MENÜ

Seyidoğlu Baklavaları

Seyidoğlu Baklavaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seyidoğlu Baklavaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22 Seyidoğlu Baklavaları haberi bulunmuştur.

Seyidoğlu Baklavaları Haberleri

Sıcak gelişme Baklavacı kardeşlerin tabelaları indiriliyor...

Sıcak gelişme! Baklavacı kardeşlerin tabelaları indiriliyor...

Hamile kadın ve eşinin içinde bulunduğu otomobile saldıran baklavacı Hasan ve Hüseyin Sel kardeşlerin işyeri tabelaları indiriliyor. Seydioğlu Baklava’nın Pendik’teki bir şubesinde tabela indirme işlemi tamamlanırken, ekiplerin şirket genel merkezindeki tabelayı da indirmek üzere harekete geçtikleri öğrenildi.

5.08.2019Gündem
Seydioğlu Baklava’nın tabelaları indirilmeye başlandı

Seydioğlu Baklava’nın tabelaları indirilmeye başlandı

Pendik’te hamile kadının bulunduğu araca saldıran Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında, Seyidoğlu Baklavaları firması tarafından açılan dava ile ihtiyati tedbir kararı alınmıştı. Kararın ardından Seydioğlu Baklava firmasının dükkanlarının tabelaları indirilmeye başlandı.

22.07.2019Haber
Hamile kadın ve eşine trafikte dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha Tabelaları indirilmeye başlandı

Hamile kadın ve eşine trafikte dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha! Tabelaları indirilmeye başlandı

İstanbul Pendik’te hamile kadını bulunduğu araca saldıran Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında Seyidoğlu Baklavaları firması tarafından açılan dava ile ihtiyati tedbir kararı alınmıştı. Kararın ardından Seydioğlu Baklava firmasının dükkanlarının tabelaları indirilmeye başlandı.

22.07.2019Gündem
Pendikte hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha

Pendik'te hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha

İstanbul Pendik’te hamile kadının bulunduğu araca saldıran Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında Seyidoğlu Baklavaları firması tarafından açılan dava ile ihtiyati tedbir kararı alınmıştı. Kararın ardından Seydioğlu Baklava firmasının dükkanlarının tabelaları indirilmeye başlandı.

22.07.2019Gündem
Pendikteki magandalara bir şok daha

Pendik'teki magandalara bir şok daha

Seyidoğlu Baklavaları'nın, içinde hamile kadının bulunduğu araca saldırı olayına ilişkin sahipleri tutuklanan "Seydioğlu Baklava AŞ" ile isim benzerliğinden dolayı marka itibarının zedelenmemesi için yaptığı ihtiyati tedbir talebi kabul edildi.

11.07.2019Gündem
Son dakika... Pendikte hamile kadın ve eşine dehşeti yaşatan baklavacılar tutuklandı

Son dakika... Pendik'te hamile kadın ve eşine dehşeti yaşatan baklavacılar tutuklandı

Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliği, Pendik D-100 Karayolu'nda içinde hamile kadının bulunduğu araca saldırı olayına ilişkin şüpheliler Hasan Sel ve Hüseyin Sel'in tutuklanmalarına karar verdi ve iki zanlı tutuklandı.

8.07.2019Gündem
Son dakika... Pendikte hamile kadına dehşeti yaşatmıştı Flaş gelişme...

Son dakika... Pendik'te hamile kadına dehşeti yaşatmıştı! Flaş gelişme...

İstanbul Pendik'te hamile kadına ve eşine trafikte dehşet yaşatan şahıslar, ifade vermek üzere avukatıyla beraber Pendik Merkez Polis Amirliğine geldi. Şüpheliler polis merkezindeki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

8.07.2019Gündem
Bir baklavacı daha TMSFye geçti

Bir baklavacı daha TMSF'ye geçti

Baklava sektörünün önemli oyuncularından birinin daha, FETÖ soruşturması kapsamında TMSF’ye devredildiği anlaşıldı. Baklavacı Faruk Güllüoğlu’nun bazı şubelerini devralan ve ‘Hasan Gültekin Gaziantep Baklavacısı’ markası ile faaliyet gösteren şirketlerin denetimi TMSF’ye geçti. Şirketin yönetim kurulu başkanı ise Kâğıthane Kaymakamı oldu.

6.04.2017Ekonomi
Ünlü baklava markasının sahiplerine 15er yıl hapis talebi

Ünlü baklava markasının sahiplerine 15'er yıl hapis talebi

FETÖ’ye yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan iş adamları Mustafa Seyitoğlu ve Serdar Seyitoğlu hakkında "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan da 15’er yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame mahkemece kabul edildi.

17.03.2017Ekonomi
Son dakika: Seyidoğlu Baklavalarının patronlarına müebbet ve 15er yıl istendi

Son dakika: Seyidoğlu Baklavaları'nın patronlarına müebbet ve 15'er yıl istendi

FETÖ tutuklusu Seyidoğlu Baklavaları'nın sahibi Mustafa Seyitoğlu ve Serdar Seyitoğlu hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 15'er yıl hapsi istendi.

10.02.2017Ekonomi
Son dakika: Ünlü baklavacı tutuklandı

Son dakika: Ünlü baklavacı tutuklandı

FETO soruşturmasında son dakika gelişmesi.. Gaziantepli Habeş Seyitoğlu Baklava şirketinin ortağı ve genel müdürü Serdar Seyitoğlu FETÖ soruşturması kapsamında “terör örgütüne üye olmak” suçundan tutuklanması istemiyle hakimliğe sevk edilmişti. Seyitoğlu hakkında tutuklama kararı çıktı.

28.10.2016Ekonomi
Son dakika haberi: Bir ünlü baklavacı daha FETÖden gözaltına alındı

Son dakika haberi: Bir ünlü baklavacı daha FETÖ'den gözaltına alındı

Seyidoğlu Baklavaları'nın yöneticisi Serdar Seyidoğlu, FETÖ'nün adliye imamı olduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.

30.09.2016Gündem
Mustafa Seyidoğlu gözaltında

Mustafa Seyidoğlu gözaltında

FETÖ’nün iş dünyası yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında Seyidoğlu Baklavaları’nın sahibi Mustafa Seyidoğlu da gözaltında. Savcılık tarafından ünlü işadamının mal varlığına tedbir konuldu

10.09.2016Ekonomi
Bir baklava yedi Medine’de baklavacı oldu

Bir baklava yedi Medine’de baklavacı oldu

SUUDİ Arabistanlı Yusuf Al Harbe, Gebze Seyidoğlu’nda bir baklava yedi ve o anda Medine’ye Seyidoğlu açmaya karar verdi. Al Harbe, ilk görüşmenin ardından Serdar Seyidoğlu’na 770 metrekarelik dükkanın kontratını gönderince ortaklık ‘farz’ oldu.

22.11.2013Kobi
Gebze’de baklava yedi, Medine’de baklavacı oldu

Gebze’de baklava yedi, Medine’de baklavacı oldu

Suudi Arabistanlı Yusuf Al Harbe, Gebze Seyidoğlu’nda bir baklava yedi ve o anda Medine’ye Seyidoğlu açmaya karar verdi. İlk görüşmenin ardından Serdar Seyidoğ-lu’na 770 metreka-relik dükkânın kontratını gönderince ortaklık ‘farz’ oldu.

4.11.2013Ekonomi
Baklavanın ’Habeş Amcası’ vefat etti

Baklavanın ’Habeş Amcası’ vefat etti

Türk damak tadının tanınmış isimlerinden, baklavacıların "Habeş Amcası" Habeş Seyidoğlu, geçen salı günü 88 yaşında kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde vefat etti. Sabahları bile baklava yemesiyle bilinen Habeş Seyidoğlu, ilerlemiş yaşına rağmen çalışmayı da çok seviyordu.

28.04.2006Gündem
Türkiye’nin en iyi 10 baklavacısı

Türkiye’nin en iyi 10 baklavacısı

Türk tatlıları arasında baklavanın yeri bir başka. Görünüşü ile sizi çağırır, bir kez tadınca da ikinci çatalı almanız kaçınılmazdır. İyi bir tatlıcıdan alınmış baklavanın yerini hiçbir şey tutamaz.

12.11.2004Kelebek
Türkiye’nin en iyi 10 baklavacısı

Türkiye’nin en iyi 10 baklavacısı

Türk tatlıları arasında baklavanın yeri bir başka. Görünüşü ile sizi çağırır, bir kez tadınca da ikinci çatalı almanız kaçınılmazdır. Kilo da yapsa, kolesterol yüklü de olsa iyi bir tatlıcıdan alınmış baklavanın yerini hiçbir şey tutamaz.

11.11.2004Kelebek