MENÜ

Ses Kayıtları

Ses Kayıtları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ses Kayıtları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.709 Ses Kayıtları haberi bulunmuştur.

Ses Kayıtları Haberleri

ABD basını yazdı Mısırdan inanılmaz Kudüs operasyonu

ABD basını yazdı! Mısır'dan inanılmaz Kudüs operasyonu!

ABD merkezli New York Times gazetesinin haberine göre, Mısır'da üst düzey bir istihbarat yetkilisi ülkedeki televizyon kanallarını arayarak ABD'nin Kudüs kararına yönelik çok fazla yayın yapılmamasını 'tembih etti'.

7.1.2018Dünya
Umut hikayesi ödülleri topluyor

'Umut' hikayesi ödülleri topluyor

'Umut' hikayesi ödülleri topluyor

3.1.2018İzmir
Otizmli çocukları konuşturan ‘Tolkido’ Arıkovanı’nda

Otizmli çocukları konuşturan ‘Tolkido’ Arıkovanı’nda

Otizmli çocuklar, beyin ve sinir sisteminin farklı yapısı ve işleyişi nedeniyle iletişim problemi ve konuşmada zorluk yaşayabiliyor. Bunun için de kişiselleştirilmiş özel eğitimlere ihtiyaç duyuluyor. Bilgisayar mühendisi iki gencin oluşturduğu Tolkido konuşma kartları eğitim sürecini oyunlaştırarak özel yetenekli bu çocukları konuşmaya teşvik ediyor. Turkcell’in kitlesel fonlama platformu Arıkovanı’nda fonlamaya açılan Tolkido, destek bekliyor.

26.12.2017Teknoloji
Türk siyasetini oyun oynayarak öğrendiler

Türk siyasetini oyun oynayarak öğrendiler 

Türk siyasetini oyun oynayarak öğrendiler 

22.12.2017Merkez
Darpla suçlanan Yunusemre Belediye Başkanı: Bir deliyle uğraşıyoruz

Darpla suçlanan Yunusemre Belediye Başkanı: Bir deliyle uğraşıyoruz

Darpla suçlanan Yunusemre Belediye Başkanı: Bir deliyle uğraşıyoruz

20.12.2017 Manisa
Manuş Babaya çalıntı şarkı şoku

Manuş Baba'ya çalıntı şarkı şoku

Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği, Manuş Baba'nın 'Dönersen Islık Çal' albümündeki 'Eteği Belinde' şarkısının, Atilla Yılmaz'ın 'Senden Gayrı' isimli eserin kopyası olduğuna karar verdi.

16.12.2017Magazin
İfadede altıncı gün Zarrab: Hakan Atillanın tutuklanmasına şaşırdım

İfadede altıncı gün! Zarrab: Hakan Atilla'nın tutuklanmasına şaşırdım

Reza Zarrab ifadesinin alınmasının altıncı gününde Hakan Atilla'nın avukatları tarafından sorgulanmasına devam edildi. Hakan Atilla'nın tutuklandığına çok şaşırdığını söyleyen Zarrab, İran'ın dini lideri Hamaney ve İran eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejat'la hiç görüşmediğini iddia etti. Avukat çapraz sorguda Reza Zarrab'a Ebru Gündeş ile ilgili sorular da sordu.

6.12.2017Dünya
İfadede beşinci gün... Davanın seyrini değiştirebilecek mektup kamuya açılıyor

İfadede beşinci gün... Davanın seyrini değiştirebilecek mektup kamuya açılıyor!

Hakan Atilla'nın tutuklu olarak yargılandığı davada tanık olarak ifade veren Reza Zarrab mahkeme salonunda ifade veriyor. Duruşmada merakla beklenen çapraz sorgu kısımına geçildi.

5.12.2017Dünya
Hâkimden savcıya saygınlık uyarısı

Hâkimden savcıya saygınlık uyarısı

New York’ta devam eden davada tanık olarak dinlenen Reza Zarrab’ın ifade vermeye devam ettiği üçüncü gün, hakim Richard Berman’ın dinleme kayıtlarının mahkeme sunumuyla ilgili savcılık makamına yaptığı uyarılarla başladı. Öte yandan duruşma sonunda Hakim Berman taraf avukatlarına duruşmalarda uyuduğu gözlenen iki jürinin evlerine gönderildiğini bildirdi.

1.12.2017Dünya
Zarrabın mahkeme dosyasındaki fotoğrafı yayınlandı...

Zarrab'ın mahkeme dosyasındaki fotoğrafı yayınlandı...

New York'ta Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanık olarak ifade veren Reza Zarrab mahkemeye getirildi. Zarrab, New York mahkemesinde jürinin önüne çıktığı üçüncü günde ifade veriyor. Mahkeme hakimi Richard Berman bugünkü duruşma "Birçok şeyi etkileyebilecek" bir ses kaydı yayınlanacağını söyledi. Duruşma, Zarrab ile Atilla arasında geçen telefon görüşmesi tapelerinin yayınlanmasıyla başladı.

1.12.2017Dünya
Firari emniyet müdüründen “Paraları gömün” tavsiyesi

Firari emniyet müdüründen “Paraları gömün” tavsiyesi

ABD’deki Reza Zarrab soruşturmasını başlatan New York Güney Bölge eski Savcısı Preet Bharara, Savcı John H Kim ve diğer savcılık görevlileri hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma dosyasına, FETÖ şüphelilerinden avukat Hüseyin Ataol, 17/25 Aralık kumpas soruşturması şüphelisi firari emniyet müdürü Hamza Tosun ve Ergenekon, Taşhiye kumpas davalarının firarisi Tufan Ergüder’in, 25 Mayıs 2016’da yaptıkları görüşmenin kamera ve ses kayıtları da delil olarak girdi.

29.11.2017Gündem
3 soruda Mladiç davası ve Srebrenitsada yaşananlar

3 soruda Mladiç davası ve Srebrenitsa'da yaşananlar

Hollanda'nın Lahey kentinde eski Yugoslavya için kurulan Uluslararası Ceza Mahkemesi, 1995'te Srebrenitsa'da 8 binden fazla Müslüman erkeğin öldürülmesinden sorumlu tutulan Bosnalı Sırp General Ratko Mladiç ile ilgili kararını bugün verecek.

22.11.2017Dünya
Hakan Atilla yargıç karşısında

Hakan Atilla yargıç karşısında

New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi’nde devam eden Reza Zarrab davasında 8 aydır tutuklu olarak yargılanan Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla bugün yeniden hakim karşısına çıktı. Zarrab ve Atilla'nın yargılanmasına başlanmadan önce son kez ara duruşma yapıldı. Davanın esastan görülmesine 27 Kasım'daki jüri seçimleri tamamlanır tamamlanmaz başlanacağı bildirildi.

21.11.2017Dünya
Atatürk Havalimanındaki terör saldırısı davasında ikinci gün (2)

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı davasında ikinci gün (2)

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı davasında ikinci gün (2)

14.11.2017İstanbul
Usame bin Ladinin bilgisayarından çıkanlar şoke etti

Usame bin Ladin'in bilgisayarından çıkanlar şoke etti

ABD Merkezi Haber Alma Teşkilatı (CIA), 2011'de El-Kaide elebaşı Usame bin Ladin'in öldürüldüğü Özel Kuvvetler operasyonunda ele geçirilen bilgisayarlardaki dosyaların listesini yayınladı. Bir dönemin en çok aranan teröristi olan Ladin'in bilgisayarlarında bulunan 470 bin dosya arasında, Tom ve Jerry'nin yanı sıra çok sayıda çizgi film, cep telefonu için melodiler ve infaz videoları da bulunuyor. Dosyalar, El Kaide içerisinde düşünce eksenli ayrılıkların yanı sıra 11 Eylül saldırılarının 10. yıl dönümü hazırlıkları, El Kaide'nin Arap Baharı'na yönelik stratejisi gibi birçok konuya yönelik bilgi içeriyor.

1.11.2017Dünya
Şanıurfaspordan şike açıklaması

Şanıurfaspor'dan şike açıklaması!

Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Emin Yetim, geçen sezon mücadele ettikleri TFF 1. Lig'deki maçlarda şike yapıldığı iddiasına ilişkin, avukatlarının, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu için yeniden itiraz dilekçesi hazırladığını, sonuç alamamaları durumunda FIFA'ya gideceklerini bildirdi.

25.10.2017Futbol
Zahide Yetişde şok olay

Zahide Yetiş'de şok olay

Ekranların fenomen isimlerinden Zahide Yetiş, programına katılan bir kadının ses kayıtları eline geçince hesabını canlı yayında sordu. "Kaynanam beni kızgın su ve yağ dökerek yaktı" diye yalanlar söyleyen Nursel Demir'in ses kayıtları ortaya çıktı. Nursel Demir, kayınvalidesinin kendisiyle aynı evi paylaşmak istemediği için uyurken üzerine kaynar su ve kızgın yağ dökerek yaktığını iddia ederek Zahide Yetiş'i aramış ve kendisine yardım etmesini istemişti. Yüzü kolları ve vücudunun bir çok yeri haşlanan, aylarca hastanede tedavi gören Nursel Demir'e bir çok estetik ameliyatta yaptırıldı. Canlı yayında programa gelen bir telefon ve daha sonra ortaya çıkan bir ses kaydı ise gündeme bomba gibi düştü. 19 dakikalık ses kaydında Nursel Demir'in kayınvaldesi ile olan görüşmesi olduğu ve bu görüşmede Demir'in Zahide Yetiş'i ve programını kullandığını söylediği belirtildi. Zahide Yetiş ses kaydını izleyici ile paylaşmasa da duruma sinirlenen Demir, canlı yayını terk etti.

12.10.2017Ekran
FETÖ’nün ‘böcek’ talimatı diziden

FETÖ’nün ‘böcek’ talimatı diziden

KASET kumpasına ilişkin Ankara Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede ilginç ayrıntılar yer aldı.

29.9.2017Gündem
Kayseride 70 sanıklı FETÖ davasının 2nci duruşması başladı

Kayseri'de 70 sanıklı FETÖ davasının 2'nci duruşması başladı

Kayseri'de 70 sanıklı FETÖ davasının 2'nci duruşması başladı

26.9.2017Kayseri
Konserde izdiham çıktı, kapıda kalanlar isyan etti

Konserde izdiham çıktı, kapıda kalanlar isyan etti

BODRUM’da Türk Eğitim Vakfı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı tarafından Zeki Müren’in ölümünün 21’inci yıldönümü nedeniyle anma konseri düzenlendi. İnternet sitesi üzerinden ücretsiz olarak dağıtıma sunulan davetiyelerin kısa sürede tükenmesi nedeniyle bilet bulamayanlar kapıda yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Konser başladığında kapıda kalan yaklaşık 200 kişi ıslıklar ve alkışlarla tepki gösterdi, ’rezalet’ sloganı attı.

25.9.2017Gündem
Zeki Müren Bodrumda şarkılarla anıldı

Zeki Müren Bodrum'da şarkılarla anıldı

Zeki Müren Bodrum'da şarkılarla anıldı

25.9.2017Bodrum
İşte o kamp

İşte o kamp

Musul ve Telafer’in terör örgütü DEAŞ’tan temizlenmesinin ardından geride kalan eş ve çocukların geleceği belirsizliğini korurken, Türk vatandaşı kadın ve çocukların da tutulduğu kampın fotoğrafları ortaya çıktı. BM denetimindeki kamptan Tall-Kayf bölgesine taşınan kampta 500 Türk vatandaşı bulunuyor.

22.9.2017Dünya
Kazanın ses kayıtları... Düşen uçağın pilotu: Mutabıkız, mutabıkız

Kazanın ses kayıtları... Düşen uçağın pilotu: Mutabıkız, mutabıkız

Kazanın ses kayıtları... Düşen uçağın pilotu: Mutabıkız, mutabıkız

22.9.2017İstanbul
Dünya devinin CEOsuna tutuklama

Dünya devinin CEO'suna tutuklama

Dünyanın en büyük et işleme şirketlerinden JBS'nin CEO'su Batista'nın, finansal piyasayı manipüle etmek suçlamasıyla tutuklanmasına karar verildi.

14.9.2017Ekonomi
Veliler diyor ki: Kamera zorunlu olsun

Veliler diyor ki: Kamera zorunlu olsun

SERVİS şoförleri skandalları sonrasında gözler, çocukların emanet edildiği araçlardaki güvenlik önlemlerine çevrildi. Çocuğunun güvenliğinden endişe eden veliler, servislere iç kamera denetimi zorunluluğu getirilmesini istedi. Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal da kameralı denetime destek vererek, bu uygulamanın öğrenci başına 16-20 lira civarında ek bir maliyet getirebileceğini söyledi.

7.9.2017Gündem
Adana Film Festivalinde Yaşar Kemal Efsanesi

Adana Film Festivali'nde 'Yaşar Kemal Efsanesi'

Adana Film Festivali'nde 'Yaşar Kemal Efsanesi'

31.8.2017Adana
British Council’dan Mardindeki kültür projesine 100 bin sterlinlik hibe

British Council’dan Mardin'deki kültür projesine 100 bin sterlinlik hibe

British Council’dan Mardin'deki kültür projesine 100 bin sterlinlik hibe

19.8.2017Mardin

FETÖ, özel yetiştirdiği 5 kardeşi orduya sızdırmış (2)

FETÖ, özel yetiştirdiği 5 kardeşi orduya sızdırmış (2)

18.8.2017Muğla
Sakaryada özel kreşte yaşanan skandalda yeni gelişme

Sakarya'da özel kreşte yaşanan skandalda yeni gelişme

Sakarya'da özel bir kreşte 2,5 yaşındaki kız çocuğuna şiddet uygulandığını iddia eden annenin polise bulunduğu şikayet sonucu, kreş sahipleri hakkında soruşturma başlatıldı. Öte yandan söz konusu kreşte başka çocukların da şiddete maruz kaldıkları öğrenildi.

2.8.2017Gündem
Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi: Başka çocuklara da şiddet uygulanmış

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi: Başka çocuklara da şiddet uygulanmış

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi: Başka çocuklara da şiddet uygulanmış

1.8.2017Adapazarı
Delilleri çöpe atarken görüntülenmişti... Profesör için istenen ceza belli oldu

Delilleri çöpe atarken görüntülenmişti... Profesör için istenen ceza belli oldu

Erzurum'da, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturmada gözaltına alınmadan önce delilleri yok etmeye çalışırken görüntüleri ortaya çıkan, örgüt elebaşı Gülen ile görüşmek üzere ABD'ye gittiği belirlenen ve "Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi imamı" olduğu öne sürülen eski öğretim üyesi Prof. Dr. Halil İbrahim Tanç hakkında "silahlı terör örgütü yöneticisi olmak" suçundan 22,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Tanç'ın FETÖ operasyonları başladığı günlerde aceleyle çöpe attığı delilin de bir flaş bellek olduğu ortaya çıktı.

29.7.2017Gündem
İKÜ öğrencileri ‘işe hazır’

İKÜ öğrencileri ‘işe hazır’

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) ve Yenibiris.com, İKÜ öğrencilerine yönelik online bir kişisel ve mesleki gelişim programı hazırladı.

17.7.2017İK/Yeni Ekonomi
15 Temmuza özel kumdan Demokrasi Heykeli

15 Temmuz'a özel kumdan 'Demokrasi Heykeli'

15 Temmuz'a özel kumdan 'Demokrasi Heykeli'

15.7.2017Antalya
Olay iddia Türk futbolunda şike skandalı

Olay iddia! Türk futbolunda şike skandalı

TÜRK futbolu yeni bir ŞİKE iddiası ile sarsıldı. Dün gece geç saatlerde sosyal paylaşım sitesi Youtube’de paylaşılan “Şike ve ihanet tapesi” başlıklı 17 dakikalık ses kayıtları futbol dünyasını karıştırdı.

12.7.2017Spor Arena
Kum heykellerde 15 Temmuz köşesi

Kum heykellerde 15 Temmuz köşesi

Kum heykellerde 15 Temmuz köşesi

10.7.2017Antalya
Şike iddiasında ikinci perde O takımın oyuncuları...

Şike iddiasında ikinci perde! O takımın oyuncuları...

Şanlıurfaspor Avukatı Oytun Süllü, gündeme bomba gibi düşen 'TFF 1. Lig'de şike iddiası' hakkında konuştu.

6.7.2017Futbol
Silivri bu olay ile çalkalanıyor

Silivri bu olay ile çalkalanıyor

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın, takımı zirveye çıkartan Başkan Ümit Kalko'ya önce istifa baskısı yaptığı iddia ediliyor.

14.6.2017Ekonomi
FETÖ lideri Fethullah Gülen’in kuzeni tahliye edildi

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in kuzeni tahliye edildi

KOCAELİ’de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan terör örgütü FETÖ/PDY’nin ele başı Fethullah Gülen’in amcasının oğlu 64 yaşındaki Şemsettin Gülen tahliye edildi.

8.6.2017Dünya
Fethullah Gülenin kuzeni tahliye edildi

Fethullah Gülen'in kuzeni tahliye edildi

Fethullah Gülen'in kuzeni tahliye edildi

8.6.2017İzmit
CHP Kepez İlçe Başkanından suç duyurusu

CHP Kepez İlçe Başkanı'ndan suç duyurusu

CHP Kepez İlçe Başkanı'ndan suç duyurusu

27.5.2017Antalya
Sedat Ergin yazdı: Anadolu ezgileriyle Batı müziğinin buluştuğu köprü

Sedat Ergin yazdı: Anadolu ezgileriyle Batı müziğinin buluştuğu köprü

Nezih Ünen'in altı yıla yayılan çalışması ‘Anadolu’nun Kayıp Şarkıları’nda nefesler, bozlaklar, maniler, Kürtçe stranlar, yörük türküleri, gazeller, destanlar, semahlar, rubailer sıraya girip Batılı formatlar içinde bir resmi geçit töreni halinde selamlıyor bizi...

18.5.2017Kitap Sanat
Kan donduran ses kayıtları... Üzerinde mavi lamba olan ne varsa vuracağız

Kan donduran ses kayıtları... 'Üzerinde mavi lamba olan ne varsa vuracağız'

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da bombalamaya katılan helikopter pilotlarının telsiz konuşmaları ortaya çıktı.  Pilotlar konuşmalarında  'Üzerinde mavi lamba olan ne varsa vuracağız. Polisleri vur polisleri' diyor. Bir diğer konuşmada darbeci pilotlar arasındaki konuşmada 'Şu anda MİT ateş altına alındı. Kobra helikopteri hazır. MİT'in üzerindeyiz. Nizamiyesi ateş altına alındı' deniliyor.

12.5.2017Gündem
Kumdan Demokrasi Heykeli tamamlandı

Kumdan Demokrasi Heykeli tamamlandı

Kumdan Demokrasi Heykeli tamamlandı

25.4.2017Antalya
Şehit pilotlar ile ilgili soruşturmada kritik gelişme

Şehit pilotlar ile ilgili soruşturmada kritik gelişme

MALATYA Akçadağ’da Şubat 2015’te iki F-4 savaş uçağı düştü. Kazada, biri kurmay binbaşı 4 pilot şehit oldu. Olay ile ilgili yürütülen soruşturmada ise yeni bir gelişme yaşandı. Malatya Erhaç Havalimanı’nda görevli astsubay Bekir Işık (31) için Askeri Mahkeme tutuklama kararı verdi. Işık’ın avukatı ise yaptığı açıklamada, pilotların fiziki teste girdikleri gün uçuşa çıkarıldıklarını belirterek, müvekkili Işık’a verilen görevleri eksiksiz yerine getirdiğini söyledi.

18.4.2017Gündem
iPhonedan büyük ses kaydı bilgisayara nasıl aktarılır

iPhone'dan büyük ses kaydı bilgisayara nasıl aktarılır?

iPhone'unuzda büyükçe ses kaydı yer alıyor ve bilgisayara nasıl aktaracağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz!

17.4.2017Teknoloji
The Pitcher 2017’de sahne alacak 20 girişim

The Pitcher 2017’de sahne alacak 20 girişim

Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan The Pitcher etkinliğine, 14 farklı ülkeden ve 16 farklı dikey sektörden 500’ün üzerinde girişim başvurdu. 

11.4.2017Ekonomi
Braille alfabesi ile tatlı kiapçığı

Braille alfabesi ile tatlı kiapçığı

Braille alfabesi ile tatlı kiapçığı

2.4.2017İzmir

Yazar Sonuçları

Trump’a yol mu göründü?

BİZ tam da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trump’la görüşmesi “Türkiye-ABD ilişkilerinde nokta mı olacak, virgül mü” derken, görüşme Trump’ın kariyerinde nokta olacak gibi!

19.5.2017