MENÜ

Sayisal Loto

Sayisal Loto ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sayisal Loto haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sayisal Loto haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.648 Sayisal Loto haberi bulunmuştur.

Sayısal Loto, ilk olarak Lothar Lammers tarafından yaratılan, 49 sayı içerisinden 6 sayı seçilerek  bu 6 sayıların çekiliş sonuçlarında doğru bilinmesi üzerine dayalı şans oyunudur. Sayısal Loto 9 Ekim 1955 tarihinde "Loto-49’dan 6" ismiyle Almanya'da oynanmaya başlanmıştır. Kısa sürede dünyaya yayılan şans oyunu, ilk adımda Kanada, Yunanistan, Finlandiya, İrlanda, Avustralya ve ABD’nin birçok eyaletinde kurulan teşkilatlarıyla başlamıştır. Türkiye'de ise, 1996 yılında "Sayısal Loto" ismiyle oynanmaya başlamıştır. 16 Kasım 1996 yılında ilk talihlisine 50.000.00 TL kazandırmıştır.

Milli Piyango İdaresi tarafından cumartesi günleri çekilişi yapılmaktadır. Aynı kolonda 1'den 49'a kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Sayısal Loto'dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir. Altı rakam da tutturulduğunda o hafta belirlenen ikramiyenin hak sahibi olunmuş olur. Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen fiyatı kolon başına 1 TL'dir.

Devamı..

Sayisal Loto Haberleri

Sayısal Lotoda 2 milyon TL sahibini buldu 19 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 2 milyon TL sahibini buldu! 19 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından çarşamba ve cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto'nun 1263'üncü hafta sonuçları açıklandı. İstanbul Beyoğlu'nda saat 21:15'te yapılan canlı çekiliş sonrası Sayısal Loto'da bu hafta kazandıran numaralar ilan edildi. Sayısal Loto'nun 19 Ekim tarihli çekilişinde, 6 bilen 1 kişi, 2 milyon 19 bin 919 lira tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu. İşte, MPİ Sayısal Loto sorgulama ekranı.

19.10.2019Gündem
Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto oyunu hem çarşamba günleri hem de cumartesi günleri hafta iki kez çekilişi düzenlenen şans oyunu olarak dikkat çekiyor. Vatandaşlar bu akşamki çekiliş sonuçlarının saat kaçta açıklanacağını merak ediyorlar. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak?

19.10.2019Gündem
Milli Piyango 19 Ekim çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak

Milli Piyango 19 Ekim çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen her ayın 9, 19 ve 29 tarihlerinde çekilişleri yapılan Milli Piyango oyununda bugün 19 Ekim çekilişi yapılacak. Vatandaşlar çekiliş sonuçlarının ne zaman yayınlanacağını merak ederken çekilişin bitmesinin ardından sıralı tam liste haberimizde olacak. Peki Milli Piyango 19 Ekim çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.10.2019 Gündem
Bir il onu merak ediyor Tam 13 milyon TL kazandı

Bir il onu merak ediyor! Tam 13 milyon TL kazandı

Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde 13 milyon 456 bin 349 liralık büyük ikramiyeyi kazanan Burdurlu talihli, kentte merak konusu oldu.

18.10.2019Gündem
Sayısal Loto’da büyük ikramiye sahibini buldu – 16 Ekim Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto’da büyük ikramiye sahibini buldu – 16 Ekim Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto’nun 1262. Hafta çekilişi 16 Ekim Çarşamba günü gerçekleşti. Her hafta çarşamba ve cumartesi olmak üzere iki kez yapılan Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişi sonucunda 6 bilen bir kişi büyük ikramiyeyi almaya hak kazandı. Peki, bu kez şanslı sayılar hangileriydi, büyük ikramiye hangi ile çıktı? İşte, 16 Ekim tarihli Sayısal Loto sonuçları

17.10.2019Ekonomi
Sayısal Loto çekiliş sonuçları MPİ üzerinden açıklandı Milli Piyango 16 Ekim Sayısal Loto sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları MPİ üzerinden açıklandı! Milli Piyango 16 Ekim Sayısal Loto sorgulama

Sayısal Loto oyununda haftanın birinci çekilişi Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlendi. 7 haftadır devreden Sayısal Loto'da 1262. hafta çekiliş sonuçları, noter huzurunda yapılan canlı çekilişin ardından MPİ'nin internet sitesinden ilan edildi. İkramiye tutarının 13 milyon TL'ye ulaştığı ve büyük ilgi gören Sayısal Loto oyununda, zengin olma hayali kuran vatandaşların yüzü güldü. Peki, Sayısal Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, 16 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

16.10.2019Gündem
Şans Topu ve Sayısal Loto çekilişleri bu akşam saat kaçta

Şans Topu ve Sayısal Loto çekilişleri bu akşam saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunlarından Sayısal Loto ve Şans Topu oyunu Çarşamba akşamı düzenlenen çekiliş ile devam edecek. Vatandaşlar çekilişlerin bu akşam saat kaçta gerçekleştirileceğini merak ediyorlar. Peki Şans Topu ve Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

16.10.2019Gündem
MPİ 12 Ekim 2019 Sayısal Loto sonuçları açıklandı Kim ne kadar kazandı

MPİ 12 Ekim 2019 Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Kim ne kadar kazandı?

12 Ekim Sayısal Loto sonuçları, kupon sahipleri tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Oynamış oldukları kuponları sorgulamak isteyen vatandaşlar, 12 Ekim Sayısal Loto sonuçları konusunda Milli Piyango İdaresinin (MPİ) yapmış olduğu duyuruyu araştırmaya başladı. İşte, 12 Ekim Sayısal Loto sonuçları bilgisi ve kazandıran numaralar

13.10.2019Gündem
Sayısal Loto 7nci devrini gerçekleştirdi 12 Ekim Milli Piyango  Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto 7'nci devrini gerçekleştirdi! 12 Ekim Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'nun 1261'inci hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresince (MPİ) cumartesi akşamı düzenlendi. Merakla beklenen Sayısal Loto'da, düzenlenen çekiliş sonrası, bu hafta 6 bilen çıkmayınca, 13 milyon 600 bin 971 liralık ikramiye haftaya devretti. 7 kez devrini gerçekleştiren Sayısal Loto'da bu hafta çıkan talihli numaralar MPİ'nin internet sitesinden duyuruldu. İşte, 12 Ekim 2019 Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

12.10.2019Gündem
Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta 12 Ekim çekiliş saati..

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? 12 Ekim çekiliş saati..

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto şans oyununun bu akşamki çekilişi saat kaçta sorusu vatandaşlar tarafından cevap bekleyen sorular arasındaki yerini alıyor. Cumartesi akşamları düzenlenen Sayısal Loto oyunu geçtiğimiz 6 haftada devrederek ikramiyesini katladı. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta düzenlenecek?

12.10.2019Gündem
Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi tamamlandı MPİ sonuç sorgulama ekranı

Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi tamamlandı! MPİ sonuç sorgulama ekranı

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce (MPİ) yapılan haftanın Şans Topu ve ilk Sayısal Loto çekilişi tamamlandı. MPİ'nin İstanbul Galatasaray'daki Şube Müdürlüğü'nde yapılan çekiliş sonrası, haftanın kazanan talihli numaraları belli oldu. İşte, 9 Ekim Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi hakkında ayrıntılar...

10.10.2019Gündem
Sayısal Loto 6. kez devretti, ikramiye 11 milyona yaklaştı 9 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto 6. kez devretti, ikramiye 11 milyona yaklaştı! 9 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çarşamba ve cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto'nun 9 Ekim 2019 tarihli çekilişleri Milli Piyango İdaresi'nin İstanbul Beyoğlu'ndaki Genel Müdürlük binasında tamamlandı. Sayısal Loto'nun 1260. çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 10 milyon 972 bin 110 lira tutarındaki ikramiye devretti. 6 haftadır devreden Sayısal Loto'da hangi numaraların çıktığı merak konusu oldu. İşte, 9 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

9.10.2019Gündem
Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor

Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce (MPİ) her hafta çarşamba ve cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto oyununun bu haftaki ilk çekilişi bugün tamamlanacak. Gözler şimdi Sayısal Loto çekilişinin yapılacağı saatte. İşte, 9 Ekim 2019 MPİ Sayısal Loto çekilişi hakkında tüm ayrıntılar...

9.10.2019Gündem
İşte Sayısal Lotoda devreden büyük ikramiye… 5 Ekim Sayısal Loto sonuçları

İşte Sayısal Loto'da devreden büyük ikramiye… 5 Ekim Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. 1259. Hafta Sayısal Loto sonuçlarına göre, 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye bir kez daha devretti. 5. Kez devreden büyük ikramiye ardından 6 bilene verilecek tutar 10 milyona yaklaştı. İşte, 5 Ekim tarihli Sayısal Loto sonuçlarına ilişkin bilgiler

6.10.2019Ekonomi
Sayısal Loto 5. kez devretti Milli Piyango 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto 5. kez devretti! Milli Piyango 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'nun 1259'uncu hafta çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından saat 21:15'te yapılan kuranın ardından belli oldu. 5 seferdir devrini gerçekleştiren ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca, 9 milyon TL haftaya devretti. Büyük ikramiye tutarının katlanmasıyla Sayısal Loto'da çıkan numaralar merak konusu oldu. İşte, 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

5.10.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye devretti Milli Piyango 2 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti! Milli Piyango 2 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çarşamba ve cumartesi günleri çekilişi düzenlenen Sayısal Loto oyununda, haftanın ilk çekilişi saat 21.45'te Milli Piyango İdaresi'nce (MPİ) gerçekleşti. 1258. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'da 6 bilen çıkmayınca, 6 milyon 809 bin 653 lira 73 kuruş haftaya ikramiye devretti. Peki, bu hafta Sayısal Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, Milli Piyango 2 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

2.10.2019Gündem
Çarşamba akşamı şans oyunları: Sayısal Loto ve Şans Topu saat kaçta

Çarşamba akşamı şans oyunları: Sayısal Loto ve Şans Topu saat kaçta?

Çarşamba akşamları Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunları arasında yer alan Süper Loto ve Sayısal Loto'nun saat kaçta olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Mili Piyango İdaresi tarafından belirlenen saatlerde çekilişler resmi internet sitesinde canlı olarak yayınlanıyor. Peki Sayısal Loto ve Şans Topu saat kaçta?

2.10.2019Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı 28 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto sonuç sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 28 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto sonuç sorgulama

Heyecanla beklenen Sayısal Loto'da cumartesi akşamı haftanın ikinci çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından noter huzurunda düzenlenen 1257. hafta Sayısal Loto çekilişinde, sonuçlar saat 21:15'ten sonra açıklandı. Çekilişin ardından Sayısal Loto'da hangi numaraların ikramiye kazandırdığı vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Sayısal Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, 28 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

28.09.2019Gündem
Sayısal Loto sonuçları saat kaçta belli oluyor

Sayısal Loto sonuçları saat kaçta belli oluyor?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapılacak. Vatandaşlar yapılacak çekilişin saat kaçta olacağını ve bu çekiliş sonuçlarının ne zaman öğrenilebileceğini merak ediyorlar. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak?

28.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye devretti MPİ 25 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti! MPİ 25 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Haftanın iki günü çekilişi düzenlenen Sayısal Loto'nun 1256. hafta çekilişleri gerçekleşti. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) internet sitesinden ilan edildi. Sayısal Loto'da bu hafta 6 bilen çıkmayınca, 3 milyon 197 bin 225 lira 36 kuruş ikramiye devretti. İşte, MPİ 25 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama sayfası.

25.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon TL devretti 21 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 1 milyon TL devretti! 21 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çarşamba ve cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi gerçekleşti. İstanbul Beyoğlu'da Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) ofisinde tamamlanan çekilişte 1255. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'da bu hafta 6 bilen çıkmayınca, 1 milyon 888 bin 915 lira ikramiye devretti.Peki, Sayısal Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, 21 Eylül Sayısal Loto sonuçları.

21.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon TL sahibini buldu Sayısal Loto MPİ 18 Eylül çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 1 milyon TL sahibini buldu! Sayısal Loto MPİ 18 Eylül çekiliş sonuçları

Sayısal Loto oyununda haftanın ilk çekilişi Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. Saat 21:45'te noter huzurunda yapılan kura sonrası haftanın şanslı numaraları ilan edildi. 1254. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'da, 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 141 bin 52 lira 40'ar kuruş ikramiye kazandı. Peki, Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi ile çıktı? İşte, Sayısal Loto MPİ 18 Eylül çekiliş sonuçları.

18.09.2019Gündem
Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak

Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

Her çarşamba ve cumartesi günleri heyecanla beklenen Sayısal Loto’nun bu haftaki ilk çekilişi için geri sayım devam ediyor. 1254’üncü hafta Sayısal Loto çekilişi noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleşecek. Sonuçlar için şimdiden sabırsızlanan şans topu tutkunları internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

18.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye 3 kişiye çıktı MPİ 14 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye 3 kişiye çıktı! MPİ 14 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çarşamba ve cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi, saat 21:15'te Milli Piyango İdaresince (MPİ) gerçekleşti. 1253. hafta heyecanın yaşandığı Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre, 6 bilen 3 kişi, 1 milyon 35 bin 671 lira 10'ar kuruş ikramiye kazandı. İkramiyeyi kazanan kuponların İstanbul ve İzmir'den yatırıldığı öğrenildi. İşte, MPİ 14 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

14.09.2019Gündem
Sayısal Loto 11 Eylül sonuçları açıklandı Büyük ikramiye kime çıktı

Sayısal Loto 11 Eylül sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye kime çıktı?

Sayısal Loto sonuçları, 11 Eylül tarihinde gerçekleştirilen çekilişin ardından açıklandı. Milli Piyango İdaresi'nin Galatasaray Şubesi'nde gerçekleştirilen 11 Eylül Sayısal Loto çekilişinin ardından sonuçlar açıklandı. İşte, 11 Eylül Sayısal Loto sonuçları ve devreden ikramiye tutarı hakkında detaylı bilgiler

11.09.2019Gündem
Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılıyor

Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılıyor?

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto oyununun çekilişi saat kaçta yapılıyor sorusu internette aranan konular arasında yerini alıyor. Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılan çekilişin başladığı saat merak ediliyor. Peki Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılıyor?

11.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon 880 bin liralık ikramiye kime gitti

Sayısal Loto'da 1 milyon 880 bin liralık ikramiye kime gitti?

Sayısal Loto, dün gerçekleştirilen büyük ikramiye çekilişinin ardından bir kişiye 1 milyon 880 bin lira kazandırdı. 5 bilen 107 kişi ise 7 bin 031 liranın sahibi oldu. İşte, 7 Eylül tarihli Sayısal Loto sonuçları ve 1 milyon 880 bin liralık büyük ikramiyenin kazananı hakkında detaylı bilgiler

8.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye 7 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye! 7 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Şans oyunu meraklılarının ilgiyle takip ettiği Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Cumartesi akşamı gerçekleşen Sayısal Loto'nun 1251. hafta çekilişinde, 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 880 bin 114 lira 85 kuruş ikramiye kazandı. Peki, bu hafta Sayısal Loto'da ikramiye kazandıran talihli numaralar hangileri oldu? İşte, Milli Piyango 7 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

7.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon TL sahibini buldu Milli Piyango 4 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 1 milyon TL sahibini buldu! Milli Piyango 4 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Zengin olma hayali kuran vatandaşların büyük umutlarla oynadığı Sayısal Loto'nun ilk hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresince (MPİ) gerçekleşti. İstanbul Beyoğlu'da noter huzurunda yapılan Sayısal Loto'nun 1250. çekilişinde 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 138 bin 926 lira tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu. İşte, Milli Piyango 4 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı.

4.09.2019Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları 31 Ağustos Toplam 1 milyon 525 bin TL

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 31 Ağustos! Toplam 1 milyon 525 bin TL!

Sayısal Loto çekiliş sonuçları, 31 Ağustos Cumartesi akşamı Denizli ve Ankara'da yüzleri güldürdü. 120 kişinin 5 bildiği çekilişte, 4 bilen kişi sayısı ise 6 bin 778 olarak açıklandı. Peki, Sayısal Loto sonuçları kapsamında büyük ikramiye hangi ilçelere dağıtıldı? İşte, 31 Ağustos Sayısal Loto sonuçları ve detaylı bilgiler

31.08.2019Gündem
MPİ 28 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları Sayısal Lotoda büyük ikramiye devretti

MPİ 28 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları! Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti

1248. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'nun 28 Ağustos 2019 tarihli çekilişleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. Noter huzurunda MPİ'nin sitesinde yapılan canlı çekilişin ardından, bu hafta ikramiye kazandıran numaralar ilan edildi. Peki, Sayısal Loto'da hangi şanslı numaralar çıktı?  İşte, Sayısal Loto'da ikramiye kazandıran numaralar...

28.08.2019Gündem
MPİ Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı 24 Ağustos Sayısal Loto çekilişi tamamlandı

MPİ Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı! 24 Ağustos Sayısal Loto çekilişi tamamlandı

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Sayısal Loto'nun, bin 247'nci hafta çekilişi tamamlandı. Sayısal Loto'nun geçtiğimiz çarşamba günü yapılan son çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 164 bin liralık ikramiye bu haftaya devretmişti. Peki, Sayısal Loto'da bu hafta hangi numaralar kazandı?

24.08.2019Gündem
Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor

Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

Şans oyunu tutkunlarının her hafta heyecanla beklediği Sayısal Loto çekilişi, bir süredir haftada iki kez yapılıyor. Bu haftanın ilk çekilişi 21 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşmiş, Sayısal Loto büyük ikramiyesi bir kez daha devretmişti. Peki, Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

24.08.2019Gündem
Sayısal Loto haftaya devretti 21 Ağustos MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto haftaya devretti! 21 Ağustos MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'nun 1246'ncı hafta çekilişi 21 Ağustos Çarşamba akşamı Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. Heyecanla beklenen Sayısal Loto oyununun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 164 bin 599 lira 48 kuruş devretti. Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından, bu hafta çıkan şanslı numaralar merak konusu oldu. İşte, Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

21.08.2019Gündem
Sayısal Loto sonuçları açıklandı - İşte 12 milyonluk büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sayısal Loto sonuçları açıklandı - İşte 12 milyonluk büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sayısal Loto'da 1245. hafta çekilişi 17 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşti. Büyük ikramiye isabet eden kuponun, Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesinden yatırıldığı belirtildi. Peki, Sayısal Loto'da bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 1245'inci hafta Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı ve ikramiye kazandıran numaralar..

17.08.2019Gündem
14 Ağustos MPİ Sayısal Loto sonuçları Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi yapıldı

14 Ağustos MPİ Sayısal Loto sonuçları! Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi yapıldı

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Sayısal Loto'da, haftanın ilk çekilişi tamamlandı. Sayısal Loto'nun bin 244'üncü hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Peki, Sayısal Loto'da kazanan şanslı numaralar hangileri oldu?

14.08.2019Gündem
Sayısal Lotoda 5. devir geldi Milli Piyango 10 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 5. devir geldi! Milli Piyango 10 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Her hafta çarşamba ve cumartesi günleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından çekilişi düzenlenen Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Sayısal Loto'nun 1243'üncü hafta çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca, 8 milyon 864 bin 903 lira 16 kuruş devretti. 5 haftadır devreden Sayısal Loto'da ikramiye kazandıran numaralar açıklandı. İşte, 10 Ağustos MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

10.08.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye 4. kez devretti - İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye 4. kez devretti - İşte Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto'nun 1242. hafta çekilişi 7 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşti. Şans oyunu tutkunlarının her hafta üzerine büyük hayaller kurduğu ve sonuçlarını heyecanla beklediği Sayısal Loto'da büyüklü-küçüklü ikramiyeler dağıtıldı ancak 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye bir kez daha devretti. İşte, Sayısal Loto sonuçlarına ilişkin detaylar ve bu haftanın şanslı numaraları

8.08.2019Gündem
Sayısal Loto 4. devrini gerçekleştirdi MPİ 7 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto 4. devrini gerçekleştirdi! MPİ 7 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Vatandaşların her hafta büyük heyecanla oynadığı Sayısal Loto'da ağustos ayının ikinci çekilişi gerçekleşti. Noter huzurunda düzenlenen MPİ canlı çekilişinin ardından, 1242. hafta Sayısal Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı. Merakla beklenen Sayısal Loto oyununun 1242. hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 6 milyon 522 bin 49 lira devretti. İşte, Milli Piyango 7 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

7.08.2019Gündem
Sayısal Loto 3. devrini gerçekleştirdi.. Milli Piyango 3 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto 3. devrini gerçekleştirdi.. Milli Piyango 3 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Heyecanla beklenen Sayısal Loto'da, ağustos ayının ilk çekilişi Milli Piyango İdaresi'nce (MPİ) tamamlandı. Sayısal Loto'nun 1241'inci hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 5 milyon 24 bin 809 lira 49 kuruş devretti. MPİ tarafından yapılan canlı çekilişin ardından 3 Ağustos Sayısal Loto sonuçları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İşte, Milli Piyango 3 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

3.08.2019Gündem
Milli Piyango 31 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları Sayısal Lotoda 3 milyon TL devretti

Milli Piyango 31 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları! Sayısal Loto'da 3 milyon TL devretti

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta çarşamba ve cumartesi günleri çekilişi düzenlenen Sayısal Loto'da bu haftanın ilk çekilişi tamamlandı ve kazandıran numaralar belli oldu. 1240'ıncı hafta heyecanının yaşandığı 31 Temmuz Sayısal Loto çekilişinin  ardından, hangi numaraların ikramiye kazandırdığı merak konusu oldu. Peki, Sayısal Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, Milli Piyango İdaresi Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı...

31.07.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon 819 bin TL devretti... Milli Piyango İdaresi 27 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 1 milyon 819 bin TL devretti... Milli Piyango İdaresi 27 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları

27 Temmuz tarihli Sayısa Loto çekilişleri, Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. Sayısal Loto'nun 1239'uncu hafta çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca, 1 milyon 819 bin 7 lira 89 kuruş haftaya devretti. Peki, Sayısal Loto'da hangi talihli numaralar çıktı? İşte, Milli Piyango İdaresi 27 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı.

27.07.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon TL sahibini buldu.. Milli Piyango İdaresi 24 Temmuz Sayısal Loto çekilişleri

Sayısal Loto'da 1 milyon TL sahibini buldu.. Milli Piyango İdaresi 24 Temmuz Sayısal Loto çekilişleri

Şans oyunları arasından en fazla ilgi gören Sayısal Loto'nun 24 Temmuz çekiliş sonuçları, saat 21:25'te düzenlenen çekiliş sonrası belli oldu. Sayısal Loto'nun 1238'inci hafta sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) internet sitesinden ilan edildi. Bu hafta Sayısal Loto'da 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 106 bin 221 lira 5 kuruş ikramiye kazandı. İşte, MPİ 24 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

24.07.2019Gündem
Başvurular yarın sona eriyor Sayısal oyunlar için 150 adet terminal dağıtılacak

Başvurular yarın sona eriyor! Sayısal oyunlar için 150 adet terminal dağıtılacak

Milli Piyango İdaresi 143 yerleşim yerine kura ile 150 adet Sayısal Oyunlar Bayiliği verme kararı aldı. Dağıtılacak terminaller için Milli Piyango İdaresi bazı şartların yerine getirilmesini istiyor.

24.07.2019Ekonomi
20 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekilişi sorgulama ekranı

20 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları | MPİ Sayısal Loto çekilişi sorgulama ekranı

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Sayısal Loto'da, haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Sayısal Loto'nun bin 237'nci hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

20.07.2019Gündem
MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama ekranı 17 Temmuz 2019 Sayısal Loto çekilişi tamamlandı

MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama ekranı 17 Temmuz 2019 Sayısal Loto çekilişi tamamlandı

Her hafta çarşamba ve cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto oyununun bu haftaki ilk çekilişi tamamlandı. Geçtiğimiz hafta büyük ikramiyesi 2. kez devreden Sayısal Loto'nun bin 236'ncı çekilişinde hangi numaraların kazandığı belli oldu. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

17.07.2019Gündem
Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sorgulama ekranı | 13 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Milli Piyango Sayısal Loto çekilişi sorgulama ekranı | 13 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Sayısal Loto'da, haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Sayısal Loto'nun bin 235'inci hafta çekilişi sonrası kazanan talihli numaralar açıklandı. Peki, Sayısal Loto'da haftanın kazanan şanslı numaraları hangileri oldu?

13.07.2019Gündem
Sayısal Loto sonuçları 10 Temmuz akşamı açıklandı Hangi illere kazandırdı

Sayısal Loto sonuçları 10 Temmuz akşamı açıklandı! Hangi illere kazandırdı?

Sayısal Loto sonuçları 10 Temmuz akşamı idare tarafından noter huzurunda gerçekleştirildi. Kupon sahiplerinin merakla beklediği 10 Temmuz Sayısal Loto sonuçları, 6 bilen kimse çıkmayınca bir sonraki haftaya devretti. 5 bilen 70 kişi ise 6 bin 160 lira kazanç sağladı. İşte, 10 Temmuz Sayısal Loto sonuçları hakkında bazı bilgiler

11.07.2019Gündem
Sayısal Loto’da devir – 10 Temmuz Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto’da devir – 10 Temmuz Sayısal Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto oyununun 1234. çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Peki, bu haftanın şanslı numaraları hangileriydi? İşte, 10 Temmuz tarihli Sayısal Loto sonuçları

10.07.2019Gündem