MENÜ

Serhat Tekin

Serhat Tekin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Serhat Tekin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 387 Serhat Tekin haberi bulunmuştur.

Serhat Tekin Haberleri

Ersay Üner noktayı koydu

Ersay Üner noktayı koydu

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Ersay Üner , yeni albümü ‘Nokta’nın hikayesini , yeni projelerini ve Büşra Pekin’in ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu video klip çalışmasını Serhat Tekin’e anlattı.

29.05.2019Magazin
İvana Sert: Müzik hayatımda hep vardı

İvana Sert: Müzik hayatımda hep vardı

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan İvana Sert yeni şarkısı ‘ İmalat Hatası’ , televizyon projeleri , özel hayatı ve hakkında yanlış bilinenler ile ilgili Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

23.05.2019Magazin
Evlilikten korkuyorum

Evlilikten korkuyorum

Nazan Şoray, Serhat Tekin’in sunduğu, internette yayınlanan “Serhat’la Kayıttayız” programına konuk oldu.

23.05.2019Keyif
Nazan Şoray içindeki fırtınaları anlattı

Nazan Şoray içindeki fırtınaları anlattı!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Nazan Şoray , yeni şarkısı ‘ İçimde Fırtınalar’dan gelecek müzik projelerine , sinema kariyerinden özel hayatına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

16.05.2019Magazin
Emel Müftüoğlu: En çok Sezen Aksu şarkısı seslendiren insanım

Emel Müftüoğlu: 'En çok Sezen Aksu şarkısı seslendiren insanım'

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Emel Müftüoğlu , yeni projelerinden 90’lı yıllara , Sezen Aksu ile dostluğundan özel hayatına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

10.05.2019Magazin
Sibel Tüzün ile Olaylara Gel

Sibel Tüzün ile "Olaylara Gel"

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Sibel Tüzün , yeni şarkısı ‘Olaylara Gel’den , hakkında yanlış bilinenlere , eğlenceli anılarından sırada bekleyen projelerine Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

2.05.2019Magazin
Onur Mete: Sosyal medya Unkapanı oldu

Onur Mete: Sosyal medya Unkapanı oldu

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Onur Mete uzun bir aradan sonra çıkardığı yeni şarkısı ‘Bu senin şarkın’, yeni planları ve müzik dünyası hakkında Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

18.04.2019Magazin
Erdem Yener’den Film Olmuş Şarkılar

Erdem Yener’den Film Olmuş Şarkılar

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Erdem Yener, yeni albümü ‘ Film Olmuş Şarkılar’ın hikayesinden oyunculuğa , müzik kariyerinden hakkında merak edilenlere Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

9.04.2019Magazin
Buray: Şu an kariyer aşkın önünde

Buray: Şu an kariyer aşkın önünde

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Buray , yeni albümünden gelecek projelerine , özel hayatından Cem Yılmaz ile buluşmasına Serhat Tekin’in sorularını cevapladı.

3.04.2019Magazin
Nihat Odabaşı ile kamera arkası

Nihat Odabaşı ile kamera arkası

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Nihat Odabaşı yeni projelerini , çalıştığı ünlü isimlerle anılarını ve hakkında merak edilenleri Serhat Tekin’e anlattı.

18.03.2019Life Style
Aydın Kurtoğlu: Aynı yüzlerin aynı şeyleri yapmasından sıkıldım

Aydın Kurtoğlu: Aynı yüzlerin aynı şeyleri yapmasından sıkıldım

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Aydın Kurtoğlu , yeni şarkısı ‘ Olay Ne ’yi , müzik dünyasının son durumunu ve sosyal medyada kendisi ve babası Cengiz Kurtoğlu ile ilgili yapacağı işleri Serhat Tekin’e anlattı.

13.03.2019Magazin
Özgür Aras: Sanat dünyasında “Ben oldum” diyen biter

Özgür Aras: Sanat dünyasında “Ben oldum!” diyen biter

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan ünlülerin iletişim danışmanı Özgür Aras , Y kuşağını etkilemenin yollarından sosyal medyanın şöhret dünyasını nasıl değiştirdiğine , markasını en iyi yönetenden , sahnesini en iyi kullanan ünlülere Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

7.03.2019Magazin
Anıl Durmuş: 100 Milyon dinlenip sahnede göremediklerimiz var

Anıl Durmuş: 100 Milyon dinlenip sahnede göremediklerimiz var

Serhat’la Kayıttayız’a yeni şarkısı ‘ Çıkmaz Sokak’ ile konuk olan Anıl Durmuş , müzikal hayatından gelecek projelerine , sosyal medya ile müziğin ilişkisinden, hakkında merak edilenlere Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

27.02.2019Magazin
Gökçe yeni şarkısı ile delirtiyor

Gökçe yeni şarkısı ile delirtiyor!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Gökçe, yeni şarkısı ‘ Hep beraber deliriyoruz ’un hikayesinden kendisini nelerin delirttiğine , özel hayatından hakkında bilinmeyenlere Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

20.02.2019Magazin
Yıllar sonra Çılgın Bediş ve Oktay buluştu

Yıllar sonra Çılgın Bediş ve Oktay buluştu!

Serhat’la Kayıttayız’da yıllar sonra ilk defa bir araya gelen Çılgın Bediş dizisinin unutulmaz çifti Yonca Evcimik ve Cenk Torun merak edilenleri , yeni projelerini ve hiç değişmemelerinin sırrını Serhat Tekin’e anlattı.

14.02.2019Keyif
Yıllar sonra Çılgın Bediş ve Oktay buluştu

Yıllar sonra Çılgın Bediş ve Oktay buluştu!

Serhat’la Kayıttayız’da yıllar sonra ilk defa bir araya gelen Çılgın Bediş dizisinin unutulmaz çifti Yonca Evcimik ve Cenk Torun merak edilenleri , yeni projelerini ve hiç değişmemelerinin sırrını Serhat Tekin’e anlattı.

13.02.2019Magazin
Yonca Lodi: Gözü kara bir kadınım

Yonca Lodi: Gözü kara bir kadınım!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Yonca Lodi , yeni albümü 'Fazla Aşk'ı , özel hayatını ve hakkında yanlış bilinenleri Serhat Tekin’e anlattı.

6.02.2019Magazin
Nuri Harun Ateş: Ürettiklerimle popüler olmak istiyorum

Nuri Harun Ateş: Ürettiklerimle popüler olmak istiyorum!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Nuri Harun Ateş , Sezen Aksu ile düet yaptığı yeni şarkısı ‘ Geçmişe susmasını söyle ’nin hikayesinden yeni projelerine Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

31.01.2019Magazin
Aslı İnandık: Etrafıma sıkıntı veren biriyim

Aslı İnandık: Etrafıma sıkıntı veren biriyim!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Aslı İnandık , yeni filmi ‘Aslı gibidir’den sosyal medyada beğeni toplayan tiplemelerine ; özel hayatından yeni projelerine Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

23.01.2019Magazin
Lerzan Mutlu: Arabesk bir kadınım

Lerzan Mutlu: "Arabesk bir kadınım"

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Lerzan Mutlu , yeni albümü "Aşk Acısı"nı, pişmanlıklarını, yeni projelerini ve hakkında yanlış bilinenleri Serhat Tekin’e anlattı.

17.01.2019Magazin
Onur Özdemir Sakinin neden bittiğini anlattı

Onur Özdemir Sakin'in neden bittiğini anlattı

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Onur Özdemir; Serhat Tekin'in hit şarkı yazmanın sırlarından ülkemizdeki pop müziğinin son durumuna; rock grubu Sakin'in neden dağıldığından bundan sonraki yeni projelerine kadar pek çok sorusunu içtenlikle yanıtladı.

9.01.2019Magazin
Elif Karlı: Sosyal medya bizi bozdu

Elif Karlı: Sosyal medya bizi bozdu!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Elif Karlı, yeni şarkısı ‘ Efil Efil ‘ , 90’lı yıllardan günümüze müziğin değişimi ve yeni yapacağı yemek programı konusunda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

2.01.2019Magazin
2019’da Burcu Güneş sürprizli geliyor

2019’da Burcu Güneş sürprizli geliyor!

Serhat’la Kayıttayız’ın 2018’de son konuğu olan Burcu Güneş , bu yıl yaşadıklarından , 2019 planlarına , magazinden, özel hayatına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

27.12.2018Magazin
Reyhan Karaca : Günümüzde herkes sahte star

Reyhan Karaca : Günümüzde herkes sahte star!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Reyhan Karaca , yeni şarkısı ‘ Umarsız’ın hikayesi , 90’lı yılların müziği ile yeni dönemin kıyaslanması , yeni dönem şarkıcılar , aşk ve evlilik üzerine Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

19.12.2018Life Style
Aslızen: Kaybettiğim zamanı geri alacağım

Aslızen: Kaybettiğim zamanı geri alacağım!

Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Aslızen , yeni şarkısı ‘Hayat’ , şu anki müzik dünyasına bakışı , uzak kaldığı zamanlarda yaşadıkları ve yeni projeleri konusunda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

13.12.2018Magazin
Rober Hatemo: Artık kimse star değil

Rober Hatemo: Artık kimse star değil!

‘Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Rober Hatemo , yeni şarkısı ‘Canına Okuyacağım’ı , 90’lardan günümüze müzikal yolculuğunu , Yıldız Tilbe ile olan dostluğunu, starlık kavramı hakkındaki düşüncelerini ve neden bir süre müzikten uzak kaldığını Serhat Tekin’e anlattı.

6.12.2018Magazin
Hande Ünsal: Başarı elde ettikçe yalnızlaşıyorsun

Hande Ünsal: "Başarı elde ettikçe yalnızlaşıyorsun"

“Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Hande Ünsal yeni çıkan şarkısı “ Seni Sever miydim? “in hikayesinden , Sinan Akçıl ile çalışmasına , müzik kariyerinden , annesi Niran Ünsal ile olan ilişkisine Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

29.11.2018Magazin
Aynur Aydın: Kendimi ünlü gibi hissetmiyorum

Aynur Aydın: Kendimi ünlü gibi hissetmiyorum

‘Serhat’la Kayıttayız’a konuk olan Aynur Aydın , yeni çıkan şarkısı “ Salla “dan , müzik dünyasına , özel hayatından , Aleyna Tilki ile olan dostluğuna Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

21.11.2018Magazin
Fenomen şeflerle mutfakta

Fenomen şeflerle mutfakta

Serhat'la Kayıttayız'a bu hafta konuk olan Masterchef Türkiye yarışmasının profesyonel şefleri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu hem yarışma hem de mutfak ile ilgili Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

14.11.2018Magazin
Yonca Evcimik ile dobra dobra

Yonca Evcimik ile dobra dobra

“Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Yonca Evcimik yeni konser turnesinden , özel hayatına , nasıl genç kaldığından , sosyal medya ünlülerine , aşktan , pop dünyasına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

7.11.2018Magazin
Dicle Olcay : Murat Boz’la çalışırken haddini bilmeyi öğrendim.

Dicle Olcay : Murat Boz’la çalışırken haddini bilmeyi öğrendim.

“Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Dicle Olcay , yeni şarkısından , dizi müziklerine , Murat Boz ile çalışmaktan , yeni planlarına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

31.10.2018Magazin
Gülben Ergen hangi sorularla infilak etti

Gülben Ergen hangi sorularla infilak etti?

“Serhat’la Kayıttayız” programına konuk olan Gülben Ergen , yeni şarkısı ‘İnfilak’ın hikayesinden iç dünyasına birçok konuda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı. Ergen’in ‘Bu sorular nereden çıktı?’ dediği sohbette eğlenceli anlar yaşandı.

24.10.2018Magazin
Ebru Yaşar: Ailem oryantal olacağımı düşündü

Ebru Yaşar: Ailem oryantal olacağımı düşündü

“Serhat’la Kayıttayız” programına konuk olan Ebru Yaşar , müzikten, özel hayatına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

17.10.2018Magazin
Funda Arar : “Milyonlarca izlenme , dinlenme var ama konserleri yok”

Funda Arar : “Milyonlarca izlenme , dinlenme var ama konserleri yok”

“Sosyal medya yalan bir dünya” diyen Funda Arar , yeni albümünden özel hayatına Serhat Tekin ‘in sorularını yanıtladı.

10.10.2018Magazin
Yasemin Şefik: Ünlülük kavramı hepimizi delirtti

Yasemin Şefik: "Ünlülük kavramı hepimizi delirtti"

Serhat’la Kayıttayız’ın bu haftaki konuğu radyo programcısı ve yazar Yasemin Şefik oldu. ‘Ünlülük kavramı hepimizi delirtti’ diyen Şefik , müzik dünyasından , yeni stand up gösterisine birçok konuda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

3.10.2018Magazin
Gökhan Türkmen neden sıkıldı

Gökhan Türkmen neden sıkıldı ?

Serhat’la Kayıttayız’ın bu haftaki konuğu yeni maxi single çalışması “ Synesthesia “ ile Gökhan Türkmen oldu. Türkmen , yeni çalışmalarını ve merak edilenleri Serhat Tekin’e anlattı.

26.09.2018Magazin
Ayşen: Ajda Pekkan’ın minik tavşanıydım.

Ayşen: Ajda Pekkan’ın minik tavşanıydım.

Serhat’la Kayıttayız’ın bu haftaki konuğu yeni şarkısı “ Bunlar var ya “ ile Ayşen oldu. Şarkıcı 90’lı yıllarda çıkardığı albümlerden bu yana neler yaptığını ve yeni çalışmalarını Serhat Tekin’e anlattı.

19.09.2018Magazin
Ziynet Sali hangi fotoğrafları silmek istiyor

Ziynet Sali hangi fotoğrafları silmek istiyor?

“Serhat’la Kayıttayız” programına konuk olan Ziynet Sali , yeni konseri , özel hayatı , evlilik , aşk ve sosyal medya paylaşımları hakkında Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

12.09.2018Magazin
Deniz Akkaya: Evdeki çamaşırları erkek arkadaşım yıkar.

Deniz Akkaya: Evdeki çamaşırları erkek arkadaşım yıkar.

“Serhat’la Kayıttayız” programına konuk olan Deniz Akkaya , özel hayatından hakkında yanlış bilinenlere, evliliği neden düşünmediğinden değiştirmek istediği huylarına kadar pek çok konuda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

29.08.2018Magazin
Ece Seçkin: Prensesim ve bu halimden çok memnunum.

Ece Seçkin: Prensesim ve bu halimden çok memnunum.

Serhat’la Kayıttayız’a yeni şarkısı “ Dibine Dibine “ ile konuk olan Ece Seçkin , Serhat Tekin’e Afrika macerasını , yeni kararlarını , pişmanlıklarını ve yakın zamanda aldığı evlilik teklifini anlattı.

15.08.2018Magazin
O zamanki fotoğraflarımı gördüğüm zaman korkuyorum

'O zamanki fotoğraflarımı gördüğüm zaman korkuyorum'

Yeni albümü “Sabıka Kaydı” ile hayranlarını sevindiren İrem Derici, Serhat Tekin’e çok özel açıklamalarda bulundu. “Albüm yapmak salaklık. Ben salağım! Zaten tükürdüğümü yalamak benim ata sporum. Geçirdiğim bayat ve kötü bir süreç vardı. Onun hıncını almak istedim” dedi.

13.08.2018Magazin
İrem Derici Edis’i neden seksi buluyor

İrem Derici Edis’i neden seksi buluyor?

Serhat’la Kayıttayız programına konuk olan İrem Derici , yeni albümünden özel hayatına yeni kararlarından Edis’e attığı mesaja kadar Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

12.08.2018Magazin
Atiye: Sahte değil samimi olmaya çalışıyorum

Atiye: Sahte değil samimi olmaya çalışıyorum

“Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Atiye, yeni şarkısından, hakkında yanlış bilinenlere, özel hayatından , pişmanlıklarına Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

1.08.2018Magazin
Soner Arıca: Şimdilerde sosyal medyada banyodaki halini paylaşmazsan star değilsin

Soner Arıca: Şimdilerde sosyal medyada banyodaki halini paylaşmazsan star değilsin

Yeni şarkısı “ Seni Almazsam “ ile “ Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Soner Arıca , hem yeni şarkısını anlattı hem de Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı. “ Günümüzde star kavramı artık değişti. Eskiden star halka karışmaz denirdi. Şimdi ise sosyal medyada banyodaki halini paylaşmazsan star değilsin” açıklamasını yapan Arıca , sohbette hakkında yanlış bilinenleri ve nasıl genç kaldığını anlattı.

11.07.2018Magazin
Gökhan Türkmen kimdir, kaç yaşında

Gökhan Türkmen kimdir, kaç yaşında?

Gökhan Türkmen, başarılı projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. İlk olarak ‘Büyük İnsan’ şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Gökhan Türkmen, arka arkaya çektiği kliplerin çeşitliliği ve bu kliplerdeki oyunculuğuyla beğeni topladı. Peki, Gökhan Türkmen kimdir, nasıl ün kazandı? İşte, hakkında merak edilenlere ilişkin bilgiler!

10.07.2018Magazin
Tuğba Özerk: Bugüne kadar hiç aşık olmadığımı anladım.

Tuğba Özerk: Bugüne kadar hiç aşık olmadığımı anladım.

Bu yaz yeni şarkısı “ Patron “ ile beğeni toplayan Tuğba Özerk , “Serhat’la Kayıttayız” programının bu haftaki konuğu oldu. Serhat Tekin’in aşk konusundaki sorusuna “ Aşık olmaktan korkuyorum. Belki de bugüne kadar hiç aşık olmadığımı anladım” cevabını veren Özerk , müzik , magazin ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

4.07.2018Magazin
Dilan Çıtak Tatlıses: “Babamla barıştıktan sonra şarkıcı olmadım”

Dilan Çıtak Tatlıses: “Babamla barıştıktan sonra şarkıcı olmadım”

Mansur Ark’ın meşhur şarkısı “Maalesef”i coverlayan Dilan Çıtak Tatlıses, “Serhat’la Kayıttayız”ın bu haftaki programında Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

28.06.2018Magazin
Dilan: Babamla barıştıktan sonra şarkıcı olmadım.

Dilan: Babamla barıştıktan sonra şarkıcı olmadım.

Dilan Çıtak Tatlıses , “Serhat’la Kayıttayız” programının bu haftaki konuğu oldu. Serhat Tekin’in “ Hakkında yanlış bilinen neyi düzeltmek istersin?” sorusuna “ Beni babamla aramı düzelttikten sonra şarkıcı oldum zannediyorlar. Ortaokul yıllarımdan beri konservatuar okuyorum. Müzik benim hayatında hep vardı” cevabını verdi. Genç şarkıcı sohbette ayrıca yeni şarkısı “ Maalesef” , özel hayatı ve müzik dünyası ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

27.06.2018Magazin
Simge: Fazla mütevazilik başıma iş açabiliyor.

Simge: Fazla mütevazilik başıma iş açabiliyor.

“Serhat’la Kayıttayız” programına yeni albümü “Ben Bazen” ile konuk olan Simge , yeni şarkılarının hikayesinden , özel hayatına , müzik dünyasındaki problemlerden , diğer meslektaşları ile dostluğuna pek çok konuda Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

20.06.2018Magazin
Gökhan Tepe: Daha enerjik ve mutluyum

Gökhan Tepe: Daha enerjik ve mutluyum

Yeni albümü “ Yaz 2018 “ ile “ Serhat’la Kayıttayız”a konuk olan Gökhan Tepe , yeni çıkan albümü , tarzı , evliliği , müzik dünyası ile ilgili Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

13.06.2018Magazin