MENÜ

Serpil Örümcer

Serpil Örümcer ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Serpil Örümcer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 34 Serpil Örümcer haberi bulunmuştur.

Serpil Örümcer Haberleri

Serpil Örümcer’in büyük pişmanlığı Sokaklarda yattım

Serpil Örümcer’in büyük pişmanlığı! 'Sokaklarda yattım'

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Serpil Örümcer, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu. Uzun süre işsiz kalan ve bir süredir pazarcılık yapan Örümcer, yaşadığı zorlukları canlı yayında anlattı.

Fotoğraflar: Hürriyet arşiv

14.11.2018Magazin
Serpil Örümcer kimdir kaç yaşında Hangi filmlerde oynadı

Serpil Örümcer kimdir kaç yaşında? Hangi filmlerde oynadı?

Serpil Örümcer, çıkardığı 45'likler ve oynadığı filmlerle bir dönemin popüler isimleri arasında yer almıştır. Berkant ile yapmış olduğu evlilik sadece bir yıl süren Serpil Örümcer, eşinin çok fazla alkol aldığını söyleyerek ayrılmış ve bir süre sonra 4 eşi bulunan Batmanlı bir işadamı ile evlenmiştir. Peki, Serpil Örümcer kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

13.11.2018Magazin
Ünlü sanatçı Serpil Örümcer pazar tezgahı başında

Ünlü sanatçı Serpil Örümcer pazar tezgahı başında

1970’li yılların ünlü sanatçısı Serpil Örümcer, şimdilerde Avcılar’da bir Pazar tezgahında çalışarak hayatını devam ettiriyor. (İHA)

13.11.2018Magazin
Ünlü sanatçı şimdi pazar tezgahı başında

Ünlü sanatçı şimdi pazar tezgahı başında

1970’li yılların ünlü sanatçısı Serpil Örümcer, şimdilerde Avcılar’da bir pazar tezgahında çalışarak hayatını devam ettiriyor. (İHA)

13.11.2018Magazin
Yeşilçam’dan Londra’ya... Dokuz Canlı Adam...

Yeşilçam’dan Londra’ya... Dokuz Canlı Adam...

Londra’da yaşayan birinci ve ikinci kuşağın geniş bir kesimi aşinadır Ali Şakar ismine. Sadece, İngiltere’de ilk eğlence etkinliklerine attığı imza değil, çevirdiği filmlerden, tekstil ve düğün sektörüne kadar çok yönlü ve renk bir sima olarak tanınır. Oldukça hareketli ve renkli geçen hayatından bazı kesitleri anlattı Ali Şakar...

24.02.2018Dünya
Ünlü sanatçı Serpil Örümcer perişan halde

Ünlü sanatçı Serpil Örümcer perişan halde

Yeşilçam'a damgasını vuran nam-ı diğer 'Bayan Bacak' Serpil Örümcer'i yıllar yardıma muhtaç bir hale getirdi. Berkant'ın uğruna Samanyolu şarkısını yazdığı Örümcer bugün canlı yayına konuk oldu.

22.02.2017Magazin
Ünlü sanatçı Serpil Örümcer perişan halde

Ünlü sanatçı Serpil Örümcer perişan halde!

Yeşilçam'a damgasını vuran nam-ı diğer 'Bayan Bacak' Serpil Örümcer'i yıllar yardıma muhtaç bir hale getirdi. Berkant'ın uğruna Samanyolu şarkısını yazdığı Örümcer bugün canlı yayına konuk oldu.

21.02.2017Magazin
Serpil Örümcer kimdir Berkantın eski eşi  Serpil Örümcer kaç yaşında

Serpil Örümcer kimdir? Berkant'ın eski eşi Serpil Örümcer kaç yaşında?

Türk sineması emektarlarından Serpil Örümcer, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Yıllardır ekranlardan uzak olan ‘Bayan Bacak’ lakaplı sanatçı, yaşadığı zorlukları anlattı. Peki, bir döneme damga vuran ses ve sinema sanatçısı Serpil Örümcer, sanat camiasının vefasızlıklarından bahsetti. Peki, Serpil Örümcer kimdir, kaç yaşında?

21.02.2017Kelebek
Zuhal Topaldan Esra Erola yanıt

Zuhal Topal'dan Esra Erol'a yanıt

Uzun süredir gündemde olan evlilik programları farklı bir boyuta taşındı. Karşılıklı olarak atışan sunucular birbirlerine yüklenmeye devam etti.

14.04.2016Magazin
Zuhal Topalın evlilik programı için şok itiraflar

Zuhal Topal'ın evlilik programı için şok itiraflar

Yeşilçam yıldızlarından "bayan bacak" lakabıyla tanınan Serpil Örümcer, ZuhalTopal'ın sunduğu izdivaç programında 2 bin lira karşılığında izdivaç adayıolduğunu itiraf etti. İşte o açıklamalar...

7.04.2016Ne Oluyor
70’li yılların Bayan Bacak’ı Serpil Örümcer’e belediye yardımı

70’li yılların Bayan Bacak’ı Serpil Örümcer’e belediye yardımı

Geçimini çöpten atık toplayarak sağladığı ortaya çıkan, Bayan Bacak olarak tanınan Yeşilçam'ın 1970’li yıllardaki ünlü isimlerinden Serpil Örümcer'in yardımına Küçükçekmece Belediyesi yetişti.

7.02.2015Gündem
Artık Samanyolu’nda bir yıldız daha var

'Artık Samanyolu’nda bir yıldız daha var'

74 yaşında akciğer kanseri nedeniyle vefat eden Berkant, dün son yolculuğuna uğurlandı.

4.10.2012Kelebek
Zoraki tokalaşma

Zoraki tokalaşma

74 yaşında akciğer kanseri nedeniyle vefat eden Berkant, dün son yolculuğuna uğurlandı.

3.10.2012Kelebek
Berkant son yolculuğuna uğurlandı

Berkant son yolculuğuna uğurlandı

'Samanyolu' şarkısı ile gönüllerimize taht kuran sanatçı Berkant sonsuzluğa uğurlandı. Sanatçının naaşı, Teşvikiye Camii'nde kılınanan cenaze namazının ardından, Karacaahmet Mezarlığı’na doğru yola çıkarıldı. Berkant'ın eşi Egin de cenaze namazında saf tutarak dua etti.

3.10.2012Gündem
Bayan Bacaka yardım eli

Bayan Bacak'a yardım eli

70’li yılların “Bayan Bacak” lakaplı film yıldızı Serpil Örümcer, zaman içinde büyük bir yıkım yaşadı, evsiz kaldı ama yine de yaşamdan kopmadı. Ve onun trajik öyküsü sonunda dikkat çekti, yardım elleri uzanmaya başladı. Bu ellerden biri de “Dekodizayn”ın yapımcı ve sunucusu Vahe Kılıçarslan’ınki... Kılıçarslan, “Bir lokma ekmeğe muhtacım” diyen Örümcer’in evini baştan sona yeniledi

4.03.2010Kelebek
Bir zamanlar Yeşilçamın yıldızıydı

Bir zamanlar Yeşilçam'ın yıldızıydı

1970'li yıllarda 'Bayan Bacak' unvanıyla tanınan Serpil Örümcer, İstanbul'daki bir kiliseyi temizleyerek yaşam savaşı veriyor.

18.02.2010Gündem
Kilisede temizlik yaparak ayakta kalıyor

Kilisede temizlik yaparak ayakta kalıyor

"Bir lokma ekmeğe muhtacım" diyen ve 1970'li yıllarda "Bayan Bacak" unvanıyla tanınan Serpil Örümcer, İstanbul'daki bir kiliseyi temizleyerek yaşam savaşı veriyor.

18.02.2010Gündem
4 aylık evliyken tabancayla beni öldürüyordu

4 aylık evliyken tabancayla beni öldürüyordu

Bir zamanlar Bayan Bacak olarak anılan, bugün kızı ve iki torunuyla gecekonduda yaşayan Serpil Örümcer, eski eşi şarkıcı Berkant’ın dört aylık evliyken, kendisini tabancayla vurduğunu iddia etti.

19.01.2009Gündem
Babamdan sadece sevgi istedim

Babamdan sadece sevgi istedim

"Bayan Bacak" olarak tanınan şarkıcı Serpil Örümcer ile "Samanyolu" şarkısıyla unutulmayan şarkıcı Berkant’ın 34 yaşındaki kızı Fulya Akgürgen, anne ve babasının yıllardır bitmek bilmeyen tartışmalarına sonunda isyan etti.

17.01.2009Gündem
1 yıl evli kaldım 36 yıldır mahkumum

1 yıl evli kaldım 36 yıldır mahkumum

Berkant yaptığı en büyük hatanın Serpil Örümcer ile evliliği olduğunu söyledi.

13.01.2009Kelebek
Üçüncü kocamdan Reha Muhtar kurtardı

Üçüncü kocamdan Reha Muhtar kurtardı

Bir zamanlar milyonları peşinden koşturuyordu. ünvanı da "Bayan Bacak"tı. Ünlü şarkıcı Berkant’la mutlu giden evliliğini, annesinin baskıları ve eşinin alkol düşkünlüğü yüzünden bozmuş, ikinci evliliğinde ise cilt kanserine yakalanmıştı. İsmi Serpil Örümcer’di. Türkiye onu düzenlenen gece ve Hürriyet’in haberi ile yeniden hatırladı.

11.01.2009Gündem
Bayan Bacak’a özel gece

Bayan Bacak’a özel gece

Bir zamanlar bacaklarının güzelliğiyle adını duyuran ve ünlü sanatçı Berkant’la dillere destan aşk yaşayan Serpil Örümcer, uzun bir süre çöpten topladığı káğıtları satarak geçimini sağladı.

10.01.2009Gündem
Bu yaşta bu bacak

Bu yaşta bu bacak

Boşuna Türkiye’nin süperstarı değil. Yıllardır süper star maratonunda pes etmedi, önüne de kimseyi geçirmedi. Ne sesinin gücünden kaybetti, ne tarzına halel getirdi. Ajda’ydı o... Zihinlerimizdeki unutulmaz şarkıların şahane kadını. Kendini baştan başa yaratma cüreti gösteren bir öncü. Sihirli anahtarı neydi derseniz; mesleğine, hayranlarına duyduğu saygının yolunu sadece sesinden, yorumundan değil, bedeninden de geçirmek. Türkiye’de kaç kadın Ajda’nın bedenine yansıttığı iradesine, cesaretine, dirayetine hayranlık duymamıştır? Ya da haset!

2.08.2008Kelebek
Yoksulluk içinde sönen yıldızlar

Yoksulluk içinde sönen yıldızlar

Hafta Sonu dergisi yoksukluk içinde can vermiş ve hala bunu yaşayan yıldızları araştırdı.

3.01.2008Kelebek
Cenk Ereni üzen arayış

Cenk Eren'i üzen arayış

Yeni albümü ‘‘Kader Çıkmazı’’nda, yıllar önce Serpil Örümcer'in seslendirdiği ‘‘Dert Dermanım’’ adlı şarkıya da yer veren Cenk Eren'in içi rahat değil. Şarkıcı, telif ödemek için eserin söz yazarı ve bestecisini arıyor, ama bir türlü bulamıyor.

31.10.2003Gündem
MFÖ’den iki anekdot

MFÖ’den iki anekdot

Şenay Ordu, bir haberin peşinde Magic Life’a gitti, Kemer’e. (Gözümüz yok, Allah versin.) Mazhar-Fuat-Özkan yani MFÖ de orada sahneye çıktı. Kısmetli Şenay onları dinledi ve Mazhar'ın sahnede anlattığı iki anekdotu aktardı.

16.08.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Mozart benden ‘bir tık’ daha iyiymiş

Doğulu kardeşler neredeyse “doğdukları” günden beri hayatımızın içindeler... Müzik sanki ailenin DNA’sında var... Ozan 4 yaşında konservatuvara girmiş, 6 yaşında ilk bestesini yapmış, 12 yaşından beri de öğretmen... Türkiye’de arkasında çalmadığı ünlü hemen hemen yok gibi... Yine de bazıları onu hâlâ “Kenan Doğulu’nun abisi” olarak tanıyor. Gençlere gazetecilik deneyimi yaşama şansı veren Yapı Kredi Play ve Hürriyet’in ortak projesi “Olur mu olur” için Muhammet Gülen ile birlikte Ozan Doğulu’nun kapısını çaldık. İşte Ozan ile yaptığımız 130 bpm hızındaki “ritmik” muhabbetimiz...

12.07.2014

Dünya starlığından, varoşlara acılarla dolu gerçek bir yaşam

Yazdıklarım, hepimiz için geçerli. Bir ders niteliğinde. Ramazan ayının son günlerinde, ibret olacak bir yaşamı, sizlere sunmak istedim.

3.09.2010

Kuşadası’nın gururu AQua Fantasy Hotel

Sevgili dostum Hamdi Türkmen’den önce methini duydum. “Mutlaka gidip görmen gerekir” dedi. Sonunda birlikte atlayıp gittik.

17.07.2010

Türk Komançeroları için zemin tespiti

Bir cumartesi akşamı, birkaç kişi oturmuş laflıyoruz. Cumartesi akşamının ciddiyetsizliğine uygun konulardan bahsediliyor, daha net söylemek gerekirse geyik muhabbeti yapılıyor.

22.02.2003