bin 500 lira maaş alan Sergen Ö.'nün (30) ise eskort sitelerinin siber saldırı sonucu çökmesini engellediği, aylık 11 bin lira alan Eyüp K.'nin de (28) sitelerin web tasarımını yaptığını, diğer fuhuş sitelerine ise virüs göndererek hacklediğini belirleyen ahlak polisi, suç örgütünü çökertmek için düğmeye bastı. Adana merkezli İstanbul, Ankara, Mersin, Eskişehir, Malatya, Düzce ve Amasya olmak üzere toplam 8 ilde 3 Ekim günü eş zamanlı operasyon düzenleyen ahlak polisi, ‘suç işlemek amacıyla örgüt kurmak’, ‘suç örgütüne üye olmak’, ‘örgüt faaliyetinde bulunmak’, ‘fuhşa aracılık ve fuhşu kolaylaştırma’ suçlarından 4’ü kadın 13 kişiyi gözaltına aldı. 5 kişiyi sorgularının ardından serbest bırakan polis, 2’si kadın 8 kişiyi gözaltında tuttu. İnternet üzerinden fuhuş yaptıran çetenin 2.8 milyon lirasına da el konuldu. Şüphelilerden Buket K.’nin ifadesinde kilolu olduğu için iş bulamadığını, bu yüzden siteye üye olan kadınların fiziki özelliklerini yazarak editörlük yaptığını söylediği öğrenilirken, Eyüp K.’nin de "Tasarımını yaptığım sitelerin eskort sitesi olduğunu bilmiyordum" dediği bildirildi. İnternet üzerinden kadınlara fuhuş yaptıran site sahiplerine son zamanlarda üst üste baskın düzenleyen polisler tarafından yakalanacağını tahmin eden çete lideri Hüseyin A. ile çetenin ikinci adamı olan Furkan İ.’nin arasındaki bir telefon görüşmesinde “Sıra bize geldi” dediği iddia edildi. Zanlılar 6 gün emniyette sorgulandıktan sonra bugün adliyeye sevk edildi.

8.11.2017Haber
Eskort sitelerinden rakiplerine tuzak Aylık 120 bin TL...

Eskort sitelerinden rakiplerine tuzak! Aylık 120 bin TL...

Adana polisinin, internet üzerinden bugüne kadar 240 kez fuhuş yaptırdığı ve aylık 120 bin lira kazandığı gerekçesiyle gözaltına aldığı 2'si kadın 8 zanlı adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin, diğer fuhuş sitelerine daha fazla para kazanmak için virüs gönderdiği de ortaya çıktı.

8.11.2017Gündem
Dropbox’ın kurumsal müşterilerini koruyacak

Dropbox’ın kurumsal müşterilerini koruyacak

600 milyon kullanıcıya hizmet veren Dropbox, kurumsal müşterileri için dijital kimlik çözümlerinde KOBİL ile işbirliği yapıyor.

6.11.2017Teknoloji
Son dakika: Trumpın eski kampanya müdürü teslim oldu

Son dakika: Trump'ın eski kampanya müdürü teslim oldu!

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski kampanya müdürü Paul Manafort, Özel Savcı Robert Mueller'in Rusya'nın ABD seçimlerine müdahale etmesiyle ilgili soruşturması kapsamında FBI'a teslim oldu. Wall Street Journal, Manafort'a yönelik suçlamalar içinde vergi yolsuzluğu bulunduğunu da yazdı. Trump ise Rusya'nın seçim kampanyasında kendisine destek verdiği yönündeki kamuoyunda oluşan algıya yönelik ise "RUSYA İLE GİZLİ BİR ANLAŞMA YOK" tweetini gönderdi.

30.10.2017Dünya
Bad Rabbit virüsü resmen Türkiyeye girdi

Bad Rabbit virüsü resmen Türkiye'ye girdi!

Bad Rabbit, Rusya ve Ukrayna'yı hedef aldı ama Türkiye de etkilendi.

28.10.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Türkiye'yi kuşatmak

AMERİKAN Kongresi’ne sunulan resmi istihbarat raporunda Türkiye açısından çok önemli üç tespit var:

14.02.2018

‘Mahalle mahalle kapı kapı, tam saha!’

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan hemen her gün AK Parti’nin bir teşkilatıyla birlikte oluyor...

19.11.2017