MENÜ

Sapanca Restoranları

Sapanca Restoranları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sapanca Restoranları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Sapanca Restoranları haberi bulunmuştur.

Sapanca Restoranları Haberleri

Sonbaharın renklerinden karın beyazına, trekkingden kayağa Kartepe

Sonbaharın renklerinden karın beyazına, trekkingden kayağa Kartepe

Aybaşında kayak sezonunu açacak olan Kartepe, İstanbul’a sadece bir saat uzaklıkta. İzmit’e ve Sapanca gölüne tepeden bakıyor. Sonbahar burada renklerini doğaya saçarken, 80 santime varan karın beyazıyla müthiş bir uyum sergiliyor. Eteklerinde Maşukiye’nin bulunduğu Kartepe, mart ayından kasım sonuna kadar trekking meraklılarını ağırlıyor.

19.11.2006Seyahat
Kar sizi çağırıyor

Kar sizi çağırıyor

İklimler değişiyor, yağışlar azalıyor, son bilmemkaç yılın en sıcak kışı gibi haberler tam kayak tutkunlarının hevesini kaçırıyordu ki, yeni yıl kar yağışıyla birlikte geldi. Evet bir ay kadar yolunu gözletmişti ama gelmişti. Şimdi Türkiye’nin her yanındaki kayak merkezleri, misafirlerini bembeyaz cennet manzaralar eşliğinde neşeyle ağırlıyor.

21.01.2007Seyahat
Avare

Avare

5.10.2008Kelebek
Boşanma endüstrisi

Boşanma endüstrisi

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim.

21.11.2009Kelebek
Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim. Yapıp yapabildiğim bu kadardı, zaten aklıma da daha fazlası gelmemişti. Boşanmanın üstesinden gelinemeyen bir başarsızlık olarak görüldüğü günler geride kaldı.

21.11.2009Kelebek
Nereye gitmeli

Nereye gitmeli

İrlanda’nın en büyük sokak şölenlerinden St. Patrick Festivali bu yıl 12 - 17 Mart arasında gerçekleştirilecek.

1.03.2010Seyahat
Yüksek Hızlı 21 gar

Yüksek Hızlı 21 gar

ULAŞIMDA yeni alternatif olan Yüksek Hızlı Tren (YHT) geçtiği illeri de değiştirecek. YHT’nin yolcularına hizmet verecek 21 yeni gar inşa edilecek. 2016 yılında tamamlanacak garların en gözdesi ise Ankara’da olacak.

18.08.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

İyi Yaşam Günü takvime girdi

Belgin Aksoy’un sağlıklı yaşama dikkat çekmek için sahibi olduğu Richmond Nua’da her yıl düzenlediği Wellness Day (İyi Yaşam Günü) Amerika’da takvime girdi.

10.07.2014