MENÜ

Sevinç Erbulak

Sevinç Erbulak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sevinç Erbulak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sevinç Erbulak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 188 Sevinç Erbulak haberi bulunmuştur.

Sevinç Erbulak Haberleri

Afife Jalede heyecan başladı

Afife Jale'de heyecan başladı

Türk tiyatrosunun sahneye çıkan ilk kadın sanatçısı olan Afife Jale anısına düzenlenen tiyatro ödüllerinin bu yılki adayları açıklandı. Bu yıl dokuzuncusu verilecek olan ödüllerin adayları, 55'ten fazla oyun ve 600'e yakın oyuncu arasından seçildi. Kazananlar 18 Nisan'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törende açıklanacak.

29.03.2005Gündem
Yükselen yıldızlar

Yükselen yıldızlar

Gelecek vaat eden genç oyuncuları yapımcı, yönetmen ve usta oyunculardan oluşan büyük jüriye sorduk. Ortaya hocalardan puan toplayan on kişilik yıldız adayı listesi çıktı.

12.03.2005Kelebek
Adama babasından sanatçılık kalır mı

Adama babasından sanatçılık kalır mı?

- Pele’nin oğlu futbol oynamış mıdır?
Afalladım. Futbolla ilgilendiğini bilmiyordum, sesinden yine bir şeylere kızdığı belli...
- Belki oynamıştır ama, meşhur bir oyuncu değildi.
- Peki Boby Fisher’in çocuklarından satranç oyuncusu var mı?
- Fisher’in çocuğu var mı, onu bile bilmiyorum ki...

11.01.2005Kelebek
Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın

Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın?

Konservatuvarlı tiyatro ve sinema oyuncuları televizyon dizilerinde oynamayı tercih etmesin de ne yapsın? Kabaca yaptığımız hesaplara bakılırsa devlet tiyatrolarında oynayan bir oyuncunun aylığı, dizi oyuncusunun makyaj masraflarını bile karşılamıyor. Öyle ya, ayda 100 milyar lira nerede, 1.5 milyar lira nerede...

11.10.2003Gündem
Yılın en iyisi : Ayaktakımı Arasında

Yılın en iyisi : "Ayaktakımı Arasında"

Sahneye çıkan ilk Müslüman Türk kadını Afife Jale'nin adını yaşatmak ve tiyatro sanatını teşvik etmek amacıyla Yapı Kredi Sigorta A.Ş. tarafından bu yıl 7'incisi düzenlenen''Afife Tiyatro Ödülleri'' sahiplerini buldu. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen ödül töreninin sunuculuğunu Korhan Abay üstlendi. Gecede ünlü sanatçı Milva da bir konser verdi.

22.04.2003Gündem
Afife Tiyatro Ödüllerinde heyecan dorukta

Afife Tiyatro Ödülleri'nde heyecan dorukta

Sahneye çıkan ilk Müslüman Türk kadını olan Afife Jale anısına düzenlenen Afife Tiyatro Ödülleri'ne aday olanlar açıklandı. Yapı Kredi Sigorta tarafından bu yıl yedinci kez gerçekleşirilecek olan ödülleri kazananlar 21 Nisan'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle açıklanacak. Sunuculuğunu Korhan Abay'ın üstleneceği gecede İtalyan sanatçı Milva da bir konser verecek.

25.03.2003Gündem
Orhan Kemal anılıyor

Orhan Kemal anılıyor

Türk edebiyatının usta yazarlarından Orhan Kemal, ölümünün 32'nci yıldönümü olan 1 Haziran'da anılacak. Anma töreninde, Bu Yaz Ayrılığın İlk Yazı Olacak adlı kitabıyla bu yılki Orhan Kemal Roman Ödülü'nü kazanan Selim İleri'ye de plaketi verilecek. Anma ve ödül töreni İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak.

29.05.2002Spor Arena
Terkos marka oldu

Terkos marka oldu

Artık sadece büyükanneler Terkos deyince şehir suyundan bahsedildiğini sanıyor. Ama Terkos suyu devri çoktan kapandı, Terkos Pasajı devri yükseliyor. Caddelerde Terkos'dan giyinmiş gençler dolaşıyor. Müşterileri yüzünden adı entel pazarına bile çıktı. Hatta Etilerli, Caddeli clubber gençler arasında dahi hatırı sayılır bir yeri var. Buradaki giysilerin meziyeti ucuz ama aynı zamanda trendy olmaları.

20.07.2001Seyahat
Benim sevdam İzmir takımları

Benim sevdam İzmir takımları

İzmir basın tarihi, denildiği zaman içim kıpırdar. Rum-Ermeni takımlarına karşı milli direnişin öncüleri olarak kurulan Kaf-Sin-Kaf ve Altay'ın mücadeleli özgeçmişlerine, dedemin mahallesi Namazgah'ın takımı olan Altınordu ve eniştim Kemik Emcet'in (Sayar) top koşturduğu Göztepe'nin tarihlerine, hele hele efsane Başkan Cavit Ölçer'in İzmirspor'unun gelişim çizgisine, Bucaspor'a, şimdi tarihe karışmış Demirspor, Egespor, Karantina gibi eski İzmir takımlarının başından geçenlere daima çok ilgi duymuşumdur.

5.01.2008Ege
Ayaküstü gırgırın efendi komiği

Ayaküstü gırgırın efendi komiği

O, stand-up'ın esamesinin okunmadığı yıllarda, Türkiye'nin ilk ‘‘ayaküstü gırgır’’cısı. Radyolu günlerin unutulmaz pürüzsüz sesi. Yarışmaların saygılı takdimcisi. Gazinoların efendi komiği.

5.10.2002Gündem

Yazar Sonuçları

İşte bu da reality!

Ben bir The Apprentice fanatiğiyim. Donald Trump’ın yarışması her bölümünü izlediğim ve çok beğendiğim bir format olduğu için, onun Türkiye’ye uyarlama sürecini başından beri yakından takip ettim.

21.03.2005