MENÜ

Sevinç Erbulak

Sevinç Erbulak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sevinç Erbulak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sevinç Erbulak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 188 Sevinç Erbulak haberi bulunmuştur.

Sevinç Erbulak Haberleri

Terkos marka oldu

Terkos marka oldu

Artık sadece büyükanneler Terkos deyince şehir suyundan bahsedildiğini sanıyor. Ama Terkos suyu devri çoktan kapandı, Terkos Pasajı devri yükseliyor. Caddelerde Terkos'dan giyinmiş gençler dolaşıyor. Müşterileri yüzünden adı entel pazarına bile çıktı. Hatta Etilerli, Caddeli clubber gençler arasında dahi hatırı sayılır bir yeri var. Buradaki giysilerin meziyeti ucuz ama aynı zamanda trendy olmaları.

20.07.2001Seyahat
Orhan Kemal anılıyor

Orhan Kemal anılıyor

Türk edebiyatının usta yazarlarından Orhan Kemal, ölümünün 32'nci yıldönümü olan 1 Haziran'da anılacak. Anma töreninde, Bu Yaz Ayrılığın İlk Yazı Olacak adlı kitabıyla bu yılki Orhan Kemal Roman Ödülü'nü kazanan Selim İleri'ye de plaketi verilecek. Anma ve ödül töreni İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak.

29.05.2002Spor Arena
Afife Tiyatro Ödüllerinde heyecan dorukta

Afife Tiyatro Ödülleri'nde heyecan dorukta

Sahneye çıkan ilk Müslüman Türk kadını olan Afife Jale anısına düzenlenen Afife Tiyatro Ödülleri'ne aday olanlar açıklandı. Yapı Kredi Sigorta tarafından bu yıl yedinci kez gerçekleşirilecek olan ödülleri kazananlar 21 Nisan'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle açıklanacak. Sunuculuğunu Korhan Abay'ın üstleneceği gecede İtalyan sanatçı Milva da bir konser verecek.

25.03.2003Gündem
Yılın en iyisi : Ayaktakımı Arasında

Yılın en iyisi : "Ayaktakımı Arasında"

Sahneye çıkan ilk Müslüman Türk kadını Afife Jale'nin adını yaşatmak ve tiyatro sanatını teşvik etmek amacıyla Yapı Kredi Sigorta A.Ş. tarafından bu yıl 7'incisi düzenlenen''Afife Tiyatro Ödülleri'' sahiplerini buldu. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen ödül töreninin sunuculuğunu Korhan Abay üstlendi. Gecede ünlü sanatçı Milva da bir konser verdi.

22.04.2003Gündem
Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın

Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın?

Konservatuvarlı tiyatro ve sinema oyuncuları televizyon dizilerinde oynamayı tercih etmesin de ne yapsın? Kabaca yaptığımız hesaplara bakılırsa devlet tiyatrolarında oynayan bir oyuncunun aylığı, dizi oyuncusunun makyaj masraflarını bile karşılamıyor. Öyle ya, ayda 100 milyar lira nerede, 1.5 milyar lira nerede...

11.10.2003Gündem
Adama babasından sanatçılık kalır mı

Adama babasından sanatçılık kalır mı?

- Pele’nin oğlu futbol oynamış mıdır?
Afalladım. Futbolla ilgilendiğini bilmiyordum, sesinden yine bir şeylere kızdığı belli...
- Belki oynamıştır ama, meşhur bir oyuncu değildi.
- Peki Boby Fisher’in çocuklarından satranç oyuncusu var mı?
- Fisher’in çocuğu var mı, onu bile bilmiyorum ki...

11.01.2005Kelebek
Yükselen yıldızlar

Yükselen yıldızlar

Gelecek vaat eden genç oyuncuları yapımcı, yönetmen ve usta oyunculardan oluşan büyük jüriye sorduk. Ortaya hocalardan puan toplayan on kişilik yıldız adayı listesi çıktı.

12.03.2005Kelebek
Afife Jalede heyecan başladı

Afife Jale'de heyecan başladı

Türk tiyatrosunun sahneye çıkan ilk kadın sanatçısı olan Afife Jale anısına düzenlenen tiyatro ödüllerinin bu yılki adayları açıklandı. Bu yıl dokuzuncusu verilecek olan ödüllerin adayları, 55'ten fazla oyun ve 600'e yakın oyuncu arasından seçildi. Kazananlar 18 Nisan'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törende açıklanacak.

29.03.2005Gündem
Avare

Avare

29.05.2005Seyahat
Avare

Avare

29.05.2005Kelebek
Evlilik ağustosta

Evlilik ağustosta

Yıllar önce vefat eden Türk tiyatro ve mizah dünyasının ünlü sanatçısı Altan Erbulak’ın kendisi gibi oyuncu olan kızı Sevinç Erbulak, Bodrum’da, sevgilisi Avukat Dalin Midyat ile tatil yapıyor.

23.07.2005Kelebek
Çat Kapı gelen sürpriz güzel

Çat Kapı gelen sürpriz güzel

Aysun Kayacı, Sevinç Erbulak, Ayten Gökçer, Metin Akpınar ve Alp Kırşan’ın başrolleri üstlendiği ‘Çat Kapı’ dizisinde sürpriz gelişmeler oluyor. Rol gereği Kayacı ve Erbulak’ın ev arkadaşları olan, ama ev sahiplerine (Metin Akpınar) bu durumu kabullendirebilmek için kendisini kadın olarak tanıtan Kırşan, sonunda daha da inandırıcı olmak uğruna kadın kılığına girdi.

6.09.2005Kelebek
Erol Günaydın Güneşine veda etti

Erol Günaydın 'Güneş'ine veda etti

Ünlü tiyatro sanatçısı Erol Günaydın'ın eşi Güneş Günaydın, İstanbul'da toprağa verildi.Güneş Günaydın için Teşvikiye Camii'nde düzenlenen tören, Günaydın'ın naaşının musalla taşına konulmasıyla başladı. Naaşın üzerine “eşi ve ailesi” yazılı bir de çiçek bırakıldı.Tiyatro sanatçısı Ertekin Dinçay, Güneş Günaydın'ın ölümünün kendisi için sürpriz olduğunu ifade ederek, Erol Günaydın ile eşini 41 yıl önce kendisinin tanıştırdığını söyledi.

7.09.2005Gündem
Bebek yolda

Bebek yolda

Sevinç Erbulak, dört aylık hamileymiş. İlk bebeğini kaybettiği için bu kez çok temkinli davranan oyuncu, yoğun çalışma temposuna girmekten kaçınıyor, 18.00'den sonra evinin yolunu tutuyormuş. Ayrıca uzman doktor gözetiminde özel bir beslenme programı uygulamaya başlamış.

3.06.2006Spor Arena
Sevinç 4 aylık hamile

Sevinç 4 aylık hamile

Bir yıl önce Dalin Midyat’la evlenen Sevinç Erbulak, 4 aylık hamile. İlk bebeğini kaybettiği için bu kez çok temkinli davranan oyuncu, yoğun çalışma temposuna girmekten kaçınıyor, doktor gözetiminde özel bir beslenme programı uyguluyor.

5.06.2006Spor Arena
Kız çocuğu oldu

Kız çocuğu oldu

Geçtiğimiz yıl avukat Dalin Midyat'la evlenen oyuncu Sevinç Erbulak'ın 2 kilo 940 gram ağırlığında bir kız çocukları oldu.

13.11.2006Gündem
Uludağ Üniversitesi festivali başladı

Uludağ Üniversitesi festivali başladı

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Geleneksel Öğrenci Toplulukları Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Şenliği başladı.

10.05.2007Eğitim
Babaların gözüyle annelerin yüzü

Babaların gözüyle annelerin yüzü

Anneyiz Biz dergisi ve anneyiz.biz internet sitesi işbirliğiyle düzenlenen "Babaların Gözüyle Annelerin Yüzü" sergisi, çocuklarının babaları tarafından çekilmiş ünlü ve ünsüz annelerin fotoğraflarından oluşuyor. Sergi kapsamında babalar eşlerinin anneliğini kelimelere dökerek de anlatıyor. Türkiye çapında 60 annenin fotoğraflandığı ve 75 fotoğrafın yer aldığı sergi, 13 Mayıs tarihine kadar İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi’nde gezilebilir.

10.05.2007Kelebek
Yeni dizi yakında Starda

Yeni dizi yakında Star'da

Eylül ayında Star TV'de yayınlanacak "Son Bahar" adlı dizinin çekimlerine başlandı.

18.08.2008Gündem
Son Bahara ödül

'Son Bahar'a ödül

Kavram Olimpiyatları’nın bu yılki ödül töreni, çok sayıda bilim adamı, sanatçı ve eğitimcinin katılımıyla Profilo Kültür Merkezinde gerçekleşti.

8.04.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

İşte bu da reality!

Ben bir The Apprentice fanatiğiyim. Donald Trump’ın yarışması her bölümünü izlediğim ve çok beğendiğim bir format olduğu için, onun Türkiye’ye uyarlama sürecini başından beri yakından takip ettim.

21.03.2005

Rötarlı tatilci

Fatoş Güney de tatilini erteleyenlerden...

29.08.2005

Çağrım babalara...

Anne olmanın, ne demek olduğunu annelerden başka kim bilebilir? Cevabı duyar gibiyim. Bizim annelerimiz diyorsunuz değil mi? Tabii ki öyle.

16.04.2007

Kopyacı Eda kapı önüne kondu

Sosyete bugünlerde, bir giydiğini bir daha giymeyen, sevgilisi Nurettin Hasman’ın da "İkon Can" diye hitap ettiği Eda Taşpınar’la ilgili yeni bir dedikoduyla çalkalanıyor.

6.05.2007