MENÜ

Serdar Çam Kimdir?

Serdar Çam Kimdir? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Serdar Çam Kimdir? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Serdar Çam Kimdir? haberi bulunmuştur.

Serdar Çam Kimdir? Haberleri

Serdar Çam kimdir Serdar Çamın biyografisi

Serdar Çam kimdir? Serdar Çam'ın biyografisi

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığına atandı. Bu gelişmenin ardından, Serdar Çam'ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Serdar Çam kimdir? İşte, Serdar Çam'ın biyografisi...

19.04.2019Gündem
TİKA Başkanı Çam, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı oldu

TİKA Başkanı Çam, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı oldu

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı olarak atandı.

19.04.2019Ekonomi
Söylendim durdum

Söylendim durdum


İstanbul deyince aklıma / Sait Faik gelir / Burgaz adasında kıyıda / Bir çakıl taşı seslenir / Mavi gözlü bir çocuk büyür döne döne / Mavi gözlü bir ihtiyar balıkçı gencelir küçülür (Bedri Rahmi)

7.10.2003Kelebek
SORU VE CEVAPLAR 66

SORU VE CEVAPLAR 66

NPİSTANBUL Hastanesi ve Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden 33 uzman tüm psikoloji ve nöroloji konusundaki sorularınızı cevaplandırıyor!...

29.12.2007Sağlık
‘Ses bayrağı’na veda

‘Ses bayrağı’na veda

Kırımlı yazar Cengiz Dağcı, Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Kültür Bakanı Günay, Diyanet İşleri Başkanı Görmez ve Türkiye’den kalabalık bir heyetin katıldığı törenle, vatanında toprağa verildi. Davutoğlu, “Fiziken başka yerde olsa bile ruhen, manen hep Kırım’da yaşadı” dedi. Günay ise “Türkçe’nin dünyadaki ses bayraklarından biriydi” diye konuştu.

2.10.2011Gündem
Öykü’nün yerine mi geçecek

Öykü’nün yerine mi geçecek

“Kuzey Güney” ekibine katılan Merve Boluğur, bu değişikliğin Öykü Karayel’i ikinci plana çekmek için yapıldığı iddiasına yanıt verdi.

13.12.2011Kelebek
İlknur Soydaş kimdir

İlknur Soydaş kimdir?

Serdar Ortaç’ın Karabiberim şarkısıyla ünlenen İlknur Soydaş, Renkli Sayfalar’ın bugünkü konuklarından biri olduğu öğrenildi. Uzun süredir ekranlarda görülmeyen İlknur Soydaş, ekranlarda olmadığı dönemlerde neler yaptığı merak konusu oldu. Peki, klipteki zeytin sahnesiyle uzun yıllar adından söz ettiren İlknur Soydaş kimdir?

15.12.2016Magazin

Yazar Sonuçları