MENÜ

Sarıçam

Sarıçam ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sarıçam haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sarıçam haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.349 Sarıçam haberi bulunmuştur.

Sarıçam Haberleri

Alkollü ve ehliyetsiz sürücü kovalamaca sonucu yakalandı

Alkollü ve ehliyetsiz sürücü kovalamaca sonucu yakalandı

ADANA’da, polisin ’dur’ ihtarına uymayan alkollü ve ehliyetsiz sürücü Bahri A.,ÿ10 kilometre süren kovalamacanın ardından yakalandı.

19.10.2018Gündem
Adanada yarış atını çaldılar: Başıma ilk kez böyle bir olay geldi

Adana'da yarış atını çaldılar: 'Başıma ilk kez böyle bir olay geldi'

Adana'nın Sarıçam ilçesinde bir ahıra giren hırsızlar 500 bin lira değerindeki İngiliz yarış atını ve yavrusunu çaldı. Yem vermek için ahıra inen Mustafa Katar, atların yerinde olmadığını ve iplerin kesildiğini görünce hemen polisi aradı. Polisler hırsızların yakalanması için harekete geçerken, Katar ise 'Başıma ilk kez böyle bir olay geldi' dedi. Katar ailesinin çalınan atının önceki sahibi ise Serdal Adalı'ydı...

18.10.2018Gündem
Kayıp kadın aranırken ormanda bulunan çantalar ortalığı karıştırdı

Kayıp kadın aranırken ormanda bulunan çantalar ortalığı karıştırdı

Adana'da 9 gün önce kaybolan kadını ormanlık alanda arayan AFAD ekibinin bulduğu içinde sünger, pamuk ve kimyasala benzeyen madde bulunan iki çanta polisi alarma geçirdi. Yapılan incelemelerin ardından çantaların içindeki malzemelerin kum olduğu boks antrenmanına gelen öğrencilerin boks torbası olarak kullandığı yurda götürmemek için ormanlık alana salona yakın yere sakladıkları ortaya çıktı.

11.10.2018Gündem
Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi modern telesiyejiyle sezona kapılarını açacak

Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi modern telesiyejiyle sezona kapılarını açacak

Kars Sarıkamış'ta bulunan Cıbıltepe, yenilenecek mekanik tesisleri ve yapımına başlanan modern telesiyeji ile yeni kayak sezonunda misafirlerini ağırlayacak.

8.10.2018Seyahat
Çiftlik cinayeti

Çiftlik cinayeti

ADANA'da, Derinel ailesinden aldığı çiftliği kullanan Ali Ağar (63), bir süre sonra çıkması istenince tartıştığı bekçi Mehmet Akçan (56) tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Olayın ardından Akçan ile 'azmettirmek' suçlamasıyla çiftlik sahibi aileden Ufuk Derinel tutuklandı.

27.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

“Gelenekselin Gücü Adına”

Festivallere, karnavallara doymayan bir şehir oldu hem Adana hem de Adanalılar…

1.10.2018