MENÜ

Sedanur Güzel

Sedanur Güzel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sedanur Güzel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 89 Sedanur Güzel haberi bulunmuştur.

Sedanur Güzel Haberleri

Sedanurun öldürülmesi davasında, 3 sanığın tutukluluğuna devam kararı

Sedanur'un öldürülmesi davasında, 3 sanığın tutukluluğuna devam kararı

KARS'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde, kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'i, cinsel istismarda bulunduktan sonra öldürdükleri iddiasıyla tutuklanan 3 sanığın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, 3 sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi.

8.11.2019Gündem
Sedanur davası güvenlik nedeniyle Yozgatta görülecek

Sedanur davası 'güvenlik' nedeniyle Yozgat'ta görülecek

Kars'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in ölümüyle ilgili tutuklanan 3 sanığın davası güvenlik nedeniyle Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

10.05.2019Gündem
Bir iğrenç detay daha Sedanurun annesi anlattı...

Bir iğrenç detay daha! Sedanur'un annesi anlattı...

KARS'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan Sedanur Güzel'in (9) ölümüyle ilgili tutuklanan Ertan Bozkurt, Ahmet Bilen ve Himmet Uç hakkında, 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 24'er yıl ve 'cinsel amaçlı kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan da 3'er yıldan 15'er yıla kadar hapis cezası istendi. Öte yandan Sedanur'un annesi "Olaylardan sonra Ertan'ın ailesi jandarma tarafından köyden çıkarıldı. Ertan daha önce Ahmet Bilen'in 12 yaşındaki erkek çocuğuna para verip götürmek istemiş. Ahmet Bilen'in annesi her şeyi biliyor. Annesi kanlı elbisesini yıkamış onu saklamış" dedi.

21.12.2018Gündem
Sedanurun katledilmesi olayında flaş gelişme

Sedanur'un katledilmesi olayında flaş gelişme

Kars'ın Kağızman ilçesinde, alıkoydukları 9 yaşındaki Sedanur Güzel'i tecavüz edip öldürdükleri gerekçesiyle tutuklanan 3 kişi, güvenlik gerekçesiyle Diyarbakır'daki bir cezaevine nakledildi.

15.12.2018Gündem
DNA eşleşti

DNA eşleşti

KARS Kağızman’a bağlı Paslı köyünde 16 Eylül’de kaybolan Sedanur Güzel’in (9) ölü olarak bulunmasına dair soruşturmada Adli Tıp raporu dosyaya girdi.

14.12.2018Gündem
Gece yarısı flaş gelişme yaşandı

Gece yarısı flaş gelişme yaşandı

Kars'ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan Sedanur Güzel'in öldürülmesine ilişkin 2 kişinin daha tutuklandığı bildirildi.

28.09.2018Gündem
Küçük Sedanura hüzünlü doğum günü

Küçük Sedanur'a hüzünlü doğum günü

Kars'ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra ölü bulunan Sedanur Güzel'in ailesi, kızlarının 10'uncu doğum gününde acı ve hüznü bir arada yaşıyor.

27.09.2018Haber
En hüzünlü doğum günü

En hüzünlü doğum günü!

Kars'ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra ölü bulunan Sedanur Güzel'in ailesi, kızlarının 10'uncu doğum gününde acı ve hüznü bir arada yaşıyor.

27.09.2018Gündem
Sedanurun ölümüne ilişkin soruşturmada flaş gelişme

Sedanur'un ölümüne ilişkin soruşturmada flaş gelişme!

Kars Kağızman’da kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayeti ile ilgili Müge Anlı’nın programına katılan Himmet Uç, çelişkili ifadeler verdi. Himmet Uç’la ilgili soruşturmayı yürüten savcılık gözaltı kararı verdi.

25.09.2018Haber
Sedanurun ölümüne ilişkin soruşturmada flaş gelişme

Sedanur'un ölümüne ilişkin soruşturmada flaş gelişme!

KARS Kağızman’da kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayeti ile ilgili Müge Anlı’nın programına katılan Himmet Uç, çelişkili ifadeler verdi. Himmet Uç’la ilgili soruşturmayı yürüten savcılık gözaltı kararı verdi.

25.09.2018Gündem
Sedanur’a: İnsanlık öldü kızım

Sedanur’a: İnsanlık öldü kızım

Kars'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel için anasınıfındaki öğretmeni Melek Akalan’ın yazdığı mektup herkesi duygulandırdı.

24.09.2018Gündem
Sedanur Güzelin ölümüyle ilgili yayın yasağı

Sedanur Güzel'in ölümüyle ilgili yayın yasağı

Kars Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, "Sedanur Güzel'in ölü bulunmasına ilişkin Kağızman Sulh Ceza Mahkemesince yayın yasağı kararı alınmıştır" açıklamasında bulundu.

24.09.2018Gündem
Öğretmeninden Sedanura duygu dolu mektup

Öğretmeninden Sedanur'a duygu dolu mektup

Kars'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in ana sınıfındaki öğretmeninin yazdığı mektup herkesi duygulandırdı

24.09.2018Haber
Öğretmeninden Sedanura duygu dolu mektup

Öğretmeninden Sedanur'a duygu dolu mektup

Kars'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in ana sınıfındaki öğretmeninin yazdığı mektup herkesi duygulandırdı. Mektubu yazan ana sınıfı öğretmeni Melek Akalın "Keşke dünyada hiç bir çocuk ölümün yanından dahi geçmese. Ama Sedanur böyle bir şey yaşadı, cahilce katledildi. Sedanur hemşire olmak istiyordu, hemşire ve doktorlara ayrı bir ilgisi vardı ama ne yazık ki olamadı" ifadelerini kullandı.

24.09.2018Gündem
Leylanın annesinden Sedanurun annesine taziye ziyareti

Leyla'nın annesinden Sedanur'un annesine taziye ziyareti

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra ölü bulunan Leyla Aydemir'in annesi Aysel Aydemir, Kars'ta kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan Sedanur Güzel'in annesi Handan Güzel'i ziyaret ederek acısını paylaştı.

24.09.2018Haber
İçişleri Bakanlığından Sedanur açıklaması

İçişleri Bakanlığı'ndan 'Sedanur' açıklaması

Kars’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül’de kaybolduktan 7 gün sonra dün sabah saatlerinde cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in otopsisinde tecavüz bulgusuna rastlandığı iddiaları yalanlandı. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''Sedanur ile ilgili tecavüz bulgusuna dair herhangi bir bulgu yoktur.'' denildi. Kars Cumhuriyet Başsavcısı net sonuçların ancak patolojik inceleme sonucu belli olabileceğini söylerken Kars Valisi Rahmi Doğan, "Sedanur kızımızla ilgili basında çıkan otopsi sonuçları açıklandı bilgisi doğru değildir" dedi.

23.09.2018Gündem
Sedanur gözyaşlarıyla uğurlandı

Sedanur gözyaşlarıyla uğurlandı

KARS’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül’de kaybolan ve 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in cenazesi sabah saatlerinde gözyaşları arasında köyünde toprağa verildi.

23.09.2018Gündem
Sedanurun cenazesi son yolculuğuna uğurlandı

Sedanur'un cenazesi son yolculuğuna uğurlandı

KARS'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül'de kaybolan ve 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cenazesi sabah saatlerinde gözyaşları arasında köyünde toprağa verildi.

23.09.2018Haber
Kahreden veda... Bu sabah gözyaşları sel oldu

Kahreden veda... Bu sabah gözyaşları sel oldu

KARS'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül'de kaybolan ve 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cenazesi sabah saatlerinde gözyaşları arasında köyünde toprağa verildi. Cenaze töreninin ardından Sedanur'un ailesine taziyelerini ileten Vali Doğan, yeni gözaltıların olmadığını belirtirken, olay yerinde bulunan bavulun olayla ilgisi bulunmadığını da sözlerine ekledi.

23.09.2018Gündem
Sedanurun anne ve babası Karsa gitti

Sedanur'un anne ve babası Kars'a gitti

Kars'ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan ölü bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in anne ve babası acı haber üzerine Kars'a gitti. 7 gün önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel, Kağızman İlçesi Paslı Köyü'nde üzeri taşlarla örtülü vaziyette ölü bulundu. Sedanur Güzel'in İstanbul'da bulunan babası Abdullah Güzel ve anne Handan Güzel, acı haber üzerine bugün ilk uçakla Kars'a gitti. Türk Hava Yolları'na ait uçakla saat 12.20'de Kars'a giden acılı ailenin üzgün olduğunu görüldü.

22.09.2018Haber
Sedanurdan acı haber geldi

Sedanur'dan acı haber geldi

Kars'ın Kağızman ilçesinde 7 gün önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cenazesi, Paslı köyü yakınlarında üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu. Kars Valisi Rahmi Doğan, ''Ceset köye 1 km mesafede, üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu. Sedanur'un öldürüldüğü kesin'' dedi. ''İz bırakmıştır bu işi yapan kişi diye düşünüyoruz'' diyen Vali Doğan, yeni gözaltıların da olabileceğini söyledi. Sedanur'un kaybolması ile ilgisi olduğu iddiasıyla komşu Ertan B. de tutuklanmıştı. Olay yerine gelen ailenin feryadı yürekleri dağladı. Acı haberi alan baba Abdullah Güzel ise olay yerinde fenalaşarak baygınlık geçirdi.

22.09.2018Haber
Sedanur Güzelin cesedi bulundu, yakınları gözyaşlarına boğuldu

Sedanur Güzel'in cesedi bulundu, yakınları gözyaşlarına boğuldu

Kars'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 7 gün önce kaybolan Sedanur Güzel'in cesedi bulundu. Olay yerine gelen Sedanur'un yakınları üzüntü yaşadı.

22.09.2018Gündem
Son dakika... Sedanurdan acı haber geldi

Son dakika... Sedanur'dan acı haber geldi

Kars'ın Kağızman ilçesinde 7 gün önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cenazesi, Paslı köyü yakınlarında üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu. Kars Valisi Rahmi Doğan, ''Ceset köye 1 km mesafede, üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu. Sedanur'un öldürüldüğü kesin. İz bırakmıştır bu işi yapan kişi diye düşünüyoruz'' dedi. Sedanur'un kaybolması ile ilgisi olduğu iddiasıyla komşu Ertan B. de tutuklanmıştı. Sedanur’un cansız bedenini bulan ekiplerin sözleri ise yürekleri dağladı: ''Sedanur kuş gibi hafif olmuştu. Adli tıpta her şey ortaya çıkacak. Böyle bir vahşet olamaz. Anlatamıyorum, taşların arasına koymuş. Böyle bir vicdan olamaz.'' Öte yandan Sedanur'un cenazesinin yakınlarında parçalanmış bavul bulundu. Bavulun olayla ilgisi olup olmadığının araştırılacağı belirtildi.

22.09.2018Gündem
Sedanur mağaralarda aranacak

Sedanur mağaralarda aranacak

KARS’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül’de kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’i arama çalışmaları devam ediyor. İnsan boyunu aşan kamışların bulunduğu sazlıkta aramalarını tamamlayan ekipler, ayıların da yaşadığı dağlık alandaki mağaralarda arama yapacak.

21.09.2018Gündem
Her yer didik didik arandı, Sedanurdan iz yok

Her yer didik didik arandı, Sedanur'dan iz yok

Kars'ın Kağızman ilçesinde 6 gün önce kaybolan kız çocuğunun bulunması için sazlık alanda yürütülen arama çalışması tamamlandı.

21.09.2018Gündem
Sedanur’un acılı annesi isyan etti: 27’sinde doğum günü var, ne olur bırakın

Sedanur’un acılı annesi isyan etti: '27’sinde doğum günü var, ne olur bırakın'

KARS’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 5 gün önce kaybolan Sedanur Güzel’i (9) arama çalışmaları sürüyor. Sedanur Güzel’in acılı annesi Handan Güzel, "Kızımın 27’sinde doğum günü. Ne olur kızımı bırakın, doğum gününü kutlayalım" dedi.

20.09.2018Gündem
Kayıp Sedanurda flaş gelişme... Tutuklandı

Kayıp Sedanur'da flaş gelişme... Tutuklandı

Kars Kağızman'da 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in kaybolması olayına karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan Ertan B. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

20.09.2018Gündem
Sedanuru arama çalışmaları ve şüphelinin sorgusu sürüyor

Sedanur'u arama çalışmaları ve şüphelinin sorgusu sürüyor

Kars'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyündeki Sedanur Güzel'in (9) bulunmasına yönelik çalışmalar, köye 4 kilometre mesafedeki sazlık alanda yoğunlaştı. AFAD ve UMKE ekipleri Kars-Kağızman karayolu kenarındaki sazlık alanda arama çalışması yaptı. Ekipler sazlık alana girmekte zorluk çekti. 4 metre yüksekliğindeki sazlıkta yapılan çalışmalarda da bir ize rastlanmadı. Çalışmalara yarın devam edilecek.

19.09.2018Haber