MENÜ

Sezginler Aşireti

Sezginler Aşireti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sezginler Aşireti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Sezginler Aşireti haberi bulunmuştur.

Sezginler Aşireti Haberleri

Ankarayı haraca bağlamışlar... Dehşet görüntüleri

Ankara'yı haraca bağlamışlar... Dehşet görüntüleri

Ankara'da "Sezginler Aşireti" olarak bilinen silahlı suç örgütüne yönelik operasyonu başlatan esnaftan haraç alma anının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde çete üyelerinin masaya tekme atarak müşterileri kovduğu görülüyor. Bir kişi iş yeri sahibinin üzerine su fırlatırken, bir başkası ise bardak atmaya çalışıyor. Kasada görevli personel ile konuşan şahsın kasadan verilen parayı zarfa koyduğu da görüntülere yansıdı.

7.06.2018Gündem
Sezginler Aşiretine operasyon... Haraç alma anının görüntüleri ortaya çıktı

"Sezginler Aşireti"ne operasyon... Haraç alma anının görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'da "Sezginler Aşireti" olarak bilinen silahlı suç örgütüne yönelik operasyonu başlatan esnaftan haraç alma anının görüntüsü ortaya çıktı. Haraç kesmek için ardı ardına bir kafeye giren şahısların, iş yeri sahibine saldırdıkları ve kafedeki müşterileri kovduğu görüldü. Tehditlerle iş yerinin kendilerine devredilmesini sağlayan şahısların, aldıkları haracı zarfa koyma anları anbean kameralarca kaydedildi.

7.06.2018Haber
Ankarada Sezginler Aşiretine operasyon

Ankara'da Sezginler Aşireti'ne operasyon

Ankara'da liderliğini "Hacı" lakaplı Göksel S.'nin yaptığı organize suç örgütüne yönelik özel harekat polislerinin desteğiyle düzenlenen operasyonda 64 adrese baskın yapıldı. Operasyonda aralarında suç örgütüne mensup çok sayıda kişi ile bir astsubay, bir polis ve bir zabıta amirinin de bulunduğu 39 kişi gözaltına alınırken, çok miktarda silah, mühimmat, uyuşturucu ve para ele geçirildi. Polis, baskın yaptığı adreslerden birinde yaptığı aramalarda gizli bölmede cephanelik, ayakkabılık arkasında da ani baskınlar esnasında kaçmak için yapılmış bir geçit buldu.

30.05.2018Haber
Ankarada Sezginler Aşiretine baskın... İşte operasyondan fotoğraflar

Ankara'da Sezginler Aşireti'ne baskın... İşte operasyondan fotoğraflar

Ankara'da organize suç örgütüne yönelik özel harekat polislerinin desteğiyle düzenlenen operasyonda 64 adrese baskın yapıldı. Operasyonda 36 kişi gözaltına alınırken, çok miktarda silah, mühimmat, uyuşturucu ve para ele geçirildi. Polis, baskın yaptığı adreslerden birinde yaptığı aramalarda gizli bölmede cephanelik, ayakkabılık arkasında da ani baskınlar esnasında kaçmak için yapılmış bir geçit buldu.

30.05.2018Gündem
Son dakika: Ankarada Sezginler Aşiretine operasyon... Çok sayıda adrese baskın ve gözaltı

Son dakika: Ankara'da 'Sezginler Aşireti'ne operasyon... Çok sayıda adrese baskın ve gözaltı

Ankara'da liderliğini "Hacı" lakaplı Göksel S.'nin yaptığı organize suç örgütüne yönelik özel harekat polislerinin desteğiyle düzenlenen operasyonda 64 adrese baskın yapıldı. Operasyonda bir astsubay, iki polis, bir nüfus müdürlüğü görevlisi, bir zabıta amiri ile örgüt liderleri olduğu iddia edilen Göksel S. Gökçe S. ve Sinan S.’nin de aralarında bulunduğu 36 kişi gözaltına alınırken, çok miktarda silah, mühimmat, uyuşturucu ve para ele geçirildi. Polis, baskın yaptığı adreslerden birinde yaptığı aramalarda gizli bölmede cephanelik, ayakkabılık arkasında da ani baskınlar esnasında kaçmak için yapılmış bir geçit buldu.

30.05.2018Gündem