MENÜ

Sayisal Loto

Sayisal Loto ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sayisal Loto haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.485 Sayisal Loto haberi bulunmuştur.

Sayısal Loto, ilk olarak Lothar Lammers tarafından yaratılan, 49 sayı içerisinden 6 sayı seçilerek  bu 6 sayıların çekiliş sonuçlarında doğru bilinmesi üzerine dayalı şans oyunudur. Sayısal Loto 9 Ekim 1955 tarihinde "Loto-49’dan 6" ismiyle Almanya'da oynanmaya başlanmıştır. Kısa sürede dünyaya yayılan şans oyunu, ilk adımda Kanada, Yunanistan, Finlandiya, İrlanda, Avustralya ve ABD’nin birçok eyaletinde kurulan teşkilatlarıyla başlamıştır. Türkiye'de ise, 1996 yılında "Sayısal Loto" ismiyle oynanmaya başlamıştır. 16 Kasım 1996 yılında ilk talihlisine 50.000.00 TL kazandırmıştır.

Milli Piyango İdaresi tarafından cumartesi günleri çekilişi yapılmaktadır. Aynı kolonda 1'den 49'a kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Sayısal Loto'dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir. Altı rakam da tutturulduğunda o hafta belirlenen ikramiyenin hak sahibi olunmuş olur. Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen fiyatı kolon başına 1 TL'dir.

Devamı..

Sayisal Loto Haberleri

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 10 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 10 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 10 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

10.11.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 7 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 7 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 7 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

7.11.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 3 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 3 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa zengin olma hayali yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 3 Kasım Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

3.11.2018Gündem
31 Ekim Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto sonuçları açıklandı

31 Ekim Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından Ankara'da yapılan çekilişle birlikte Sayısal Loto sonuçlarında bu haftanın kazanan numaraları belirlendi. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiye talihlisi bulunacak mı merak ediliyor. Peki, bu hafta kazandıran numaralar neler?

31.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı rakamları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

27.10.2018Gündem
Milli Piyango İdaresinin sitesi çöktü mü MPİ erişim sorunu devam ediyor

Milli Piyango İdaresi'nin sitesi çöktü mü? MPİ erişim sorunu devam ediyor

Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası erişim sorunuyla gündeme geldi. Sayısal Loto ve Şans Topu’nun 24 Ekim tarihli sonuçlarını merak eden vatandaşlar, ‘Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) sitesi mi çöktü? Neden ulaşılamıyor?’ gibi sorulara yanıt arıyor. Peki, Piyango İdaresi'nin (MPİ) web sayfasına giriş neden yapılamıyor?

25.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... 24 Ekim Sayısal Lotoda kazanan numaralar belli oldu

Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... 24 Ekim Sayısal Loto'da kazanan numaralar belli oldu

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı ve bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 24 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

24.10.2018Gündem
Şans Topu ve Sayısal Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor

Şans Topu ve Sayısal Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor?

Çarşamba günleri çekilişi gerçekleştirilen Şans Topu ve Sayısal Loto saat bilgisi kupon sahiplerinin sorguladığı konu olmaya devam ediyor. Yeni dönemde cumartesi günlerinin dışında çarşamba günleri de çekilişi gerçekleştirilen Sayısal Loto, Şans Topu çekilişinin hemen ardından gerçekleştiriliyor. Peki, Şans Topu çekilişi ne zaman saat kaçta çekiliyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

24.10.2018Gündem
MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama | 20 Ekim Sayısal Loto çekilişi

MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama | 20 Ekim Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto'nun bin 159'uncu hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 5 milyon 436 bin 334 lira 85 kuruş haftaya devretti. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

20.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Sayısal Lotoda büyük ikramiye hangi sayılara çıktı

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı. Her hafta milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da büyük ikramiyenin kazandıran numaraları önce canlı yayında ardından MPİ'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Peki, Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

17.10.2018Gündem
MPİ Sayısal Loto çekilişi | 13 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

MPİ Sayısal Loto çekilişi | 13 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da heyecanla beklenen haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Şans oyunu tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Sayısal Loto'nun bin 157'nci çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Çekilişin tamamlanmasının ardından Sayısal Loto kuponu yapan çok sayıda vatandaş, kendi kuponlarının kazanıp kazanmadığını öğrenmek adına sorgulama yapıyor. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

13.10.2018Gündem
10 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

10 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 10 Ekim Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

10.10.2018Gündem
6 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekilişi

6 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekilişi

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce (MPİ) düzenlenen Sayısal Loto oyununun bin 155'inci hafta çekilişi, MPİ'nin Ankara Balgat'ta bulunan genel merkezinde noter huzurunda yapıldı. Zenginlik hayallerinin değişmeyen adresi MPİ'nin bu haftaki ikinci Sayısal Loto çekilişi sonucu kazanan numaralar belli oldu. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

6.10.2018Gündem
3 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... İşte kazandıran numaralar

3 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... İşte kazandıran numaralar

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı vatandaşlara zengin olma hayali kurduran Sayısal Loto bu hafta kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar.

3.10.2018Gündem
Sayısal Loto 29 Eylül sonuçları ile 153üncü çekilişini tamamladı

Sayısal Loto 29 Eylül sonuçları ile 153'üncü çekilişini tamamladı

Sayısal Loto sonuçları ile herhangi bir ikramiye kazanıp kazanamadığını sorgulayacak olan vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarına başladı. Haftada iki kez olmak üzere çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştirilen çekilişin ardından sorgulanan Sayısal Loto sonuçları, birçok vatandaş için merak konusu oldu. İşte, 29 Eylül Sayısal Loto sonuçları ve detaylı bilgiler

29.09.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 26 Eylül Sayısal Loto MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 26 Eylül Sayısal Loto MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 26 Eylül Sayısal Loto MPİ sorgulama ekranı.

26.09.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 22 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 22 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 22 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

22.09.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 19 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 19 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto vatandaşa umut dağıtmaya devam ediyor. Sayısal Loto'nun bu haftaki sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 19 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı.

19.09.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 15 Eylül sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Sayısal Loto sonuçları 15 Eylül sonuçları MPİ tarafından açıklandı!

Milli Piyango İdaresi'nin her çarşamba ve cumartesi günleri çekilişini gerçekleştirdiği Sayısal Loto'da beklenen sonuçlar açıklandı. Büyük ikramiye hayaliyle oynadıkları kupona herhangi bir ikramiye isabet edip etmediğini merak eden vatandaşlar, MPİ Sayısal Loto sonuçları için araştırmalarına başladı. Peki, Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre ikramiye kazanan iller hangileri oldu? İşte, büyük ikramiye tutarı ve kazanan iller

15.09.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 12 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 12 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın şanslı numaraları belirlendi. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 12 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

12.09.2018Gündem
8 Eylül Sayısal Loto çekilişi | MPİ Sayısal Loto çekiliş sonucu

8 Eylül Sayısal Loto çekilişi | MPİ Sayısal Loto çekiliş sonucu

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce (MPİ) düzenlenen Sayısal Loto oyununun bin 147'inci hafta çekilişi, MPİ'nin Ankara Balgat'ta bulunan genel merkezinde noter huzurunda yapıldı. Çekilişin tamamlanmasının ardından şans oyunu tutkunları kendi yaptıkları kuponların kazanıp kazanmadığını öğrenmek adına araştırma yapmaya başladı. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

8.09.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 5 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 5 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 5 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

5.09.2018Gündem
1 milyon 551 bin lira sahibini bulamadı 1 Eylül Sayısal Loto sonuçları

1 milyon 551 bin lira sahibini bulamadı! 1 Eylül Sayısal Loto sonuçları

1 Eylül akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından büyük ikramiye kazandıran numaraları ile açıklanan Sayısal Loto, bu hafta kazandırmadı. Toplam 2 milyon 531 bin liranın dağıtıldığı çekilişte, 5 bilenler ise 4 bin lira almaya hak kazandı. İşte, 1 Eylül Sayısal Loto çekilişi ve haftanın merak edilen numaraları

1.09.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 29 Eylül akşamı 868 bin lira verdi

Sayısal Loto sonuçları 29 Eylül akşamı 868 bin lira verdi

Sayısal Loto büyük ikramiyesine sahip olmak isteyen vatandaşların sorguladığı sonuçlar, MPİ internet sitesi üzerinden yayımlandı. Bu hafta 1 kişiye isabet eden ve 868 bin lira ikramiye dağıtan Sayısal Loto'da, büyük ikramiyenin gittiği adres belli oldu. Peki, Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre 29 Eylül akşamı kazandıran numaralar hangileri oldu? İşte, o detaylar

29.08.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı

143'üncü hafta Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Noter huzurunda gerçekleşen 25 Ağustos tarihli Sayısal Loto sonuçları çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen 2 kişi, 1 milyon 61 bin 915’er lira ikramiye kazandı. Peki, kazandıran numaralar hangileri oldu? İşte Sayısal Loto sonuçlarına ilişkin detaylı bilgi.

25.08.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Sayısal Loto 1142. hafta çekilişi 22 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşti. Çekilişte toplam 1 milyon 76 bin 789 lira 65 kuruş ikramiye dağıtıldı.Canlı yayında noter huzurunda gerçekleşen Sayısal Loto'nun sonuçları MPİ resmi sayfası aracılığıyla paylaşıldı. İşte 22 Ağustos Sayısal Loto sonuçlarına ilişkin bilgiler

22.08.2018Gündem
Sayısal Loto 18 Ağutos akşamı çekildi İşte, haftanın Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto 18 Ağutos akşamı çekildi! İşte, haftanın Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları, 18 Ağustos akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından merak konusu oldu. Bu haftanın büyük ikramiyesinin yaklaşık 3 milyon lira olması nedeniyle sıkı takip edilen Sayısal Loto sonuçları, noter huzurunda yapılan çekilişin ertesi gününde de sorgulanmaya başlandı. İşte, 18 Ağustos Sayısal Loto sonuçları ve detaylı bilgiler

18.08.2018Gündem
15 Ağustos Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

15 Ağustos Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi tarafından Ankara'da gerçekleşen çekilişle birlikte Sayısal Loto sonuçlarında bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Sayısal Loto sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 15 Ağustos Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

15.08.2018Gündem
11 Ağustos Sayısal Loto sonuçları açıklandı | MPİ Sayısal Loto sorgulama sayfası

11 Ağustos Sayısal Loto sonuçları açıklandı | MPİ Sayısal Loto sorgulama sayfası

Sayısal Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve kazanan şanslı numaralar açıklandı. MPİ'nin Ankara'daki genel merkezinde yapılan çekiliş sonrası 9 haftadır devreden büyük ikramiye bu hafta sahiplerini buldu. Peki, Sayısal Loto'da kazanan numaralar hangileri oldu? İşte, 11 Ağustos MPİ Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası...

11.08.2018Gündem
Sayısal Loto büyük ikramiyesi 9. kez devretti... İşte 8 Ağustos Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto büyük ikramiyesi 9. kez devretti... İşte 8 Ağustos Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Tam 9 haftadır devreden Sayısal Loto'da büyük ikramiye 14 milyona ulaştı. Sayısal Loto'nun 11 Ağustos cumartesi akşamı yapılacak çekilişinde devir gerçekleşmesi halinde büyük ikramiyenin 16 milyona kadar ulaşılacağı düşünülüyor. Peki, bu haftanın şanslı sayıları hangileriydi? İşte 8 Ağustos Sayısal Loto sonuçları ve detayları...

8.08.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 4 Ağustos akşamı açıklandı 13 milyon devroldu

Sayısal Loto sonuçları 4 Ağustos akşamı açıklandı! 13 milyon devroldu!

Sayısal Loto sonuçları, 4 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen haftanın ikinci çekilişinin ardından sorgulanmaya başlandı. Sayısal Loto sonuçları ile oynadıkları kupona herhangi bir ikramiye isabet edip edemeyeceğini öğrenecek olan vatandaşlar, MPİ'nin açıklayacağı verilere odaklandı. İşte, haftanın Sayısal Loto sonuçları

4.08.2018Gündem
1 Ağustos Sayısal Loto sonuçları açıklandı | MPİ Sayısal Loto sorgulama sayfası

1 Ağustos Sayısal Loto sonuçları açıklandı | MPİ Sayısal Loto sorgulama sayfası

Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte Sayısal Loto'da bu haftanın kazanan numaraları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından alınan kararla birlikte Sayısal Loto çekilişi artık haftada iki kez yapılıyor. Çarşamba ve cumartesi akşamı çekilen Sayısal Loto'da dün akşam şanslı numaraları açıklandı. Peki, haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

1.08.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 28 Temmuz Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 28 Temmuz Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'nun bugünkü sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 28 Temmuz Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

28.07.2018Gündem
Sayısal Loto 25 Temmuz sonuçları MPİ tarafından erişime açıldı

Sayısal Loto 25 Temmuz sonuçları MPİ tarafından erişime açıldı

Sayısal Loto sonuçları 25 Temmuz Çarşamba akşamı Milli Piyango İdaresi internet sitesi üzerinden yayımlandı. Noter huzurunda gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinin ardından büyük ikramiyeyi kazandıran numaralar duyuruldu. İşte haftada iki gün gerçekleştirilen Sayısal Loto sonuçları için ilk çekiliş sonuçları

25.07.2018Gündem
21 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama

21 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından artık her hafta çarşamba ve cumartesi günleri yapılacak olan Sayısal Loto'nun bu haftaki ikinci çekilişi MPİ'nin Ankara Balgat'taki çekiliş salonunda gerçekleşti. Sayısal Loto'nun 21 Temmuz 2018 tarihli 1133. çekilişinin tamamlanmasının ardından, şans oyunu tutkunları merakla, 21 Temmuz Sayısal Loto Çekilişi sonuçlarını sorguluyor. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

21.07.2018Gündem
Sayısal Loto artık Çarşamba günleri de oynanacak.. İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto artık Çarşamba günleri de oynanacak.. İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları açıklandı.. Milli Piyango İdaresi tarafından alınan kararla sadece Cumartesi günleri oynanan Sayısal Loto şans oyunu artık Çarşamba ve Cumartesi günü oynanacak şekilde yeniden düzenlendi Milli Piyango idaresince düzenlenen Sayısal Loto oyununun bin 132'inci hafta çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte kazandıran numaralar 1, 25, 26, 35, 38 ve 48 olarak belirlendi.

19.07.2018Gündem
14 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama

14 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama

Sayısal Loto'nun 14 Temmuz 2018 tarihli 1131. hafta çekilişi Milli Piyango İdaresi'nin Ankara Balgat'taki çekiliş salonunda gerçekleşti. Her hafta milyonlarca insana milyoner olma hayali kurduran Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinin tamamlanmasının ardından, şans oyunu tutkunları merakla, 14 Temmuz Sayısal Loto Çekilişi sonuçlarını sorguluyor. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

14.07.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 7 Temmuz Sayısal Loto MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 7 Temmuz Sayısal Loto MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın şanslı numaraları açıklandı. Her hafta cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 7 Temmuz Sayısal Loto MPİ sorgulama sayfası.

7.07.2018Gündem
Hep Beraber Veliefendide bir gün

Hep Beraber Veliefendi'de bir gün

Spor yazarı Kenan Başaran kaleme aldı...

4.07.2018Spor Arena
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 30 Haziran Sayısal Loto MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 30 Haziran Sayısal Loto MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto, milyonlarca vatandaşa umut kapısı açmaya devam ediyor. İşte, 30 Haziran Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

30.06.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı - Sayısal Loto 1128. hafta çekilişi 1 kişiye kazandırdı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı - Sayısal Loto 1128. hafta çekilişi 1 kişiye kazandırdı

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Noter huzurunda gerçekleşen 1128. hafta çekilişi sonucunda Sayısal Loto'nun 6 şanslı rakamını doğru tahmin eden Mersin Tarsus ilçesinden bir kişi büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki, Sayısal Loto'da bu hafta şanslı rakamlar hangileriydi? İşte 23 Haziran tarihli Sayısal Loto sonuçları!

23.06.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 16 Haziran Sayısal Loto sonuçları sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 16 Haziran Sayısal Loto sonuçları sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'nun bu haftaki şanslı numaraları belli oldu. Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 16 Haziran Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

16.06.2018Gündem

Sayısal Loto sonuçları bu hafta Trakya bölgesine kazandırdı! 9 Haziran Sayısal Loto sonuçları

6 şanslı numarayı tahmin ederek büyük ikramiyeye sahip olmak isteyen vatandaşların araştırdığı Sayısal Loto çekiliş sonuçları, 9 Haziran Cumartesi akşamı erişime açıldı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş, idarenin internet sitesi üzerinden canlı yayınlandı. Çekilişin ardından sonuçlar, yine bu site üzerinden kamuoyu ile paylaşıldı. İşte, 9 Haziran Cumartesi Sayısal Loto sonuçları bilgisi

9.06.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 2 Haziran tarihinde erişime açıldı.. İşte haftanın kazandıran numaraları

Sayısal Loto sonuçları 2 Haziran tarihinde erişime açıldı.. İşte haftanın kazandıran numaraları

Büyük ikramiyeyi kazanan 2 kişinin 1 milyon 897 bin liralık ikramiye kazandığı Sayısal Loto sonuçlarında, toplam 7 milyona yakın ikramiye talihlilerle paylaşıldı. Peki, Milli Piyango İdaresi'nin açıkladığı Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre, büyük ikramiye hangi illere isabet etti? İşte, 2 Haziran Sayısal Loto sonuçları hakkında detaylı bilgiler

2.06.2018Gündem
Son bir aydır kimse tutturamıyor 26 Mayıs Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Son bir aydır kimse tutturamıyor! 26 Mayıs Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Cumartesi akşamı noter huzurunda çekilen Sayısal Loto, sonuçları ile vatandaşların erişimine açıldı. Son 1 aydır 6 bilenin çıkmadığı Sayısal Loto'da ikramiye, 4 hafta boyunca üst üste 6 bilen çıkmayınca geçtiğimiz hafta 5 bilenlerin arasında paylaştırılmıştı. Bu hafta ise 6 bilen olmadığı için ikramiye yine gelecek haftaya devretmiş oldu. 5 bilen 139 kişi ise 5 bin 641 lira almaya hak kazandı. İşte, merak edilen 26 Mayıs Sayısal Loto sonuçları ve detaylı bilgiler

26.05.2018Gündem
5 bilenler kazançlı çıktı: 19 Mayıs Sayısal Loto sonuçları

5 bilenler kazançlı çıktı: 19 Mayıs Sayısal Loto sonuçları

19 Mayıs Cumartesi akşamı gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi, bu hafta da büyük ikramiye talihlisini belirleyemedi. Noter huzurunda gerçekleştirilen 19 Mayıs Sayısal Loto çekilişi, kupon sahiplerinin merak ettiği konu oldu. 19 Mayıs Sayısal Loto sonuçları sonrasında ikramiye, 5 bilenler arasında dağıtıldı. İşte, büyük ikramiye tutturan numaralar ve çekilişe dair detaylı bilgiler

19.05.2018Gündem
Sayısal Loto gelecek hafta yine katlanacak.. İşte 12 Haziran Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto gelecek hafta yine katlanacak.. İşte 12 Haziran Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları, dün akşam Milli Piyango İdaresi'nde gerçekleşen çekilişin ardından vatandaşların erişimine açıldı. Binlerce kişinin merakla araştırdığı Sayısal Loto sonuçları, geçtiğimiz iki hafta olduğu gibi, bu hafta da kimsenin yüzünü güldürmedi. İdarenin açıkladığı rakamlara göre 5 milyon 700 bin lira gelecek haftaya devroldu. İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı Sayısal Loto sonuçları hakkında detaylı bilgiler

12.05.2018Gündem
Sayısal Loto ikinci kez devretti.. İşte bu haftanın büyük ikramiye tutarı

Sayısal Loto ikinci kez devretti.. İşte bu haftanın büyük ikramiye tutarı

Sayısal Loto sonuçları, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da kupon sahiplerini memnun etmedi. Yaklaşık 4 milyon liralık büyük ikramiyenin, bilen kimsenin çıkmaması ve gelecek haftaya devretmesiyle birlikte gözler gelecek cumartesi günü açıklanacak büyük ikramiye tutarına çevrildi. İşte, bu haftanın Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre büyük ikramiye kazandıracak rakamlar ve diğer ikramiye tutarları

5.05.2018Gündem
Sayısal Loto gelecek haftanın ümitlerini arttırdı..İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto gelecek haftanın ümitlerini arttırdı..İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları, dün akşam gerçekleştirilen çekilişin ardından birçok kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer aldı. Canlı yayında, noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişin ardından kazanan il merkezi dahil olmak üzere açıklanan Sayısal Loto sonuçları, bu hafta kimsenin yüzünü güldürmedi. İşte, resmi bilgilere göre açıklanan Sayısal Loto sonuçları ve ikramiye detayları

28.04.2018Gündem