MENÜ

Sevgili İle İzlenebilecek Filmler

Sevgili İle İzlenebilecek Filmler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sevgili İle İzlenebilecek Filmler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Sevgili İle İzlenebilecek Filmler haberi bulunmuştur.

Sevgili İle İzlenebilecek Filmler Haberleri

En ciddi komedi filmleri

En 'ciddi' komedi filmleri

Sinemaseverleri, komedi sinemasının eşsiz örnekleriyle buluşturmaya hazırlanan 6. Uluslararası Komedi Filmleri Festivali, ünlü yönetmen Frank Oz'un “Cenazede Ölüm” filminin gösterimiyle 23 Kasım'da başlayacak.

22.11.2007Gündem
Evde sevgiliyle film izleyeceklere romantik liste

Evde sevgiliyle film izleyeceklere romantik liste

Sevgililer Günü’nde alınacak verilecek hediyeler o kadar da önemli değil aslında. Önemli olan beraber olmak. Beraberce hoşa giden, keyif alınan, aynı duyguların yaşanmasını sağlayacak bir şeyler yapabilmek.

8.02.2007Kelebek
40 yılın en iyileri Altın Portakalda

40 yılın en iyileri Altın Portakal'da

Bu yıl 4 ile 6 Ekim tarihleri arasında 41'nci kez düzenlenecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali yeniliklerle dolu. Festival kapsamınaki yeniliklerden biri de 1963 yılından bu yana çekilen ve Avrupa sinemasının en iyi örnekleri sayılan 9 filmin gösterileceği "Avrupa'dan En Özel Seçki" başlıklı bölüm. Sinemaseverler bu kapsamda Avrupa sinemasının hem klasik hem çağdaş döneminden en iyi örnekleri izleme fırsatı bulacak.

15.09.2004Gündem
Sinema- Tarih Buluşması başladı

Sinema- Tarih Buluşması başladı

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı'nın düzenlediği Sinema Tarih Buluşması, sinemaseverlerle buluşuyor. "Hoşgörüsüzlük ve İnsan Hakları" temasını işleyen festival, 23 Kasım'a kadar sürecek.

13.11.2001Gündem
Sinemada hoşgörüsüzlük ve insan hakları

Sinemada hoşgörüsüzlük ve insan hakları

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı'nın (Türsak) bu yıl dördüncü kez düzenleyeceği Sinema Tarih Buluşması, Hoşgörüsüzlük ve İnsan Hakları ana teması etrafında yoğunlaşıyor. Festival, 16 Kasım ile 23 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da.

9.10.2001Gündem