MENÜ

sevgilinizin annesi

sevgilinizin annesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika sevgilinizin annesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 37 sevgilinizin annesi haberi bulunmuştur.

sevgilinizin annesi Haberleri

Annesi sizi sinir ediyorsa...

Annesi sizi sinir ediyorsa...

Erkek arkadaşınızın annesi sıcakkanlı, samimi ya da sevecen bir insan olmayabilir. Ama merak etmeyin, hayattaki en büyük rakibeniz canınızı sıktığında, yapabileceklerinizi öğrenebilirsiniz!

21.11.2012Aşk
Doğru insanla mı birliktesiniz

Doğru insanla mı birliktesiniz?

Aşkınız nereye gidiyor? Evliliğe mi yoksa sonu belli olmayan bir yola mı? Onun doğru kişi olduğuna emin misiniz? Testimizi yapın, sonuçlara bakın...

6.01.2008Aşk
Sevgilinizin annesini tavlayın

Sevgilinizin annesini tavlayın

Evlenmeye hazırlandığınız bir sevgiliniz var ve annesiyle tanışacaksınız. Tabii ki çok heyecanlısınız.

6.09.2007Aşk
Aşkı test edin

Aşkı test edin

Erkek arkadaşınızla mutlusunuz ve niyetiniz ciddi! Ama karar vermekte aceleci davranmayın... Aşkınızın geleceği için önce testimizi cevaplayın.

16.02.2005Aşk
Yanlış Erkekle Beraber Olduğunuzun 8 İşareti

Yanlış Erkekle Beraber Olduğunuzun 8 İşareti

İnsan aşık olduğunda karşısındakinin kusurlarını göremiyor ya da farkına varamıyor. İşte yanlış erkekle beraber olduğunuzun 8 işareti...

8.09.2014Aşk
Aşk İçin Almanız Gereken 5 Risk

Aşk İçin Almanız Gereken 5 Risk!

Yapacağınız bazı cesur seçimler ilişkinizi hareketlendirecek ve sevgilinizle birbirinizi tanımanıza yardımcı olacak. İşte aşk için almanız gereken 5 risk!

25.11.2013Aşk
Size ne oldu ekselansları

Size ne oldu ekselansları

Yazısıyla Hürriyet Seyahat’in 10. yıl yarışmasında dereceye giren Prof. Dr. Sema İşisağ Üçüncü, ödül olarak bir haftalık Orta Avrupa turu kazanmıştı. Jolly Tur’un sponsorluğuyla çıktığı yolculuk sırasında yolu Viyana’da trajik olaylara sahne olan Mayerling Manastırı’na düştü. İzlenimlerini yazdı.

3.11.2013Kelebek
Ben olsam ortalığı yakarım

Ben olsam ortalığı yakarım!

Didem Balçın, “Dila Hanım” dizisine dahil oldu. Oyuncu, Rıza’nın 10 yıl sonra ortaya çıkan eski nişanlısı Arzu’yu canlandırıyor. Arzu’nun Rıza ile Dila Hanım’ın arasını bozabileceğini söyleyen Balçın, “Benim sevgilimin eski aşkı yıllar sonra çıkıp gelse, ben ortalığı yakarım” diyor.

22.04.2013Kelebek
Erkeklerin ayrılma bahaneleri

Erkeklerin ayrılma bahaneleri

Bazı erkekler lafı hiç dolandırmadan ayrılmak istediklerini söylerken, bazıları da dürüst olamayıp bahanelere sığınmayı tercih ediyorlar. Yapmanız gereken tek şey mesajları doğru analiz etmek. İşte 7 klasik ayrılma bahanesi!

17.06.2010Aşk
Ayrıldık demesi kolay

Ayrıldık "demesi kolay"

Meraklı arkadaşlar ve aileler... Ayrılmanızdan daha da zor bir durum: Neden ve nasıl sorularını cevaplamak! Bir o kadar da sıkıcı... İşte bu kıskaca girmeden, kimseyi kırmadan söyleyip kurtulma stratejiniz.

24.03.2009Aşk
Bay doğruyu bulabildiniz mi

"Bay doğru"yu bulabildiniz mi?

Doğru erkeği seçmek ve onunla sonsuza kadar mutlu olmak için onu iyice tanımalısınız. İşte onun doğru mu yanlış mı olduğunu anlamanın tüyoları!

5.08.2008Aşk
Ayrılsak bile Erdil’i sevmeye devam edeceğim

Ayrılsak bile Erdil’i sevmeye devam edeceğim

Bir süre önce sevgilisi Erdil Yaşaroğlu ve onun eski aşkı Şebnem Dönmez ile aynı masada görüntülenen Begüm Kütük, konuyla ilgili ilk kez Kelebek'e konuştu.

15.06.2008Kelebek
Kurbağalardan medet ummayın

Kurbağalardan medet ummayın

Kurbağa prens hikayesini günümüze uyarladığınızda sürekli kurbağalarla muhatap oluyor ve prenslerin çoktan kapıldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

27.01.2008Kelebek
Üçüncü kişilere hayır

Üçüncü kişilere hayır!

Mutlu bir beraberliğiniz var ancak bir türlü baş başa kalamıyorsanız sizi böyle alalım...

27.11.2007Kelebek
Orada dur bakalım

Orada dur bakalım!

Kadınlar neden her şeyi erkeklerin yerine düşünmekten bir türlü vazgeçemiyorlar? Kadınlık neden annelikle eşdeğer görülüyor? Duracağımız nokta neresi?

19.11.2007Aşk
İlişkinizi üçüncü kişilere bırakmayın

İlişkinizi üçüncü kişilere bırakmayın!

Sevgilinizle mutlu bir beraberliğiniz var ama bir türlü baş başa kalamıyorsunuz. O zaman sizi buraya alalım.

24.09.2007Aşk
Uğraşmayın, erkekler değişmez

Uğraşmayın, erkekler değişmez!

Her kadın gibi siz de sevgilinizin bazı huylarını değiştirmek istersiniz değil mi? Bu istek, bir kadın olarak, Tanrı'nın size verdiği en doğal hediyedir. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz ama başlamadan önce size kısa bir bilgi verelim.

12.05.2007Aşk
İlişkinizdeki üçüncü kişiler

İlişkinizdeki üçüncü kişiler

Birlikte olduğunuz erkekle aranızda çıkan sorunların nedeni üçüncü şahıslar mı? O halde artık onları devreden çıkarmanın ve bu ilişkiyi ikinize özel kılmanın zamanı geldi!

20.05.2006Aşk
Bırak da biraz erkekler düşünsün

Bırak da biraz erkekler düşünsün!

Neden kadınlar her şeyi erkeklerin yerine düşünmekten bir türlü vazgeçemiyorlar? Kadınlık neden annelikle eşdeğer görülüyor? Duracağımız nokta neresi?

9.05.2006Aşk
O ve ailesi

O ve ailesi

Bu öyle bir aşk ki, dünya dönüyor mu, çevrenizdeki insanlar yaşıyor mu haberiniz yok! Bu öyle bir aşk ki, dünyanın ikinizin üzerine döndüğünü düşündürüyor size. Dikkat edin de mutluluğunuz sizi ailesiyle tanıştırmak istemesiyle son bulmasın!

25.02.2006Aşk
Seni tanıyorum...

Seni tanıyorum...

Sevimli genç adam bakış menzilinize girdiği ilk andan itibaren, yüreğiniz yerinden çıkıp adeta dışarıda atmaya başladı.

15.11.2005Aşk
Birlikte yaşamak out

Birlikte yaşamak out!

Modern kadın ve erkek, hem birbirini aynı ev ortamı içinde tanımak hem de zamanı gelince kendi televizyonu ve odasına sahip olmak istiyor.

26.09.2005Aşk

Birlikte yaşamak: Avantaj mı, dezavantaj mı?

Modern kadın ve erkek, hem birbirini aynı ev ortamı içinde tanımak hem de zamanı gelince kendi televizyonu ve odasına sahip olmak istiyor.

26.04.2005Aşk
Erkeğinizle aranıza 3. şahıslar mı girdi

Erkeğinizle aranıza 3. şahıslar mı girdi?

İlişkinizdeki üçüncü kişilere meydan vermeyin!Birlikte olduğunuz erkekle aranızda çıkan sorunların nedeni üçüncü şahıslar mı? O halde artık onları devreden çıkarmanın ve bu ilişkiyi ikinize özel kılmanın zamanı geldi.

19.01.2004Aşk

Yazar Sonuçları

Her erkeğin biraz Oedipus kompleksi vardır

Buluşmanın en romantik anında telefon çalar ve sevgilinizin annesi “Ne zaman geleceksin oğluşum, çok geç kalma e mi” derse bilin ki başınız dertte

31.03.2013

Sperm bankasından alabilirdim, almadım çocuğu Ali'den yaptım

Genellikle konuğumun peşine ben düşerim.Ama bu sefer böyle olmadı. Konuğum, benim peşime düştü.

2.04.2016

Aşkım ben tatile çıkıyorum, varınca seni ararım!

Tatil sezonu son sürat devam ederken etrafımda hep aynı konu konuşuluyor. Sevgiliden ayrı tatile gidilir mi gidilmez mi? Sevgilinin tek başına veya arkadaşlarıyla tatile çıkmasına izin vermeli mi verilmemeli mi?

23.08.2013

Şimdi meşgulüm, seni sonra severim!

Güne telefonunuzun alarmı ile başlıyor, makyajınızı asansörde, kahvaltınızı yolda yapıyorsunuz.

24.05.2013

O kadar çok Türkiye’ye gidip geldim ki beni casus zannediyorlar

Ludmila Filipova ve Tuna Kiremitçi. Biri Bulgaristan’ın, diğeri Türkiye’nin en tanınan yazarlarından. İkisi de ‘best seller’ yazıyor. İkisi de köşe yazarlığı yapıyor.

25.06.2011

Aşksız yaşayan çok insan tanıyorum

RUMUZ: ESKİ SEVGİLİ Rüyamda bir odaya giriyorum, ve odada eski sevgilimin yatağa uzanır vaziyette televizyon izlediğini görüyorum.

11.02.2008

Dubai + hamilelik + annelik + evlilik vesaire üzerine sorular

Bir süredir mail kutuma özellikle üst başlıkta yazan konularda yoğunlaşan mailler geliyordu. Bugün size bir güzellik yaptım, onları cevaplandırdım. Rapor veriyorum: Durum aşağıdakinden ibarettir...

20.08.2004