MENÜ

Seks Gerçekleri

Seks Gerçekleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seks Gerçekleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 240 Seks Gerçekleri haberi bulunmuştur.

Seks Gerçekleri Haberleri

Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Günlük yaşantımızın her anında yanımızda olan telefonlar, şimdi de yatağımızda… Cinsel yaşantınızı renklendirmek için sizlere beş online uygulama seçtik.

21.11.2018Cinsellik
Enteresan Seks Gerçekleri

Enteresan Seks Gerçekleri!

Seks hakkında araştırmalar yapıldıkça yeni bir şeyler keşfedilmeye devam ediyor. Bize enteresan gelenleri sizlerle paylaşıyoruz. Bakın ne kadar ilginç?

11.06.2014Cinsellik
İngilterede regl ve aile içi şiddet ilkokul müfredatına girdi

İngiltere'de regl ve aile içi şiddet ilkokul müfredatına girdi

İngiltere'deki ilkokullarda aile içi şiddet, regl ve internet güvenliği gibi konular müfredata dahil edildi. Yeni müfredat, gelecek yıldan itibaren uygulamaya konacak.

25.02.2019Dünya
Kocam seks saplantılı biri, onu affedebilir miyim

'Kocam seks saplantılı biri, onu affedebilir miyim?'

Sangita Myska, cinsel davranış bozukluğunun etkilediği kişilerle konuşuyor. Bu defa 20 yıllık evliliği boyunca kocasının gizli bir hayat sürdüğünü tesadüfen öğrenen bir kadın anlatıyor:

13.11.2018Dünya
Dev brandanın altında bir tarih yatıyor Bir zamanlar Anadoluda

Dev brandanın altında bir tarih yatıyor! Bir zamanlar Anadolu'da

İbrahim Tatlıses demişti ya “Urfa’da Oxford vardı da biz mi gitmedik” diye...Bırakın Oxford’u, uygarlık tarihinin başladığı yermiş meğer! UNESCO Dünya Mirası listesine alınan Göbeklitepe’de, kazıların koordinatörü Dr. Lee Clare ile  bir gün geçirdik.  12 bin yıllık yapıların arasında insanın gizemli kökenlerini konuştuk.  Atalarımızın dünyaya, kozmosa nasıl baktığını ve insanlığın nereye doğru gittiğini anlamaya çalıştık.

Olgun kadınlar da hayattan zevk alabilir

Olgun kadınlar da hayattan zevk alabilir

Hollywood efsanesi Jane Fonda’nın yeni filmi “Book Club” ülkemizde 1 Haziran’da gösterime girecek. Oscar’lı oyuncu ile Diane Keaton, Candice Bergen ve Mary Steenburgen’le başrolü paylaştığı komedi filmini konuşmak üzere bir araya geldik.

12.05.2018Magazin
Biraz gülmezsek kahrımızdan ölüp gideceğiz

Biraz gülmezsek kahrımızdan ölüp gideceğiz

Aslı Tohumcu aşkı arayan bir kadının romanını yazmış desem, yazarın edebiyatını bilenler acının yüzümüze çarpılacağı bir kitap hayal ederler diye düşünüyorum. Oysa Tohumcu bu kez bizleri gülmekten yerlere yatırabilecek bir romanla çıkageldi. ‘Durmadan Leyla’ için aşkı ararken yaşanan duyguların resmigeçidi de diyebiliriz. Yazar, aşk tanrısı Eros’u da bambaşka bir şekilde yorumluyor ve romanının mizahi yönünün hakkını veriyor. Tohumcu’yla ‘Durmadan Leyla’ olmanın bir yolu var mı yok mu masaya yatırdık.

12.04.2018Kitap Sanat
Çocuk yaptığına pişman olduğunu kendine itiraf eden kadınlar

Çocuk yaptığına pişman olduğunu kendine itiraf eden kadınlar

“Annelik dünyanın en güzel duygusu”, “Yaşamayan bilemez”, “Bir kadın ancak bir çocuk sahibi olduğunda tamamlanmış hissediyor” gibi dünyanın en beylik laflarını hepimiz her dakika annelerin ağzından duyuyoruz. Mutlaka da böyle hissettikleri için söylüyorlardır. Ancak bir süredir anneler madalyonun diğer yüzünü de anlatmaya başladı.

4.04.2017Hayat
Pep Guardiola’dan futbolculara seks yasağı

Pep Guardiola’dan futbolculara seks yasağı!

Manchester City'den ayrılan Samir Nasri, Menajer Pep Guardiola ile ilgili içlerinde seks yasağının da bulunduğu bilinmeyen gerçekleri açıkladı.

15.11.2016Spor Arena
Can Yücel görse kahrolurdu

Can Yücel görse kahrolurdu

“CAN Yücel bu şiirleri görse kahrolurdu” diyordu Prof. Dr. Semih Çelenk.

Aslı Güder: 2016 Evrenin intikam senesi

Aslı Güder: '2016 Evrenin intikam senesi'

Geçtiğimiz sene yine bu zamanlarda spiritüel danışman Aslı Güder’in kapısını çalmıştım. O da 2015’e girerken ülkemizi ve dünyayı nelerin beklediğini bir bir sıralamıştı. Neredeyse aradan 12 ay geçti ve Aslı’nın öngörülerinin pek çoğu gerçekleşti. Merak edenler için aşağıda “çıkan öngörüleri”nin listesini de paylaştım. Hâl böyle olunca, hazır da yeni yıl yaklaşmışken bir kez daha “kehanet avına” çıktım ve tavşandan niyet çeken avare misali Aslı’ya yepyeni bir liste yaptırdım.

12.12.2015Magazin
Evlenmem gerek telaşı

'Evlenmem gerek' telaşı

Duydunuz zilin sesini! Bekarlık teneffüsü sona erdi. Siz de böyle mi düşünüyorsunuz? Öyleyse, şimdi 30 yaşla birlikte tepe noktasına erişen ‘evlenmem gerek’ telaşının ardında gizlenen 30 nedenle yüzleşme zamanı. Ama siz yine de ‘evet’ demeden önce kendinize 30 saniye daha verin. Düşünün. ‘Yetmez ama evet’ demek için hala çok erken olabilir!

1.12.2015Hayat
Tek bir gece, ya sonra

Tek bir gece, ya sonra?

Sadece bir gece birlikte oldunuz. Tanıştınız ve aynı gece kendinizi yatakta buldunuz. Tutku vardı belki ama bağlılık yoktu. Sabah oldu... Uyandınız. Peki sonra?

15.10.2015Hayat
IŞİD militanlarının hamile bıraktığı Iraklı kadınların kürtaj sorunu

IŞİD militanlarının hamile bıraktığı Iraklı kadınların kürtaj sorunu

Terör örgütü IŞİD'in elinden kurtulduğu ifade edilen yaklaşık 400 kadın ve kızdan bazılarının hamile kalması, Irak'ta "kürtaj tartışmasına" neden oldu. Kürt, Türkmen ve Ezidi siyasiler, kürtajın yapılmasından yana. Bazı din adamları ise IŞİD militanlarının yaptığının dine aykırı olduğunu söylemekle birlikte, 120 günden sonra yapılacak kürtajın "cinayet" olduğunu savunuyor.

13.01.2015Dünya
Üniversitedeki ders yankı uyandırdı

Üniversitedeki ders yankı uyandırdı

Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan Harvard'da her yıl düzenlenen ve öğrencileri cinsel hayat konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan Seks Haftası kapsamında verilen dersler büyük yankı uyandırdı.

5.11.2014Avrupa
Brigitte Bardot 80 oluyor

Brigitte Bardot 80 oluyor

Fransız sinemasının en ünlü ikonlarından kabul edilen Brigitte Bardot, 80 yaşına giriyor.

16.06.2014Keyif
İlişkinizi Kurtaran 8 Pembe Yalan

İlişkinizi Kurtaran 8 Pembe Yalan!

Sevdiğinizle her şeyi paylaşmanız güzel fakat doğru değil! Bazı şeyleri söylememeniz ilişkiniz için daha iyi olabilir.

13.02.2013Aşk
Seks ile ilgili 5 gerçek

Seks ile ilgili 5 gerçek!

Seksle ilgili son bilimsel makalelerin incelenmesiyle derlenen gerçekleri öğrenerek daha sağlıklı bir seks hayatına sahip olabilirsiniz...

2.01.2013Cinsellik
Harç için fuhuş yaptıran İngiliz gözaltında

'Harç için fuhuş' yaptıran İngiliz gözaltında

İngiltere’de kadın öğrencilerin üniversite harçlarına sponsor olunması karşılığı cinsel ilişki teklifinde bulunduğu internet sitesininin araştırıldığı sorgulama neticesinde 39 yaşındaki Mark Lancaster isimli bir kişi fuhuşa teşvik suçundan gözaltına alındı.

14.12.2012Gündem
Üçüncü sayfa romanı

Üçüncü sayfa romanı

Harry Potter serisinin yazarı J. K. Rowling’in ‘büyükler için yazdığı’ ilk romanı ‘The Casual Vacancy–Geçici Boşluk’ elimde; şaşırttı kitap beni. Aslında, dünyaca ünlü Fransız romancısı, ilk romanı Günaydın Hüzün ile ortalığı birbirine katan, aşkın ve tutkunun anlatıcısı Françoise Sagan bir çocuk kitabı yazsaydı, o da ancak bunun kadar şaşırtırdı beni.

19.10.2012Kelebek
Genç yaşlanmış biri olarak eski günleri yaşıyorum

Genç yaşlanmış biri olarak eski günleri yaşıyorum

Asu Maralman, yıllar önce yayınladığı ‘Pop Folk’ albümünde türkülerle popüler müziği harmanlamış, bu yüzden TRT’den onay alamamıştı. Zamanla müzikten uzaklaştı. Kaybedenler Kulübü’ndeki ‘Bağrı Yanık Dostlara’ şarkısıyla hafızalarda tazelendi. Ve ‘Pop Folk’ geri döndü

3.06.2011Kelebek
Evliliği erkek, seksi kadın isterse olur

Evliliği erkek, seksi kadın isterse olur

“Aşk-ı Memnu” ve “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizilerine de imza atan yönetmen Hilal Saral’ın eşi Murat Ünalan kitap çıkardı. Ünalan, yaşadıklarından yola çıkarak yazdığı “Kadın İstediğinde Seks Erkek İstediğinde Evlilik Olur” adlı romanında kadın-erkek ilişkilerini mercek altına alıyor.

19.03.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Olgun kadınlar da hayattan zevk alabilir

Hollywood efsanesi Jane Fonda’nın yeni filmi “Book Club” ülkemizde 1 Haziran’da gösterime girecek. Oscar’lı oyuncu ile Diane Keaton, Candice Bergen ve Mary Steenburgen’le başrolü paylaştığı komedi filmini konuşmak üzere bir araya geldik.

12.05.2018

Türkiye’de müthiş bir çifte standart var ve her şey ne yazık ki kadınların aleyhine!

Sorbonne’da güzel sanatlar okumuş, altı dil bilen, dünya vatandaşı bir ressam.

7.04.2017

2016 Evrenin intikam senesi

Geçtiğimiz sene yine bu zamanlarda spiritüel danışman Aslı Güder’in kapısını çalmıştım.

12.12.2015

Aşk, uyku ve ölüm hepsi yatılarak yapılan şeyler...

Bir plaza insanının romanı “Abbas”. Çoğumuz gibi kalabalıklar arasında yapayalnız yaşayan psikiyatrist Fikret’in hikayesi.

14.06.2015

İnanışlarınızı yoklayın

Toplum içinde kulaktan kulağa yayılan ve bir süre sonra ‘doğru’ kabul edilmeye başlanan inanışlar, çiftlerin cinsel yaşamını olumsuz yönde etkiliyor.

14.02.2015

Kocamı aldatıyorum

31 yaşında güzel ve kültürlü bir kadınım. Başkalarında ayıpladığım durum benim de başıma geldi. Eşimin ilgisizliği ve kıskançlığı beni ihanete sürükledi.

17.11.2014

Biri Shaima'yı gözetliyor!

"İspanya'da BBG Reality Show yarışmasına ilk kez katılan Müslüman kızı tartışma başlattı."

20.09.2014

Evlilik seks hayatını öldürür mü?

Günümüzde birçok çift “evlilik cinsel hayatını öldürür” korkusuyla evliliği reddediyor. Uzun süreli birlikteliklerde özellikle evliliklerde cinsel yaşantının olumsuz yönde etkilendiği görülüyor. Ancak burada “evlilik mi, yoksa insanlar mı, yoksa toplumsal bakış açısı mı bu sonucu doğuruyor?” sorusunu sormadan geçmemek gerekiyor. Bir zincirin halkaları gibi olan bu süreçler evliliği ve seksi olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle bu süreçleri tek tek değerlendirmek gerekiyor. Çünkü evliliğin...

1.08.2014

Artık karımı arzulamıyorum

Her insanın doğuştan getirdiği içgüdüleri var. İnsan içgüdüleri ve cinsel dürtüleri doğrultusunda cinselliği yaşamak istiyor.

10.05.2014

Sex and the City ve ben

Bu, online oynadığım kanastanın başıma getirdiği ikinci vaka.

23.01.2014

Fransız siyasilerin gizli aşkları

Fransız siyaset dünyasında metres tutma, gizli aşk yaşama ve eş aldatma nerdeyse bir adet haline geldiği halde bu ilişkiler medya dünyası ile politikacılar arasında yazılı olmayan kurallara göre medyaya yansıtılmıyor.

20.01.2014

DOĞAÇLAMA SEKS

Daha fazla heyecan peşinde koşan çiftlere hayatları boyunca tek bir partnerle cinsel ilişki yaşama düşüncesi çok sıkıcı gelebiliyor. Fakat araştırmalar başarılı evliliklerin partnerlerin cinsel bağlılığına dayalı olduğunu gösteriyor.

15.09.2013

Öyle ecdat tanımıyoruz filan deniyordu... Çapulcuları ikna etsin diye Kanuni’den ricacı oldular

“Gezi Parkı’nda şöyle olmuş böyle olmuş, ne yaparsanız yapın, biz kararımızı verdik” dediler.

14.06.2013

Aldatılmayı affeder misiniz

Aldatılma, hayatınızda her durumda bir değişiklik yaratır. Belki evliliğiniz biter, belki de eskisinden bile daha iyi olur. Ama “ayrılma mı, barışma mı” kararını vermek için acele etmeyin.

4.04.2013

Yargı kendini yargılayacak

İSTANBUL Barosu ‘yaylım ateşi altında’ ya... İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, önceki akşam Baro’nun Kanlıca’da aldığı yeni lokalinde bir grup gazeteciyi ağırladı; haklarında açılan ‘adli yargılamayı etkileme’ davasının bütün gelişmesini özetledi; neden kongre kararı aldıklarını anlattı.

11.02.2013

Kadınlar, evli erkeklerden uzak durun!

Evli bir erkekle sürdürülen ilişkide çok fazla hayal kırıklığı, üzüntü, kıskançlık, hatta tehlike vardır. Kendinize sorun; eşine yalan söyleyen bir erkeği nasıl sevebiliyorsunuz? Yeteri kadar güvenilir olsa, size ve eşine saygı gösterse, o evliliği bitirmez miydi!

31.01.2013

Bütün ajanlar burada!

Sonlarına geldiğimiz 2012’nin en önemli olayı nedir diye sorsalar, hiç düşünmeden cevaplarım: 2012’ye yabancı filmlerdeki İstanbul damgasını vurmuştur.

3.12.2012

YARALARINIZI YALAMAYI BİLİYOR MUSUNUZ?

Doğan Kitap’tan çıkan, aşıkların zalimliğini anlatan ‘Kahperengi’ adını verdiği üçüncü kitabıyla raflarda yerini aldı ve çok ilgi gördü. Bu, beni şaşırtmadı. Çünkü 2006 yılında çıkardığı ‘Aşka Şeytan Karışır’ adlı ilk kitabı ve 2009 yılında yazdığı ‘Maraz’da o yılın en çok satanları arasındaydı. İlk iki kitabı birçok yabancı dile çevrildi. Hande Altaylı’yla; üçüncü kitabına adını verdiği ‘Kahperengi’yi, aşkı, ilişkileri konuştuk. Neler neler söyledi. Röportaj bizden, okuması sizden!

23.07.2012

Artık Hayrettin’den tek taş bekliyorum

'Son Sümer Kraliçesi' demişler ona…

17.03.2012

Haydi Sivas

NE zaman Sivas katliamından söz edilse Sivas’tan tek bir ses yükseliyor:

8.03.2012

Bunları biz yazınca topa tutuluyoruz!

21’inci yüzyılın ilk 11 yılını geride bıraktık. Yaşadığımız olumsuz olaylar yeni yüzyıla bağlanan ümitleri tırpanladı.

11.12.2011

Pekâlâ, o halde ben de cevap veriyorum

Geçen gün gıcık mı gıcık bir mail aldım elin adamından.

21.02.2011

Hoop derim Sayın Talu ve Sayın Talugiller

Valla derler ya en çok cahilden korkulur diye tecrübeyle sabittir, bir de en çok, boşanmak üzere mahkemelik olduğun kocandan ya da boşandığın eski kocandan korkacaksın.

29.06.2010

Gökçek'in sözleri

DERDİM ne Aziz Yıldırım’ı ne de Fenerbahçe’yi savunmak. Ancak kılpayı kaçırılan bir Türkiye Kupası ve bir lig şampiyonluğu sonrası yaşananları görünce birkaç satır yazmak istedim.

29.05.2010