MENÜ

Sapanca Gezi Rehberi

Sapanca Gezi Rehberi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sapanca Gezi Rehberi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Sapanca Gezi Rehberi haberi bulunmuştur.

Sapanca Gezi Rehberi Haberleri

İstanbul’un en yakın arka bahçesi

İstanbul’un en yakın arka bahçesi!

İstanbul gibi stres dolu bir şehirde yaşıyorsanız, kesinlikle kafa dinlemeye ihtiyacınız var demektir. Şehrin yoğun temposundan biraz uzaklaşmak ve kendinizi dinlemek için güzel bir önerimiz var: Sapanca… Aslında İstanbul’a yakın yerler denildiğinde akla ilk gelen yer olsa da Sapanca’da keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. İşte size hafta sonu için hem İstanbul’a yakın hem de pek fazla cep yakmayan Sapanca gezi rehberi…

2.02.2018Seyahat
Sapanca’nın gizli cenneti: İstanbuldere Köyü

Sapanca’nın gizli cenneti: İstanbuldere Köyü

Sapanca, birbirinden güzel doğa köşeleriyle Marmara’nın yıldızı... Özellikle İstanbuldere Köyü büyük şehirlerin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için tam bir cennet. Göl kenarında huzurlu bir yürüyüş, büyüleyici tepeler, yaylalar ve şelaleleriyle burası çok özel bir yer. Üstelik İstanbul’a da iki saat uzaklıkta… İşte size İstanbuldere gezi rehberi…

20.05.2017Nadiye ÇAĞLAR
Meksika en güzel bahar çiçeğini seçecek

Meksika en güzel bahar çiçeğini seçecek

Başkent Mexico City yakınlarındaki Xochimilco Gölü’nün kıyısındaki aynı adlı mahalle ülkede yerel kültürlerin özenle korunduğu nadir bölgelerden.

18.03.2012Seyahat
Çöpçatan tur bize uymaz

Çöpçatan tur bize uymaz

Türkiye'de ilk kez düzenlenen "solo tur"a gizli görevle katıldım. 6 erkek, 6 kız. Aralarında doktor ve avukat bile var. Hepimiz bekárız. Rotamız "romantik" şehir Budapeşte.

28.12.2002Kelebek
Çöpçatan tur bize uymaz

Çöpçatan tur bize uymaz

Türkiye'nin ilk ‘‘solo turizmi’’ne katıldım. ‘‘Nefes Nefese Budapeşte Turu’’nda özellikle 6 erkek adayı yakından gözlemledim. Karlarla kaplı, buz gibi Budapeşte'de dört sıcak gün geçirdim. Peki ava giden avlandı mı?

28.12.2002Kelebek