MENÜ

Sevgililer Gunu

Sevgililer Gunu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sevgililer Gunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sevgililer Gunu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.738 Sevgililer Gunu haberi bulunmuştur.

Sevgililer Gunu Haberleri

Babalar Günü ne zaman 2018 Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü ne zaman? 2018 Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının ortalarında olan vatandaşlar, Babalar Günü için araştırmalarını hızlandırdı. Tüm dünyada kutlanması nedeniyle evrensel olan Babalar Günü genellikle haziran ayında kutlanıyor. Türkiye'de de kutlanan Babalar Günü, geleneksel olarak her haziran ayının üçüncü haftasının pazar gününe denk geliyor. Peki 2018 Babalar Günü ne zaman?

14.06.2018Gündem
Öncü Doğu Gürsoy: Çok naif ve heyecan verici bir duygu

Öncü Doğu Gürsoy: Çok naif ve heyecan verici bir duygu

Pure New Media Creative Directorü Öncü Doğu Gürsoy, Kırmızı Ödülleri'yle ilgili yaptığı açıklamada; "Ödül ne kadar prestijli olursa ve ödül veren kişiler ne kadar konusunun uzmanıysa o ödülü alan emekçiler de o kadar gurur duyuyorlar. Aynı zamanda buna ihtiyaçları da var. Kısacası çok naif ve heyecan verici bir duygu" dedi.

8.06.2018Ekonomi
Güldeniz Şeşen: İzleyici çoğu zaman “Bana ne” diyor

Güldeniz Şeşen: İzleyici çoğu zaman “Bana ne?” diyor

C-Section Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen yaptığı açıklamada; "Geleneksel reklamcılıkta neyin komik ve ilginç olduğunu daha çok reklamcı belirlerdi ya da belirlediğini zannederdi. Defalarca kez denenmiş formülleri reklamcılık hileleriyle makyajlayıp arkasına yeteri kadar medya yatırımı yaptığınızda da başarılı olduğunuz düşünülürdü. Oysa ki artık ne istediğini bilmese de en azından ne istemediğinden emin olan bir tüketici kitlesi var ve onlar “reklam” izlemek istemiyor. Lafınız ne kadar süslü, oyuncunuz ne kadar ünlü olursa olsun izleyici çoğu zaman “Bana ne?” diyor. Bizim “dijitalleşme” olarak adlandırdığımız ama ortalama tüketiciye hiçbir şey ifade etmeyen bu süreçte, en iyi işleri yine sağduyulu reklamcılar çıkarıyor. Formül ezberlemekten çok, tüketicinin hangi reklama “Bana ne?” demeyeceğini tahmin edenler başarılı oluyor. TV ünlüleri yerine Instagram ünlülerini kullanarak ya da reklam videosunun köşesine hashtag ekleyerek çağa ayak uyduramıyorsunuz yani. İnsanları ve dünyayı iyi tanıyarak uyduruyorsunuz. Geriye sadece detaylar kalıyor" dedi.

5.06.2018Ekonomi
Ebru Aslan: Dijitalleşmeyle reklamların tüketim hızı giderek yükseliyor

Ebru Aslan: Dijitalleşmeyle reklamların tüketim hızı giderek yükseliyor

Reklamcılık sektörünün geleceğiyle ilgili konuşan Cosmic Creative Genel Müdürü Ebru Aslan; "Dijitalleşmeyle birlikte hemen her içerik türünde olduğu gibi reklamların da tüketim hızı giderek yükseliyor. Bu hıza yetişmek içinse sindirimi kolay mesaj ve görsellerin mecralardaki payı artıyor. Fakat ne kadar dijitalleşsek de Türk reklamcılığı duygulardan kolay kolay vazgeçeceğe benzemiyor. Mecralar yeni teknolojilerle ne kadar değişirse değişsin bu mecralar yaratıcı zihinler sayesinde sadece taktiksel değil, kalbe dokunan mesajlarla tüketicilere seslenmenin bir yolunu bulacak" ifadesinde bulundu.

5.06.2018Ekonomi
Orkide bakımı nasıl yapılır Orkide çiçeği nasıl çoğaltılır

Orkide bakımı nasıl yapılır? Orkide çiçeği nasıl çoğaltılır?

Özel günlerin kurtarıcısı olan orkide, çiçeklerin arasında en beğenileni ve en çok tercih edilenidir. Gerekli ilgi ve bakım gösterildiğinde orkide çiçekleri çoğaltılabilir. Peki orkide bakımı nasıl yapılır? Orkide çiçeği nasıl çoğaltılır?

5.06.2018Gündem
İzlemeden geçmeyin

İzlemeden geçmeyin!

Yepyeni diziler dördüncü bölümü bile bulmadan yayından kalkadursun, klasikleri izlemeye devam.

Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın raporuna göre yok olma sınırındaki 10 hayvan türü

Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın raporuna göre yok olma sınırındaki 10 hayvan türü

İsviçre merkezli Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF), güncel raporunda, neredeyse 3 bin türün yok olma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu bildirerek, bu hayvanların korunması çağrısında bulundu. Kuruluş, dört gün önce, dünyada sadece bir tane kalan erkek Orta Afrika beyaz gergedanı Sudan’ın ölümünün, diğer türlerin kaderi için bir uyarı olarak görülmesi gerektiğini belirtti.

29.03.2018Seyahat
İşte İhracatın şubat ayı karnesi

İşte İhracatın şubat ayı karnesi

Türkiye, geçen ay çift haneli artış ile ihracat rekoru kırarken, sektörel bazda da önemli başarılara imza attı.

5.03.2018Ekonomi
Koruma altındaki çengel boynuzlu dağ keçilerinin sayısı 60’a çıktı

Koruma altındaki çengel boynuzlu dağ keçilerinin sayısı 60’a çıktı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın koruma altına aldığı çengel boynuzlu dağ keçilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Yaban hayatına sahip çıkmaya devam eden bakanlık, koruma çalışmalarının işe yaradığını göstermiş oldu. Nesli tehlike altında olduğu için korumaya alınan çengel boynuzlu dağ keçileri en son 1930-1940’lı yıllarda Gümüşhane’de gözlemlenmişti ve uzun yıllar sonra ilk kez 2016’da varlığı yeniden görüntülenmişti…

27.02.2018Seyahat
Türkiye, Avrupanın 1 numaralı kart pazarı

"Türkiye, Avrupa'nın 1 numaralı kart pazarı"

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre Türkiye, ocak sonu itibarıyla 62,7 milyonu kredi kartı ve 133,3 milyonu banka kartı olmak üzere sahip olduğu 196 milyonluk kartla Avrupa'da en fazla karta sahip ülke konumunu sürdürüyor.

22.02.2018Ekonomi
WhatsApp yedi bitirdi beni

WhatsApp yedi bitirdi beni

Yalın, yeni aşk şarkısını “Hele Bi Başla”yı beğeniye sundu. Ünlü şarkıcıyla bu vesileyle bir araya geldik, aşk üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Zamanla aşka bakışının değiştiğini belirten Yalın, “18 yaşında ‘Zalim’ diye bir şarkı yapmışım, şu an herhangi bir sevgiliye zalim demem” diyor.

20.02.2018Magazin
Ayta Sözeri single çıkardı... Ayta Sözeri’den Sevgililer Günü sürprizi

Ayta Sözeri single çıkardı... Ayta Sözeri’den Sevgililer Günü sürprizi

Ayta Sözeri’nin oyunculukta yakaladığı başarı ivmesi, müzik hayatında da yükselerek devam ediyor.

19.02.2018Keyif
Googleda Türkiye neleri arıyor

Google'da Türkiye neleri arıyor?

İnternet devi Google'da Türkiye geçen hafta en çok neleri aradı?

19.02.2018Teknoloji
Neslihan Atagülden boşanma iddialarına videolu yanıt

Neslihan Atagül'den boşanma iddialarına videolu yanıt

Neslihan Atagül, sosyal medyada yaptığı "seviyor" paylaşımıyla boşanma iddialara son noktayı koydu.

19.02.2018Magazin
Ünlü isimler isyan etti: Kanunlar değişsin, idam geri gelsin

Ünlü isimler isyan etti: Kanunlar değişsin, idam geri gelsin!

Gülşen, Hadise ve Ferhat Göçer son dönemde artan çocuk istismarı olaylarına isyan etti. Üç isim de Adalet Bakanlığı’na seslendi: “Kanunlar değişsin, idam geri gelsin.”

18.02.2018Magazin
Sevgilim benim için her şeyi yaptı

Sevgilim benim için her şeyi yaptı

Ayla Çelik, Kuzey Kıbrıs’taki Merit Crystal Cove Hotel’de sahneye çıktı.

18.02.2018Magazin
Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanında Pelinin ağzından dökülenler...

Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanında Pelin'in ağzından dökülenler...

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 17 Şubat tarihli Ufak Tefek Cinayetler 17. bölümünde Pelin, Oya ve Serhan’ın ilişkisini öğreniyor. Peki bu gelişme dengeleri nasıl değiştirecek? Pelin’in eline önemli bir koz vere Oya şimdi ne yapacak? İşte Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

17.02.2018Televizyon
17 kişiyi öldürüp hamburger yedi

17 kişiyi öldürüp hamburger yedi

ABD'nin Florida eyaletinde Sevgililer Günü'nde 17 kişiyi öldüren Nikolas Cruz'un (19), saldırıdan hemen sonra fastfood zincirine giderek karnını doyurduğu ortaya çıktı.

17.02.2018Dünya
FBI ihbarı dikkate almamış

FBI ihbarı dikkate almamış

ABD’de 17 kişinin yaşamını yitirdiği lise katliamıyla ilgili çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı. Buna göre FBI, ocak ayında katliamcı Nikolas Cruz ile ilgili ihbar aldığını ancak bunu soruşturmadığını açıkladı. Okul arkadaşlarını katleden Cruz’u tanıyanlar, silah düşkünlüğünün yanı sıra onun beyaz ırkçı radikal sağ gruplarla bağlantılı olduğunu aktardı. Okula taksi ile 14.19’da varan Cruz, 9 dakika içinde katliam yaparak, binadan ayrılmış.

16.02.2018Dünya
Galatasarayda flaş gelişme Ryan Donk...

Galatasaray'da flaş gelişme! Ryan Donk...

Galatasaray’da Fatih Terim’in takımın başına geçmesinin ardından küllerinden doğan Donk, sakat Fernando’nun yokluğunu aratmıyor. Antalya maçında iyi oynayan Hollandalı ön liberonun, kalan haftalardaki performansına göre kontratının uzatılmasına karar verilecek.

16.02.2018Futbol
Saldırganı tanırdık kaba biriydi

Saldırganı tanırdık kaba biriydi

ABD’nin Florida eyaletinde 17 kişinin ölümüyle sonuçlanan okul katliamından iki Türk kız öğrencinin kurtulduğu ortaya çıktı. Selin ve Ajda Adak, sınıflarında saklanarak ölümden döndü. Selin, katliam şüphelisi Nikolas Cruz’u (19) tanıdığını anlatırken, “Ortaokuldan beri aynı okul otobüsüne binerdik. Çok kaba biriydi” dedi.

15.02.2018Dünya
Aşık pilot, aşkı için gökyüzünde kalp rotası çizdi

Aşık pilot, aşkı için gökyüzünde kalp rotası çizdi

Uçuşların rotalarının takip edilebildiği ‘Flightradar24’ sitesine kalpleri ısıtan bir görüntü takıldı. İngiliz pilotlar, 14 Şubat Sevgililer Günü için havada kalp şeklinde bir rota izleyerek aşklarını gökyüzüne kazıdı.

15.02.2018Dünya
İyi çekin, kilolu çıkmayayım

İyi çekin, kilolu çıkmayayım

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bebek’te görüntülendi.

15.02.2018Magazin
Kollar ayrıldı

Kollar ayrıldı

Aynı dizide rol aldığı Ali Burak Ceylan’la aşk yaşayan Merve Çağıran, Sevgililer Günü’nde Nişantaşı’nda görüntülendi.

15.02.2018Magazin
Pencereden kız arkadaşının odasına girdi, babasına yakalandı

Pencereden kız arkadaşının odasına girdi, babasına yakalandı!

DÜZCE’nin Gümüşova ilçesinde, Sevgililer Günü’nde kız arkadaşı Ş.Ö.’nün (15) sürpriz yapmak için hediyesini vermek için pencereden odasına giren R.O.A. (19) kızın babasını karşısında görünce pencereden atladı. Bacağı incinen R.O.A.’yı yakalayan baba, genci jandarmaya teslim etti. R.O.A. hakkında ’konut dokunulmazlığının ihlali’ ve ’reşit olmayan çocuğa cinsel taciz’ suçlarından soruşturma başlatıldı.

15.02.2018Gündem
Öğrencilerden çikolatalı tablo

Öğrencilerden çikolatalı tablo

Master şefleri bir markanın sevgililer günü kutlaması için oluşturduğu tabloyu çikolatadan yaptı.

15.02.2018Eğitim

Yazar Sonuçları

Heykeli dikilecek kadın oldum!

Tüm dünyada 23 müzesi bulunan Madame Tussauds’dan aradılar, “Balmumu figürünüzü yapmak istiyoruz” dediler. Önce inanmadım, “Şaka mı bu, benimle kafa mı buluyorsunuz?” dedim. Emin olduktan sonra üzerine atladım tabii. Tarihte sadece Rahibe Teresa defalarca teklif edilmesine rağmen reddetmiş. Onunla aşık atacak halim yok herhalde. Hemen uçtuk Londra’ya, ölçü vermeye...

28.04.2018

Hadi buyurun modern görücü usulüne!

En son yaptığımız röportajın başlığı, “Organik bir aşk istiyorum... Var mı organik bir tanıdığın Ayşeee!” idi.

3.04.2018

Bir oksimoron: Mükemmel erkek

Dışardan baktığımızda ‘mükemmel erkek’ diye tanımlayabileceğimiz tipler de aslında mükemmel olmayan biz sıradan erkekler gibiler. Emin olun ki onlar da eşlerini ihmal ediyorlar, uzun süredir eve bir demet çiçekle gelmediler. Televizyonun karşısında uyukluyorlar, maç seyrederken “Önümden geçme” diye söyleniyorlar. Hiçbiri gün ortasında ansızın arayıp eşlerine “Seni seviyorum biliyorsun değil mi?” demiyor. Sizce bu yapılması çok zor bir şey mi?

10.03.2018

Gogoboy Şafak: Ailem, arkadaşlarım biliyor, bazıları hâlâ şokun etkisinde

Kostümlerini kendi hazırlıyor; ayda 4 bin lira kazanıyor. Haftada bir gün prova yapıyor, iki gece de sahne alıyor. Şov sırasındaki ‘küçük sarkıntılıkları’, onun için sorun değil. Bu hafta, bir gogoboy’un tuhaf ve ilginç hayatına dahil oluyoruz.

2.03.2018

Yaşar Kemal'i niye bu kadar çok özledim

Pazartesi akşamı sanatçı Ahmet Güneştekin’in evinde çok güzel bir anma yemeğine katıldım.

1.03.2018

Gülümsediğiniz yer neresi

Kuşkusuz artık iletişim dediğimiz mekanizmanın aktif bir şekilde bedenin, zihnin hırpalanmasından başka bir şey olmadığını görüyoruz.

28.02.2018

Yıldızlı pekiyi: Damardan ve 90’dan....

Yıldız Tilbe nasıl bir kadınsa öyle bir albüm olmuş. 90’lar, 2000’ler, arabesk, pop ve tavernayı yemiş bitirmiş, posasını atmış, yaşayacağını yaşamış, olgunlaşmış.

23.02.2018

Sosyal medyanın baş belaları: Bedavacı fenomenler!

Sosyal medya artık sadece gençlerin değil kurumsal şirketlerin de odaklandığı bir alan olmuş durumda.

22.02.2018

‘Birkaç Yılın Öyküsü’: Ahmet Faik Dökmeci

Gerek albüm kaydının kalitesiyle, gerekse şarkıların akıcılığıyla dinlediğim ilk andan itibaren beni çok etkileyen bir çalışmayı sizinle paylaşmak istiyorum.

20.02.2018

Beton gibi aşklar için

EFENDİM, İzmir’in önde gelen madencilik firmalarından, Burak Erkoç yönetimindeki Erkoç Kırmataş A.Ş., kısa bir süre önce mıcır üretiminin ardından hazır beton işine de girmiş.

20.02.2018

O genç kızın “Abasıyanık” kitabı

Twitter’da bir olayı ya da birini birkaç saatliğine linç edip çöpe atmak artık spora dönüştü.

15.02.2018