MENÜ

Sera Çamaş

Sera Çamaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sera Çamaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Sera Çamaş haberi bulunmuştur.

Sera Çamaş Haberleri

Harranlı miniklerin müzik perisi

Harranlı miniklerin 'müzik perisi'

Küçük yaşına rağmen piyanodan kemana kadar çok sayıda enstrümanı çalabilen ve 8 yıldır İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano bölümüne yarı zamanlı devam eden Sera Çamaş, Harranlı köy çocuklarını müzikle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

10.04.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Harran’da bir müzik perisi Sera Çamaş

Cuma günleri, yürünmemiş yollarda yürüyen kadınları yazdığım gün. Bugün genç bir kız var karşınızda. 14 yaşındaki konservatuvar öğrencisi Sera Çamaş.Pek çok özelliği var, okuyacaksınız. Ama şu kadarını söyleyebilirim, dünya tatlısı, dünya güzeli ve bence çok çok değerli bir şey yapıyor. Köy çocuklarına müzik götürüyor, onları müzikle buluşturuyor. Köy Okulları Değişim Ağı Derneği’yle geçen sene bu projeye başlamış, 6 okulla çalışmış, bu sene 18 okulla çalışıyor. O okullara org götürebilmek istiyor, bizden de destek rica ediyor. Ben de sakajewa adına bir org alıp gönderiyorum. Proje harika, Sera da harika, bütün gençlere ilham olabilecek biri, lütfen ona destek olalım...

14.12.2018

Fıkra gibi

BENİM ev merakım var. Çok param olsa, bin tane ev alırdım. İçini de istediğim gibi yapardım. Sevdiğim her şehirde, her semtte...

10.04.2012

Eski zaman yazları gibi

Kimilerine göre sıkıcı ama ben seviyorum bu basitliği, bu rutini. Bu yüzden her sene evi aynı yerde tutuyorum. Sevgilim hafta sonları dahil oluyor. O da seviyor, eski zaman yazlarını. Belki de sevilen, gün geçtikçe edinilen alışkanlıklar, rutinler..

20.07.2012