MENÜ

Ses Kaydı

Ses Kaydı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ses Kaydı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.358 Ses Kaydı haberi bulunmuştur.

Ses Kaydı Haberleri

Atilla gözyaşlarını tutamadı

Atilla gözyaşlarını tutamadı

ABD’nin İran’a yönelik yaptırımlarının delinmesine ilişkin New York’ta devam eden duruşmanın 14’üncü gününde tek tutuklu sanık olan eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, dünkü ifadesi sırasında ailesinden bahsederken gözyaşlarını tutamadı.

15.12.2017Dünya
Telefonu makatında bulunmuştu Kendini böyle savundu...

Telefonu makatında bulunmuştu! Kendini böyle savundu...

Ortaköy'de eğlence merkezine yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin davada, DEAŞ terör örgütünde kadı olduğu ve saldırıyı gerçekleştiren Masharipov’a eylem talimatını getirdiği iddia edilen "Ebu Cihad" kod adlı tutuklu sanık Yasser Mohammed Salem Radown savunma yaptı.

12.12.2017Gündem
Sarı ve turkuazdan sonra siyah taksi de yollarda olacak

Sarı ve turkuazdan sonra siyah taksi de yollarda olacak

İstanbul’da taksi çağrılarının tek merkezden yürütüleceği mobil sistem olan İ-Taksi, İstanbul’da hizmete girdi. Akıllı şehir konseptine sahip, milli ve yerli yazılım olan olan İ-Taksi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye İnovasyon haftası etkinlikleri kapsamında tanıtıldı.

7.12.2017Ekonomi
iTaksi nedir Taksilerde yeni dönem başlıyor

iTaksi nedir? Taksilerde yeni dönem başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin “Akıllı Ulaşım Sistemlerini Tüm Toplu Ulaşım Araçlarını Kapsayacak Şekilde Yaygınlaştırmak” olarak belirlenen stratejik hedefi çerçevesinde İTAKSİ Taksi taşımacılığının, toplu ulaşım sistemiyle entegrasyonunu sağlayacak adımlarından biri hizmete alınıyor.

7.12.2017Teknoloji
İfadede altıncı gün Zarrab: Hakan Atillanın tutuklanmasına şaşırdım

İfadede altıncı gün! Zarrab: Hakan Atilla'nın tutuklanmasına şaşırdım

Reza Zarrab ifadesinin alınmasının altıncı gününde Hakan Atilla'nın avukatları tarafından sorgulanmasına devam edildi. Hakan Atilla'nın tutuklandığına çok şaşırdığını söyleyen Zarrab, İran'ın dini lideri Hamaney ve İran eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejat'la hiç görüşmediğini iddia etti. Avukat çapraz sorguda Reza Zarrab'a Ebru Gündeş ile ilgili sorular da sordu.

6.12.2017Dünya

İfadede beşinci gün... Davanın seyrini değiştirebilecek mektup kamuya açılıyor!

Hakan Atilla'nın tutuklu olarak yargılandığı davada tanık olarak ifade veren Reza Zarrab mahkeme salonunda ifade veriyor. Duruşmada merakla beklenen çapraz sorgu kısımına geçildi.

5.12.2017Dünya
İfadede dördüncü gün.... Gündemi değiştiren mektup

İfadede dördüncü gün.... Gündemi değiştiren mektup

Hakan Atilla'nın tutuklu olarak yargılandığı davada Reza Zarrab tanık olarak ifade vermek için kısa süre içinde mahkemeye getirildi. Atilla'nın avukatlarının Yargıç Berman'a yazdıkları mektup ise gündemi değiştirdi... Berman'a yazılan mektupta Zarrab ile Ahad isimli şahısla 15 Eylül 2016'da geçen bir telefon görüşmesine yer verildi. Söz konusu telefon görüşmesinde, Zarrab'ın ihtiyaç durumunda hapisten dışarı çıkmak ya da daha az bir ceza almak için yalan söylemeyi Ahad isimli kişiyle konuştuğu aktarıldı.

4.12.2017Dünya
Tarihe not çiziyor... İşte o ressam...

Tarihe not çiziyor... İşte o ressam...

ABD’de süren Reza Zarrab’la ilgili davanın birçok çizimi, New York’ta yaşayan ünlü karikatürist-ressam Necdet Yılmaz’a ait.

3.12.2017Dünya
Zarrabın mahkeme dosyasındaki fotoğrafı yayınlandı...

Zarrab'ın mahkeme dosyasındaki fotoğrafı yayınlandı...

New York'ta Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanık olarak ifade veren Reza Zarrab mahkemeye getirildi. Zarrab, New York mahkemesinde jürinin önüne çıktığı üçüncü günde ifade veriyor. Mahkeme hakimi Richard Berman bugünkü duruşma "Birçok şeyi etkileyebilecek" bir ses kaydı yayınlanacağını söyledi. Duruşma, Zarrab ile Atilla arasında geçen telefon görüşmesi tapelerinin yayınlanmasıyla başladı.

1.12.2017Dünya
Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayında

Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayında!

Geçtiğimiz aylarda global olarak satışa çıkan Samsung Galaxy Note 8'e ABD’de bazı operatörler cihaza yazılım güncellemesi verdi, ancak uluslararası bir güncelleme yayınlanmadı. Bugün ise Galaxy Note 8 için uluslararası güncelleme OTA yoluyla yayınlandı.

1.12.2017Teknoloji
Zarrabın ifadesinde Ebru Gündeş detayı... İşte ABDli savcının şeması...

Zarrab'ın ifadesinde Ebru Gündeş detayı... İşte ABD'li savcının şeması...

ABD’nin New York kentinde başlayan Hakan Atilla’nın yargılandığı davada tanık olmayı kabul eden Reza Zarrab ilk duruşmasına çıktı. Zarrab mahkemeye ayaklarında zincirle getirildi ancak duruşma salonuna girerken zincir çıkarıldı. Zarrab, ilk cümlelerinde "Sorumluluğu kabul etmek ve cezaevinden çıkmak için en hızlı yol (ABD ile) işbirliği yapmaktı. Cezamın ne olacağı konusunda kimse bana söz vermedi" ifadesini kullandı. Zarrab, "Eşim (Ebru Gündeş) Türkiye'de ünlü bir sanatçı. Her zaman kamuoyu önünde olan bir insandım" dedi. Türkiye saati ile 18:30'da başlayan duruşma 24:30'da sona erdi. Zarrab, tanık kürsüsünde savcılığın sorularını cuma akşamına kadar cevaplayacak. Atilla’nın avukatları ise pazartesi gününden itibaren Zarrab’ı sorgulayacak. İşte duruşmadan dakika dakika öne çıkan başlıklar...

29.11.2017Dünya
İşte Whatsappa bu sabah gelen bomba özellik

İşte Whatsapp'a bu sabah gelen bomba özellik

Whatsapp bu sabahtan itibaren bomba bir özelliği kullanıcılarına sundu. Whatsapp'ta saklı olarak duran gizli tuş hayatınızı kurtaracak! İşte yeni özellik...

29.11.2017Teknoloji
Suudi Arabistanın 5 yıldızlı hapishanesinde bir gün

Suudi Arabistan'ın 5 yıldızlı hapishanesinde bir gün

BBC diplomasi muhabiri Lyse Doucet yolsuzluk iddialarıyla gözaltına alınan Suudi prens ve elitlerin kaldığı Ritz-Carlton otelinde 24 saat geçirdi. Doucet 5 yıldızlı hapishanedeki izlenimlerini kaleme aldı.

28.11.2017Dünya
ABD’de izinsiz ses kaydı almak ağır cezalık

ABD’de izinsiz ses kaydı almak ağır cezalık

ABD Virginia’da Sarah Sims, okulda öğrenciler tarafından taciz edilen 9 yaşındaki kızının çantasına ses kayıt cihazı koydu.

23.11.2017Dünya
Almanya çocukların akıllı saat kullanmasını yasakladı

Almanya çocukların akıllı saat kullanmasını yasakladı

Almanya çocukların akıllı saat kullanmasını yasakladı

20.11.2017Merkez
Germiyanlılar taş ocağına karşı destek istedi

Germiyanlılar taş ocağına karşı destek istedi

Germiyanlılar taş ocağına karşı destek istedi

20.11.2017Çeşme
Appleın ilk göz ağrısı ölüme terk ediliyor

Apple'ın ilk göz ağrısı ölüme terk ediliyor!

Apple yaptığı açıklamada watchOS 1 için geliştirilen uygulamaların başvurularını artık kabul etmeyeceğini bildirdi. Yeni geliştirilen uygulamalar için bu kural zaten geçerliydi, ancak 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçmiş uygulamaların da watchOS 2 SDK veya daha güncel sürümlere geçmesi gerekecek.

20.11.2017Teknoloji
Savcılarına İstanbuldan soruşturma

Savcılarına İstanbul'dan soruşturma

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı, ABD’deki Reza Zarrab soruşturmasını başlatan New York Güney Bölgesi eski savcısı Preet Bharara, savcı Joon H. Kim ve diğer savcılık görevlileri hakkında soruşturma başlattı.

18.11.2017Gündem
Başsavcılıktan ABD’li 2 savcı hakkında soruşturma

Başsavcılıktan ABD’li 2 savcı hakkında soruşturma

Başsavcılıktan ABD’li 2 savcı hakkında soruşturma

18.11.2017Merkez
ABDlı savcılara soruşturma açıldı: O belgeleri kimlerden buldunuz

ABD'lı savcılara soruşturma açıldı: O belgeleri kimlerden buldunuz?

ADALET Bakanlığı, ABD’deki Reza Zarrab soruşturmasını başlatan New York Güney Bölgesi eski savcısı Preet Bharara, savcı John H Kim ve diğer savcılık görevlileri hakkında soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine ABD Adalet Bakanlığı’na resmi yazı ile “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kendi aralarında yaptığı iddia edilen iletişim kayıtlarına nasıl ulaştığını, bu kayıtların kim veya kimler tarafından soruşturma savcısına sunulduğunu” sordu. Yazıda, Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı’nın ABD Adalet Bakanlığı’na bugüne kadar bu konuya ilişkin herhangi bir resmi belge veyahut ses kaydı verilmediğinin altı çizilerek, bu belge ve ses kayıtlarının içeriklerinin en kısa süre içinde Türk Adalet Bakanlığı’na gönderilmesi istendi. ABD Adalet Bakanlığı’na, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından gönderilen yazıda, “Adli yardımlaşma talep edildiği” vurgulandı.

18.11.2017Gündem
Müjde... Whatsappta o tuş tarih oluyor

Müjde... Whatsapp'ta o tuş tarih oluyor

WhatsApp geçtiğimiz günlerde kullanıcıların gönderdikleri mesajları 7 dakika içinde isteklerine göre silme özelliği getirmişti. WhatsApp şimdi de, kullanıcıların ses kaydı gönderirken kullandıkları bas-konuş özelliğini kaldırabilir.

17.11.2017Teknoloji
Mecliste gergin anlar

Meclis'te gergin anlar

TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve MHP'nin gündeme ilişkin grup önerileri kabul edilmedi.

15.11.2017Gündem
Son dakika DEAŞ liderinin yeri belli oldu

Son dakika! 'DEAŞ liderinin yeri belli oldu'

Reuters haber ajansı, Hizbullah'a yakın basın kuruluşlarının terör örgütü DEAŞ lideri Ebu Bekir el Bağdadi'nin Suriye'de bulunan Elbu Kamal'a yönelik operasyon esnasında kasabada bulunduğunu açıkladığını duyurdu. Bağdadi'nin yakalanıp yakalanmadığı ise belirtilmedi.

10.11.2017Dünya
Talas zabıtasından kameralı denetim sistemi

Talas zabıtasından kameralı denetim sistemi

Talas zabıtasından kameralı denetim sistemi

9.11.2017Kayseri
F.Bahçe’yi taşıyacak bir Süpermen yok

F.Bahçe’yi taşıyacak bir Süpermen yok

Fenerbahçe’nin sorunu sadece teknik direktör veya oyuncu sorunu değil. Bu takıma bir elektro şok lazım. Radikal önlemler alınmalı. Ama Türkiye’de bu takımı, taraftarı ve yönetimi idare edebilecek ve düzeltebilecek bir Süpermen yok.

6.11.2017Spor Arena
Fatihteki baba dehşeti: Dayıdan korkunç iddia

Fatih'teki baba dehşeti: Dayıdan korkunç iddia

Fatih'teki baba dehşeti: Dayıdan korkunç iddia

6.11.2017İstanbul
Oğlunu öldüren cani babayla ilgili kan donduran detay

Oğlunu öldüren cani babayla ilgili kan donduran detay

İstanbul Fatih'te 9 yaşındaki oğlu Yiğitcan T.'yi evlerinde bıçaklayarak öldürdüğü ileri sürülen Nezir T.'nin daha önce de oğlunu öldürmekle tehdit ettiği ortaya çıktı. O görüntü ve fotoğrafları basın mensuplarına veren Dayı Adem Deniz, "Olay açık açık 'geliyorum' dedi. Bunu emniyete söyledik ama hiçbir önlem alınmadı" diye konuştu. Babası tarafından katledilen Yiğitcan T., bugün Arnavutköy'de toprağa verildi.Törende küçük çocuğun annesi gözyaşlarına boğuldu.

6.11.2017Gündem
18. Uluslararası Kısa Film Festivali başlıyor

18. Uluslararası Kısa Film Festivali başlıyor

18. Uluslararası Kısa Film Festivali başlıyor

4.11.2017İzmir
Usame bin Ladin, Türkiyede Milli Selamet Partisini ziyaret etmiş

Usame bin Ladin, Türkiye'de Milli Selamet Partisi'ni ziyaret etmiş

CIA, 1 Mayıs 2011’deki baskınla El Kaide’nin öldürülen eski lideri Bin Ladin’in Pakistan’ın Abbotabad kentindeki evinde bulunan dosyalardan 470 binini internet arşivinde yayınladı. Usame bin Ladin'in, 1976’da Türkiye’ye gelip Milli Selamet Partisi yetkilileriyle görüştüğü ortaya çıktı.

3.11.2017Dünya
Facebook kapalı olsa bile sesinizi dinliyor

Facebook kapalı olsa bile sesinizi dinliyor!

Facebook'un telefonunu kullanmadığınız anda bile sesinizi dinlediğini söylesek? Uygulamayı açmanıza bile gerek yok; zaten mikrofon hep devrede olduğu için Facebook konuşmalarınıza kulak kabartıyor ve dinledikleriyle bakın ne yapıyor?

2.11.2017Teknoloji
Murat Boza kötü haber

Murat Boz'a kötü haber

Ünlü şarkıcı Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver'le 29 Haziran günü Gümüşlük'teki villasında tatil yapıyordu. İki sevgili, Boz Ailesi ile tatilin tadını çıkarırken, Boz'un annesi, sevgilisi ve abisi arasında geçen bazı konuşmalar haberlere konu oldu.

1.11.2017Magazin
Ünlü şarkıcının gizli ses kaydı şikayetinde ilginç karar

Ünlü şarkıcının gizli ses kaydı şikayetinde ilginç karar

Murat Boz; annesi, sevgilisi ve abisinin olduğu tatil ortamında seslerinin gizlice kaydedilip yayınlandığını iddia etti. Ancak ünlü şarkıcının şikayeti hakkında takipsizlik kararı verildi

1.11.2017Gündem
Berivanı bildiği sırlar yüzünden öldürdüler

"Berivan'ı bildiği sırlar yüzünden öldürdüler"

Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde öldürülen Berivan Minaz’ın annesi 46 yaşındaki Miskine Erdoğan, kızının bildiği sırlar yüzünden öldürüldüğünü öne sürdü.

31.10.2017Gündem
Berivan cinayeti ses kaydında

'Berivan cinayeti' ses kaydında

'Berivan cinayeti' ses kaydında

31.10.2017Ceyhan
Berivan, öldürülükten sonra katilini yakalattı...

Berivan, öldürülükten sonra katilini yakalattı...

Adana'da sokak ortasında öldürülen Berivan Minaz'ın katilini cep telefonuyla yaptığı olay anındaki ses kaydı ortaya çıkardı . Ses kaydında katil zanlısının "Seni öldüreyim mi, ağzına silahı sokayım mı' dedikten sonra tek el silah sesi geldiği öğrenildi. Katilin genç kızı öldürdükten sonra otomobil ile eve gidip tişörtünü ve pantolonunu değiştirip hastane morguna giderek genç kız için ağladığı da belirlendi. Cinayetten girdiği cezaevinden bir hafta izne çıktığı öğrenilen katil zanlısı tutuklandı.

31.10.2017Gündem
‘Hepimiz çakma bir imparatorlukta yarı uyanığız’

‘Hepimiz çakma bir imparatorlukta yarı uyanığız’

Bir kitabın yazılmasından bile hızlı değişen şehirler, depremde yıkılacağına kesin gözüyle bakıldığından ucuza kiralanan evler, sevgili kedisine tavşan etli mama alan hayvanseverler, rüyalar, kâbuslar, uyuyan ve uyanan insanlar ama hiç geçmeyen uzun bir uyku sersemliği... Garipliği oranında tanıdık, bu yüzden de ürkütücü bir dünya... Hakan Bıçakcı ile yeni romanı ‘Uyku Sersemi’ üzerine, Bıçakcı’nın çağdaşı edebiyatçı Nermin Yıldırım konuştu...

26.10.2017Kitap Sanat
Zahide Yetişde şok olay

Zahide Yetiş'de şok olay

Ekranların fenomen isimlerinden Zahide Yetiş, programına katılan bir kadının ses kayıtları eline geçince hesabını canlı yayında sordu. "Kaynanam beni kızgın su ve yağ dökerek yaktı" diye yalanlar söyleyen Nursel Demir'in ses kayıtları ortaya çıktı. Nursel Demir, kayınvalidesinin kendisiyle aynı evi paylaşmak istemediği için uyurken üzerine kaynar su ve kızgın yağ dökerek yaktığını iddia ederek Zahide Yetiş'i aramış ve kendisine yardım etmesini istemişti. Yüzü kolları ve vücudunun bir çok yeri haşlanan, aylarca hastanede tedavi gören Nursel Demir'e bir çok estetik ameliyatta yaptırıldı. Canlı yayında programa gelen bir telefon ve daha sonra ortaya çıkan bir ses kaydı ise gündeme bomba gibi düştü. 19 dakikalık ses kaydında Nursel Demir'in kayınvaldesi ile olan görüşmesi olduğu ve bu görüşmede Demir'in Zahide Yetiş'i ve programını kullandığını söylediği belirtildi. Zahide Yetiş ses kaydını izleyici ile paylaşmasa da duruma sinirlenen Demir, canlı yayını terk etti.

12.10.2017Ekran
Chloeden Magazin Dye çok özel açıklama

Chloe'den Magazin D'ye çok özel açıklama

Kanal D’nin, sunuculuğunu ünlü manken Özge Ulusoy’un yaptığı sevilen programı Magazin D, ilklere imza atmaya devam ediyor. Chloe, Serdar Ortaç çiftinin boşanacakları yönünde çıkan haberlere, Chloe Ortaç ilk kez Magazin D’de cevap verdi. Magazin D’ye özel bir ses kaydı atan Chloe “Bu haberler nereden çıkıyor bilmiyorum, biz kocamla çok mutluyuz, öyle bir şey yok” dedi. “Magazin D” hafta içi her gün Kanal D’de !

10.10.2017Magazin
Serdar Ortaçtan ayrılık iddialarına fotoğraflı yanıt

Serdar Ortaç'tan ayrılık iddialarına fotoğraflı yanıt

2014 yılında nikah masasına oturan Serdar Ortaç ile Chloe Lougnan hakkında daha önce bir çok kez ayrılık haberleri çıkmış, taraflar her seferinde iddiaları kesin bir dille reddetmişti.  Serdar Ortaç, eşi Chloe’yi sosyal medya hesabından takipten çıkarmış ve çiftin aralarının açık olduğu iddia edilmişti.

10.10.2017Magazin
Pentagon: Bağdadi yaşıyor

Pentagon: Bağdadi yaşıyor

ABD Savunma Bakanlığı, DEAŞ elebaşı Ebubekir el-Bağdadi’ye ait olduğu öne sürülen ses kaydını incelediklerini ve gerçekliğini tespit ettiklerini duyurdu.

5.10.2017Dünya
Pentagon DEAŞ elebaşı Bağdadinin yaşadığına inanıyor

Pentagon DEAŞ elebaşı Bağdadi'nin yaşadığına inanıyor

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) terör örgütü DEAŞ elebaşı Ebubekir el-Bağdadi'ye ait olduğu öne sürülen ses kaydını incelediklerini ve gerçekliğini tespit ettiklerini duyurdu.

5.10.2017Dünya
Trumpın şok ses kaydı... İğrendim

Trump'ın şok ses kaydı... 'İğrendim'

ABD Başkanı Donald Trump'ın yıllar önce , bir yardım etkinliğinde sahneden düşüp yüzü kanlar içinde kalan 80 yaşındaki bir adama neden yardım etmediğini anlattığı bir ses kaydı ortaya çıktı.

4.10.2017Dünya
FETÖ’nün ‘böcek’ talimatı diziden

FETÖ’nün ‘böcek’ talimatı diziden

KASET kumpasına ilişkin Ankara Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede ilginç ayrıntılar yer aldı.

29.9.2017Gündem
‘Öldü, ölmedi’ iddialarının ardından yeni ses kaydı

‘Öldü, ölmedi’ iddialarının ardından yeni ses kaydı

Terör örgütü DEAŞ elebaşı Ebubekir el-Bağdadi’ye ait olduğu sanılan bir ses kaydı ortaya çıktı.

28.9.2017Dünya
İnsanlığın öldüğü yurt... Kolu daha kıyma makinesindeyken tehdit başlamış

İnsanlığın öldüğü yurt... Kolu daha kıyma makinesindeyken tehdit başlamış

SÜLEYMANCILARA ait Kütahya Özel İkizhöyük Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu’nun mutfak kısmında, 12 yaşındaki çocuğun kolunu kıyma makinesine kaptırmasına ilişkin bilikişi raporu hazırlandı. Raporda, yurt yöneticilerinin olaydan sonraki ses kayıtlarına yer verildi. Kayıtlarda, “çocuğun kolunu kendi kendine makineye soktuğu” yönünde senaryo hazırlanıyor ve yurtta kalan ağabeyi de “Sen de öyle dersin, tamam mı? Şimdi senin de başın belaya girmesin” denilerek, baskı altına alınıyor. Yurt yöneticilerinin çocuk işçi çalıştırma yasağını hiçe saydığı vurgulanarak, “Ne genç, ne de çocuk işçi olarak, hiçbir şekilde çalıştırılamayacak küçük bir yaştadır. Mağdur yurdun sigortalı çalışanı değildir. Aksine yurtta bile kalmayan, abisini ziyarete gelen bir çocuktur” denildi.

26.9.2017Gündem
Darbe, ByLocktan geliyorum demiş

Darbe, ByLock'tan 'geliyorum' demiş

Darbe, ByLock'tan 'geliyorum' demiş

14.9.2017Erzurum
Windowsu PowerPointle vurmuşlar

Windows'u PowerPoint'le vurmuşlar!

Eğer son Windows güncellemelerini yüklemediyseniz, haberimizdeki tehlike sizin için de kapıyı çalabilir!

18.8.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Evine böcek koyan kim Murat Boz?

Günlerdir Murat Boz’un evine böcek yerleştirip aile içindeki konuşmaları kaydeden muhabiri arıyorum.

13.11.2017

Türkiye’deki “Weinstein tipi hikayeler” ortaya dökülür mü?

Ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein’ın 30 yıl boyunca kadınları taciz etmesinin yankıları sürüyor. Tabii burada bir önemli soru var: Bu hikayeler neden şimdi ortaya çıktı?

17.10.2017