MENÜ

Sayisal Loto

Sayisal Loto ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sayisal Loto haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.528 Sayisal Loto haberi bulunmuştur.

Sayısal Loto, ilk olarak Lothar Lammers tarafından yaratılan, 49 sayı içerisinden 6 sayı seçilerek  bu 6 sayıların çekiliş sonuçlarında doğru bilinmesi üzerine dayalı şans oyunudur. Sayısal Loto 9 Ekim 1955 tarihinde "Loto-49’dan 6" ismiyle Almanya'da oynanmaya başlanmıştır. Kısa sürede dünyaya yayılan şans oyunu, ilk adımda Kanada, Yunanistan, Finlandiya, İrlanda, Avustralya ve ABD’nin birçok eyaletinde kurulan teşkilatlarıyla başlamıştır. Türkiye'de ise, 1996 yılında "Sayısal Loto" ismiyle oynanmaya başlamıştır. 16 Kasım 1996 yılında ilk talihlisine 50.000.00 TL kazandırmıştır.

Milli Piyango İdaresi tarafından cumartesi günleri çekilişi yapılmaktadır. Aynı kolonda 1'den 49'a kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Sayısal Loto'dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir. Altı rakam da tutturulduğunda o hafta belirlenen ikramiyenin hak sahibi olunmuş olur. Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen fiyatı kolon başına 1 TL'dir.

Devamı..

Sayisal Loto Haberleri

Sayısal Loto bir kez daha devretti 3 milyon 300 bin lira gelecek haftanın

Sayısal Loto bir kez daha devretti! 3 milyon 300 bin lira gelecek haftanın!

Sayısal Loto sonuçları sonrasında kazanan kimse çıkmayınca 3 milyon 300 bin liralık ikramiye bir sonraki haftaya devroldu. 3 haftadır bilen kimsenin çıkmaması nedeniyle Sayısal Loto'da ikramiye, gelecek hafta katlanacak. Peki, Sayısal Loto'da kazandıran numaralar hangileri oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.01.2019Gündem
Sayısal Lotonun büyük ikramiyesi devretti | İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto'nun büyük ikramiyesi devretti | İşte Sayısal Loto sonuçları

Cumartesi günlerinin heyecanla beklenen şans oyunu Sayısal Loto oyununun bin 183'üncü hafta çekilişi tamamlandı. Noter huzurunda gerçekleşen Sayısal Loto çekilişinde toplam 2 milyon 487 bin 228 lira ikramiye dağıtıldı ancak altı bilen çıkmayın büyük ikramiye devretti. İşte Sayısal Loto sonuçları

12.01.2019Gündem
Milli Piyangodan 5 bilen açıklaması

Milli Piyango'dan "5 bilen" açıklaması

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğünce, 5 Ocak'ta yapılan Sayısal Loto çekilişinde 5 bilen kişi sayısının bin 901 olmasına ilişkin iddialara yanıt verilerek, "Önceki yıllarda da 4 kez bin 901'den daha fazla sayıda 5 bilen kişi olmuştur. Ayrıca, Sayısal Loto oyununun 33 ayrı çekilişinde binden fazla kişi 5 bilmiştir." ifadesi kullanıldı.

11.01.2019Ekonomi
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 9 Ocak Sayısal Loto sonuçları bilet sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 9 Ocak Sayısal Loto sonuçları bilet sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı vatandaşlara zengin olma umudu yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 9 Ocak Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

9.01.2019Gündem
Sayısal Lotoda 10 milyonu bir rakamla kaybetti, Şans Topu yüzünü güldürdü

Sayısal Loto'da 10 milyonu bir rakamla kaybetti, Şans Topu yüzünü güldürdü

MİLLİ Piyango Şans Topu çekilişinde 2019 yılının ilk büyük ikramiyesini kazanan 4 kişiden birinin, Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Güldüren Köyü Muhtarı Ahmet Zengin olduğu ortaya çıktı. Zengin, çekilişte 159 bin 686 lira ikramiye kazandı.

7.01.2019Gündem
5 Ocak Sayısal Loto sonuçları | Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sonuç sorgulama

5 Ocak Sayısal Loto sonuçları | Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sonuç sorgulama

Sayısal Loto'da heyecanla beklenen haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Şans oyunu tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Sayısal Loto'nun bin 181'inci hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Çekilişin tamamlanmasının ardından Sayısal Loto kuponu yapan çok sayıda vatandaş, kendi kuponlarının kazanıp kazanmadığını öğrenmek adına sorgulama yapıyor. Peki, Sayısal Loto'da bu hafta hangi numaralar kazandı?

5.01.2019Gündem
Sayısal Loto çekilişi sorgulama ekranı... 2 Ocak Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Sayısal Loto çekilişi sorgulama ekranı... 2 Ocak Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı vatandaşlara zengin olmaya hayali yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 2 Ocak Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

2.01.2019Gündem
İşte 29 Aralık Milli Piyango Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar

İşte 29 Aralık Milli Piyango Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar

Sayısal Loto'nun 29 Aralık tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Şans oyunun tutkunlarının her hafta büyük bir heyecanla beklediği Sayısal Loto'nun şanslı numaraları önce canlı yayında ardından MPİ'nin resmi adresi üzerinden paylaşıldı. İşte, 29 Aralık Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango sorgulama sayfası.

29.12.2018Gündem
Piyango ve şans oyunlarında Milli ibaresi kullanılmamalı

"Piyango ve şans oyunlarında 'Milli' ibaresi kullanılmamalı"

MÜSİAD ve UTESAV tarafından hazırlanan "Kumar ve Türevleri Raporu"nda piyango ve şans oyunlarında “Milli” ibaresinin kaldırılması ve şans oyunlarının üzerinde ‘Bu Bir Kumardır’ ibaresinin yer alması gerektiği kaydedildi.

27.12.2018Ekonomi
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 26 Aralık Sayısal Loto sonuç sorgulama sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 26 Aralık Sayısal Loto sonuç sorgulama sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa zengin olma hayali kurduran Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiye talihlisi bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 26 Aralık Sayısal Loto sonuç sorgulama sayfası.

26.12.2018Gündem
Üzerinden bir yıl geçti ama... Milyoner talihlinin sırrı çözülemedi

Üzerinden bir yıl geçti ama... Milyoner talihlinin sırrı çözülemedi

MİLLİ Piyango İdaresi’nin geçen yılbaşı 61 milyon liralık büyük ikramiyesini kazanan 4 kişiden biri olan Ordu’daki çeyrek bilet talihlisi, yaklaşık bir yıldır sırrını koruyor. 15 milyon 250 bin liralık ikramiyesini tahsil eden talihlinin bileti aldığı bayiye vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

25.12.2018Gündem
Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi | 22 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi | 22 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da heyecanla beklenen haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Şans oyunu tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Sayısal Loto oyununun bin 177'nci hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Çekilişin tamamlanmasının ardından Sayısal Loto kuponu yapan çok sayıda vatandaş, kendi kuponlarının kazanıp kazanmadığını öğrenmek adına sorgulama yapıyor. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

22.12.2018Gündem
Yeni nesil Milli Piyango bileti

Yeni nesil Milli Piyango bileti

Klasik Milli Piyango biletlerinin yanı sıra artık sayısal oyun bayilerindeki makinelerden de yeni nesil bilet satışı gerçekleştiriliyor. Vatandaşlar basılı biletleri satın alabildiği gibi Sayısal Loto bileti görünümünde olanları da tercih edebiliyor

20.12.2018Haber
Yılbaşı Milli Piyango biletleri sayısal oyun terminallerinden alınabilecek

Yılbaşı Milli Piyango biletleri sayısal oyun terminallerinden alınabilecek!

Milli Piyango İdaresi'nin bu yıl başlattığı uygulama sonrası 2019 yılbaşı çekilişinde bir ilk yaşanacak. Seyyar bilet satıcıları ve bayilerinden temin edilebilen Milli Piyango biletleri, yeni uygulama ile sayısal oyun terminallerinden oynatılabilecek. İşte, halk arasında bazı şans oyunları için kullanılan 'makinaya oynatma' olarak kullanılan deyimin yeni üyesi olan Milli Piyango biletleri hakkında bazı bilgiler

20.12.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 19 Aralık Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 19 Aralık Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişin ardından belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı büyük heyecan yaratmaya devam eden Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 19 Aralık Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı.

19.12.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... 15 Aralık Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... 15 Aralık Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Şans oyunu tutkunlarının her cumartesi heyecanla takip ettiği Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Çekilişte toplam 3 milyon 282 bin 467 lira 60 kuruş ikramiye dağıtıldı. Peki, Sayısal Loto'da bu hafta hangi sayılar kazandırdı? İşte, 15 Aralık Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

15.12.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 12 Aralık Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 12 Aralık Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa zengin olma umudu yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulundu mu merak ediliyor. İşte, 12 Aralık Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı.

12.12.2018Gündem
Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar 2019 büyük ikramiye tutarı

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? 2019 büyük ikramiye tutarı

Şans oyunu tutkunlarının her yıl üzerine büyük hayaller kurduğu Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Yeni yılın ilk dakikalarında açıklanacak yılbaşı çekilişi sonucunda büyüklü küçüklü ikramiyeler sahiplerine ulaşacak. Peki, Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? 2019 büyük ikramiye tutarı ne kadar? İşte, 2019 Milli Piyango yılbaşı çekilişine ilişkin merak edilenlerin detayları…

10.12.2018Gündem
8 Aralık Sayısal Loto sonuçları | Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sorgulama

8 Aralık Sayısal Loto sonuçları | Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sorgulama

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce (MPİ) düzenlenen Sayısal Loto oyununun bin 173'üncü hafta çekilişi, MPİ'nin Ankara Balgat'ta bulunan genel merkezinde noter huzurunda yapıldı. Zenginlik hayallerinin değişmeyen adresi MPİ'nin bu haftaki ikinci Sayısal Loto çekilişi sonucu kazanan numaralar belli oldu. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

8.12.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 5 Aralık Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 5 Aralık Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları gerçekleşen çekilişin ardından açıklandı ve kazanan numaralar belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan kişi çıkacak mı merak ediyor. İşte, 5 Aralık Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango sorgulama sayfası.

5.12.2018Gündem
Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi | 1 Aralık Sayısal Loto sonuçları

Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi | 1 Aralık Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto'da heyecanla beklenen haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Şans oyunu tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Sayısal Loto'nun bin 171'inci hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Çekilişin tamamlanmasının ardından Sayısal Loto kuponu yapan çok sayıda vatandaş, kendi kuponlarının kazanıp kazanmadığını öğrenmek adına sorgulama yapıyor. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

1.12.2018Gündem
Yılbaşı biletleri ne kadar Milli Piyango (MPİ) 2019 bilet fiyatları

Yılbaşı biletleri ne kadar? Milli Piyango (MPİ) 2019 bilet fiyatları

Milli Piyango Yılbaşı biletleri 29 Kasım tarihinde Türkiye genelinde satışa çıktı. Çeyrek, yarım ve tam seçenekleriyle tercih edilecek olan Milli Piyango biletleri, bu yıl Sayısal Loto gibi şans oyunlarının oynandığı makineler aracılığıyla da temin edilebilecek. Peki, yılbaşı biletleri ne kadar olacak? İşte, Milli Piyango 2019 yılbaşı çekilişi için tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları

29.11.2018Ekonomi
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 28 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 28 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında bu haftanın ilk çekilişi gerçekleşti ve kazanan şanslı rakamlar belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa zengin olmaya hayali yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 28 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı.

28.11.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 24 Kasım akşamı MPİ tarafından açıklandı

Sayısal Loto sonuçları 24 Kasım akşamı MPİ tarafından açıklandı!

Milli Piyango İdaresi 24 Kasım akşamı sayısal loto sonuçlarını erişime açtı. 6 bilen bir kişinin 1 milyon 746 bin liralık büyük ikramiyeye sahip olduğu sayısal loto sonuçları kapsamında ikramiye Adana'nın Çukurova ilçesine gitti. İşte, noter huzurunda çekilişi gerçekleştirilecek 24 Kasım MPİ sayısal loto sonuçları ve detaylı bilgiler

24.11.2018Gündem
İşte 10 milyonluk ikramiyenin çıktığı bayi...

İşte 10 milyonluk ikramiyenin çıktığı bayi...

Sayısal Loto’nun 21 Kasım 2018 tarihli çekilişinde 10 milyonluk büyük ikramiye Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinden bir talihliye çıktı. Büyük ikramiyenin Çerkezköy’e çıkmasından çok mutlu olduğunu ifade eden bayi sahibi "İnşallah ihtiyacı olan birine çıkmıştır. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

22.11.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 21 Kasım Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 21 Kasım Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişin ardından açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa büyük heyecan yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 21 Kasım Sayısal Loto Milli Piyango sorgulama ekranı.

21.11.2018Gündem
Altan Erkekli: Her gece borçlarımı düşünmekten bıktım

Altan Erkekli: Her gece borçlarımı düşünmekten bıktım!

Çağan Irmak’ın yeni filmi “Bizi Hatırla”, 23 Kasım’da vizyona giriyor. Film, yaşlı bir babanın oğlunun evine taşınmasıyla yaşadığı zorlukları anlatıyor. Yine “Babam ve Oğlum” tadında göz yaşartan bir film. Babayı oynayan Altan Erkekli’yle bu filmi konuşmak için bir araya geldik. 56 yaşında üçüncü oğlunu kucağına almış, küçük oğlu 7 yaşında olan usta oyuncuyla babalar ve oğulları konuştuk.

18.11.2018Magazin
Sayısal Loto çekiliş sonuçları | Milli Piyango Sayısal Loto sonuç sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları | Milli Piyango Sayısal Loto sonuç sorgulama

Sayısal Loto oyununun bu haftaki ikinci çekilişi de tamamlandı. Sayısal Loto'nun çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 8 milyon 878 bin 772 lira 78 kuruş devretti. İşte, bu hafta kazanan şanslı numaralar...

17.11.2018Gündem
Milli Piyango bileti satın alırken nelere dikkat edilmeli

Milli Piyango bileti satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Milli Piyango idaresi tarafından her ayın 9-19-29 tarihlerinde yapılan Milli Piyango çekilişlerinin haricinde yılbaşı çekilişine yaklaştığımız bu günlerde vatandaşlar bir çok sorunun cevabını merak ediyorlar. Özellikle bu yıl dağıtılacak ikramiye tutarının belirlenmesinin ardından bilet satın alırken dikkat edilmesi gereken konularda internette araştırılmaya başlandı. Peki Milli Piyango bileti satın alırken nelere dikkat edilmeli?

16.11.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası

Sayısal Loto sonuçlarında her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük bir heyecan yaşandı. Geçtiğimiz hafta 4. kez devreden Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli çıkacak mı yoksa büyük ikramiye sonraki haftaya mı devredecek merak ediliyor. İşte, 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası.

14.11.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 10 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 10 Kasım Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 10 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

10.11.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 7 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 7 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 7 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

7.11.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 3 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 3 Kasım Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa zengin olma hayali yaşatan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 3 Kasım Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

3.11.2018Gündem
31 Ekim Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto sonuçları açıklandı

31 Ekim Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından Ankara'da yapılan çekilişle birlikte Sayısal Loto sonuçlarında bu haftanın kazanan numaraları belirlendi. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiye talihlisi bulunacak mı merak ediliyor. Peki, bu hafta kazandıran numaralar neler?

31.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı rakamları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

27.10.2018Gündem
Milli Piyango İdaresinin sitesi çöktü mü MPİ erişim sorunu devam ediyor

Milli Piyango İdaresi'nin sitesi çöktü mü? MPİ erişim sorunu devam ediyor

Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası erişim sorunuyla gündeme geldi. Sayısal Loto ve Şans Topu’nun 24 Ekim tarihli sonuçlarını merak eden vatandaşlar, ‘Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) sitesi mi çöktü? Neden ulaşılamıyor?’ gibi sorulara yanıt arıyor. Peki, Piyango İdaresi'nin (MPİ) web sayfasına giriş neden yapılamıyor?

25.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... 24 Ekim Sayısal Lotoda kazanan numaralar belli oldu

Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... 24 Ekim Sayısal Loto'da kazanan numaralar belli oldu

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı ve bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 24 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

24.10.2018Gündem
Şans Topu ve Sayısal Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor

Şans Topu ve Sayısal Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor?

Çarşamba günleri çekilişi gerçekleştirilen Şans Topu ve Sayısal Loto saat bilgisi kupon sahiplerinin sorguladığı konu olmaya devam ediyor. Yeni dönemde cumartesi günlerinin dışında çarşamba günleri de çekilişi gerçekleştirilen Sayısal Loto, Şans Topu çekilişinin hemen ardından gerçekleştiriliyor. Peki, Şans Topu çekilişi ne zaman saat kaçta çekiliyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

24.10.2018Gündem
MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama | 20 Ekim Sayısal Loto çekilişi

MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama | 20 Ekim Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto'nun bin 159'uncu hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 5 milyon 436 bin 334 lira 85 kuruş haftaya devretti. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

20.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Sayısal Lotoda büyük ikramiye hangi sayılara çıktı

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı. Her hafta milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da büyük ikramiyenin kazandıran numaraları önce canlı yayında ardından MPİ'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Peki, Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

17.10.2018Gündem
MPİ Sayısal Loto çekilişi | 13 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

MPİ Sayısal Loto çekilişi | 13 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da heyecanla beklenen haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Şans oyunu tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Sayısal Loto'nun bin 157'nci çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Çekilişin tamamlanmasının ardından Sayısal Loto kuponu yapan çok sayıda vatandaş, kendi kuponlarının kazanıp kazanmadığını öğrenmek adına sorgulama yapıyor. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

13.10.2018Gündem
10 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

10 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 10 Ekim Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

10.10.2018Gündem
6 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekilişi

6 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekilişi

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce (MPİ) düzenlenen Sayısal Loto oyununun bin 155'inci hafta çekilişi, MPİ'nin Ankara Balgat'ta bulunan genel merkezinde noter huzurunda yapıldı. Zenginlik hayallerinin değişmeyen adresi MPİ'nin bu haftaki ikinci Sayısal Loto çekilişi sonucu kazanan numaralar belli oldu. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

6.10.2018Gündem
3 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... İşte kazandıran numaralar

3 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı... İşte kazandıran numaralar

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı vatandaşlara zengin olma hayali kurduran Sayısal Loto bu hafta kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar.

3.10.2018Gündem
Sayısal Loto 29 Eylül sonuçları ile 153üncü çekilişini tamamladı

Sayısal Loto 29 Eylül sonuçları ile 153'üncü çekilişini tamamladı

Sayısal Loto sonuçları ile herhangi bir ikramiye kazanıp kazanamadığını sorgulayacak olan vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarına başladı. Haftada iki kez olmak üzere çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştirilen çekilişin ardından sorgulanan Sayısal Loto sonuçları, birçok vatandaş için merak konusu oldu. İşte, 29 Eylül Sayısal Loto sonuçları ve detaylı bilgiler

29.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Milli Piyango’da asıl kazanan kim? Varlık Fonu mu?

Hukukun Egemenliği Derneği Onursal Genel Başkanı Avukat Erdem Akyüz, Milli Piyango’nun asıl kazananını kaleme aldı.

2.01.2019

Hangi çekilişlerde vergi var?

MERAKLA beklenen çekiliş, yılbaşı gecesi yapıldı. Büyük ikramiye tam bilete çıktı, 70 milyon liraya tek bir kişi sahip oldu. Yılbaşı özel çekilişinin ikinci büyük ikramiyesi 7 milyon lirayı ise, çeyrek bilet alan dört talihli paylaşacak. Üçüncü büyük ikramiye de milyonluk; 1 milyon lira...

2.01.2019

Altan Erkekli: Her gece borçlarımı düşünmekten bıktım!

Çağan Irmak’ın yeni filmi “Bizi Hatırla”, 23 Kasım’da vizyona giriyor. Film, yaşlı bir babanın oğlunun evine taşınmasıyla yaşadığı zorlukları anlatıyor. Yine “Babam ve Oğlum” tadında göz yaşartan bir film. Babayı oynayan Altan Erkekli’yle bu filmi konuşmak için bir araya geldik. 56 yaşında üçüncü oğlunu kucağına almış, küçük oğlu 7 yaşında olan usta oyuncuyla babalar ve oğulları konuştuk.

18.11.2018