MENÜ

Seçim2018

Seçim2018 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seçim2018 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.355 Seçim2018 haberi bulunmuştur.

Seçim2018 Haberleri

Anlaşma olmazsa yeni seçeneklere bakarız

Anlaşma olmazsa yeni seçeneklere bakarız

Kıbrıs’ta Türk ve Rum kesimleri arasında devam eden müzakereler, 50 yıldır süren sorunda tarihi bir dönemece geldi.

30.09.2016Dünya
Meral Akşener yeni parti kuruluşunu erkene çekti

Meral Akşener yeni parti kuruluşunu erkene çekti

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener, parti kuruluşu için 26 Ekim’e kadar sürecek olan uyum yasalarının tamamlanmasını beklemeyi planladıklarını, partinin Kasım başında kuruluşunun açıklanması niyetinde olduklarını söyledi. Akşener, "Ancak şaibeleri ortadan kaldırmak istememiz sebebiyle çalışmalarımızı olabildiğince hızlandırarak kuruluşumuzu daha erken bir tarihe almaya çalışıyoruz" dedi.

13.08.2017Gündem
Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu: Adayımızı belirleyeceğiz...

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu: Adayımızı belirleyeceğiz...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Cumhurbaşkanı adayı ile ilgili "100 bin değil en az 500 bin imzayla, hiç kimsenin tereddüdü olmayacak bir tarzda başkan adayımızı belirleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

28.04.2018Gündem
Adayımızı 500 bin imza ile belirleyeceğiz

'Adayımızı 500 bin imza ile belirleyeceğiz'

SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, cumhurbaşkanı adaylarını 100 bin değil en az 500 bin imzayla, hiç kimsenin tereddüdü olmayacak tarzda belirleyeceklerini söyledi.

28.04.2018Gündem
10 adımda oy kullanma rehberi

10 adımda oy kullanma rehberi

24 Haziran’daki çifte seçimde vatandaşlar, tüm yurtta 08.00 - 17.00 saatleri arasında oy kullanacak. Oy verme kabinine gidecek olan seçmen, cumhurbaşkanına ve milletvekillerine yönelik tercihte bulundukları iki ayrı oy pusulasını aynı zarfa koyarak sandığa atacak. İşte 10 adımda oy kullanma rehberi:

19.06.2018Gündem
İstanbul seçim sonuçları dakika dakika Hurriyet.com.trde Oy verme işlemi saat kaçta başlayacak

İstanbul seçim sonuçları dakika dakika Hurriyet.com.tr'de! Oy verme işlemi saat kaçta başlayacak?

24 Haziran’da gerçekleşecek olan cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçim sonuçları için nefesler tutuldu. YSK'nın belirttiği saatte İstanbul’daki tüm sandıklar kapanacak, nihai seçim sonuçları için bekleyiş başlayacak. İstanbul başta olmak üzere tüm illerin seçim sonuçları dakika dakika Hurriyet.com.tr'de olacak.

21.06.2018Gündem
MHP Adana Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Adana Adayları

MHP Adana Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Adana Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Adana MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Adana'da, eczacı, eğitimci, işadamı ve mali müşavir gibi birçok meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 15 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Adana adayları kimler oldu? İşte, Adana vekil aday listesi

21.06.2018Gündem
İYİ Parti Adana milletvekili adayları kimler 2018 Adana İYİ Parti adayları

İYİ Parti Adana milletvekili adayları kimler? 2018 Adana İYİ Parti adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Adana'da yaşayan vatandaşlar da İYİ Parti'nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, İYİ Parti Adana milletvekili adayları kimler? İYİ Parti Adana'da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
İYİ Parti Adıyaman milletvekili adayları kimler 2018 Adıyaman İYİ Parti adayları

İYİ Parti Adıyaman milletvekili adayları kimler? 2018 Adıyaman İYİ Parti adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Adıyaman’da yaşayan vatandaşlar da İYİ Parti'nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, İYİ Parti ‘nin Adıyaman’da milletvekili adayları kimler? İYİ Parti Adana'da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları kimler 2018 Afyonkarahisar İYİ Parti adayları

İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları kimler? 2018 Afyonkarahisar İYİ Parti adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Afyonkarahisar’da yaşayan vatandaşlar da İYİ Parti'nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, İYİ Parti ‘nin Afyonkarahisar’da milletvekili adayları kimler? İYİ Parti Afyonkarahisar’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
Adıyaman MHP Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Adıyaman Adayları

Adıyaman MHP Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Adıyaman Adayları

Adıyaman MHP Milletvekili adayları, yöre halkı tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Aday adayları arasından parti merkezinin de aldığı karar doğrultusunda belirlenen 5 isim, Adıyaman'daki milletvekili adaylarını sorgulayan vatandaşların araştırdığı husus oldu. Peki, 2018 MHP Adıyaman Milletvekili Adayları arasında kimler yer alıyor? İşte, o isimler ve meslek dalları hakkında bilgiler

21.06.2018Gündem
İYİ Parti Ağrı milletvekili adayları kimler 2018 Ağrı İYİ Parti adayları

İYİ Parti Ağrı milletvekili adayları kimler? 2018 Ağrı İYİ Parti adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Ağrı’da yaşayan vatandaşlar da İYİ Parti'nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, İYİ Parti ‘nin Ağrı’da milletvekili adayları kimler? İYİ Parti Ağrı’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
İYİ Parti Aksaray milletvekili adayları kimler 2018 Aksaray İYİ Parti adayları

İYİ Parti Aksaray milletvekili adayları kimler? 2018 Aksaray İYİ Parti adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Aksaray’da yaşayan vatandaşlar da İYİ Parti'nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, İYİ Parti ‘nin Aksaray’da milletvekili adayları kimler? İYİ Parti Aksaray’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
İYİ Parti Amasya milletvekili adayları kimler 2018 Amasya İYİ Parti adayları

İYİ Parti Amasya milletvekili adayları kimler? 2018 Amasya İYİ Parti adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Amasya’da yaşayan vatandaşlar da İYİ Parti'nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, İYİ Parti ‘nin Amasya’da milletvekili adayları kimler? İYİ Parti Amasya’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
MHP Afyonkarahisar Milletvekili adayları 2018 MHP Afyon adayları

MHP Afyonkarahisar Milletvekili adayları 2018! MHP Afyon adayları

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayları, 24 Haziran Pazar günü öncesi yöre halkı tarafından araştırılan konular arasında yer aldı. Toplam 6 kişinin miletvekili adayı olarak seçilebileceği ilde, MHP Afyonkarahisar Milletvekili adayları arasında işadamı, öğretim görevlisi, öğretmen gibi meslek dalları yer alıyor. İşte, 2018 MHP Afyonkarahisar Milletvekili adayları ve bazı bilgiler

21.06.2018Gündem
CHP Afyonkarahisar milletvekili adayları kimler 2018 Afyonkarahisar CHP adayları

CHP Afyonkarahisar milletvekili adayları kimler? 2018 Afyonkarahisar CHP adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Afyonkarahisar’da yaşayan vatandaşlar da CHP’nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, CHP’nin Afyonkarahisar’da milletvekili adayları kimler? CHP Afyonkarahisar’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Ağrı milletvekili adayları kimler 2018 Ağrı CHP adayları

CHP Ağrı milletvekili adayları kimler? 2018 Ağrı CHP adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Ağrı’da yaşayan vatandaşlar da CHP’nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, CHP’nin Ağrı’da milletvekili adayları kimler? CHP Ağrı’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Aksaray milletvekili adayları kimler 2018 Aksaray CHP adayları

CHP Aksaray milletvekili adayları kimler? 2018 Aksaray CHP adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Aksaray’da yaşayan vatandaşlar da CHP’nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, CHP’nin Aksaray’da milletvekili adayları kimler? CHP Aksaray’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Amasya milletvekili adayları kimler 2018 Amasya CHP adayları

CHP Amasya milletvekili adayları kimler? 2018 Amasya CHP adayları

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi öncesi vatandaşlar, bulundukları illerde partilerin gösterdiği milletvekili adaylarını araştırıyor. Amasya’da yaşayan vatandaşlar da CHP’nin şehirlerinde kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. Peki, CHP’nin Amasya’da milletvekili adayları kimler? CHP Amasya’da kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
Ağrı MHP Milletvekili Adayları kimdir 2018 Ağrı MHP adayları

Ağrı MHP Milletvekili Adayları kimdir? 2018 Ağrı MHP adayları

Ağrı 2018 Milletvekili adayları, seçime artık çok az bir süre kala, yaşamını bu kentte sürdüren adayların araştırdığı konu oldu. İl genelinde toplam 4 adet milletvekilinin çıkacağı Ağrı'da, MHP adayları arasında kimlerin yer aldığı merak ediliyor. Peki, Ağrı MHP Milletvekili adayları kimler oldu? İşte, detaylı bilgiler

21.06.2018Gündem
Adıyaman Ak Parti milletvekili aday listesinde kimler var

Adıyaman Ak Parti milletvekili aday listesinde kimler var?

Adıyaman'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki milletvekili aday listelerini merak ediyorlar. Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Yüksek Seçim Kurulu'na verdiği kesin aday listesinde şehirdeki adaylar belirlendi. Peki AK Parti'nin Adıyaman milletvekili adayları kimler? İşte 24 Haziran seçimleri öncesinde merak edilen Ak Parti milletvekili aday listesi

21.06.2018Gündem
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Afyonkarahisar milletvekili adayı listesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Afyonkarahisar milletvekili adayı listesi

Afyonkarahisar bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız kentlerindeki AK Parti milletvekili aday listesini merak ediyorlar. Yüksek Seçim Kuruluna verilen kesin aday listesinde yer alan milletvekili adayları açıklanmıştı. Peki 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları kimler?

21.06.2018Gündem
Aksaray MHP milletvekili adayları kimdir 2018 MHP adayları

Aksaray MHP milletvekili adayları kimdir? 2018 MHP adayları

Yaklaşık 400 bin kişinin ikamet ettiği Aksaray'da MHP milletvekili adayları araştırılmaya devam ediliyor. Türkiye'nin nüfus yoğunluğu sıralamasında 49. sırada yer alan Aksaray, 2018 seçimlerinde TBMM'ye 4 milletvekili adayı çıkaracak. Peki, MHP Aksaray Milletvekili adayları kimlerden oluşuyor? İşte, 2018 MHP Aksaray adayları ve detaylı bilgiler

21.06.2018Gündem
CHP Ankara milletvekili adayları kimler 2018 Ankara CHP adayları

CHP Ankara milletvekili adayları kimler? 2018 Ankara CHP adayları

Ankara'da yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Ankara'da hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Ankara adayları kimler? Ankara'da CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Antalya milletvekili adayları kimler 2018 Antalya CHP adayları

CHP Antalya milletvekili adayları kimler? 2018 Antalya CHP adayları

Antalya'da yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Antalya'da hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Antalya adayları kimler? Antalya'da CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
Amasya MHP Milletvekili Adayları kimdir 2018 MHP Amasya Milletvekilleri

Amasya MHP Milletvekili Adayları kimdir? 2018 MHP Amasya Milletvekilleri

Amasya MHP Miletvekili adayları, elmasıyla ünlü olan kentin sakinleri tarafından araştırılmaya başlandı. Nüfusuna oranla 3 adet milletvekili çıkarma imkanı bulunan şehirde, MHP Milletvekili adayları merak edildi. Peki, Amasya MHP Milletvekili adayları kimlerden oluşuyor? İşte, adaylar hakkında bazı bilgiler

21.06.2018Gündem
CHP Artvin milletvekili adayları kimler 2018 Artvin CHP adayları

CHP Artvin milletvekili adayları kimler? 2018 Artvin CHP adayları

Artvin'de yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Artvin'de hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Artvin adayları kimler? Artvin'de CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Aydın milletvekili adayları kimler 2018 Aydın CHP adayları

CHP Aydın milletvekili adayları kimler? 2018 Aydın CHP adayları

Aydın'da yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Aydın'da hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Aydın adayları kimler? Aydın'da CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Balıkesir milletvekili adayları kimler 2018 Balıkesir CHP adayları

CHP Balıkesir milletvekili adayları kimler? 2018 Balıkesir CHP adayları

Balıkesir'de yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Balıkesir'de hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Balıkesir adayları kimler? Balıkesir'de CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem

CHP Bartın milletvekili adayları kimler? 2018 Bartın CHP adayları

Bartın'da yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Bartın'da hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Bartın adayları kimler? Bartın'da CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
Ankara MHP Milletvekili adayları kimlerdir Ankara MHP adayları

Ankara MHP Milletvekili adayları kimlerdir? Ankara MHP adayları

Ankara MHP Milletvekili adayları, seçimde kritik öneme sahip olan başkentliler tarafından araştırılmaya başlandı. Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinin başında gelen Ankara, bu yıl ilk kez üç bölge olarak seçime katılacak. Bölgelerin toplamında 36 milletvekili ile mecliste yer alacak olan başkentte, MHP milletvekili adayları araştırılmaya başlandı. İşte, tüm bölgeler dahil olmak üzere Ankara MHP Milletvekili adayları listesi

21.06.2018Gündem
Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçim sonuçları dakika dakika Hurriyet.com.trde

Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçim sonuçları dakika dakika Hurriyet.com.tr'de!

Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçim sonuçları, Türkiye’nin gündeminde! 24 Haziran Pazar günü tüm vatandaşlar, ikamet ettikleri il ve ilçede kurulan sandıklara giderek cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri oy verme işlemini gerçekleştirecek. 2018 seçim sonuçları an be an Hurriyet.com.tr'de olacak!

21.06.2018Gündem
MHP Antalya Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Antalya Adayları

MHP Antalya Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Antalya Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Antalya MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Antalya'da ziraat mühendisi, tıp doktoru, mali müşavir ve güvenlik müdürü gibi birçok meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 16 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Antalya adayları kimler oldu? İşte, Antalya vekil aday listesi

21.06.2018Gündem
Ardahan MHP Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Ardahan Adayları

Ardahan MHP Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Ardahan Adayları

Ardahan MHP Milletvekili adayları, yöre halkı tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Aday adayları arasından parti merkezinin de aldığı karar doğrultusunda belirlenen 5 isim, Ardahan'daki milletvekili adaylarını sorgulayan vatandaşların araştırdığı husus oldu. Peki, 2018 MHP Ardahan Milletvekili Adayları arasında kimler yer alıyor? İşte, o isimler ve meslek dalları hakkında bilgiler

21.06.2018Gündem
MHP Artvin Milletvekili adayları 2018 MHP Artvin adayları

MHP Artvin Milletvekili adayları 2018! MHP Artvin adayları

MHP Artvin Milletvekili Adayları, 24 Haziran Pazar günü öncesi yöre halkı tarafından araştırılan konular arasında yer aldı. Toplam 2 kişinin miletvekili adayı olarak seçilebileceği ilde, MHP Artvin Milletvekili adayları arasında meslek dalları ise Mali Müşavir ve Esnaf olarak yer alıyor. İşte, 2018 MHP Artvin Milletvekili adayları ve bazı bilgiler

21.06.2018Gündem
Aydın MHP Milletvekili Adayları kimdir 2018 Aydın MHP adayları

Aydın MHP Milletvekili Adayları kimdir? 2018 Aydın MHP adayları

Aydın 2018 Milletvekili adayları, seçime artık çok az bir süre kala, yaşamını bu kentte sürdüren adayların araştırdığı konu oldu. İl genelinde toplam 8 adet milletvekilinin çıkacağı Aydın'da, MHP adayları arasında kimlerin yer aldığı merak ediliyor. Peki, Aydın MHP Milletvekili adayları kimler oldu? İşte, detaylı bilgiler

21.06.2018Gündem
AK Parti Aksaray milletvekili adayları kimler

AK Parti Aksaray milletvekili adayları kimler?

Adalet ve Kalkınma Partisi 24 Haziran seçimleri için millet vekili aday listesi açıklanmıştı. Aksaray da yaşayan vatandaşlar illerinde Ak Parti milletvekili adaylarını merak ediyorlar. Seçim öncesi Yüksek Seçim Kuruluna verilen kesin aday listeleri belirlendi. AK Parti adaylarının yaş ortalaması 44'e düştü. 25 yaşın altında 57 adaya listelerde yer verildi. Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili adayı tekrar yer buldu. İşte AK Parti Aksaray milletvekili adaylarının listesi

21.06.2018Gündem
Balıkesir MHP milletvekili adayları kimdir 2018 MHP Balıkesir adayları

Balıkesir MHP milletvekili adayları kimdir? 2018 MHP Balıkesir adayları

Yaklaşık 400 bin kişinin ikamet ettiği Balıkesir'de MHP milletvekili adayları araştırılmaya devam ediliyor. Türkiye'nin nüfus yoğunluğu sıralamasında ilk 20'de yer alan Balıkesir, 2018 seçimlerinde TBMM'ye 9 milletvekili adayı çıkaracak. Peki, MHP Balıkesir Milletvekili adayları kimlerden oluşuyor? İşte, 2018 MHP Balıkesir adayları ve detaylı bilgiler

21.06.2018Gündem
Bartın MHP Milletvekili Adayları kimdir 2018 MHP Bartın Milletvekilleri

Bartın MHP Milletvekili Adayları kimdir? 2018 MHP Bartın Milletvekilleri

Bartın MHP Miletvekili adayları, elmasıyla ünlü olan kentin sakinleri tarafından araştırılmaya başlandı. Nüfusuna oranla 2 adet milletvekili çıkarma imkanı bulunan şehirde, MHP Milletvekili adayları merak edildi. Peki, Bartın MHP Milletvekili adayları kimlerden oluşuyor? İşte, adaylar hakkında bazı bilgiler

21.06.2018Gündem
Ak Parti Ankara birinci bölge milletvekili adayları kimler

Ak Parti Ankara birinci bölge milletvekili adayları kimler?

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Listelerin teslim edilmesinin ardından Ankara'da AK Parti'nin milletvekili adayları seçim öncesi internette aranan konular arasında yer alıyor. Peki, AK Parti'nin Ankara 1. bölge milletvekili adayları kimler oldu?

21.06.2018Gündem
MHP Batman Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Batman Adayları

MHP Batman Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Batman Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Batman MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Batman'da, gazeteci, esnaf ve yönetici gibi birçok meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 5 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Batman adayları kimler oldu? İşte, Batman vekil aday listesi

21.06.2018Gündem
Bayburt MHP Milletvekili Adayı kim 2018 MHP Bayburt Adayı

Bayburt MHP Milletvekili Adayı kim? 2018 MHP Bayburt Adayı

Bayburt MHP Milletvekili adayları, yöre halkı tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Aday adayları arasından parti merkezinin de aldığı karar doğrultusunda belirlenen 1 isim, Bayburt'daki milletvekili adaylarını sorgulayan vatandaşların araştırdığı husus oldu. Peki, 2018 MHP Bayburt Milletvekili Adayları arasında kim yer alıyor? İşte, o isimler ve meslek dalları hakkında bilgiler

21.06.2018Gündem
Ak Parti Ankara 3.bölge milletvekili adayları kimler

Ak Parti Ankara 3.bölge milletvekili adayları kimler?

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Listelerin teslim edilmesinin ardından Ankara'da AK Parti'nin milletvekili adayları seçim öncesi internette aranan konular arasında yer alıyor. Peki, AK Parti'nin Ankara 3. bölge milletvekili adayları kimler oldu?

21.06.2018Gündem
AK Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayları kimler

AK Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayları kimler?

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Listelerin teslim edilmesinin ardından Ankara'da AK Parti'nin milletvekili adayları seçim öncesi internette aranan konular arasında yer alıyor. Peki, AK Parti'nin Ankara 2. bölge milletvekili adayları kimler oldu?

21.06.2018Gündem
MHP Bilecik Milletvekili adayları 2018 MHP Bilecik adayları

MHP Bilecik Milletvekili adayları 2018! MHP Bilecik adayları

MHP Bilecik Milletvekili Adayları, 24 Haziran Pazar günü öncesi yöre halkı tarafından araştırılan konular arasında yer aldı. Toplam 2 kişinin miletvekili adayı olarak seçilebileceği ilde, MHP Bilecik Milletvekili adayları maden mühendisi ve esnaf meslek dallarında yer alıyor. İşte, 2018 MHP Bilecik Milletvekili adayları ve bazı bilgiler

21.06.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Huzur...

İNSANOĞLU asırlardır ‘huzur’u arıyor.

10.05.2018

İnsanlık mı?

Kudüs protestosundaki katliam karşısında, insanlığın nasıl bir tavır alacağını mı merak ediyorsunuz?

14.05.2018

İnsan ve iz'an

İsrail Halkı başka, İsrail Devleti başka... Karıştırmayalım.

17.05.2018