MENÜ

Serviste Unuttular

Serviste Unuttular ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Serviste Unuttular haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Serviste Unuttular haberi bulunmuştur.

Serviste Unuttular Haberleri

Unutulduğu araçta cansız bedeni bulunan minik Güneşin ailesinin ifadesi ortaya çıktı

Unutulduğu araçta cansız bedeni bulunan minik Güneş'in ailesinin ifadesi ortaya çıktı

ŞANLIURFA’nın Siverek ilçesinde, ailesinin otomobilde unutması sonucu havasız kalıp yaşamını yitiren Güneş Bulut'un (2) cenazesi, gözyaşlarıyla toprağa verildi. Jandarmanın ifadelerini aldığı çift, ifadelerinde, minik Güneş'in bahçede oynarken kaybolduğunu ve aradıkları kızlarını otomobilde uyurken bulduklarını, ardından camı kırarak çocuğu çıkardıklarını iddia etti.

1.07.2018Gündem
Kahreden iddia: 2 yaşındaki kızlarını otomobilde unuttular

Kahreden iddia: 2 yaşındaki kızlarını otomobilde unuttular

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, iddiaya göre ailesinin otomobilde unuttuğu 2 yaşındaki Güneş Bulut, yaşamını yitirdi.

30.06.2018Gündem
Yine serviste çocuk unuttular

Yine serviste çocuk unuttular

İSTANBUL Bostancı’da anaokuluna giden 3 yaşındaki S.E.A.’nın serviste saatlerce unutulması gündemdeki sıcaklığını korurken, Üsküdar’da özel bir anaokulunun servisinde de bir çocuğun daha unutulduğu ortaya çıktı.

23.11.2017Gündem
O anaokulu ile ilgili korkunç iddialar

O anaokulu ile ilgili korkunç iddialar

İzmir'de serviste unutulduğu için sıcaktan ve havasızlıktan ölen 3 yaşındaki Alperen Sakin'in gittiği Sevgi Yumağı Anaokulu'na çocuklarını gönderen eski ve yeni veliler, acılı anne baba Betül ve Serkan Sakin'i ziyaret etti. Çocukları Alperen'le aynı ya da farklı dönemlerde okuyan velilerin iddiaları Alperen'in serviste unutulmadan önce de anaokulunda ihmallerin olduğunu gözler önüne serdi.

16.09.2017Gündem