MENÜ

Şevkat Yerimdar

Şevkat Yerimdar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şevkat Yerimdar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 81 Şevkat Yerimdar haberi bulunmuştur.

Şevkat Yerimdar Haberleri

Şevkat Yerimdar 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merakla cevap arıyor. Peki Şevkat Yerimdar son bölümde neler yaşandı? Esin'e evlilik teklifi yapmanın planlarını kuran Şevkat bir türlü istediği sürprizi hazırlayamıyor.. Peki Şevkat Yerimdar 22. bölümde başka neler yaşandı? İşte detaylar

21.10.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 22. bölüm 2. fragmanında Esine kötü sürpriz

Şevkat Yerimdar 22. bölüm 2. fragmanında Esin'e kötü sürpriz

Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sinemadan TV'ye uyarlanan karakter komedisi Şevkat Yerimdar'ın 22. bölümünde Şevkat’in sürekli belaya bulaştığını düşünen Esin, kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Öte yandan İsmail Tezene’ye kavuşabilmek için Erkan kimliğine bürünüyor. İşte Şevkat Yerimdar 22. bölüm fragmanları ve özeti!

20.10.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 22. Bölüm 1. Tanıtım

Şevkat Yerimdar 22. Bölüm 1. Tanıtım

Şevkat Yerimdar 22. Bölüm 1. Tanıtım

16.10.2017Ekran
Şevkat Yerimdar son bölümde neler yaşandı 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar son bölümde neler yaşandı? 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar son bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bora'ya büyük bir ders vermek isteyen Şevkat ve Esin, büyük bir çabanın ardından oyunlarını kurgulamıştır. Şevkat Yerimdar son bölümünde amiyane tabirle zokayı yutan Bora, Seval'i oradan alarak uzaklaştırmıştır. Peki, Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

14.10.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 21. Bölüm 1. Tanıtım

Şevkat Yerimdar 21. Bölüm 1. Tanıtım

Şevkat Yerimdar dizisinin 21. bölüm 1. tanıtımı yayında.

7.10.2017 Ekran
Şevkat Yerimdar 20. Bölüm 1. Tanıtımı

Şevkat Yerimdar 20. Bölüm 1. Tanıtımı

Şevkat Yerimdar 20. Bölüm 1. Tanıtımı yayınlandı.

30.9.2017Ekran
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında Şevkatın randevu krizi

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında Şevkat'ın randevu krizi!

Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm yayınlanmadan önce 19. bölümün fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Şevkat, hem Esin'e hem de Seval'e yemek sözü verince işler bozuluyor.. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

29.9.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında sürpriz macera

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında sürpriz macera

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümününde Şevkat ve Esin'in başına beklemedikleri bir olay gelmektedir. Şevkat'in holdingin başına geçmesi ile birlikte olaylar çığrından çıkar. Peki Şevkat Yerimdar 17. bölümde başka neler yaşanıyor? İşte dizinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde yaşanacakların özeti

22.9.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Şevkat ve mahalleli saldırıya uğruyor. Peki Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölümün fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

16.9.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Şevkat Yerimdar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Cuma, yan mahallenin belalı katili ayı Tahir'in kombisini tamir edemedi ve başına büyük bir bela aldı. Tahir Cuma'yı öldürmeye niyetliydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.9.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanında Sevalin yeni planı

Şevkat Yerimdar 16. bölüm fragmanında Seval'in yeni planı

Şevkat Yerimdar yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatan dizisi Şevkat Yerimdar yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Esin, Şevkat'le başlarının beladan hiç kurtulmadığını ve evlenecek olmalarına rağmen romantizm yaşayamadıklarını fark eder. İşte, Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı.

14.9.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 16. Bölüm 2. Tanıtımı

Şevkat Yerimdar 16. Bölüm 2. Tanıtımı

Şevkat Yerimdar 16. Bölüm 2. Tanıtımı

13.9.2017Ekran
Çekmeseniz olmaz mı

Çekmeseniz olmaz mı

“Şevkat Yerimdar” adlı dizide rol alan Barış Murat Yağcı, önceki gece Asmalımescit’te görüntülendi.

13.9.2017Magazin
Şevkat Yerimdar 15. son bölüm sonrası 16. yeni bölüm fragmanında ilişkiler ilerliyor

Şevkat Yerimdar 15. son bölüm sonrası 16. yeni bölüm fragmanında ilişkiler ilerliyor

Şevkat Yerimdar 15. son bölümün ardından 16. yeni bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Dizinin son bölümünü izleyen vatandaşlar, yeni bölümde yaşanacak komik olayları merak etmeye başladı. Şevkat ile Esin arasındaki ilişki bağlarını giderek kuvvetlendirse de, ortaya bir sıkıntının çıkacağı beklenmektedir. İşte, son bölümün ardından ekrana gelen Şevkat Yerimdar 16. yeni bölüm fragmanı ve detayları

9.9.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Şevkat Yerimdar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Şevkat'in eski sevgilisi Seval mahalleye bomba gibi düştü. Şevkat'in Seval hakkında öğrendiği sır ona karşı elini kolunu bağlamıştı. Bu sır yüzünden Şevkat Seval'in her isteğini yerine getirmeye başladı. Peki, son bölümün bitmesinin ardından Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.8.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 13. yeni bölüm fragmanı: Esin evlendi mi

Şevkat Yerimdar 13. yeni bölüm fragmanı: Esin evlendi mi?

Şevkat Yerimdar yeni bölümü merakla beklenirken yayınlanan fragman çarpıcı detayları gözler önüne serdi. Sevilen dizinin son bölümünde Şevkat'in kaza sahnesine ve Esin'in nikah görüntülerine tanık olan izleyiciler, Şevkat Yerimdar 13. bölümününde soru işaretlerine yanıt bulacak. Peki Şevkat kazadan kurtuldu mu? Esin evlendi mi?

18.8.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kadro genişliyor

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kadro genişliyor

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanıyla merak uyandırırken dizinin kadrosuyla ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu, senaryosunu Erol Hızarcı'nın kaleme aldığı 'Şevkat Yerimdar' dizisine yeni oyuncular katıldı.

17.8.2017Televizyon
Canım ne isterse yerim... Kısıtlamam yok

Canım ne isterse yerim... Kısıtlamam yok!

Rol aldığı “Şevkat Yerimdar” dizisi nedeniyle yaz aylarını sette geçiren Başak Parlak, o koşturmaca arasında Formsante ekibiyle buluştu. Sportif oyuncu, renkli çekim sonrası da derginin sorularını yanıtladı.

16.8.2017Magazin
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Şevkatin akıbeti...

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Şevkat'in akıbeti...

Şevkat Yerimdar’ın merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı. Son bölümde Şevkat’in kaza sahnesine tanık olan izleyiciler yeni gelişmelerin ilk ipucunu edinmiş oldu. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölümünde neler olacak? Şevkat kurtuldu mu? Esin, Bora ile oturduğu nikah masasında ‘evet’ dedi mi? işte Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı!

15.8.2017Televizyon
Şevkat Esine aşkını ilan ediyor

Şevkat Esin'e aşkını ilan ediyor

FOX TV'nin en çok izlenen dizisi Şevkat Yerimdar'da bu hafta inanılmaz şeyler oluyor. Şevkat Yerimdar dizisinin 13. Bölüm 1.Tanıtımı yayında.

14.8.2017Ekran
Şevkat Yerimdar son bölümde korkunç kaza... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar son bölümde korkunç kaza... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta! Komedi sahneleriyle ekran başındakileri yüzünü güldüren Şevkat Yerimdar yeni bölümünde en çok merak edilen konu Şevkat'in akıbeti. 11 Ağustos Cuma akşamı yayınlanan son bölümde Esin'in Bora ile nikah masasına oturduğu anlarda Şevkat korkunç bir kaza geçirdi. Şimdi ise gözler 13. bölüm fragmanında. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.8.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Şevkat Yerimdar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardı fakat birbirlerine açılamadılar. Esin onun duygularından emin olmak istedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.8.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 12. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Şevkat Yerimdar 12. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Özgür bir insan nasıl yaşayacağını hiç düşünmez; çünkü nasıl yaşanmayacağını zaten bilir. Gerisi hikayedir. Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır. Velhasılı, nesli tükenmiş bir mahalle delikanlısıdır o.

10.8.2017Ekran
Şevkata büyük piyango

Şevkat'a büyük piyango

Şevkat Yerimdar dizisinin 12. Bölüm 1. tanıtımı yayında.

5.8.2017Ekran
Şevkat Yerimdar 12. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar 12. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar 12. bölüm fragmanı, son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Zengin olma hayaliyle alınan piyango bileti, mahalleli tarafından Şevkat'e emanet edilmiştir. Biletin kaybolması üzerine mahalleli Şevkat'i ablukaya almıştır. Peki, çok enteresan olayların yaşandığı Şevkat Yerimdar son bölümün ardından 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar

3.8.2017Televizyon
Ortak bilete 5 milyon çıkıyor - Şevkat Yerimdar

Ortak bilete 5 milyon çıkıyor - Şevkat Yerimdar

Şevkat Yerimdar dizisinin 11. Bölüm 2. tanıtımı yayında.

2.8.2017Ekran
Şevkat Yerimdar 11. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar 11. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar son bölüm sonrası 11. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Bebek ile ne yapacaklarını şaşıran Şevkat ve Esin, son bölümde büyük bir kargaşanın içerisine girmiştir. İşin içerisine polis de girince durum iyiden iyiye zorlaşmaya başlamıştır. Peki, aksiyon dolu geçen son bölümün ardından Şevkat Yerimdar 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

28.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir İşte, karakterler hakkında detaylı bilgiler

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir? İşte, karakterler hakkında detaylı bilgiler

Şevkat Yerimdar oyuncuları, dizinin yeni bölümünün ekrana gelmesiyle birlikte araştırılmaya başlandı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar, oyuncuları ve konusu ile seyircilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Özgürcan Çevik ve Başak Parlak'ın baş rolde oynadığı dizide, her geçen dakika birbirinden komik olaylar gün yüzüne çıkıyor. Peki, takipçilerin merakla araştırdığı Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir, kaç yaşındadır?

28.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında yeni bir gelişme yaşanıyor. Şevkat ve Esin bir sabah evlerinin bahçesinde bebek buluyorlar.. Mahallenin ortak yaptığı at yarışı kuponu tutunca işler karışıyor. Peki Şevkat Yerimdar 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

26.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 10.Bölüm tanıtım

Şevkat Yerimdar 10.Bölüm tanıtım

Şevkat Yerimdar dizisinin 10.Bölüm tanıtımı yayında.

24.7.2017Ekran
Şevkat Yerimdar 9. bölüm fragmanında Esin sorguya çekiyor

Şevkat Yerimdar 9. bölüm fragmanında Esin sorguya çekiyor!

Şevkat Yerimdar 9. bölüm fragmanında olan biteni anlamak için üstün gayret sarf eden Esin, olanları sorgulamak için Şevkat'i köşeye sıkıştırmıştır. Polis tarafından göz altına alınan ve ifadeye çekilen Şevkat ise, neler olduğunu ve üzerinde kurulan kumpasları izah etmek zorunda kalır. İşte, Şevkat Yerimdar 9. bölüm fragmanı ve ekrana gelecek olaylar hakkında detaylı bilgiler

21.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı. Dizinin bu hafta ekranlara gelen son bölümünde Demet’in anne ve babasının hesabını sormak için holdingi basan Şevkat orada Korkut ile karşılaştı. Fakat onun Bora’nın babası olduğunu bilmiyordu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.7.2017Televizyon
Yaz dizileri sosyal medyayı da hareketlendirdi

Yaz dizileri sosyal medyayı da hareketlendirdi

Sezon dizilerinin yerini alan yaz dizileri ekranı hareketlendirirken, diziler arasındaki reyting savaşı hız kesmeden devam ediyor. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) sosyal medya ölçümleme uygulaması DigiLUP, 3 – 9 Temmuz tarihlerinde yayınlanan dizilerin sosyal medyadaki hashtag reytinglerini ölçümleyerek, izlenme oranlarıyla karşılaştırdı. İşte araştırmanın detayları…

11.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında aşk rüzgarları bir hayli sert esiyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

8.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 8. bölüm 2. fragmanı... Şevkat evlilik teklifi mi edecek

Şevkat Yerimdar 8. bölüm 2. fragmanı... Şevkat evlilik teklifi mi edecek?

Şevkat Yerimdar yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Cuma günleri ekrana gelen karakter komedisi Şevkat Yerimdar son bölümünün hemen ardından 8. bölüm fragmanları yayınlandı. Dün yayınlanan son bölümde Esin ve Şevkat’ın yakınlaşma sahneleri dikkat çekti, finalde yaşananlar ise merak uyandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak. İşte Şevkat Yerimdar 8. bölüm fragmanları!

8.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 8.Bölüm tanıtımı

Şevkat Yerimdar 8.Bölüm tanıtımı

Şevkat Yerimdar 8.Bölüm tanıtımı

8.7.2017Ekran
Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında ortalık yanıp tutuşuyor

Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında ortalık yanıp tutuşuyor!

Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında romantik ilişki giderek daha kötü bir hal almaya başlıyor. Esin ile Şevkat arasında yaşanan olaylar, enteresan dakikaların ekrana gelmesine neden olacaktır. Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında tam aşk ile ilgili beklentilerini birbirlerine açıklayacak olan Esin ve Şevkat, masanın tutuşması nedeniyle zor anlar yaşıyor. İşte, tüm bunların yaşanacağı Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

7.7.2017Gündem
Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında Esin ve Şevkat ilişkisi alevleniyor

Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında Esin ve Şevkat ilişkisi alevleniyor

Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında romantik bir görüşme esnasında yangın çıkması nedeniyle başları büyük belaya girecek olan Şevkat ve Esin, büyük bir panikle karşı karşıya kalmıştır. Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanında Esin'in Şevkat'e yanaşmak için gösterdiği çaba ortalığı karıştırmaya yetecektir. İşte, tüm bunların ekrana geleceği Şevkat Yerimdar 7. yeni bölüm fragmanı ve detayları

7.7.2017Televizyon
Rahatsız oldu

Rahatsız oldu

Şevkat Yerimdar dizisinde rol alan Özgürcan Durmaz, önceki gün Karaköy’de görüntülendi.

4.7.2017Magazin
Şevkat Yerimdar 7. Bölüm fragmanında Esin kararlı 6. bölümde neler yaşandı

Şevkat Yerimdar 7. Bölüm fragmanında Esin kararlı! 6. bölümde neler yaşandı?

Şevkat Yerimdar 7.bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısında çıktı. Esin ile içten içe yakınlaşmalarına devam eden Şevkat, bu ilgisiyle birçok kişinin de dikkatini çekmiştir. Artık Şevkat'in duygularını daha derinine bastırması gerekmektedir. Esin ise bu duyguları ayyuka çıkarmaya niyetlidir. İşte, tüm bunların yansıyacağı Şevkat Yerimdar 7. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

1.7.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 7.Bölüm tanıtımını

Şevkat Yerimdar 7.Bölüm tanıtımını

Şevkat Yerimdar 7.Bölüm tanıtımını

30.6.2017Ekran
Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir Son bölümde neler yaşandı

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir? Son bölümde neler yaşandı?

Şevkat Yerimdar oyuncuları, dizinin 6. bölümünün ardından sorgulanmaya devam ediyor. Sinema versiyonunun ardından televizyon ekranlarına uyarlanan ve Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Şevkat Yerimdar, oyuncuları ile de güldürü unsuru olmaya devam ediyor. Peki, değişik konusuyla ekranlara gelen Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir? İşte, oyuncular ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

30.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 6. yeni bölüm fragmanında aşk rüzgarları

Şevkat Yerimdar 6. yeni bölüm fragmanında aşk rüzgarları

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanın eğlence ve romantizm dolu sahneler dikkat çekiyor. Şevkat ve Esin arasında esen aşk rüzgarı giderek şiddetini arttırıyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

25.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 6.Bölüm tanıtımı

Şevkat Yerimdar 6.Bölüm tanıtımı

Şevkat Yerimdar dizisinin 6.bölüm tanıtımı yayında.

24.6.2017Ekran
Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler Yeni bölümde neler yaşanacak

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin takipçileri yeni bölümde yaşanacakları merak ederken ilk kez izleyecek olanlar, Şevkat Yerimdar oyuncularını araştırmaya başladı. Sinemadan televizyona uyarlanan Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları ve yeni bölüme dair ilk ipuçları detayda!

23.6.2017Televizyon
Tarkan imaj top 10

Tarkan imaj top 10

Hafta sonu yer gök Tarkan’dı. Yeni albümü “10”la gündemde olan şarkıcıyı Magazin Konseyi önce “gelmiş geçmiş tüm imajlarıyla” birlikte ele aldı.

18.6.2017Magazin
Şevkat Yerimdar 5.Bölüm 1.Tanıtımını

Şevkat Yerimdar 5.Bölüm 1.Tanıtımını

Şevkat Yerimdar 5.Bölüm 1.Tanıtımını

16.6.2017Ekran
Şevkat Yerimdar 4. bölümde neler yaşanacak Şevkat Yerimdar oyuncuları

Şevkat Yerimdar 4. bölümde neler yaşanacak? Şevkat Yerimdar oyuncuları

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sinemadan televizyona uyarlanan karakter komedisi Şevkat Yerimdar bu akşam 4. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin müdavimleri yeni bölümde yaşanacakları merak ederken; diziyi daha önce hiç izlememiş olanlar oyuncuları araştırıyor. İşte yeni bölüm gelişmeleri ve Şevkat Yerimdar oyuncuları!

16.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Esin'in yaptıkları bir oyun mu yoksa gerçek mi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelecek olaylar

12.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 4. Bölüm 2. Tanıtımı

Şevkat Yerimdar 4. Bölüm 2. Tanıtımı

Şevkat Yerimdar dizisinin 4. bölüm 2. tanıtımı yayında.

12.6.2017Ekran