MENÜ

Seks Suçlusu

Seks Suçlusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seks Suçlusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 56 Seks Suçlusu haberi bulunmuştur.

Seks Suçlusu Haberleri

Dört öğrenciyle cinsel ilişkiye girmişti... Cezası belli oldu

Dört öğrenciyle cinsel ilişkiye girmişti... Cezası belli oldu

ABD’de dört öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen öğretmen, bunlardan yalnızca biri 18 yaşının altında olduğu için 42 ay denetimli serbestlik cezası aldı. 26 yaşındaki kadın, seks suçlusu olarak kaydediliyor.

30.03.2018Dünya
Seks yapmadan 24 saat önce polise haber vermek zorunda

Seks yapmadan 24 saat önce polise haber vermek zorunda

İngiltere'nin North Yorkshire bölgesinde yaşayan bir adama, seks yapmadan 24 saat önce polise haber verme şartı getirildi.

22.01.2016Dünya
Türkiyedeki ilk ilişki davası: İngilteredeki benzer olay ve ABDdeki tartışmalar

Türkiye'deki 'ilk ilişki' davası: İngiltere'deki benzer olay ve ABD'deki tartışmalar

Türkiye, 14 yaşındaki oğlunun ilk cinsel deneyimi için hayat kadını ayarlayan babayı konuşurken, benzer bir olay 2009 yılında İngiltere'de yaşanmıştı.

4.11.2015Dünya
14 yaşındaki oğlunun cinsel deneyimini organize eden babaya dava

14 yaşındaki oğlunun 'cinsel deneyimini' organize eden babaya dava

14 yaşındaki oğlu ilk ilişkisini yaşasın diye bir kadınla anlaşan babaya ‘çocuğun cinsel istismarı’ ve ‘fuhuşa yer temin etmek’ gibi suçlardan 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

3.11.2015Gündem

Öğrencisiyle okulda, evde ve otomobilde seks yapan öğretmenin cezası kesildi

ABD'nin Oklohoma eyaletinde bir dönem İngilizce öğretmeni olarak çalıştığı Hollis Lise'sinde 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren Jennifer Caswell, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

17.08.2015Dünya
Plajda herkesin gözü önünde erkek arkadaşıyla sevişen kadının cezası belli oldu

Plajda herkesin gözü önünde erkek arkadaşıyla sevişen kadının cezası belli oldu

Florida’nın Bradenton sahilinde, üç yaşındaki bir çocuğun da aralarında bulunduğu insanların gözü önünde erkek arkadaşıyla seks yapan Elissa Alvarez (20), Çarşamba günü hapse mahkûm edildi.

28.05.2015Dünya
Öğrencisiyle otomobilde cinsel ilişkiye giren öğretmen suçunu itiraf etti

Öğrencisiyle otomobilde cinsel ilişkiye giren öğretmen suçunu itiraf etti

ABD'nin Pennsylvania eyaletinde matematik öğretmeni Jessica Streeper, geçen yıl 14 yaşındaki bir öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

24.03.2015Dünya
Pedofil Türk’ü FBI yakaladı

Pedofil Türk’ü FBI yakaladı

ABD’nin New Jersey eyaletinde otomobil tamirhanesi sahibi Celalettin Koç (27), bilgisayarında çocuk pornosu bulundurmak ve bu fotoğraf ve videoları internette paylaşmaktan 5 yıl hapis cezasına mahkûm oldu.

9.02.2015Dünya
9 yaşındaki kızı taciz ederken yakalandı

9 yaşındaki kızı taciz ederken yakalandı

İngiltre'nin başkenti Londra'da hüküm giymiş seks suçlusu 9 yaşındaki kız çocuğunu taciz ederken yakalandı.

26.12.2014Avrupa
Pedofillere internet tuzağı

Pedofillere internet tuzağı

Çocukların cinsel istismarıyla mücadele eden Hollandalı bir yardım kuruluşu tarafından yürütülen internet projesinde dünyanın dört bir yanından pedofiller tuzağa düşürüldü.

22.10.2014Teknoloji
Almanyada BKA 1 milyon kişiyi fişlemiş

Almanya'da BKA 1 milyon kişiyi fişlemiş

Almanya Federal Asayiş Dairesi BKA’nın bir milyonu aşkın kişiyi fişlediği iddia edildi.

24.09.2014Avrupa
Bu köyde tam 200 seks suçlusu yaşıyor

Bu köyde tam 200 seks suçlusu yaşıyor!

ABD’nin Florida eyaletindeki Miracle yani “Mucize” isimli köyde sadece seks suçluları ve onların akrabalarının yaşadığı ortaya çıktı.

7.09.2014Avrupa
İngilterede 10 bin çocuk tacizcisi olduğu açıklandı

İngiltere'de 10 bin çocuk tacizcisi olduğu açıklandı

İngiltere’de Ulusal Suç Ajansı (NCA) Notarise adını verdikleri geniş kapsamlı bir pedofili soruşturması sonucunda 10 bin süpheli tespit ettiklerini ve şimdiye dek 660 kişiyi tutukladıklarını açıkladı.

17.07.2014Avrupa
Çalınmış bir hayat

Çalınmış bir hayat

South Lake Tahoe, Kaliforniya. 1991 Haziran ayı. Sıradan bir pazartesi sabahı. Okulların tatil edilmesine bir hafta kalmış ve çocuklar yaz tatili için plan yapmaya başlamışlar. Babasını hiç tanımamış olan, Mariah Carey ve Whitney Houston hayranı 5. sınıf öğrencisi Jaycee Dugard annesi, kız kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşıyor.

6.08.2011Kelebek
Kimyasal hadımlaştırma

Kimyasal hadımlaştırma

Fransa’da Paris’in güneyinde bir kadının ormanda koşu yaparken tecavüze uğrayıp öldürülmesinden sonra ülkede kimyasal hadımlaştırma işleminin yasalaştırılması gündeme geldi.

4.10.2009Dünya
Takside 500 tecavüz

Takside 500 tecavüz

Sadece İngiltere'nin değil tüm dünyanın en azılı seri tecavüzcüsü dün yakayı ele verdi. Londralı taksici John Worboys, 12 kadını bayıltıp tecavüz etmekten suçlu bulundu.

15.03.2009Dünya
ABDde yeni 2 öğretmen skandalı

ABD'de yeni 2 öğretmen skandalı

ABD'nin Marryland Eyaleti'ne bağlı Frotsburg kentinde Mountain Ridge Lisesi'nde İngilizce öğretmenliği yapan 24 yaşındaki Autumn Lee Lethers, 16 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği, Wisconsin eyaletine bağlı Milwaukee’de St. Francis Ortaokulu'nda matematik öğretmenliği yapan Kelly Marie Sweet, 14 yaşındaki öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

27.08.2008Dünya
Lotoyu kazandı özgürlüğü gitti

Lotoyu kazandı özgürlüğü gitti

ABD’de işlediği cinsel suçlar nedeniyle aranan 56 yaşındaki Daniel Snay, lotodan 10 milyon dolar kazanınca yakayı ele verdi.

11.02.2008Dünya
84’lük kadın 11’lik çocukla seks yapmış

84’lük kadın 11’lik çocukla seks yapmış

ABD’nin Oregon Eyaleti’nde, üç yıl önce bakımından sorumlu olduğu 11 yaşındaki bir erkek çocukla seks yapan 84 yaşındaki kadına 36 ay hapis cezası verildi.

16.02.2007Dünya
Bir hâkim yeter

Bir hâkim yeter

29 yıl önce Türkiye’yi yüz karası bir maddeden (TCK 438) kurtarmak için ilk adımı atan hâkim Ali Güzel’di. ‘Tecavüzcülere indirim’ getiren yasayı iptal için Anayasa Mahkemesi’ne götürdü. Yüksek Mahkeme reddetti ancak cin şişeden çıkmıştı bir kere. Kadınlar ayaklandı. Ve sonunda o madde kaldırıldı. Bugün ise kadınlar şunu istiyor: Kadın cinayetleri ve cinsel dokunulmazlığa ilişkin davalarda hâkimler, gelişigüzel ‘iyi hal’ ve ‘haksız tahrik’ indirimi yapmasın. Buna izin veren maddeler değiştirilsin. Böylece failler şimdi olduğu gibi ‘ucuz kurtulamayacak.’

24.11.2017Gündem
ABDyi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı

ABD'yi sarsan hapisten kaçış skandalında gerçekler ortaya çıktı

ABD'nin New York eyaletinde haziran ayında iki mahkûmun hapisten kaçmasına yardım eden cezaevi terzisi Joyce Mitchell'in (51) itirafları, filmleri aratmayan olayın gölgede kalan kısımlarını aydınlattı.

30.07.2015Dünya
İnsan kendini neden suçlar

İnsan kendini neden suçlar

Kendini sürekli suçlayan, her şeyin kabahatlisi olarak kendini gören, savaşların kendi günahları nedeniyle çıktığını, depremlerin kendi kusurları sebebiyle meydana geldiğini, ülkenin kendi düşünceleri nedeniyle sürekli sorunlar yaşadığını düşünenlerin suçluluk psikolojisini uzmanlar bu akşam ÜLKE TV'de 'İyi Bak Kendine' programında Uğur Canbolat'a değerlendirecek.

26.01.2010Gündem
Seks mi aşk mı

Seks mi aşk mı?

Kendinize bir sorun bakalım: Seks ve sevgi birbirinden ayrı düşünülebilir mi? Aslında düşünülebilir. Filmlerde ve romanlarda bu tür örneklerle sıkça karşılaşmıyor muyuz?

24.04.2007Cinsellik
Bosnalı Sırp savaş suçlusuna 34 yıl hapis

Bosnalı Sırp savaş suçlusuna 34 yıl hapis

Bosnalı Sırp savaş suçlusu Gojko Jankoviç, Bosna'da yargılandığı savaş suçları mahkemesinde 34 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

16.02.2007Gündem
Kitle imha silahlarına kitle ikna silahıyla karşı koyan şef

Kitle imha silahlarına kitle ikna silahıyla karşı koyan şef

1967’de 7 Gün Savaşı patladığında çellist eşi Jacqueline du Pre’yle İngiltere’den ülkesi İsrail’e koşmuş, cephede askerlere moral konseri vermişti. Orkestra şefi, piyanist Barenboim bugün saldırgan İsrail politikalarının önde gelen muhalifi. "Her yeni zafer İsrail’in hezimetini artıracak, savaş çözüm getirmez" diyor.

19.08.2006Kelebek
Ayrılmaz ikili: Aşk ve seks

Ayrılmaz ikili: Aşk ve seks

Kendinize bir sorun: Seks ve sevgi birbirinden ayrı düşünülebilir mi?

Cinsellik yatak odasına kilitli bir düşünce suçlusu

Cinsellik yatak odasına kilitli bir düşünce suçlusu

Metin Üstündağ, güldürürken düşündüren, bununla yetinmeyip üstüne bir de seviştiren binlerce karikatürün çizeri. Üstündağ, bu hem hüzünlü hem de ‘hergele’ olmayı başaran karikatürlerinde, insan ilişkilerinin en mahrem sayılan yanlarına, cesur kalem darbeleriyle inadına dokunuyor. Türkiye’de bir marka olan ‘Pazar Sevişgenleri’, kitap olarak ilk çıktığında ‘müstehcenlik’ suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı.

29.07.2005Kelebek
Cinsellik yatak odasına kilitli bir düşünce suçlusu

Cinsellik yatak odasına kilitli bir düşünce suçlusu

Hürriyet'in cinsellik araştırması, eğitim düzeyi arttıkça insanların kadının bekaretine daha az önem verdiklerini ortaya çıkardı.
  Bekaret zarı diktirilmeli mi?/Anket
  Görüşlerinizi bildiriniz  

29.07.2005Kelebek
Yay, Oğlak, Kova ve Balık

Yay, Oğlak, Kova ve Balık

Aşk hayatınızde neler olacak merak ediyor musunuz? O zaman yazımızı dikkatle okuyun ve başınıza geleceklere karşı kontrollü olun.

20.02.2004Aşk
Amma acayip bir yıldı 2003

Amma acayip bir yıldı 2003

Amerikalılar Süleymaniye'de 11 Türk askerinin kafasına çuval geçirdiler. Babası İrlandalı, annesi Türk küçük Alistair serseri bir kurşunla hayatını kaybetti.

27.12.2003Gündem
Amma acayip bir yıldı 2003

Amma acayip bir yıldı 2003

Amerikalılar Süleymaniye'de 11 Türk askerinin kafasına çuval geçirdiler. Babası İrlandalı, annesi Türk küçük Alistair serseri bir kurşunla hayatını kaybetti. Iraklılara esir düşen Er Jessica Lynch star oldu. Savaş korkusuyla 2003'e giren ekonomi, rekorlar kırarak yılı kapatıyor. Artık Türkler arasından da Amerikalılar gibi bestseller yazarları çıkıyor...

27.12.2003Gündem

Yazar Sonuçları

"Carlos Tehlike" film adı değil

Kadın, milyarder Michael Bloomberg’ün sağ kolu Christine Quinn.

11.08.2013

Onyıllar sürecek kaosa hazır mıyız?

KENDİLERİNE ‘Irak Şam İslam Devleti’ (IŞİD) veya sadece ‘İslam Devleti’ (İD) adını veren, Batılılarca hâlâ ‘örgüt’ denilerek küçümsenen yapıya karşı Amerika önderliğinde oluşan koalisyonun büyük bir başarısızlığa doğru gittiği ortada.

14.10.2014

THY’den istifa ettim...

Ne Messi’li, Kobe’li reklam filmleri;

28.01.2014

Para mı, başarı mı?

Yelda Cumalıoğlu, Destek Medya’nın sahibi. Yazar, gazeteci.

5.04.2011

50’sinden sonra erkeğin ’derin cinsellik’ isteği

Kitapları 12 dile çevrilen Fransız psikiyatrist ve seksolog Sylvain Mimoun’la sohbetimizin son günü, yine önemli şeyler söylüyor...

16.01.2007

Bir koşu bandı alın salonun ortasına koyun haberleri izlerken her gün yürüyün

Sağlığınız her şeyden önemli değil mi? Misafirleriniz de sizi hoş görsün! Bir koşu bandı alın ve salonun ortasına koyun. Tam da televizyonun karşısına. Akşam haberlerini izlerken üzerine çıkın ve bir saat yürüyün. Evin başka bir odasına koyunca, elbise askısı olmaktan öteye gidemiyor! İki buçuk senedir haber izlerken yürüyorum, çok da faydasını görüyorum...

15.08.2003

Uzakdoğu'da futbol ateşkesi

Futbol, harika bir seyirlik oyun olmanın ötesinde, diplomasi alanında da harika işler başarıyor. Japonya ile G.Kore'nin birlikte düzenlediği Dünya Kupası, Asya'nın doğu yakasına sıcaklık getirdi.

31.03.2002