MENÜ

Seks

Seks ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seks haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18.302 Seks haberi bulunmuştur.

Seks Haberleri

Seks şantajı yapan çete çökertildi

Seks şantajı yapan çete çökertildi

Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde bazı iş adamı ve esnafı kumpas yoluyla ağına düşürerek maddi kazanç sağlayan fuhuş-şantaj çetesi çökertildi.

31.07.2018Haber
Soçi’de gündem İdlib

Soçi’de gündem İdlib

Türkiye, Rusya ve İran heyetleri, Rusya’nın Soçi kentinde bugün düzenlenecek Suriye konulu 10’uncu garantörler toplantısı öncesinde dün teknik görüşmeler yaptı. Görüşmelerin önemli başlıklarından birini İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi’ndeki son durum oluşturuyor. Suriyeli muhalifler için kırmızı çizgi, rejimin İdlib’e taarruz etmemesi.

30.07.2018Dünya
Seksin Beyniniz Üzerindeki 5 Etkisi

Seksin Beyniniz Üzerindeki 5 Etkisi

Seks yapmak neden bizim için bu kadar önemli? Üremek dışında bu aktiviteyle meşgul olmak için tüm insanlık adeta yarış halindeyiz. O halde beynimizde ve vücudumuzda hoşumuza giden etkileri olsa gerek.

30.07.2018Cinsellik
İtalya-Fransa sınırını geçmeye çalışan göçmen çocuklar fuhuşa zorlanıyor

İtalya-Fransa sınırını geçmeye çalışan göçmen çocuklar fuhuşa zorlanıyor

İtalya-Fransa sınırını aşmaya çalışan küçük yaştaki göçmen çocukların fuhuşa zorlandığı rapor edildi.

28.07.2018Dünya
Amsterdamda Airbnb üzerinden kiraya verdikleri daireyi randevu evi olarak buldular

Amsterdam'da Airbnb üzerinden kiraya verdikleri daireyi 'randevu evi' olarak buldular

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da, tatile giderken evlerini Airbnb üzerinden kiraya veren bir çift dönüşlerinde tatsız bir sürprizle karşılaştı. Çift, tatil boyunca evlerinin 3 seks işçisi kadın tarafından "randevu evi" olarak kullandığını öğrendi.

25.07.2018Teknoloji
Sifiliz nedir Sifiliz anlamına gelen frengi ne demektir

Sifiliz nedir? Sifiliz anlamına gelen frengi ne demektir?

Sifiliz, cinsel yolla bulaşan hastalıklar arasında yer almaktadır. Bir diğer adı frengi olan sifiliz, doğru tedavi edilmediği takdirde uzun dönemde çok ciddi komplikasyonlara (istenmeyen sonuçlara) neden olan cinsel yolla bulaşan hastalıklardandır. Hastalık etkeni Treponema pallidum adı verilen bir bakteridir. İşte, sifiliz hakkında detaylı bilgiler

23.07.2018Gündem
Birileri bekâr kadınları gözetliyor

Birileri bekâr kadınları gözetliyor

Çocuklu ve bekâr kadın... Ara ara evine erkek arkadaşı geliyor. Komşuları bundan rahatsız. Aralarında imza topluyor, kadını apartmandan attırmaya çalışıyorlar. Başka bir yerde başka bir kadın, boşandığı halde her akşam kapısının önüne bir erkek ayakkabısı koyuyor. Çünkü ‘Neden boşandın’ sorusunu duymak istemiyor. Bir diğeriyse, annesinin “Ben dul kadınım. Parkta bulunmamız mümkün değil. Beni orada seks işçiliği yapmakla suçlarlar” diyerek onu hiç parka götürmediğini kızgınlıkla anlatıyor. Mimar Sinan Üniversitesi Şehircilik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden Ceren Lordoğlu, Kadıköy, Bağcılar ve Sarıyer’de 28 kadınla konuştu, ‘İstanbul’da Bekâr Kadın Olmak’ kitabını yazdı. Görüştüğü kadınlar, cinsel taciz ve cinsel saldırıya maruz kalmaya dair duydukları korkuyu bir kez daha haykırdı.

21.07.2018Hürriyet Pazar
Seks oyuncaklarıyla ilgili çok önemli uyarı

Seks 'oyuncak'larıyla ilgili çok önemli uyarı

Önde gelen bir psikolog seks robotları bağımlılarına, genel olarak seks bağımlılarına sunulan tedavinin aynısının uygulanabileceğini belirtti.

20.07.2018Teknoloji
Adnan Oktarın en büyük mağduruydu... Ebru Şimşek ilk kez konuştu

Adnan Oktar'ın en büyük mağduruydu... Ebru Şimşek ilk kez konuştu

Türkiye günlerdir Adnan Oktar ile 'Kedicikleri'ne yapılan operasyonu konuşuyor. Öte yandan örgütün bugüne kadar mağdur ettiği isimler de merak ediliyor. O isimlerin başında eski manken Ebru Şimşek geliyor. Yıllarca bu örgüte karşı verdiği mücadeleyi ve bu uğurda yaşadığı büyük acıları ilk kez anlattı.

15.07.2018Gündem
Mabel Matiz:O yazıyı yazdıktan sonra ben artık başka biriydim

Mabel Matiz:O yazıyı yazdıktan sonra ben artık başka biriydim

Mersin’de bir kasabada yaşayan, işi gücü TIR şoförü babasının eve dönmesini beklemek olan, bu yüzden de canı hep çok sıkılan bir çocuktu o. Kekemeliği kendini onaylanmamış hissettiriyordu. Sadece müziğin kollarındayken huzurluydu. Yine de ‘kabul gören’ bir mesleğe yöneldi, diş hekimliğine girdi. Bundan yaklaşık 10 yıl önce, son sınıftayken tek gitarla çalıp söylediği ilk şarkısını internete yükledi. Karakteristik sesi hemen dikkat çekti. Konserler, albümler, ödüller arka arkaya geldi. Kendine Mabel Matiz ismini seçen Fatih Karaca’yla yeni albümü ‘Maya’ vesilesiyle bir araya geldik. İçinde bulunduğumuz coğrafyadan aldığı ilhamı, topluma, dünyaya bakışını, LGBTİ haklarına verdiği desteği ve imza attığı, müziğimizin gelmiş geçmiş en erotik şarkı sözlerini konuştuk.

14.07.2018Hürriyet Pazar
Ülkeyi şoke eden olay Babası 40 yıl taciz etti... İntikamı korkunç oldu

Ülkeyi şoke eden olay! Babası 40 yıl taciz etti... İntikamı korkunç oldu!

İngiltere'nin Stockport kentinde yaşanan bir olay bir anda ülkede gündem oldu. 63 yaşındaki Barbara Coombes, Stockport'taki polis istasyonuna giderek kendisini 40 yıl boyunca taciz eden babasını 12 sene önce babasını öldürdüğünü itiraf etti.

12.07.2018Dünya
Adnan Oktar soruşturmasında mide bulandıran detaylar

Adnan Oktar soruşturmasında mide bulandıran detaylar

Çocuklara tacizden askeri casusluğa kadar 30 suçlama yöneltilen Adnan hoca ve 234 müridinin tüm mal varlıklarına el konuldu. Evlerde 50 silah ile yüzlerce mermi ele geçirildi. 234 şüpheliden 106’sı Adnan hocanın ‘Kedicik’ dediği kadınlar... İlk ifadeler ise korkunç; "İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu"

12.07.2018Gündem
Libido Düşüklüğünün Nedenlerini Biliyor musunuz

Libido Düşüklüğünün Nedenlerini Biliyor musunuz ?

Sigmund Freud’un ortaya koyduğu libido kavramı Latince'de şehvet, arzu, ihtiras; Türkçe’de yaşama gücünü veren enerji anlamındadır. Libidosu düşük, cinsel isteği az, libidosu yüksek cinsel isteği fazla anlamına gelir. Araştırmalara göre kadınlar güçlü bir libido için sağlıklı bir vücut kadar güvenilir bir sosyal ortam ve güvenilir partner isterler. Bunun dışında libidoyu etkileyerek libidonun düşük olmasına sebep olan pek çok etmen vardır. İşte libido düşüklüğünün nedenleri:

10.07.2018Cinsellik
Erkeklerde Görülen Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Erkeklerde Görülen Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Cinsel isteksizlik, kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de sıklıkla rastlanan problemlerden biridir. Erkeklerdeki bu cinsel isteksizlik sorunu cinsel aktivitelerden, cinsel yakınlaşmalardan, cinsel düşüncelerden ve arzudan uzaklaşma, istememe ve soğuma sorunudur. Psikolog - Cinsel Terapist M. Berk KARAOĞLU, erkeklerde görülen cinsel isteksizlik nedenlerini anlattı.

9.07.2018Cinsellik
Cinsel Hayatınız Motivasyonunuzu Etkiliyor mu

Cinsel Hayatınız Motivasyonunuzu Etkiliyor mu?

Motivasyon, bireylerin belirli amaçları gerçekleştirmek üzere kendi arzu ve istekleri ile davranmaları sürecidir. Arzu ve isteklerimiz doğrultusunda hayatımıza yön veririz. Bu şekilde sağlıklı bir hayat yaşarız. Sağlıklı bir insanın psikolojisi de sağlam olmalıdır. Bu da bireyin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması gerektiğini daha önemli hale getiriyor.

6.07.2018Cinsellik
Cinsel İlişkilerde En Sık Yapılan 8 Hata

Cinsel İlişkilerde En Sık Yapılan 8 Hata

Cinsellik, yaşamın kopmaz bir parçası. Bu nedenle cinsellikte hata oranı ne kadar düşük olursa hayatınız o kadar kaliteli olur. İşte cinsel ilişkide en sık yapılan hatalar...

6.07.2018Cinsellik
Kraliçe kışlayı ziyaret etti Askerlerin cinsel ilişki videosu ortaya çıkınca...

Kraliçe kışlayı ziyaret etti! Askerlerin cinsel ilişki videosu ortaya çıkınca...

İngiltere’de Kraliçe Elizabeth'in ziyaret ettiği askeri kışlada seks partisi verildiğini gösteren görüntü ülkeyi karıştırdı. Skandala ilişkin video Kraliçe'nin kışlayı ziyaret ettiği dakikalarda paylaşıldı.

6.07.2018Dünya
Frengi ne demek Frengi hastalığının belirtileri nedir

Frengi ne demek? Frengi hastalığının belirtileri nedir?

Frengi ya da diğer bir adıyla Sifiliz, tedavisi gerçekleştirilmediği takdirde problem yaratabilecek bulaşıcı hastalıklar arasında yer almaktadır. Bir bakteri kaynağıyla ortaya çıkan Frengi, cinsel ilişki yoluyla bulaşmaktadır. Anneden bebeğe geçme riski de bulunan bu rahatsızlığın belirtileri, lenf bezi büyümesi, ağrısız yara olarak gözlenebilir. Peki, Frengi nedir ve belirtileri nelerdir? İşte, bu rahatsızlık hakkında detaylı bilgiler

5.07.2018Sağlık
Kan Grubunuz Cinsel Hayatınızı Anlatıyor

Kan Grubunuz Cinsel Hayatınızı Anlatıyor!

Cinsel yaşamınızdaki bazı davranışlar partnerinizle aranızdaki iletişimin kalitesi ile şekillense de uzmanlara göre cinsel hayattaki davranış ve tutumları etkileyen önemli bir detay daha var: kan grubunuz. Kan grubunuzun cinsel hayatınızdaki rolü yataktaki davranışlarınıza direkt olarak yansıyor. İşte kan grubuna göre cinsel hayat...

3.07.2018Cinsellik
Almanya’nın en zengin kadını boşanıyor

Almanya’nın en zengin kadını boşanıyor

Almanya’nın en zengini kadını ve dünyanın da en zengin 38 kişisinden biri olan 56 yaşındaki Susanne Klatten ile 28 yıllık eşi Jan Klatten’in boşanacağı açıklandı.

1.07.2018Avrupa
Cinsellikte Doğru Bilinen Yanlışlar

Cinsellikte Doğru Bilinen Yanlışlar

Cinsellikle ilgili konuşmak hala tabular arasında olsa da son dönemlerde internetin yaygınlaşması ve bilgiye erişimin kolaylaşması cinsellik hakkındaki yanlış bilgileri de önlüyor. Cinsellik konusunda doğru bildiğiniz yanlışlar sağlıksız ilişkilere ve cinsel tatminsizliğe varan sonuçlar doğurabiliyor.

29.06.2018Cinsellik
Düzenli Cinsel Hayatın 10 Faydası

Düzenli Cinsel Hayatın 10 Faydası

Cinsellik çiftlerin hem fiziksel hem de duygusal anlamda sağlıklı bir ilişki sürdürmelerinde önemli rol oynar. Düzenli seks hayatına sahip olanların hem daha mutlu hem de daha sağlıklı oldukları araştırmalarla kanıtlanmış. Hayatın değişmez bir parçası olan cinselliğin bilinmeyen pek çok faydası mevcut.

29.06.2018Cinsellik
Cinsel İsteksizliğin 8 Nedeni

Cinsel İsteksizliğin 8 Nedeni

Kadınlar hayatlarının belirli dönemlerinde cinsel isteksizlik yaşayabiliyor. Tatmin edici bir ilişkinin önemli unsurları arasında yer alan sağlıklı cinsellik için arzulu olmak gerekiyor. Cinsel isteksizliğe sebep olan pek çok etken bulunuyor. Bunların farkında olmak ve çeşitli önlemler almak ise cinsel isteksizlikle baş etmenin en ideal yolu.İşte cinsel isteksizliğin 8 nedeni;

29.06.2018Cinsellik
İngiltereyi karıştıran kitap Seks hikayeleri ortaya çıktı

İngiltere'yi karıştıran kitap! Seks hikayeleri ortaya çıktı

İngiltere'de yayınlanan bir kitapta Kraliçe Elizabeth ve Prens Phillip'in seks hayatına dair detaylar yer aldı.

29.06.2018Dünya
Grup seks sırasında işkenceyle öldürülmüş

Grup seks sırasında işkenceyle öldürülmüş

Berlin’de grup seks yaptıkları Marianne M.’yi öldürmekle suçlanan 37 yaşındaki Tayfun T. ile 27 yaşındaki sevgilisi Jasmin P.’nin yargılanmasına başlandı.

29.06.2018Avrupa
‘Mikro aldatma’ ilişkiye yararlıymış

‘Mikro aldatma’ ilişkiye yararlıymış

ABD’li seks terapisti Tammy Nelson, ‘mikro aldatma’ olarak da tanımlanan ‘partnerinden başkasıyla flörtleşmenin’ tekeşliliğe ihanet olmadığını savunarak yeni bir tartışma başlattı.

27.06.2018Dünya
Seks robotu Samanthaya Hayır deme özelliği geliyor

Seks robotu Samantha'ya 'Hayır' deme özelliği geliyor

Seks robotu Samantha'ya canı seks yapmak istemediği zaman 'Hayır' deme özelliği geleceği belirtildi.

27.06.2018Teknoloji
Güney Korede kapatılan intikam pornosu sitesinin sahibi tutuklandı

Güney Kore'de kapatılan intikam pornosu sitesinin sahibi tutuklandı

Güney Kore'de polis, intikam pornoları yayımlayan ve 2 yıl önce kapatılan sora.net internet sitesinin sahiplerinden birini tutukladı.

26.06.2018Teknoloji
Penissiz doğdu, 44 yıl sonra ilk kez seks yapacak

Penissiz doğdu, 44 yıl sonra ilk kez seks yapacak

20 milyonda bir görülen bir hastalık nedeniyle penissiz dünyaya gelen Andrew Wardle’a biyonik penis takıldı. 44 yaşındaki Wardle, penisin içindeki havanın boşalması için 10 gün ereksiyonda bekleyecek.

26.06.2018Dünya
Seksi Ateşli Hale Getirmenin 5 Yolu

Seksi Ateşli Hale Getirmenin 5 Yolu

Seksi daha iyi hale getirebileceğimizi, daha iyi orgazmlar sahibi olabileceğimizi, hatta ilişkimizi daha iyi hale getirebileceğimizi hep duyuyoruz. Peki bunu yapmanın yolu ne? Sizin için, uzun soluklu bir ilişkide, yatak odasını çok daha keyifli bir hale getirecek yöntemleri madde madde sıraladık...

26.06.2018Cinsellik
Onu Yatakta Mutlu Etmek İçin Ne Yapmalı

Onu Yatakta Mutlu Etmek İçin Ne Yapmalı?

Gerçek ve kaliteli seks sadece al ver ilişkisine bağlı değil. Vahşi bir iç ses ile yönetilmek çok önemli. Eğer her seks yaptığınızda, partnerinizi ateşlendirmek ve ona maksimum zevki yaşatmak istiyorsanız yapabileceğiniz belli başlı şeyler var. eğer bu ateşli önerileri öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin...

25.06.2018Cinsellik
Arjantin ağladık sana

Arjantin ağladık sana

Arjantin’in şampiyonluğu, Messi’nin birtanecikliği falan hepsi tarumar oldu. Dünya Kupası hüzün buğusu içinde sürüyor. Belçika’da evlilere ilginç hükümet desteği var. Kıbrıs’ta kumar fena sonuçlar doğurdu. Yan gündeme yandan bakmaya devam ediyoruz...

23.06.2018Hürriyet Pazar
Müziğin kraliyet ailesi

Müziğin kraliyet ailesi

Şan, şöhret, 80 milyon dolarlık servet... Tam 19 yıldır sahne Beyoncé ve Jay-Z’nin. Biz de onların efsanevi aşkının izleyicisiyiz. Ama her şey uzaktan göründüğü kadar kusursuz mu? Gelin, ‘Everything Is Love’ (Aşk Her Şeydir) adlı son albümleri vesilesiyle Carter’ların inişli çıkışlı, ateşli ve ihanetli aşk hayatına bir bakalım.

23.06.2018Hürriyet Pazar
Dünya Kupasında şaşırtan seks yasağı sorusu

Dünya Kupası'nda şaşırtan seks yasağı sorusu

Dünya Kupası'nda turnuvanın dişli takımlarından İzlanda, değişik bir iddia ile gündeme geldi.

22.06.2018Futbol
Dünyanın en iyi üniversitesinde seks partisi skandalı

Dünyanın en iyi üniversitesinde seks partisi skandalı!

İngiltere'nin Oxford Üniversitesi'nde yapılan bir parti ülkeyi karıştırdı. The Sun muhabirinin gizlice gittiği partide uyuşturucu ve seks şovları olduğu ortaya çıktı.

22.06.2018Dünya

Yazar Sonuçları

Muhafazakâr çocuklar Bodrum’da biz neredeyiz

DÜN, “muhafazakâr çocuklar”ın eşlerinin bikinili fotoğraflarını yazdım ya... Dün baktım bizim mahallede de, karşı tarafta da epey okunmuş.

26.07.2018

Adnan Oktar, Mehdi meselesinde ne dedi?

ADNAN Oktar’a sorgusunda 353 soru yöneltiliyor, verdiği yanıtlar 164 sayfa tutuyor.

24.07.2018

Bir sırrı açıklıyorum: Muharrem İnce 24 Haziran akşamı neden kayboldu?

24 Haziran için CHP’nin öncülük ettiği “Adil Seçim Platformu” adlı bir oluşum vardı.

13.07.2018

Sosyal medyanın gücü adına

Gökhan Tepe “Slogan olsun canımı yesin” diyenlerdendir. Sırf bu takıntı uğruna, şarkılarını hep ‘aynı tas aynı hamam’ haline getirmiştir ama bundan vazgeçememiştir. Son albümü de bunun kanıtı.

22.06.2018